Evde Paketleme İşi Veren Firmalar | 20.000 TL+ KAZANÇ

Yazar: Gizem Editör Tarih: 07.12.2023
Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde ek iş yaparak para kazananların olduğunu duymuşsunuzdur. Evdeki boş vakitlerinizi değerlendirmek ve para kazanmak istiyorsanız, aşağıda sizlere sunacağımız bilgileri detaylıca okumanızı tavsiye ediyoruz! Evde paketleme işi veren firmalar sayesinde oturduğunuz yerden para kazanabileceksiniz…

Evden paketleme işi yapmak son zamanlarda oldukça popüler. Birçok sektörden birçok firma evlere paketleme işi veriyor. Özellikle fason paketleme işi veren firmalar çok önemli! Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları vb. konuların hepsini açıkladık!

Güvenilir evde paketleme işi firmalarına nasıl ulaşacaksınız? Tek tek anlatacağız. Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Adana, Bursa gibi 81 ilde evde paketleme işleri yapmak mümkün… Güvenilir bir şekilde evde paketleme işi yapmak için okumaya devam edin!

Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Var Mı?

Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Fason Firmalar
Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Fason Firmalar

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlerin aklındaki en büyük sorunun güven olduğunu biliyoruz. Evde paketleme işi veren firmalar güvenilir mi? Şöyle ki doğru firmalara ulaşabildiğiniz taktirde evet…

“Evlere paketleme işi verilir” şeklinde birçok ilanın yayınlandığının farkındayız. Ancak her iş verme teklifinde bulunan şahsın güvenilir olduğunu düşünmek hata olacaktır. Evde paketleme yaparak para kazananların sayısı arttıkça, bu durumu fırsata çevirmeye çalışanlar da var.

O nedenle kesinlikle dikkatli şekilde eve iş veren firmaları bulmalısınız. Biz de sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Yani direkt olarak balık tutmayı öğreteceğiz. 🙂

Evde paketleme işi veren firmalar için en doğru yolları sizlere anlattık! O halde detaylara geçelim…

Öneri içerik: Para Kazandıran İşler Nelerdir?

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar

Güvenilir Evde Paketleme İşi
Güvenilir Evde Paketleme İşi

Evlere iş veren firmalar için çok fazla alternatifin bulunduğundan bahsetmiştik. Burada şöyle bir durum var… Evde ek iş arayan insanların sayısı fazla ve bu durumdan faydalanmak isteyen dolandırıcılar oluyor.

O nedenle eve iş veren güvenilir firmalar ile çalışmanız gerekiyor. Bunun için sizlere göstereceğimiz yollar ile güvenilir paketleme işi yapabilirsiniz. Birkaç önereceğimiz firmalar aracılığıyla evde ek iş yapabilirsiniz. Aşağıdaki firmaları değerlendirin. Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar şu şekildedir:

 • Koton
 • Özdilek
 • Defacto
 • Madame Coco
 • English Home
 • Zara

Öneri içerik: Milli Eğitim Bakanlığı Tablet Başvurusu Yapmak

1- LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu?

Evlere İş Veren Firmalar
Evlere İş Veren Firmalar

LC Waikiki firmasını bilmeyen yoktur. LC Waikiki evlere direkt olarak iş vermiyor. Bunu belirtelim. Fason firmalar aracılığıyla bu işi yapmanız gerekiyor. LC Waikiki gibi büyük ve güvenilir firmalar fason firmalar ile işbirliği yapabiliyorlar.

Evde paketleme işi veren firmalar için fason firmaları bulun. Kıyafet, ev eşyaları gibi ürünlerin paketleme işleri çok fazla.

Öneri içerik: LCW Evlere İş Veriyor Mu?

Güvenilir evde paketleme işi için daha fazla bilgiye ihtiyacınız mı var? O halde Koton gelsin! 🙂

2- Koton Evde Paketleme İşi

Güvenilir Evde Paketleme İşi
Güvenilir Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi veren firmalar için tercih edebileceğiniz diğer bir güvenilir firma da Koton markası. Koton da tıpkı LCW gibi fason firmalar aracılığıyla evlere ek iş verebiliyor. Aşağıda bu firmalara nasıl ulaşacağınızdan ayrı olarak bahsedeceğim.

Bahsedeceğim yöntemle fason firmalara ulaşabiliyorsunuz. Özellikle büyük şehirlerden fason firmalara çok rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Evde paketleme işi veren güvenilir firmalar için devam edelim…

3- İŞKUR Evde Paketleme İşi

Eve iş veren güvenilir firmalar arıyorsanız İŞKUR kesinlikle tercih etmeniz gereken bir kurum. Özellikle ev hanımlarına istihdam sağlama konusunda oldukça başarılı olan kurum.

Siz de evde ek iş ve çeşitli paketleme işleri yapmak istiyorsanız İŞKUR üzerinden iş ilanlarına başvurabilirsiniz. İŞKUR evde paketleme işi için daha fazla detay öğrenmek ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.. Güvenilir evde paketleme işi arayanlara mükemmel bir fırsat.

İlgili içerik: İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor Mu?

Fabrikadan Evlere İş Veren Firmalar

Güvenilir Evde Paketleme İşi
Güvenilir Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi veren firmalar için sizlere gerekli bilgileri vermeye devam ediyoruz. Evlere paketleme işi almanız bir diğer önereceğimiz yol da çeşitli fabrikaları değerlendirmenizdir.

Sizlere aşağıda paketleme işi veren firmaların adreslerinden zaten bahsedeceğiz. Ancak direkt bazı fabrikalarla iletişime geçebilirsiniz. Özellikle şehrinizdeki fabrikaları değerlendirebilirsiniz.

1- Plastik Ambalaj Fabrikaları

Evde paketleme işi veren firmaları ararken plastik ve ambalaj fabrikaları oldukça işinize yarayacak. Birçok ürünün paketlenmesi, ambalajlanması için bu fabrikalarda paketleme işçilerine ihtiyaç duyuluyor.

Bünyelerinde sigortalı bir çalışan barındırmak yerine evden çalışabilecek insanlarla çalışmayı tercih edebiliyorlar. Bu nedenle şehrinizdeki plastik fabrikalarını değerlendirebilirsiniz.

Güvenilir evde paketleme işi arayanların bir başka durağı: Tekstil Firmaları!

2- Tekstil Fabrikaları | Eve İş Veren Firmalar

81 İlde Evde Paketleme İşi
81 İlde Evde Paketleme İşi

Evlere paketleme işi veren firmalar için tekstil atölyeleri, fabrikaları mutlaka değerlendirilmeli. Evlere çorap paketleme işi veren firmalar, kıyafet paketleme işi veren firmalar hep tekstil fabrikaları aracılığıyla evlere iş veriyor.

3- Aksesuar İmalat Fabrikaları

Aksesuar imalat fabrikaları da eve iş veren firmaları bünyesinde barındırıyor. Aksesuar içi birçok ürün söz konusu… Şapka, gözlük, kolye, küpe, bandana… Evde paketleme işi veren firmaların bir çoğunluğu aksesuar imalatı gerçekleştiriyor.

Şehrinizdeki aksesuar imalat fabrikaları ile iletişime geçebilirsiniz. Fabrikalar yoksa da toptancı aksesuar dükkanlarıyla görüşebilirsiniz. Özellikle toptancı takıcılardan da iş alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İcralık Olana Kredi Veren Bankalar

4- Kimya Sanayi Fabrikaları

Eve İş Veren Firmalar
Eve İş Veren Firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar saymakla bitmez. Ülkemizin sanayi ve iş sektörü oldukça gelişmiş olduğundan dolayı birçok firmayla aynı anda bile çalışabilirsiniz!

Eve iş veren firmalar arasında kimya sanayi fabrikaları da yer alıyor. Ne alaka demeyin… Evde sabun paketleme işi gibi işleri yapmak için bu fabrikalardan faydalanabilirsiniz.

Ancak belirtmeliyim ki evlere paketleme işi veren fason firmalar kadar iş bulma olasılığınız yok. Yine de bol kazanç sağlayabileceğiniz bir seçenek.

Güvenilir evde paketleme işi son bir önerimiz daha var: Ev Ürünü İmalat Fabrikaları!

5- Ev Ürünü İmalat Fabrikaları

Gibi fabrikalardan evlere ek iş alabiliyorsunuz. Şehrinizdeki bu tarz fabrikaların araştırmasını yapabilirsiniz. Eğer ev dışında çalışma şansınız varsa da fabrikalarda direkt olarak paketleme işçisi olarak çalışabilirsiniz.

Dönemlik olarak paketleme işçisine ihtiyaç duyan birçok fabrika var. Özellikle fason paketleme işi veren firmalar bu noktada çok önemli. Bu seçeneği de ek iş olarak değerlendirebilirsiniz. Şimdi evde paketleme işi veren firmaların adreslerini nasıl bulacağımızı öğrenebiliriz

İlginizi çekebilir: Evde Para Kazandıran İşler

Evde Paketleme İşi Veren Firmaları Bulmak

Evlere İş Veren Firmalar
Evlere İş Veren Firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar için şimdi gelelim en önemli konuya. Direkt olarak firmalarla kendinizin iletişime geçmesi önemli bir konu. Bu firmalar evlere ek iş için direkt ilan oluşturmuyorlar.

O yüzden firmalarla sizin iletişime geçmeni gerekiyor. Bunun için uygulayabileceğiniz birkaç yöntem var. Birincisi tabi ki sosyal medyadan faydalanmak. 81 ilde evde paketleme işi için Facebook’ta Evde Ek İş adı altında kurulmuş gruplar bulunuyor. Benzer gruplara katılarak evde ek iş veren firmaları kontrol edebilirsiniz.

DİKKAT!

Evlere paketleme işi veriyoruz diyerek sizlerden kapora, kimlik, detaylı banka bilgisi isteyenler olursa inanmayın! Evde paketleme işi veren firmalar sizlerden bunu talep edemezler. Dolandırıcılara karşı dikkatli olun.

Güvenilir evde paketleme işi için tüyolara devam edelim…

1- Adres Bulma

Evlere Paketleme İşi
Evlere Paketleme İşi

Bir diğer yöntem ise evde paketleme iş veren firmaların numaralarından firmaları aramak. Bunun için etkili bir yöntem var. Örneği yukarıda sizlere fabrikadan evlere iş veren firmalardan bahsettim. Plastik ve ambalaj fabrikalarının hepsini kolayca bulabilirsiniz.

Şimdi sizlere evlere kına paketleme işi veren firmalar iletişim adresleri için bir örnek göstereceğim. Evde paketleme işi veren firmaları aşağıdaki yöntemlerle bulabilirsiniz:

 • Google’a girin ve “Haritalar” kısmına tıklayın.
 • Yaşadığınız şehirle birlikte organizasyon şirketleri yazın. Mesela “İstanbul organizasyon şirketleri” gibi..

Görselde karşılaştığınız firmaların hepsi tabi ki de evde paketleme işi vermiyor. Ancak kendinizi iyi bir şekilde izah edebilirseniz, evde iş alma şansınız var.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evlere paketleme işi veren firmalarla iletişim kurmanın en koaly yolu tabi ki telefonla aramaktır. Bunun için yukarıdaki haritalar yöntemi size yardımcı olacak. Çünkü adreslerin hemen altında firmaların telefon numaraları da yer alıyor. Arayıp sorabilirsiniz. Unutmayın, direkt paketleme işi veriliyor diye aramayın.

İlk olarak durumu açıklayın, konuşun. Evde paketleme işi iletişim için diğer bir yolu da hemen sizlere sunayım.

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası bulmanın en kolay yolunu şimdi öğrenin!

Evde Yapılabilecek Paketleme İşleri

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde yapılacak işler arıyorsanız paketleme işleri tam olarak sizin aradığınız fırsat olabilir. Paketleme işi denilince aklınıza tek bir seçenek gelmesin. Birçok farklı sektörden, firmadan evlere paketleme işi veriliyor. Fikir olması açısından ve ne iş yapacağınızı bilmeniz için sizlere hangi işleri yapabileceğinizi sıralayacağım.

Gibi güvenilir evde paketleme işi için birçok seçenek mevcut. Hepsinin iş mantığı aslında aynı denilebilir. Evde paketleme işi veren firmalar ile anlaştığınızda gerisi çok kolaydır.

Firma sizlere paketlemeniz gereken ürünleri ve paketleme malzemelerini teslim ediyorlar. Ürünleri doğru ve temiz bir şekilde paketleyip, istenilen tarihte firmaya ulaştırıyorsunuz.

Önemli!

Evde paketleme işi veren firmalar ile uzun soluklu çalışmak istiyorsanız, işinizde titiz olmanız çok önemlidir. Firma yaptığınız işten memnun kalırsa sizinle uzun vadede çalışmak isteyeceklerdir. Böylelikle sürekli firma arayışına girmemiş olursunuz.

Güvenilir Evde Paketleme İşi Kazancı

İŞKUR Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları
İŞKUR Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Sizlere evlere paketleme işi veren firmaları anlattık. Peki bu işten ne kadar kazanç sağlayacağınızı merak ediyor musunuz? Yukarıda bahsettiğimiz örnek işleri ele alarak bir kazanç tablosu oluşturduk.

Evde paketleme işi veren firmalar aracılığıyla aşağıdaki rakamları kazanabilirsiniz:

Yapılan İşAdet Başı ÖdemeGünlük Toplam PaketlemeGünlük KazançAylık Kazanç
Nikah şekeri paketleme3 TL100300 TL9.000 TL
Kıyafet paketleme3 TL100300 TL9.000 TL
Sabun paketleme4 TL150600 TL18.000 TL
Çorap paketleme2 TL200400 TL12.000 TL
Maske paketleme1 TL250250 TL7.500 TL
Güvenilir Evde Paketleme İşi (Kazanç Tablosu)

Genel olarak paket başı ödemeler bu şekilde oluyor. Her firmanın aynı ödeme yapacağı kesindir diye bir durum söz konusu değil tabi ki. Ancak ortalama olarak kazançların 30 gün boyunca çalışan bir kişi için bu şekilde olduğunu söylemek mümkün.

Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Evde paketleme işi veren firmalar hakkında artık birçok konuya hakimsiniz. Konuyla alakalı olarak evde paketleme işi yapanların yorumlarını merak ettiğinizi biliyoruz. İyice araştırdık ve gördük ki bu işten fazlasıyla memnun olan insanlar var.

Ancak güvenilir evde paketleme işi bulmalısınız. Dikkatli olmalı ve gözünüzü dört açmalısınız. Çünkü kapora isteyerek insanlardan para alıp, sırra kadem basan insanların da olduğunu fark ettik. Bu konuda sizleri tekrar uyarmış olalım.

Öneri içerik: Reklam İzle Para Kazan

Sıkça Sorulan Sorular

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar ile ilgili olarak şu sorular sorulabiliyor:

İŞKUR’da evde paketleme işleri var mı?

Evde paketleme işleri çok nadir de olsa İŞKUR aracılığıyla verilebiliyor. Bunun için İŞKUR e-Şube üzerinde yer alan ilanları sürekli olarak kontrol ediniz.

Evde paketleme işi güvenilir mi?

Evde paketleme işi veren firmalarla iletişime geçerek güvenilir olup olmadığını kendiniz anlayabilirsiniz. Özellikle sizden T.C. Kimlik Kartı, kapora gibi isteklerde bulunan kişi ve kurumlardan uzak durmanız gerekir.

Evlere paketleme işi veren firmalar hakkında sizlere araştırmalarımızı aktardık. Sitemizin evlere ek iş vermediğinin altını çizelim. Bizler sadece yol gösterici yazılar hazırlamaktayız. Daha fazla merak ettiğiniz soru varsa, yorum bırakabilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
 • Edibe - 10/02/2024

  Edibe yıldırım benimde işe çok ihtiyacım var bilgi alabilir miyim

 • Mahiye Taşkın - 24/12/2023

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum buna çok ihtiyacım var temiz ve düzenli ve titizim bana yardımcı olabilir misiniz rica etsem

 • Ayse - 10/12/2023

  Bilgi verirmisiniz

 • Dudu - 10/12/2023

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 • Hatice - 23/09/2023

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum durumum yok yardımcı olursanız çok mutlu olurum Afyonkarahisar ☺️

 • Yesim - 19/09/2023

  Merhabalar, 1500 kisi kurumsal sirket isten cikartildik, okuyan evlatlarim var 54 yasindayim. Paketleme isi ile ilgileniyorum ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim tsk

 • Yesim - 19/09/2023

  Paketleme ile ilgileniyorum, isten cikartildik. Tsk

Benzer İçerikler

İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor Mu?

İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor Mu? 2023 Başvuru Detayları!

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası | 15.000+ TL KAZANÇ!

Evde Takı Yapıp Satmak

Evde Takı Yapıp Satmak 2023 – AZ MALİYET ÇOK KAZANÇ!

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 12.500 TL Kazanç!

Muğla Evde Ek İş

Muğla Evde Ek İş – 2023 En KARLI Paketleme İş İmkanları!

Evde Kına Paketleme

Evde Kına Paketleme İşi 2023 | (15.000 TL+) Kazanç!

Daha Fazla Makale

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar | 20.000 TL+ KAZANÇ

Evde İş Fikirleri

Evde İş Fikirleri 2023 | Evde Yapılabilecek 20 İş Fikri!

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu 2023 Nasıl Doldurulur?

Evde Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları 2023 | En Kazançlı 30 Yöntem!

Evde Nikah Şekeri Paketleme

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi – Ayda 15.000+ TL KAZANÇ!

Akşam Ne İş Yapabilirim

Akşam Ne İş Yapabilirim Diyenlere 18 Ek İş Fikri! Detaylar..

LC Waikiki Evlere İş

LC Waikiki Evlere İş: Güncel 7 Evde Paketleme İşi – DETAYLAR

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Çorap Paketleme İşi | Ayda 20.000+ TL Kazanın!

X