Tarım Kredi Et Fiyatları 2023 – (GÜNCELLENDİ)

Yazar: Gizem Editör Tarih: 07.12.2023
Tarım Kredi Kooperatifi Et Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatifi Market, hızla artan şubeleri ile tüketicilerini memnun etmeye devam ediyor. Tarım Kredi market fiyatları için bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bu yazıda güncel olarak Tarım Kredi Market et fiyatlarını bulacaksınız. Aynı zamanda Tarım Kredi Kooperatifi kıyma fiyatı bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Tarım Kredi et fiyatları 2023 için maalesef net bilgi bulunamıyor. Ancak biz sizler için araştırdık. Kooperatif market et fiyatları için en güncel liste bu yazıda! Tarım Kredi kıyma fiyatı 2023 yılında ne kadar? İnceleyebilirsiniz.

Ülkemizde et fiyatları gün geçtikçe artıyor. Kaliteli ve en uyguna et almak isteyenler ise Tarım Kredi’yi tercih ediyor. Peki, TKK et fiyatları ne kadar? Kırmızı et, beyaz et için tüm seçenekleri araştırdık ve fiyatlarını aktardık. Fiyatlar değiştikçe listemizi güncelleyeceğiz. İşte et ürünlerinde Tarım Kredi Market yeni fiyat listesi…

Tarım Kredi Et Fiyatları Listesi 2023 – GÜNCEL

Tarım Kredi Et Fiyatları 2023
Tarım Kredi Et Fiyatları 2023

Beyaz ya da kırmızı et almak isteyenler için Tarım Kredi market et fiyatlarını aşağıda bulacaksınız. Kırmızı et ve beyaz et fiyatlarını ayrıca ele aldık. Gerçekleştirilen zamlarla birlikte et fiyatlarının da oldukça yükselmesiyle insanlar güncel fiyatları merak ediyorlar.

Tarım Kredi Kooperatifi fiyat listesi içerisinde her seçenek mevcut. En ucuza ve en kaliteli eti almak için Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Market sizleri memnun edecek. Piyasaya göre oldukça uygun fiyatlar olduğunu söylemek mümkün. İşte Tarım Kredi et fiyatları 2023 listesi…

Öneri içerik: Et Fiyatları Güncel

1- Tarım Kredi Market Et Fiyatları 2023 (Kırmızı Et)

Tarım Kredi Market Et Fiyatları
Tarım Kredi Market Et Fiyatları

Tarım Kredi market et fiyatları 2023 için en çok merak edilenlerden birisi şüphesiz kırmızı et. Piyasayı ele aldığımızda Tarım Kredi et fiyatları çok daha uygun. Kıyma, kuşbaşı, bonfile, pirzola ve daha fazla et çeşidi için fiyatları araştırdık. Güncel Tarım Kredi kırmızı et fiyatları şöyle;

Et Türü – KilogramFiyatlar
Tarım Kredi Market Kıyma Fiyatları 2023190,00 TL
Tarım Kredi Dana Kıyma Fiyatı (1 KG)190,00 TL
Dana Kuşbaşı 1 kg.210,00 TL
Dana Biftek Rosto 1 kg.280,00 TL
Dana Bonfile 1 kg.350,00 TL
Dana Pirzola 1 kg.260,00 TL
Kuzu Gövde – Tarım Kredi Et Fiyatları150,00 TL
Tarım Kredi Satır Köfte 1 kg.215,00 TL
Tarım Kredi Kavurma Fiyatı 2023290,00 TL
Tarım Kredi Kooperatifi Et Fiyatları 2023

Türkiye Tarım Kredi Kooperatif market et fiyatları için güncel olarak ürünlerin fiyatlarını sizlere aktarıyoruz. Tarım Kredi Kooperatifi et fiyat listesini güncel olarak bu içerikten takip edebilirsiniz.

Şu an için sadece Tarım Kredi kıyma ve kuşbaşı fiyatı açıklanmıştır. Diğer fiyatlar tahminidir. Açıklandığında içeriğin ilgili kısımlarını güncelleyeceğiz.

Tarım Kredi Market kıyma fiyatı ve et fiyatları genel olarak Et ve Süt Kurumu ile aynı düzeydedir. Tarım Kredi kıyma fiyatı bilgilerini buradan takip edebilirsiniz.

Tarım Kredi et fiyatları 2023 listesinde beyaz et çeşitlerini merak ediyorsanız okumaya devam edin…

Öneri İçerik: Bim Et Fiyatları

2- Tarım Kredi Kooperatifi Et Fiyatları (Beyaz Et)

Tarım Kredi Kooperatifi Et Fiyatları (Tavuk)
Tarım Kredi Kooperatifi Et Fiyatları (Tavuk)

Tarım Kredi Kooperatifi et fiyatları 2023 için diğer merak edilen de elbette beyaz et fiyatlarıdır. Tarım Kredi market et fiyatları arasında tavuk fiyatları piyasaya göre oldukça uygun denilebilir. Üstelik beyaz et için ürün çeşitliliği bir hayli fazla. Tarım kredi tavuk fiyatları için listemiz uzun! İşte Tarım Kredi beyaz et fiyatları:

Et türü – KilogramFiyatlar
Gövde Tavuk 1 kg.49,90 TL
Tavuk Sarma69,90 TL
Tavuk Nugget 1 kg.89,90 TL
Tabaklı Tavuk But49,90 TL
Tavuk Ciğer – Yürek 1 kg.27,90 TL
Tavuk Bonfile 1 kg.84,90 TL
Köktav Poşetli Tavuk 1 kg.164,90 TL
Köktav Ördek 1kg.215,00 TL
Piliç Burger95,00 TL
Tarım Kredi Kooperatifi Et Fiyatları 2023

Tarım Kredi Kooperatifi tavuk fiyatları güncel olarak bu şekilde… Şimdi Tarım Kredi Kooperatifi kıyma fiyatı 2023 bilgilerini detaylı olarak inceleyelim…

Tarım Kredi Kıyma Fiyatı 2023

Tarım Kredi et fiyatları için kıyma oldukça önemlidir. Kişiler, daha çok kıyma ve kuşbaşı gibi pratik ve ucuz ürünleri tercih etmektedir.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Market fiyat listesi geçtiğimiz Ramazan ayında güncellenmişti. Özellikle et fiyatlarında büyük indirim yapan ilgili market, güncel olarak uygun fiyatlı kaliteli et satışı yapıyor. Peki, güncel kıyma fiyatları ne kadar? İnceleyelim…

  • Tarım Kredi Market kıyma fiyatları 2023 yılında 190,00 TL olarak belirlenmiştir.
  • Ramazan ayında yapılan kampanya halen geçerliliğini korumaktadır.

Tarım Kredi kıyma fiyatı 2023 güncel bilgilerinde değişiklik olması halinde içeriğin ilgili kısımlarını güncelleyeceğiz.

Öneri içerik: Bim Tavuk Fiyatı

1- Tarım Kredi Kooperatifi Kıyma Fiyatı Ucuz Mu?

Tarım Kredi et fiyatları ile ilgili olarak yorumlara devam edelim.

Tarım Kredi Kooperatifi et fiyatı noktasında tüketicilere en avantajlı seçenekleri sunmaktadır. Özellikle kıyma ve kuşbaşı fiyatlarıyla ilgili olarak Ramazan ayı ve sonrasında Tarım Kredi, gündemdeki yerini aldı. Bu anlamda piyasadaki en ucuz seçenekleri TKK bünyesinde olduğunu söyleyebiliriz.

Etin kalitesi ise, Et ve Süt Kurumu güvencesiyle sağlanmaktadır. ESK et fiyatları ile aynı olan fiyat düzeyleri, indirim ve kampanyalarla birlikte daha da düşüyor. Eğer güvenilir ve ucuz et arayışındaysanız Tarım Kredi Marketleri mutlaka değerlendirin.

  • Tarım Kredi Market kıyma fiyatlarının güncel olarak piyasadaki en ucuz et fiyatı olduğunu söyleyelim.
  • Aynı şekilde Tarım Kredi kuşbaşı fiyatları da piyasadaki en uygun fiyatlı et konumundadır.

Bundan hemen önceki yazımız olan Tarım Kredi Çay Fiyatıilginizi çekebilir. Tarım Kredi Market’ten alabileceğiniz birçok çay markasını ucuza alabilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatifi market et fiyatları hakkında sıkça sorulan sorulara da değinelim.

Sık Sorulan Sorular

Tarım Kredi Kooperatifi et fiyatları konusunda sık sorulan soruları sizler için derledim. Başka sorularınız varsa YORUM bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Tarım Kredi et fiyatları hakkında sıkça sorulan sorular;

1- Tarım Kredi’de Kıyma Ne Kadar?

TKK marketleri bünyesinde Et ve Süt Kurumu ürünleri satılır. Tarım Kredi Kooperatifi et fiyatları içerisinde kıyma için güncel fiyat 190 TL.

2- Et Fiyatları Ne Kadar?

2023 et fiyatları için Et ve Süt Kurumu fiyatlarına bakabiliriz. Kuşbaşı vb. ürünlerde ortalama olarak 150 TL gibi rakamlar söz konusu. Tabii etin türüne göre değişiklik gösteriyor.

3- Tarım Kredi Kooperatiflerinde Et Satılıyor Mu?

Evet. TKK bünyesinde Et ve Süt Kurumu’ndan alınan kırmızı ve beyaz et çeşitlerinin satışı yapılmaktadır.

4- Tarım Kredi Kooperatiflerinden Alınan Et Güvenilir Mi?

İlgili ürünler ESK (Et ve Süt Kurumu) tarafından alındığı için gıda denetlemesi sürekli olarak yapılıyor. Tarım Kredi Kooperatiflerinin de kendi soğuk zincir sistemi bulunmaktadır. Bu sayede etler taze bir şekilde evinize ulaşıyor. Güvenilir bir şekilde tüketebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: File Et Fiyatları

Tarım Kredi market et fiyatları için sizlere güncel fiyat listesini sunduk… Daha fazla fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için Fiyatlar yazı kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Tarım Kredi Şeker Fiyatı

Tarım Kredi Şeker Fiyatı 2024: 1 KG, 2 KG, 5 KG, 50 KG

Tarım Kredi Yağ Fiyatları

Türkiye Tarım Kredi Yağ Fiyatları 2024 – Güncel Yeni Liste

Tarım Kredi Un Fiyatları

Tarım Kredi Un Fiyatları 2024: Güncel 5 KG, 10 KG, 25 KG, 50 KG

Tarım Kredi Çay Fiyatı

Tarım Kredi Çay Fiyatı 2024 – Tarım Kredi Birlik Çay Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatifi Et Fiyatları

Tarım Kredi Et Fiyatları 2023 – (GÜNCELLENDİ)

Güncel Et Fiyatları

Güncel Et Fiyatları 2024 | SON DAKİKA! Kırmızı Et, Karkas…

Daha Fazla Makale

X