Trendyol Evden Çalışma Şartları 2024 | Zamlı Personel Maaşı

Yazar: Hacer Tarih: 11.01.2024
Trendyol Evden Çalışma Şartları

Online çalışma günümüzde en sık tercih edilen para kazanma yöntemlerinden birisi haline gelmiştir. Pek çok platform kişilerin online olarak çalışmaya uygundur. Bu platformlardan birisi de Trendyol’dur. Trendyol evden çalışma şartları en iyi olan online sitelerden biridir.

Peki, Trendyol canlı destek iş başvurusu nasıl yapılır? Trendyol, hepimizin aşina olduğu bir marka haline gelmiştir. Hem müşterilerin hem de satıcıların yer aldığı bu platform her geçen gün daha da büyümektedir. Biz de sizlere için bu içeriğimizde Trendyol’da çalışmak için neler gerektiği ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri verdik.

İşte detaylar…

Trendyol Evden Çalışma Şartları 2024

Trendyol, 2010 yılında kurulmuş olan bir e-ticaret platformudur. Türkiye’de yaşayan insanların çoğunun alışveriş denildiğinde ilk aklına gelen yerlerden birisidir. Bu platformda hem müşteri hem de para kazanan taraf olma şansınız bulunmaktadır.

Günümüzde Trendyol’dan alışveriş yapanlar kadar Trendyol’da çalışmak isteyenler de yer almaktadır. Trendyol; paketleme, satış ve iş ortaklığı gibi pek çok alanda kişilere çalışma fırsatı sunmaktadır. Peki, Trendyol evden çalışma şartları nelerdir?

1- Trendyol Online Çalışma Şartları Nelerdir?

Trendyol Evden Çalışma Şartları
Trendyol Evden Çalışma Şartları

Günümüzde online olarak çalışmak oldukça popüler hale gelmiştir. Online olarak çalışabileceğiniz platformların başında Trendyol gelmektedir. Elbette ki her işte olduğu gibi Trendyol’da da online olarak çalışabilmek için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Trendyol online çalışma şartları genel olarak şu şekildedir:

 • Üniversite mezunu veya lise mezunu olmak,
 • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmek,
 • İletişim becerileri yüksek olmak,
 • Müşteri odaklı olmak,
 • Analitik düşünebilmek,
 • Temiz bir adli sicile sahip olmak,
 • İş güvenliği ve sağlığı kurallarına uymak,
 • E-ticaret sektörüne ilgi duymak ve gelişmeleri takip etmek,
 • İyi derecede İngilizce bilmek (Bu şart bazı pozisyonlar için geçerlidir.).

Önerilen İçerik: Gratis Çalışma Şartları

Trendyol Evden Çalışma Sistemi Nasıl İşliyor?

Trendyol evden çalışma şartlarını karşılan kişiler Trendyol evden çalışma sisteminin nasıl işlediğini merak etmektedir. Trendyol’da çalışmak isteyen kişilerin tercih edebileceği üç kategori bulunmaktadır: paketleme, satış ve iş ortaklığı. 

 • Paketleme işi yapmak isteyen kişilerin Trendyol’da satış yapan firmaların ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Bu firmalar evde sabun, kürdan ve nikah şekeri paketleme üzerine ilanlar vermektedir.
 • Trendyol’da satış yapmak isteyenler kişiler kendilerine bir satıcı hesabı oluşturup bu hesap üzerinden ürünlerini müşterileriyle buluşturabilmektedirler.
 • İş ortaklığı yapmak isteyenler kişiler ise sosyal medya üzerinden Trendyol’un indirimli ürünlerini paylaşarak, yaptıkları satışlardan komisyon alabilmektedirler.

Trendyol Home Office İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol evden çalışma şartlarını karşılayan kişiler için yazımızın bu bölümünde Trendyol home office iş başvurusu nasıl yapılır konusuna değineceğiz. Evden çalışma için Trendyol online iş başvurusu şeklinde ilanlarını yayımlamaktadır. Başvuru yapabilmeniz için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 • Öncelikle LinkedIn veya Kariyer.net gibi iş başvurularının yayımlandığı siteleri ziyaret edip bu sitelerdeki Trendyol’un iş ilanı yayımladığı sayfasını bulmanız gerekmektedir.
 • Trendyol’un iş ilanı yayımladığı sayfasına girdikten sonra size uygun olan ilana tıklayınız.
 • İlana tıkladığınızda karşınıza “Başvur” butonu çıkacaktır.
 • Başvur butonunu seçtikten sonra açılan penceredeki Trendyol iş başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır.
 • Başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra “Gönder” butonuna tıklayınız.
 • İlgili ilana yapmış olduğunuz başvuru Trendyol tarafından değerlendirilecek ve başvurunuzun uygun bulunursa sizinle mülakat için iletişime geçilecektir.

Trendyol Home Office İş İlanları Nerede Yayımlanıyor?

Trendyol evden çalışma şartları ve saatleri oldukça esnek olduğu için pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Bu yüzden Trendyol home office iş ilanları nerede yayımlanıyor diye sürekli araştırılmalar yapılmaktadır. Trendyol eleman alımı şu siteler üzerinden yapılmaktadır:

Trendyol Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar Nelerdir?

2010 yılından bugüne Trendyol, oldukça hızlı bir şekilde büyümüştür. Büyüyen ve gelişen ekibine yeni yetenekler katmak için zaman zaman personel alımı yapmaktadır. Peki, Trendyol hangi pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır?

İşte Trendyol’un personel alımı yaptığı pozisyonlar şunlardır:

 • Saha Üretim Takip Uzmanı,
 • Kargo Şube Personeli,
 • Taşıyıcı Alım Uzmanı,
 • Filo Operasyon Uzmanı,
 • Şube Bölge Yöneticisi,
 • Mali İşler Personeli,
 • Bayan Giyim Tasarımcısı,
 • Tedarik Zinciri Uzmanı,
 • Moto Kurye,
 • Express Kurye.

Trendyol evden çalışma şartlarını sağlıyorsanız ek olarak bölümle alakalı pozisyonu değerlendirmeniz de önerilebilir. Şimdi Trendyol’da çalışmanın avantajları ve dezavantajlarını inceleyelim.

Önerilen İçerik: Bim Çalışma Şartları

Trendyol’da Çalışmak: Avantajları ve Dezavantajları…

Trendyol'da evden çalışmanın avantajları ve dezavantajları
Trendyol’da evden çalışmanın avantajları ve dezavantajları

Trendyol evden çalışma şartları nasıldır diye merak edenler yazımızın bu kısmını dikkatli bir şekilde okusun! Çünkü yazımızın bu kısmında Trendyol evden çalışmanın avantajları ve dezavantajlarına değineceğiz. Evden çalışmanın sağladığı avantajlar şu şekildedir:

 • Esnek çalışma saatlerinin olması,
 • Zamandan tasarruf etmek,
 • Yol masrafı veya yemek masrafı gibi masrafların olmaması,
 • Rahat bir çalışma ortamının olması evden çalışmanın sağladığı avantajlar içerisine dahil edilebilir.

Peki, evden çalışmanın dezavantajları var mıdır? Elbette ki bazı dezavantajları bulunmaktadır. Bu dezavantajlar şu şekildedir:

 • İletişim problemleri yaşanabilir,
 • Motivasyon kaybı olabilir,
 • Daha ayrıntılı planlamaların yapılması gerekebilir.

Trendyol Çalışan Maaşları 2024 – Evden Çalışan, Çağrı Merkezi…

Trendyol Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Trendyol Çalışan Maaşları Ne Kadar?

Trendyol, Türkiye’nin en popüler e-ticaret platformlarından birisidir ve pek çok farklı departmanda çalışanları bulunmaktadır. Trendyol’daki çalışan kişilerin maaşları, departmanlara, pozisyonlara ve deneyime göre değişiklik göstermektedir. Aşağıda Trendyol bünyesinde çalışan kişilerin maaşlarının yaklaşık değerleri yer almaktadır.

Trendyol evden çalışan maaşları da dâhil tüm kadro ve pozisyonların maaşları şu şekildedir:

PozisyonMaaş
Trendyol Go Kurye Maaşı30.000 TL – 50.000 TL
Trendyol İnsan Kaynakları Maaşı22.500 TL – 32.000 TL
Trendyol Mühendis Maaşı25.000 TL – 35.000 TL
Trendyol Teknisyen Maaşı20.000 TL – 25.000 TL
Trendyol Pazarlama Uzmanı Maaşı30.000 TL – 50.000 TL
Trendyol Çağrı Merkezi Çalışanı Maaşı17.500 TL – 20.000 TL
Trendyol Evden Çalışan Maaşları17.500 TL – 20.000 TL
Trendyol Evden Çalışma Şartları – Çalışan Maaşları

Öneri içerik: Trendyol Maaşları

DİKKAT: Trendyol Evden Çalışma Dolandırıcılığı!

Trendyol evden çalışma şartları pek çok kişi tarafından araştırıldığı için bu araştırmalar yapılırken dolandırıcıların yayımlamış olduğu ilanlarda da karşılarına çıkmaktadır. Özellikle son zamanlarda sıkça karşılaşılan bir sorun haline dönüşmüştür.

Dolandırıcılar, Trendyol’un ismini kullanarak vatandaşlara WhatsApp üzerinden evden part time çalışma imkânı sunduklarını ve günlük 500 – 2.800 TL arasında para kazanabilecekleri ilgili mesajlar atmaya başlamışlardır.

Mesajın içerisinde yer alan link kişileri dolandırıcıların kişisel bilgileri ele geçirmek için kullandıkları bir tuzağa yönlendirmektedir. Bu yüzden bilmediğiniz numaralar tarafından atılan linklere lütfen tıklamayınız!

Trendyol, bu konuda resmi bir açıklama yaptı. Bu açıklamada; vatandaşların bu tür mesajlara itibar etmemelerini, evden çalışma imkânı sunan gerçek iş ilanlarını kendi web sitesi üzerinden yayımladığını söyledi. Ayrıca dolandırıcılık mağduru olan vatandaşların Trendyol müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelerini ve gerekli yasal işlemleri başlatmaları ile ilgili de öneride bulundu.

BONUS: Trendyol Çağrı Merkezi İş İlanları

Trendyol evden çalışma şartları size uygunsa, artık çağrı merkezi iş ilanlarına bakabilirsiniz. Trendyol çağrı merkezi iş ilanları aracılığıyla tamamen uzaktan home ofis çalışan olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Genel anlamda kariyer.net, ilanların merkezi olarak sunulduğu yer olarak öne çıksa da başka bir platformu daha önereceğiz.

Trendyol iş ilanlarının yayınlandığı en saygın platformlardan birisi LinkedIn’dir. Kendinize profesyonel bir LinkedIn hesabı açarak CV’nizle birlikte Trendyol evden çalışma iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Günümüzde Trendyol bünyesinde çalışan birçok home ofis personeli, bu şekilde iş bulmuştur.

Öneri içerik: Masa Başı Meslekler

Sıkça Sorulan Sorular

Trendyol evden çalışma şartları ile ilgili sıkça sorulan sorular şu şekildedir:

Trendyol İşe Alım Şartları Nelerdir?

Trendyol evden çalışma şartları (işe alım şartları) genel olarak şu şekildedir:

– Üniversite mezunu veya lise mezunu olmak,
– E-ticaret sektörüne ilgi duymak ve yenilikleri takip etmek,
– Takım çalışmasına yatkın olmak,
– İletişim becerileri yüksek olmak,
– Sorumluluk sahibi olmak,
– Analitik düşünebilmek,
– Öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak.

Trendyol Hangi Pozisyonlarda İşe Alım Yapmaktadır?

Trendyol’da nasıl çalışırım diyenler için bu kısımda Trendyol’un işe alım yaptığı pozisyonlardan bahseceğiz. Trendyol’un işe alım yaptığı pozisyonlar şunlardır:

– Saha Üretim Takip Uzmanı,
– Marka Yönetimi Uzmanı,
– Yönetici Asistanı,
– Yetiştirilmek Üzere Stajyer: E-Ticaret Sistemleri, CRM, Proje Yöneticisi,
– Kargo Şube Personeli,
– Trendyol Express Dağıtım Merkezi Lideri,
– Trendyol Go – Operations Professionals,
– Trendyol Express – Method Engineer.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Orman Muhafaza Memuru Maaşı

Orman Muhafaza Memuru Maaşı 2024 | Zamlı Ormancı Maaşları

Anestezi Teknikeri Maaşı

Anestezi Teknikeri Maaşı 2024 | Ne Kadar? Nasıl Olunur?

Gratis Çalışma Şartları

Gratis Çalışma Şartları 2024 – Yeni Zamlı Personel Maaşları

Ücretli Öğretmen Maaşı

Ücretli Öğretmen Maaşı 2024 | (OCAK) Zammı Açıklandı Mı?

LCW Çalışma Şartları

LCW Çalışma Şartları ve Maaşları 2024 | Zamlı Yeni Ücretler!

Almanya Öğretmen Maaşları

Almanya Öğretmen Maaşları 2024 | Türkçe, İngilizce, Anaokulu

Daha Fazla Makale

Gemi Adamı Belgesi Nasıl Alınır?

Gemi Adamı Belgesi Nasıl Alınır? Şartları ve Yaş Sınırı!

Banka Çalışan Maaşları

Banka Çalışan Maaşları 2024 | Bankacı, Banka Müdürü Maaşı

Gümrük Memuru Maaşı

Gümrük Memuru Maaşı 2024 | (ZAMLI) Muhafaza Memurluğu Maaş

Havacılık Yönetimi Maaşları

Havacılık Yönetimi Maaşları 2024 | Nedir? Ne İş Yapar?

PDR Maaşları

PDR Maaşları 2024 | Devlet – Özel Rehber Öğretmen Maaşı

Dünyanın En Çok Para Kazandıran Mesleği

Dünyanın En Çok Para Kazandıran Mesleği | 10 GÜNCEL MESLEK

Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Maaşları

Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Maaşları 2024 | Devlet – Özel Maaşı

Kuran Kursu Öğreticisi Maaşı

Kuran Kursu Öğreticisi Maaşı 2024: ZAMLI! Sözleşmeli – Kadro

X