Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – 2023 Güvenilir Firmalar!

Gizem Editör tarafından yazıldı.
evde paketleme işi veren firmalar

Evde ek iş yaparak para kazananların olduğunu duymuşsunuzdur. Evdeki boş vakitlerinizi değerlendirmek ve para kazanmak istiyorsanız, aşağıda sizlere sunacağımız bilgileri detaylıca okumanızı tavsiye ediyoruz!

Evde paketleme işi veren firmalar sayesinde oturduğunuz yerden para kazanabileceksiniz… Evden paketleme işi yapmak son zamanlarda çok popüler. Birçok sektörden birçok firma evlere paketleme işi veriyor. Özellikle fason paketleme işi veren firmalar çok önemli!

Güvenilir evde paketleme işi firmalarına nasıl ulaşacaksınız? Tek tek anlatacağız. Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Adana, Bursa gibi 81 ilde evde paketleme işi yapmak mümkün… Güvenilir evde paketleme işi yapmak için okumaya devam edin!

evlere iş veren firmalar
evlere iş veren firmalar

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Güvenilir mi?

evde paketleme işi veren fason firmalar
evde paketleme işi veren fason firmalar

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlerin aklındaki en büyük sorunun güven olduğunu biliyoruz. Evde paketleme işi veren firmalar güvenilir mi? Şöyle ki doğru firmalara ulaşabildiğiniz taktirde evet…

“Evlere paketleme işi verilir” şeklinde birçok ilanın yayınlandığının farkındayız. Ancak her iş verme teklifinde bulunan şahsın güvenilir olduğunu düşünmek hata olacaktır. Evde paketleme işiyle para kazananların sayısı arttıkça, bu durumu fırsata çevirmeye çalışanlar da var.

O nedenle kesinlikle dikkatli şekilde eve iş veren firmaları bulmalısınız. Biz de sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Evde paketleme işi veren firmalar için en doğru yolları sizlere anlattık!

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar

güvenilir evde paketleme işi
güvenilir evde paketleme işi

Evlere iş veren firmalar için çok fazla alternatifin bulunduğundan bahsetmiştik. Burada şöyle bir durum var… Evde ek iş arayan insanların sayısı fazla ve bu durumdan faydalanmak isteyen dolandırıcılar oluyor.

O nedenle eve iş veren güvenilir firmalar ile çalışmanız gerekiyor. Bunun için sizlere göstereceğimiz yollar ile güvenilir paketleme işi yapabilirsiniz. Birkaç önereceğimiz firmalar aracılığıyla evde ek iş yapabilirsiniz. Aşağıdaki firmaları değerlendirin. Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar:

 • LC Waikiki
 • Koton
 • Özdilek
 • Defacto
 • Madame Coco
 • English Home
 • Zara
evlere iş veren firmalar
evlere iş veren firmalar

LC Waikiki Evlere İş

LC Waikiki firmasını bilmeyen yoktur. LC Waikiki evlere direkt olarak iş vermiyor. Bunu belirtelim. Fason firmalar aracılığıyla bu işi yapmanız gerekiyor. LC Waikiki gibi büyük ve güvenilir firmalar fason firmalar ile işbirliği yapabiliyorlar.

Evde paketleme işi veren firmalar için fason firmaları bulun. Kıyafet, ev eşyaları gibi ürünlerin paketleme işleri çok fazla. LCW evlere iş hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için hazırlamış olduğumuz yazıya göz atabilirsiniz.

Koton Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi veren firmalar için tercih edebileceğiniz diğer bir güvenilir firma da Koton markası. Koton da tıpkı LCW gibi fason firmalar aracılığıyla evlere ek iş verebiliyor. Aşağıda bu firmalara nasıl ulaşacağınızdan ayrı olarak bahsedeceğim.

Bahsedeceğim yöntemle fason firmalara ulaşabiliyorsunuz. Özellikle büyük şehirlerden fason firmalara çok rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Evde paketleme işi veren güvenilir firmalar için devam ediyoruz…

İşkur Evde Paketleme İşi

Eve iş veren güvenilir firmalar arıyorsanız İŞKUR kesinlikle tercih etmeniz gereken bir kurum. Özellikle ev hanımlarına istihdam sağlama konusunda oldukça başarılı olan kurum.

Siz de evde ek iş ve çeşitli paketleme işleri yapmak istiyorsanız İŞKUR üzerinden iş ilanlarına başvurabilirsiniz. İŞKUR evde paketleme işi için daha fazla detay öğrenmek için yazıya tıklayın. Güvenilir evde paketleme işi arayanlara mükemmel bir fırsat.

Fabrikadan Evlere İş Veren Firmalar

güvenilir evde paketleme işi
güvenilir evde paketleme işi

Evde paketleme işi veren firmalar için sizlere gerekli bilgileri vermeye devam ediyoruz. Evlere paketleme işi almanız bir diğer önereceğimiz yol da çeşitli fabrikaları değerlendirmenizdir.

Sizlere aşağıda evde paketleme işi veren firmaların adreslerinden zaten bahsedeceğiz. Ancak direkt bazı fabrikalarla iletişime geçebilirsiniz. Özellikle şehrinizdeki fabrikaları değerlendirebilirsiniz. İşte evde paketleme işi veren firmalar:

1- Plastik Ambalaj Fabrikaları

Evde paketleme işi veren firmaları ararken plastik ve ambalaj fabrikaları oldukça işinize yarayacak. Birçok ürünün paketlenmesi, ambalajlanması için bu fabrikalarda paketleme işçilerine ihtiyaç duyuluyor.

Bünyelerinde sigortalı bir çalışan barındırmak yerine evden çalışabilecek insanlarla çalışmayı tercih edebiliyorlar. Bu nedenle şehrinizdeki plastik fabrikalarını değerlendirebilirsiniz.

81 ilde evde paketleme işi
81 ilde evde paketleme işi

2- Tekstil Fabrikaları

Evlere paketleme işi veren firmalar için tekstil atölyeleri, fabrikaları mutlaka değerlendirilmeli. Evlere çorap paketleme işi veren firmalar, kıyafet paketleme işi veren firmalar hep tekstil fabrikaları aracılığıyla evlere iş veriyor.

3- Aksesuar İmalat Fabrikaları

Aksesuar imalat fabrikaları da eve iş veren firmaları bünyesinde barındırıyor. Aksesuar içi birçok ürün söz konusu… Şapka, gözlük, kolye, küpe, bandana… Evde paketleme işi veren firmaların bir çoğunluğu aksesuar imalatı gerçekleştiriyor.

Şehrinizdeki aksesuar imalat fabrikaları ile iletişime geçebilirsiniz. Fabrikalar yoksa da toptancı aksesuar dükkanlarıyla görüşebilirsiniz. Özellikle toptancı takıcılardan da iş alabilirsiniz.

eve iş veren firmalar
eve iş veren firmalar

4- Kimya Sanayi Fabrikaları

Eve iş veren firmalar arasında kimya sanayi fabrikaları da yer alıyor. Ne alaka demeyin… Evde sabun paketleme işi gibi işleri yapmak için bu fabrikalardan faydalanabilirsiniz.

Ancak belirtmeliyim ki evlere paketleme işi veren fason firmalar kadar iş bulma olasılığınız yok. Yine de bol kazanç sağlayabileceğiniz bir seçenek.

5- Ev Ürün İmalat Fabrikaları

Gibi fabrikalardan evlere ek iş alabiliyorsunuz. Şehrinizdeki bu tarz fabrikaların araştırmasını yapabilirsiniz. Eğer ev dışında çalışma şansınız varsa da fabrikalarda direkt olarak paketleme işçisi olarak çalışabilirsiniz.

Dönemlik olarak paketleme işçisine ihtiyaç duyan birçok fabrika var. Özellikle fason paketleme işi veren firmalar bu noktada çok önemli. Bu seçeneği de ek iş olarak değerlendirebilirsiniz. Şimdi evde paketleme işi veren firmaların adreslerini nasıl bulacağımızı öğrenebiliriz

Evde para kazanmak için farklı yollardan da para kazanabilirsiniz. Evde para kazandıran işler yazısını okuyarak alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Veren Firmaları Bulmak

evlere iş veren firmalar
evlere iş veren firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar için şimdi gelelim en önemli konuya. Direkt olarak firmalarla kendinizin iletişime geçmesi önemli bir konu. Bu firmalar evlere ek iş için direkt ilan oluşturmuyorlar.

O yüzden firmalarla sizin iletişime geçmeni gerekiyor. Bunun için uygulayabileceğiniz birkaç yöntem var. Birincisi tabi ki sosyal medyadan faydalanmak. 81 ilde evde paketleme işi için Facebook’ta evde ek iş adı altında kurulmuş gruplar bulunuyor. Benzer gruplara katılarak evde ek iş veren firmaları kontrol edebilirsiniz.

DİKKAT!

Evlere paketleme işi veriyoruz diyerek sizlerden kapora, kimlik, detaylı banka bilgisi isteyenler olursa inanmayın! Evde paketleme işi veren firmalar sizlerden bunu talep edemezler. Dolandırıcılara karşı dikkatli olun.

Adres Bulma

evlere paketleme işi
evlere paketleme işi

Bir diğer yöntem ise evde paketleme iş veren firmaların numaralarından firmaları aramak. Bunun için etkili bir yöntem var. Örneği yukarıda sizlere fabrikadan evlere iş veren firmalardan bahsettim. Plastik ve ambalaj fabrikalarının hepsini kolayca bulabilirsiniz.

Şimdi sizlere evlere kına paketleme işi veren firmalar iletişim adresleri için bir örnek göstereceğim.

 • Google’a girin ve “Haritalar” kısmına tıklayın.
 • Yaşadığınız şehirle birlikte organizasyon şirketleri yazın. Mesela “İstanbul organizasyon şirketleri” gibi..

Görselde karşılaştığınız firmaların hepsi tabi ki de evde paketleme işi vermiyor. Ancak kendinizi iyi bir şekilde izah edebilirseniz, evde iş alma şansınız var.

Evde Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evlere paketleme işi veren firmalarla iletişim kurmanın en koaly yolu tabi ki telefonla aramaktır. Bunun için yukarıdaki haritalar yöntemi size yardımcı olacak. Çünkü adreslerin hemen altında firmaların telefon numaraları da yer alıyor. Arayıp sorabilirsiniz. Unutmayın, direkt paketleme işi veriliyor diye aramayın.

İlk olarak durumu açıklayın, konuşun. Evde paketleme işi iletişim için diğer bir yolu da hemen sizlere sunayım. Evde paketleme işi telefon numarası için yazmış olduğumuz yazıyı okuyarak güncel numaraları öğrenebilirsiniz.

Evde Yapılabilecek Paketleme İşleri

evde paketleme işi veren firmalar
evde paketleme işi veren firmalar

Evde yapılacak işler arıyorsanız paketleme işleri tam olarak sizin aradığınız fırsat olabilir. Paketleme işi denilince aklınıza tek bir seçenek gelmesin. Birçok farklı sektörden, firmadan evlere paketleme işi veriliyor. Fikir olması açısından ve ne iş yapacağınızı bilmeniz için sizlere hangi işleri yapabileceğinizi sıralayacağım.

Gibi güvenilir evde paketleme işi için birçok seçenek mevcut. Hepsinin iş mantığı aslında aynı denilebilir. Evde paketleme işi veren firmalar ile anlaştığınızda gerisi çok kolaydır.

Firma sizlere paketlemeniz gereken ürünleri ve paketleme malzemelerini teslim ediyorlar. Ürünleri doğru ve temiz bir şekilde paketleyip, istenilen tarihte firmaya ulaştırıyorsunuz.

Önemli!

Evde paketleme işi veren firmalar ile uzun soluklu çalışmak istiyorsanız, işinizde titiz olmanız çok önemlidir. Firma yaptığınız işten memnun kalırsa sizinle uzun vadede çalışmak isteyeceklerdir. Böylelikle sürekli firma arayışına girmemiş olursunuz.

Güvenilir Evde Paketleme İşi Kazancı

işkur evde paketleme işievde paketleme işi yapanların yorumları
evde paketleme işi yapanların yorumları

Sizlere evlere paketleme işi veren firmaları anlattık. Peki bu işten ne kadar kazanç sağlayacağınızı merak ediyor musunuz? Yukarıda bahsettiğimiz örnek işleri ele alarak bir kazanç tablosu oluşturduk.

Yapılan İşAdet Başı ÖdemeGünlük Toplam PaketlemeGünlük KazançAylık Kazanç
Nikah şekeri paketleme2 TL100200 TL5.600 TL
Kıyafet paketleme2 TL100200 TL5.600 TL
Sabun paketleme1 TL150150 TL4.200 TL
Çorap paketleme1,5 TL200300 TL8.400 TL
Maske paketleme1 TL250250 TL7.000 TL
Evde paketleme işi kazanç

Genel olarak paket başı ödemeler bu şekilde oluyor. Her firmanın aynı ödeme yapacağı kesindir diye bir durum söz konusu değil tabi ki. Ancak ortalama olarak kazançların 30 gün boyunca çalışan bir kişi için bu şekilde olduğunu söylemek mümkün.

Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Evde paketleme işi veren firmalar hakkında artık birçok konuya hakimsiniz. Konuyla alakalı olarak evde paketleme işi yapanların yorumlarını merak ettiğinizi biliyoruz. İyice araştırdık ve gördük ki bu işten fazlasıyla memnun olan insanlar var.

Ancak güvenilir evde paketleme işi bulmalısınız. Dikkatli olmalı ve gözünüzü dört açmalısınız. Çünkü kapora isteyerek insanlardan para alıp, sırra kadem basan insanların da olduğunu fark ettik. Bu konuda sizleri tekrar uyarmış olalım.

Evlere paketleme işi veren firmalar hakkında sizlere araştırmalarımızı aktardık. Sitemizin evlere ek iş verdiğinin altını çizelim. Bizler sadece yol gösterici yazılar hazırlamaktayız. Daha fazla merak ettiğiniz soru varsa, yorum bırakabilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

 • İbrahim - 08/03/2023

  Ulaşım saglarmisiniz

 • Gunel - 17/02/2023

  Bende evden paketle işi isdiyorum nasil yapa bilirim

 • Kübra - 03/02/2023

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  • Günay - 21/02/2023

   Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum yorumunuzu okudum acaba size bi dünüş oldumu. Yada yaptınız mı

  • Anıl Avcu - 17/02/2023

   Merhaba İzmir torbalıdaki evimizde eşimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

 • Rukiye - 25/01/2023

  Bende evde paketleme işi istiyorum

 • Kader - 17/01/2023

  Merba paketleme is icin konusmak istiyorum

 • Merve Uçar - 13/01/2023

  Merhaba paketleme işi için konuşmak istiyorum

 • Sevda demir - 12/01/2023

  Nasıl başvuru yapabilirim engelli kardeşim kalp hastası bi annem var oyuzden ewden çalışmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer İçerikler

evde paketleme işi veren firmalar

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – 2023 Güvenilir Firmalar!

LC Waikiki Evlere İş

LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu? 2023 GÜNCEL Evde Paketleme

Evde Çorap Paketleme İşi

Evde Çorap Paketleme İşi 2023 – Ayda 10.000 TL Kazanç!

Evde Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları 2023 – 15 EN KAZANÇLI YÖNTEM!

Evde İş Fikirleri

Evde İş Fikirleri 2023 – 20 İŞ FİKRİYLE EVDEN PARA KAZAN

Evde Maske Paketleme İşi

Evde Maske Paketleme İşi – Ayda 10.000 TL Kazanç Sağlayın!

Daha Fazla Makale

akşam ne iş yapabilirim

Akşam Ne İş Yapabilirim? 2023 En Kazançlı Ek İş Fikirleri

Evde Takı Yapıp Satmak

Evde Takı Yapıp Satmak 2023 – AZ MALİYET ÇOK KAZANÇ!

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu 2023 Nasıl Doldurulur?

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 10.000+ TL KAZANÇ!

Evde Kına Paketleme

Evde Kına Paketleme İşi 2023 – Evlere İş Veren Firmalar!

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar – 2023 GÜNCEL BİLGİ!

İŞKUR Evde Paketleme

İŞKUR Evde Paketleme İşi – 2023 BAŞVURU FORMU!

Evde Nikah Şekeri Paketleme

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi – Ayda 10.000+ TL KAZANÇ!

X