Para Kazandıran Oyunlar 2023 | Oyun Oynayarak Para Kazan!

Yazar: Lila Editör Tarih: 06.12.2023
Para Kazandıran Oyunlar

Bilgisayar ve telefondan oyun oynayanların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Peki, telefonda oyun oynayarak para kazanmak mümkün mü? Biz de bunun cevabını bulmak için oyun araştırması yaptık! Güvenilir ve gerçek para kazandıran oyunlar mobil ve PC seçenekleriyle sizlerle! Para kazanma oyunu bulmanız bu içerik sayesinde hiç de zor değil.

Burada yer alan para kazanma oyunlarıyla çok kazançlı çıkacaksınız! Böylece hobinizi kazanca dönüştürebilecek, oyundan para kazanma sağlayabileceksiniz! Yatırımsız para kazandiran oyunlar için doğru adrestesiniz… Para kazandıran oyun sitelerine de ayrıca değineceğim.

Size oynadıkça en çok kazandıran mobil oyunları yazı içerisinde listeleyeceğiz. Bu listede bulacağınız oyunlar tam size göre! O halde oyun oyna para kazan sistemi ve diğer seçenekler için listeye göz atalım! Para kazandıran mobil oyunlar ve detayları…

Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?
Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Oyun oynayarak para kazanmak için birçok yöntem mevcut. İnternetten para kazandıran oyunlar listesinde de göreceğiniz üzere bu yöntemlerle oyundan para kazanmak mümkün. İlk olarak bu yöntemleri açıklayalım:

 • Oyun İçi Eşya Satışı: Birçok oyunda item denilen oyun içi eşyaların gerçek parayla satışı mümkün. Bu sayede para kazanabiliyorsunuz. Özellikle CS GO, PUBG gibi popüler oyunlarda bu şekilde yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.
 • Hesap Satışı: Çoğu oyun, karakterinizi geliştirdikten sonra satışa müsaade ediyor. Örneğin Metin2’de karakterinizi geliştirdikten sonra satabilir ve bu sayede para kazanabilirsiniz. Oyundan para kazanma için en temel yöntemlerden birisidir.
 • Para Kazanma Oyunları: Bazı oyunlar, sadece para kazanma sistemi üzerine kuruludur. Oyunlarda savaşarak ya da o oyunun gerektirdiği görevleri yerine getirerek para kazanabiliyorsunuz.
 • Oyun Parası Satmak: Birçok oyunda çeşitli yöntemlerle oyun parası biriktirebiliyorsunuz. Sonrasında bu biriktirdiğiniz oyun paralarını gerçek parayla satabiliyorsunuz. Knight Online bunun için güzel bir örnek olsa da birçok oyunda bu yöntem mevcut.
 • Oyun İçi Ticaret: İlk maddede eşya satışından bahsetmiştim. Son olarak oyun içi ticaret yaparak da para kazanabilirsiniz. Bu yöntem yatırımsız para kazandıran oyunlarla gerçekleştirilemez. Örneğin bir eşyayı uygun fiyattan alıp daha yüksek fiyattan satarak kazanç elde edebilirsiniz.
 • Canlı Yayın: Oyun oynarken yapacağınız canlı yayınlarla da gelir elde edebilirsiniz. Twitch bunun için mükemmel bir seçenek.

Gerçek para kazandıran oyunların nasıl para kazandırdıklarını inceledik. Şimdi en çok kazandıran oyunlara geçebiliriz…

BedavaKripto Para Veren Siteler sayesinde de gelir elde edebilirsiniz! Hemen okuyun…

Telefonda Oyun Oynayarak Para Kazanma İçin Aşağıdaki Videomuz Size Rehber Olacak:

Gerçek para kazandiran oyunlar listesine ufaktan giriş yapalım…

En Çok Para Kazandıran 10 Oyun!

Bu yazıda para kazanma oyunları çerisinde 28 tanesinden bahsettim. Hangi oyunlardan para kazanılır? İşte en çok para kazandıran oyunlar listesinin ilk 10 üyesi:

 1. Counterstrike GO
 2. PUBG
 3. Knight Online
 4. Metin2
 5. Second Life
 6. League of Legends
 7. Dota 2
 8. Call of Duty
 9. Team Fortress 2
 10. Valorant

NOT: Yukarıda bahsettiğim yöntemlerden her birini bu oyunlar üzerinde uygulayabilirsiniz.

Biliyorum hangi oyunlar para kazandırır diye merakla soruyorsunuz. Sizler için tamamen gerçek para kazandıran oyunlar listesi hazırladım. Aşağıdaki oyunlardan birkaçını aynı anda oynamanızı tavsiye ediyorum. Telefondan oyun oynayarak para kazanmak hayal değil!

O halde gelin detaylara geçelim… 🙂

1- Counterstrike GO | Para Kazandıran Mobil Oyunlar

Para kazandıran online oyunlar mu arıyorsunuz? Özellikle gençlerin çok sevdiği oyunlardan biri olan Counterstrike GO ile para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Uzun süre adını sıkça duyduğumuz bu oyun ile güvenilir para kazanma yolunu sizlere aktaracağız.

Hatırlatma!

Burada yer alan oyunlarla ayda 10.000 TL gibi kazançlar elde edebilirsiniz. Kazancınız tamamen başarınıza ve şansınıza bağlı. Ancak tek bir oyunla yetinmemeniz, daha fazla kazanç elde etmenizi sağlayacaktır!

Multiplayer nişancı oyunu olan bu oyunda ekipmanları satarak, turnuvalara katılarak, hesap yapıp satarak ya da canlı yayın açarak para kazanmak mümkün. Oyunun içinde birçok farklı mod olsa da en çok sevilen oyun modu terörle mücadele modu olarak biliniyor.

Gerçek para kazandiran oyunlar arayışınızda tercih edilebilecek ilk oyundan birisidir.

 • Kazanç: Oyun oyna para kazan sistemi için ideal olan CS GO ile ayda 5.000 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Öğrenci Para Kazanma Yolları nelerdir? Sizin için web sitemizdeki ilgili yazıda listeledik!

2- PUBG | Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

İnternetten Para Kazandıran Oyunlar Mobil PUBG
İnternetten Para Kazandıran Oyunlar Mobil PUBG

Takım halinde ya da yalnız oynamanıza olanak tanıyan bir diğer oyun da PUBG’dir. Son yıllarda çok sevilen, özellikle pandemi döneminde kullanıcı sayısı oldukça artan PUBG Mobil oyun ile kazanç sağlayabilirsiniz.

PUBG hem bilgisayarda hem de telefonda oynanabilen bir oyun. Bu oyun sayesinde hızlı para kazanmak istiyorsanız, turnuvalara katılabilir, item satabilir ya da yayın yaparak gelir elde edebilirsiniz.

 • Kazanç: Para kazandıran mobil oyunlar için tercih edeceğiniz PUBG’de kazanç oranı tamamen size bağlıdır. Bu rakam 1.000 TL’de olabilir 10.000 TL’de.
 • Gerçek para kazandıran oyunlar arasında değerlendirebileceğiniz en kazançlı oyun PUBG’dir.

Oyun oynayarak para kazanmayı öğrenmek mi istiyorsunuz? O halde Knight Online incelemesi gelsin! 🙂

İndir: Play Store | iOS

3- Knight Online

Bir dönemin en popüler online oyunlarından olan Knight Online, günümüzde hala birçok kişi tarafından oynanıyor. Üstelik oyun içerisinde gerçek para kazanabileceğiniz birçok yöntem mevcut. Özellikle hesap ve oyun parası satışı konusunda oldukça aktif bir oyun diyebilirim.

Ayrıca oyun içi değerli eşyaların satışını da gerçek parayla yapabiliyorsunuz. Gerçek para kazandıran oyunlar arasında mutlaka değerlendirilmeli.

 • Kazanç: Yaptığınız satışlara göre kazancınız 2.000 TL civarında olabilir.

4- Metin2

En Çok Para Kazandıran Oyunlar
En Çok Para Kazandıran Oyunlar

Uzun yıllardır hayatımızda olan Metin2 oyunuyla listeye devam edelim. Herkesin oynamasa da illa ki adını duyduğu bu oyun ile para kazanmak mümkün. 2005 yılında hayatımıza giren Metin2 oyunuyla nasıl kazanç sağlanır?

Burada para kazanmak için hesap satabilirsiniz. Veya ejder parası da oldukça revaçta bir satış fikri olabilir. Bunları Steam üzerinden yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Para kazanılan oyunlar arasında değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca eski multiplayer (çoklu oyuncu) oyunlarından biri olan Metin2 ile turnuvalara katılabilirsiniz. Para kazandıran oyunlar 2023 için diğer başlığa geçelim.

 • Kazanç: Yang satışı, hesap satışı gibi faaliyetler için aylık 2.000 TL ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Oyun oynayarak para kazanmak için daha fazla gelir elde etmek ister misiniz? O halde Second Life ile tanışın!

Çok kazançlı! Al Sat Yaparak Para Kazanmak

5- Second Life

Oyundan Para Kazanma
Oyundan Para Kazanma

İnternetten oyun oynayarak para kazanmak isteyenler için bir diğer seçenek de Second Life. Bu oyun diğer savaş oyunlardan farklı olarak sanal bir dünyayı göstermektedir. 2003 yılında hayatımıza giren bu oyun ile online para kazanmak mümkün.

2 Milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Second Life oyununda, kendi avatar oyuncunuzu yaratıp oyuna başlıyorsunuz. Oyunda para kazanmak için emlak, giysi gibi eşyalar satarak oyun para birimi olan Linden doları kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Para kazandıran oyun olarak tercih edebileceğiniz Second Life ile ayda 2.000 TL kazanmak mümkün!

İnternetten para kazandıran oyunlar mobil seçeneğiyle devam edelim. Tabii PC’de de LOL oynayabilirsiniz. İşte detaylar!

 6- League of Legends | Para Kazandıran Mobil Oyunlar

En Çok Para Kazanan Oyunlar
En Çok Para Kazanan Oyunlar

Hangi oyunlar para kazandırır diye sormaya devam ediyor musunuz? O halde bir önerim daha var: League of Legends!

LOL olarak adını sık sık duyduğumuz bir diğer kazançlı oyun fikri de League of Legends. Bu oyunda birçoğumuzun bildiği üzere bir savaş oyunudur. Multiplayer seçeneği barındıran bu oyun ile de para kazanmak mümkün.

Tamamen ücretsiz olan bu oyunda amaç alana girmek ve kaleleri yıkmak. Amacınıza ulaştığınız zaman oyunu kazanırsınız. Bu oyun sayesinde siz de turnuvalara katılabilirsiniz. Veya canlı yayın açarak izlenme rekorları kırıp para kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Telefonda para kazanma için League of Legends ile aylık en az 2.000 TL kazanabilirsiniz.

Gerçek para kazandıran oyunlarla devam edelim…

İndir: Play Store | iOS

Oyunlar dışındaPara Kazandıran Uygulamalarsayesinde de telefonunuzdan kolayca para kazanabilirsiniz!

7- Dota 2 | Oyun Oyna Para Kazan!

Dota 2 Para Kazanma
Dota 2 Para Kazanma

Gerçek para kazandıran oyunlar arasında Dota 2’de bulunuyor. Öğrenmesi kolay ancak profesyonelleşmeniz biraz zor olabilir. Dünyanın en çok oyuncuya sahip savaş oyunlarından biri olan Dota 2’de tercih edebileceğiniz 100’den fazla karakter var.

Oyun içerisindeki kutuları satın alabilmeniz için biraz yatırıma ihtiyacınız var. Ancak elde edeceğiniz eşyaların satışıyla daha fazla kazanabilirsiniz. Ayrıca özel turnuvalara katılarak da gelir elde edebiliyorsunuz.

 • Kazanç: Kazancınız aylık 200 $’dan başlayabilir.

8- Call of Duty | Dolar Kazandıran Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar 2023
Para Kazandıran Oyunlar 2023

Bir diğer kazanç sağlayabileceğiniz oyun seçeneği de Call of Duty. Bu oyun da çok sık adını duyduğumuz seçeneklerden biri. Savaş ve nişancı kategorisinde olan bu oyun 2003 yılından beri hayatımızda yer alıyor. Dolar kazandıran oyunlar arıyorsanız kuşkusuz iyi bir seçenek olacaktır.

Call of Duty oyunu ile para kazanmak için amatör turnuvalara katılabilirsiniz. Veya daha büyük şans elde etmek için LAN adı verilen turnuvalara katılabilirsiniz.

 • Kazanç: Para kazandıran mobil oyunlar için tercih edebileceğiniz Call of Duty ile aylık en az 1.000 TL kazanabilirsiniz. Ayrıca turnuvalarla gelirinizi arttırabilirsiniz.

İndir: Play Store | iOS

Oyun oynayarak para kazanma mobil seçenekleri ile devam edelim…

9- Team Fortress 2

Oyun Oyna Para Kazan
Oyun Oyna Para Kazan

Aksiyon oyunlarından hoşlanıyor musunuz? Tam bir takım oyuncusu musunuz? Öyleyse Team Fortress 2, oyundan para kazanmak isteyen sizler için güzel bir fırsat olacak. Çoklu oyunculu, nişan oyunudur. Burada ne kadar vakit geçirirseniz, o kadar fazla kazanç elde etme şansını yakalarsınız.

Telefondan para kazandıran oyunlar mı arıyorsanız? O halde Team Fortress 2’nin detaylarına bakalım!

Team Fortress 2’den para kazanmak, genellikle oyun içi düşen eşyalardan gerçekleşiyor. Bu oyunda değerli olan ve gerçek paraya satılan birçok eşya var. Bunları bilmek için elbette oyunun kendisi hakkında fikir sahibi olmanız gerekir. Aksi taktirde neyin parayla satılıp, satılamayacağı konusunda çok fazla düşünceniz olmaz.

 • Kazanç: Para kazanma oyunu olan Team Fortress 2’den aylık 1.000 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Para kazanabileceğimiz oyunlar araması için devam edelim! 🙂

İlginizi çekebilir: İnternetten Para Kazanma 2023

10- Valorant

Valorant da para kazandıran oyunlar içerisinde en sevilenlerden birisi. Bu da nişan alma oyunu diyebilliriz. Oyunun çok fazla takipçisi var. Para kazan için ise çeşitli yolları deneyebilirsiniz. Direkt olarak para kazanmanıza olanak sağlamasa da insanlar tabii ki bu oyundan da para kazanmanın yollarını buldular.

İyi bir oyuncuysanız, buradan para kazanmanız oldukça olası! Bunlardan ilki turnuvalara katılmak. Diğer bir yöntem ise oyundaki değerli eşyaları satmaktır. Bu yöntem birçok kişi için ek gelir yöntemi diyebilirim.

 • Kazanç: Karakter satışıyla aylık 10.000 TL gelir elde edenler bulunmaktadır.

Öneri içerik: Tişört Tasarla Para Kazan sistemi nedir? Nasıl para kazanılır?

11- Minecraft

Oyun Oyna Para Kazan | Minecraft
Oyun Oyna Para Kazan | Minecraft

Oyunlarla aranız iyiyse Minecraft’ı zaten duymuşsunuzdur. Minecraft üzerinden para kazanmanın en etkili yolu, oyun içi değerli eşyaları, haritaları ve skinleri satmaktır. Bunları yapabilmek için oyunda fazla vakit geçirmeniz gerekiyor. Oyun oynayıp para kazanmak için tercih edebileceğiniz bir seçenek. Para kazandiran oyunlar için Minecraft’ta kazançlar şu şekilde;

 • Kazanç: Gerçek para kazandıran oyunlar arasında olan Minecraft ile ayda 2.000 $ kazanç sağlayan oyuncular mevcut.

İndir: Play Store | iOS

12- Para Kazandıran Oyun – MistPlay

en çok para kazandıran oyunlar
En Çok Para Kazandıran Oyunlar

Oyundan para kazanmak için tavsiyelere devam ediyorum. MistPlay tam da bunun için biçilmiş bir kaftan! Para kazandıran mobil oyunlar arıyorsanız, MistPlay içerisindeki oyunlarla gelir elde edebilirsiniz. Oyunlara ne kadar çok vakit ayırırsanız, daha fazla gelir elde edersiniz.

Telefonda oyun oynayarak para kazanmak istiyorsanız MistPlay tam olarak size göre…. Gercek para kazandiran oyunlar arasında bu oyun, oldukça mantıklı bir seçenektir.

 • Kazanç: MistPlay platformunda birçok seçenek mevcut ve burada düzenli olarak oyun oynayarak aylık 1.000 TL kazanabilirsiniz.

İndir: Play Store

Öneri içerik: SMMA’dan Para Kazanma

13- GrowTopia Para Kazanma

Gerçek para kazandıran oyunlar için son dönemde popüler olmuş bir oyun daha var. GrowTopia… Bu oyunu oynayarak oyuncular arasında ticaret yapabilir ve eşyalarınızı satarak gerçek para kazanabilirsiniz. Kazanacağınız miktar tamamen size bağlıdır.

 • Kazanç: Mevcut oyuncular içerisinde GrowTopia ile ayda 1.000 TL kazananlar var.

Oyun oynayarak para kazanmak mümkün. Bunu hepimiz gördük. Peki alternatif yöntemlerle daha fazla para kazanmak ister misin? O zaman Reklam İzle Para Kazan sistemine bir göz atın. 🙂

İndir: Play Store | iOS

14- Fortnite

Para Kazandiran Oyunlar 2023
Oyun Oyna Para Kazan

Fortnite oyunu birçok kişi tarafından çok seviliyor. Oyun içerisinde kostümleri ve bazı eşyaları satın almak için oyun içi para biriminden almak gerekiyor. Bunun adı da V-Bucks. Eğer Fortnite oyununda uzmansanız ya da uzmanlaşmak istiyorsanız, oyun üzerinden rahatlıkla para kazanabiliyorsunuz.

Fortnite için oyun turnuvalarına katılabilirsiniz. Binlerce dolar kazanan birçok oyuncusu var. Elbette bunun için iyi bir oyuncu olmanı gerekiyor. Yatirimsiz para kazandiran oyunlar için Fortine’da para kazanmak için diğer bir yolsa insanlara oyunu öğretmek!

 • Kazanç: Para kazandiran oyunlar listesindeki Fortnite ile aylık 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Para kazandıran oyunlara Pokemon GO ile devam edelim!

15- Pokemon GO | Telefonda Oyun Oynayarak Para Kazanma

Birçoğumuzun çocukluğu olan Pokemon, oyun haline geldi. Özellikle bir dönem herkesin gündeminde olan Pokemon GO, telefonda oyun oynayarak para kazanma için ideal bir seçenek. Sanal gerçeklik oyunu olan Pokemon GO ile amaç, çevrenizdeki Pokemonları yakalamak. Eğer para kazanılan oyunlar arıyorsanız en iyi seçeneklerden birisi olacaktır!

Haritada bulduğunuz Pokemonlar size para kazandıracak. Bu oyun ile para kazanmak için videoya çekebilir, canlı yayın açabilir veya turnuvalara katılabilirsiniz. Yatırımsız para kazandıran oyunlar arasında değerlendirilebilir.

 • Kazanç: Pokemon GO oynayarak aynı zamanda canlı yayın yapabilir ve gelirinizi aylık 2.500 TL seviyesine çıkarabilirsiniz.

İndir: Play Store | iOS

16- Swagbucks -Para Kazandıran Oyun

Oyun Oyna Para Kazan | Swagbucks
Oyun Oyna Para Kazan | Swagbucks

Swagbucks para kazanma için birçok yöntem sunuyor. Bunlardan birisi de telefonda oyun oynayarak para kazanmaktır. Direkt olarak bir oyun ismi olmadığının altını çizmiş olalım. Swagbucks’a kaydolduğunuzda anında 10 dolarlık hoş geldin bonusu kazanıyorsunuz.

İnsanların ek gelir için dünyanın birçok noktasından tercih ettiği Swagbucks’ı kolaylıkla telefonunuza indirebilirsiniz. Memnun kalacağınızdan şüphemiz yok.

 • Kazanç: Yatırımsız para kazandıran oyunlar 2023 listesinde yer alan Swagbucks ile aylık en az 250 $ kazanabilirsiniz.

İndir: Play Store | iOS

Para kazandiran oyunlar mobil için devam edelim… Öneri: Swagbucks Para Kazanma

17- Rollercoin | Gerçek Paralı Oyunlar

Rollercoin bir madencilik simülatörü oyunu. Esasında Bitcoin için mining yapmanıza imkan veren bir oyun diyebiliriz. Coin kazandıran oyunlar için tercih edilebilir.

 • Kazanç: Oyunda ne kadar çok aktif olursanız o kadar çok kazanırsınız ve başlangıç olarak aylık 500 TL gelir elde edilebilir.

18- Rise Of Kingdoms

InboxDollar’da yer alan oyunlardan biri daha! Bu platformda yer alan para kazandıran oyunlar arasında Rise Of Kingdoms’da bulunuyor. Oyun, dünyayı fethetmek için yapılan savaşlar üzerine kuruludur.

 • Kazanç: Görevleri tamamladığınızda 75 $ hesabınıza yatırılacaktır.

19- EverMerge

EverMerge; sizlere daha önce bahsettiğimiz Mist Play platformunda oynanabilen bir oyun. Öğeleri birleştirme üzerine dayalı eğlenceli bir oyundur. Gerçek paralı oyunlar arasında değerlendirilebilir. Görevlere tamamlayarak ve seviyeleri geçerek oyundan para kazanmak mümkün.

 • Kazanç: Oyun oyna para kazan sistemi içerisinde EverMerge ile aylık 250 $ kazanç sağlayabilmek mümkün.

Para kazandıran oyunlar 2023 listesinin 20. sırasında LuckTastic var! İnceleyelim…

20- LuckTastic | Para Kazanma Oyunu

Dolar Kazandiran Oyunlar
Dolar Kazandiran Oyunlar

Sizin için bu listede aktaracağımız bir diğer ücretsiz oyun fikri de LuckTastic. Bu oyun da savaş oyunlarının dışında kalan ve adından da anlayacağınız üzere şans oyunu.

LuckTastic, hem IOS hem de Android telefona sahip olanların kolayca indirebileceği oyunlar arasında. Oyun şu şekilde ilerliyor; Size oyunda 3 kart verilir. Bu kartlardaki resimleri eşleştirebilirseniz ödülü kazanırsınız.

 • Kazanç: En çok kazandıran mobil oyunlar içerisinde LuckTastic ile hediye çekleri sayesinde aylık 500 $ kazanabilirsiniz. Ayrıca ödül kazanma imkânınız da olacaktır.

21- Blackout Bingo | En İyi Para Kazandıran Oyunlar

Oyun Oyna Para Kazan | Blackout Bingo
Oyun Oyna Para Kazan | Blackout Bingo

Para kazandıran oyunlar için Blackout Bingo’yu da değerlendirebilirsiniz. Bu oyun, Big Run Studios Inc. tarafından geliştirilmiştir. Dünya genelinde en iyi trend oyunlardan birisi olarak ifade ediliyor. Doğru kartı seçtiğinizde oyunu kazanıyorsunuz fakat pratik yapmanız gerektiğini söyleyelim.

Odaklanma, planlama ve çabukluk becerilerinizi geliştirerek siz de başarılı olabilirsiniz. Oyun oynayarak para kazanmak için en iyi seçeneklerden birisidir. Oyun, Google Play Store ve App Store platformlarında yer alıyor.

 • Kazanç: Bu oyun ile ayda 5.000 $ kazananların olduğunu söylemek mümkün!

22- Dominoes Gold | Oyun Oyna Para Kazan

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar | Dominoes Gold
Gerçek Para Kazandıran Oyunlar | Dominoes Gold

Gray Square Games tarafından geliştirilen Dominoes Gold, geleneksel domino oyununa benzemektedir. Hatta sadece para kazanma özelliğinin aktif olarak eklendiğini söyleyebiliriz. Topladığınız puanları rahatlıkla gerçek paraya dönüştürebiliyorsunuz.

İlk olarak bilgisayara karşı oynayarak başlıyorsunuz. Eğitiminizi tamamladıktan sonra diğer oyunculara karşı da oyunu oynayabiliyorsunuz. Büyük ödüller ve para ödüllerinin olduğunu da ekleyelim.

 • Kazanç: Dominoes Gold ile tek bir ödül kazandığınızda 100 $ kazanç elde edebilirsiniz.

Öneri içerik: Yürüyerek Para Kazanma

23- iRazoo | Yatırımsız Para Kazandıran Oyun

iRazoo - Oyun Oynayarak Para Kazanma
iRazoo – Oyun Oynayarak Para Kazanma

Para kazandıran oyunlar 2023 listesinin 23. maddesine geldik! iRazoo…

iRazoo, müşterilerine nakit ya da hediye kartı karşılığında gerçek para kazandıran bir uygulamadır. Bu uygulamada oyun oynayarak, video izleyerek, uygulama indirerek, anketleri doldurarak para kazanabiliyorsunuz.

Diğer oyunlara göre kolay ve etkileşimli olması, uygulamanın avantajları arasında yer alıyor. Oynadığınız her oyundan puan kazanabilirsiniz. Bu da ne kadar çok oyun oynarsanız o kadar çok para kazanacağınız anlamına geliyor. PayPal ile ödeme yapan uygulama PayPal’ın ülkemizde yasak olmasıyla ne yazık ki kullanılamıyor.

Ancak hediye kartı seçenekleriyle hediyelerinizi toplayabilir ve sonrasında bunları nakite dönüştürebilirsiniz.

 • Kazanç: Hediye kartlarını nakite dönüştürdüğünüzde aylık 500 TL gibi kazançlar elde edebilirsiniz.

Para kazandıran oyunlardan bir diğeri olan Bananatic ile devam edelim…

24- Bananatic

Bananatic - Para Kazandıran Oyunlar
Bananatic – Para Kazandıran Oyunlar

Bananatic, bir oyun test etme platformu ve siz oyun test ederek para kazanıyorsunuz. Yani bu şirket, yaptığı oyunlar hakkında geri bildirim almak için size para ödüyor!

Sadece oyun test edip para kazanmak size hayal gibi gelebilir, fakat deneyebilirsiniz! Yorum göndererek ya da diğer yollarla puan kazanabilir, bunları gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

 • Kazanç: Kazancınız aylık olarak 300 TL kazanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Oyun Test Ederek Para Kazanmak

25- Gamehag

Gamehag
Gamehag | Dolar Kazandıran Oyunlar

Gamehag, mücevher toplamak ve ödülleri takas etmek üzerine kurulu bir oyun sistemidir. İçerisinde farklı birçok oyunu bulabilirsiniz. Yatırımsız para kazanma yollarını sunması ise mükemmel bir seçeneği oluşturuyor.

Ödeme yöntemlerinde de çeşitlilik olduğunu söyleyelim. Visa ve MasterCard için hediye kartınızı alabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı Steam hesabınıza bağlayabilir ve ek başka para kazanma yolları bulabilirsiniz.

 • Kazanç: Kazancınız aylık olarak 250 $ seviyelerini bulabilir.

Para kazandıran oyunlar listesine Qureka ile devam edelim!

26- Qureka

Qureka - Oyun Oynayarak Para Kazanma Mobil
Qureka – Oyun Oynayarak Para Kazanma Mobil

Qureka, gerçek para kazandıran oyunlar arasında deneyebileceğiniz birçok oyunu aynı yerde sunan bir platformdur. Şu ana kadar 10 milyondan fazla indirilmiş olması ise popülerliğini kanıtlar nitelikte. Oyun platformuna Play Store’dan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Oyun içerisinde birçok anket, oyun vb. yapılar bulunmaktadır. Günlük olarak oyunları tamamladığınızda 6.000 INR (Hindistan Rupisi)’ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde genel kültür anlamında da kendinizi geliştirebilmeniz mümkündür.

 • Kazanç: Görevleri tamamlayarak aylık olarak yaklaşık 2.000 TL kazanabilmeniz mümkün.

Öneri içerik: Para Kazandıran Siteler listesiyle siz de kazançlı çıkın! 🙂

27- WinZO

WinZO - En Çok Para Kazandıran Oyunlar
WinZO – En Çok Para Kazandıran Oyunlar

Oyun oynarken para kazanmak istiyorsanız WinZO’yu mutlaka denemelisiniz. Uygulama, nakit para kazanmanız için diğer oyuncularla çevrimiçi oynayabileceğiniz 70’den fazla oyunu bir arada sunuyor. Oyunlar her ne kadar zorlayıcı olsa da birçoğunun teşvik edici olduğundan emin olabilirsiniz.

 • Kazanç: WinZO ile ayda 1.000 TL kazanabilmek mümkün.

28- Cash Giraffe | Para Kazandıran Oyunlar Mobil

Yatırımsız Para Kazandıran Oyunlar - Cash Giraffe
Yatırımsız Para Kazandıran Oyunlar – Cash Giraffe

Android bir cihazınız varsa, para kazanmak için Cash Giraffe’yi tercih edebilirsiniz! Her ne kadar PayPal ile ödeme yapması Türkiye oyuncuları açısından dezavantaj olsa da hediye kartları ile de ödüllerinizi alabiliyorsunuz. Para çekme limitinin 0,20 $ olması ise büyük avantaj. Yani sadece 1 saat içerisinde para kazanabiliyorsunuz.

 • Kazanç: Cash Giraffe sayesinde ayda 500 $ kazanç elde edenler mevcuttur.

29- FreeCash

FreeCash | Oyun Oynayarak Para Kazanma
FreeCash | Oyun Oynayarak Para Kazanma

Online para kazanmak için oyun oynamayı tercih edecekseniz, FreeCash’i mutlaka inceleyin. 2020 yılında büyük bir lansman ile tanıtılan FreeCash, hem kendi para kazanıyor, kazandığı kadar da kazandırıyor! 🙂

Ortalama bir oyuncu olarak günlük 20 $ kazanabilirsiniz. Elbette daha fazla kazanmanın yolları da mevcut. Para çekme işlemleri ise 0,10 Dolar ile sınırlıdır. Yani harika!

Paranızı kripto para olarak çekme imkânınızda bulunmaktadır. Popüler video oyunları ile karşılaşarak çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Para kazandıran oyunlar 2023 listenize mutlaka FreeCash’i ekleyin. FreeCash bağlantısı üzerinden üye olarak kazanmaya başlayabilirsiniz!

 • Kazanç: Güncel kurlarla birlikte FreeCash ile ayda 15.000 TL kazanma fırsatınız bulunuyor.

30- AppStation | Yatırımsız Para Kazanma Oyunları

Android kullanıcısıysanız sizlere para kazandıran oyunlar listesi için harika bir önerim var: AppStation! Bu oyun yardımıyla ödüller kazanabilir, herhangi bir yatırım gerektirmeden gelirinizi katlayabilirsiniz. Platform içerisinde sizi müthiş bir para kazanma oyunu listesi bekliyor.

Herhangi birisini beğenin ve oynamaya başlayın! Kazancınızı Amazon ya da diğer hediye kartları yoluyla elde edebiliyorsunuz. Günlük kazancınız ise oyunda geçirdiğiniz süreye göre değişiklik gösterecektir. AppStation bağlantısıyla oyunu indirebilirsiniz.

 • Kazanç: Hediye kartları ile ayda 250 $ kazanç elde edebilmeniz mümkündür.

Para Kazandıran Şeker Oyunu Var Mı?

Mevcut seçenekler içerisinde Candy Crush benzeri şeker oyunları aracılığıyla para kazanmak mümkün değildir. Bu yönde herhangi bir oyun geliştirildiğinde içeriğin ilgili kısımları güncellenecektir.

Şeker oyunu, dünya genelinde popüler olsa da birçok çeşitte bulmaca ve eşleştirme şeklinde oyunlar oynanabiliyor. Para kazanmak için ise özel yöntemler gerekirken, para kazanmanıza yardımcı olacak herhangi bir şeker oyunu bulunmamaktadır.

Para Nasıl Değerlendirilir? Şimdi öğrenin!

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar Ne Kadar Kazandırır?

Oyun Oynayarak Ne Kadar Para Kazanılır
Oyun Oynayarak Ne Kadar Para Kazanılır

Gerçek para kazandıran oyunlar listesinde yer alan seçeneklerin ne kadar kazanç getireceği belirli faktörlere bağlıdır. Bu faktörler arasında oyunun türü, popülerliği, harcadığınız zaman gibi kıstaslar bulunur. Örneğin bir oyunda sadece 1 saat içerisinde yüksek kazançlar elde edebilirken diğer oyunda bu kazanç için 1 gün harcamanız gerekebilir.

Oyundan para kazanmak için bahsettiğim yöntemlerle doğru oyunu oynadığınızda aşağıdaki kazanç bilgileri geçerli olacaktır;

 • Eşya satışı yapabileceğiniz online oyunlar daha fazla kazandırır. Burada oyunun pazar sisteminin gelişmiş olmasına dikkat edin. Tek bir satış ile 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz.
 • Kazancı düşük, ama sizi çok fazla uğraştırmayan oyunlara mutlaka ağırlık verin. Örneğin 5 dakikalık zamanda ara sıra 10 TL kazanabiliyorsanız, bunu sık sık yaparak kazancınızı artırabilirsiniz.
 • Hesap ya da karakter satışı yapabileceğiniz oyunlarda en yüksek kazancı elde edersiniz. Karakterinizi çok iyi bir seviyeye getirerek 10.000 TL gibi kazançlara ulaşabilirsiniz.
 • Canlı yayın gelirlerine de odaklanın. İyi durumda bir takipçi sayınız varsa mutlaka canlı yayın gelirleriyle ek kazanç elde edin. Buradan da ayda 1.000 TL gibi kazançlar elde edebilirsiniz.

Oyun oynarken bir yandan müzik dinleyin, kazanın: Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Para Kazandıran Mobil Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar Mobil
Para Kazandıran Oyunlar Mobil

Yukarıda sizlere en kazançlı telefondan ve bilgisayardan oynayarak para kazanabileceğiniz oyunları karışık olarak verdim. Mobilde oyun oyna para kazan sistemi bazı şartlar dâhilinde mümkün. Bunun için telefonda oyun oynayarak para kazanma için de bir liste çıkardık. Gerçek para kazanma oyunları için aşağıdaki önerilere göz atabilirsiniz.

Oyun oyna para kazan sistemi için mobil seçenekler;

 • PUBG
 • Slingo
 • League of Legends
 • App Cent
 • Hexa Glow
 • Lucktastic
 • okemon GO
 • GSN Cash Games
 • Mobile Legends: Bang Bang
 • Bingo4Money

Para kazandıran oyunlar mobil seçenekleri bu şekilde. Şimdi PC için alternatiflere geçelim.

Telefonda Oyun Oynayarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

Telefonda oyun oynayıp para kazanmanız mümkün. Ancak bilgisayar oyunlarının daha kapsamlı olduğunu ve buna bağlı olarak çok daha fazla kazandırdığını söyleyebiliriz. Örneğin kapsamı daraltılmış bir oyundan ayda 100 TL kazanabiliyorsanız bunu PC oyunlarıyla 1.000 TL’ye çıkarabilirsiniz.

Bu nedenle bilgisayar oyunlarını ayrıca incelemekte fayda var. İşte PC için en ideal oyunlar!

Oyun Oynayarak Para Kazanma PC

Mobil oyunlardan sonra bilgisayardan oynayabileceklerinizi de sizlere ayrı bir listede veriyorum. Bu sayede istediğiniz şekilde oyun oynayıp, para kazanabileceksiniz. PC’de oyun oynayarak para kazanabileceğiniz bazı seçenekler;

 • Metin 2
 • Second Life
 • Counterstrike GO
 • League of Legends
 • Call of Duty
 • Team Fortress 2
 • Fortnite
 • Valorant
 • Minecraft

Yatırımsız Para Kazandıran Oyunlar Hangileridir?

Bu listede yer alan bazı oyunlarda belirli bir yatırım gerekiyordu. Ancak bu başlıkta bahsedeceğim oyunlarda hiçbir yatırım gerekmiyor:

 • Swagbucks
 • Metin2
 • Knight Online
 • Minecraft
 • MistPlay

Yatırımsız para kazandıran oyunlar 2023 yılında bu şekilde özetlenebilir.

Para Kazandıran Oyun Siteleri

Para kazandıran oyunlar için seçeneklerini çok fazla. Bunun için web sitelerinden de faydalanabilirsiniz. Hem oyun indirmek zorunda kalmazsınız, hem de web sitesi üzerinden kolay bir şekilde para kazanabiliyorsunuz. Peki, para kazanmak için oyun siteleri var mı? Evet! Sizler için sıraladım.

Para kazandıran oyun siteleri 2023 yılında aşağıdaki gibidir:

 • Swagbucks
 • Dream11
 • Qureka
 • 8 Ball Pool
 • Rummy Circle
 • Loco
 • QuickWin
 • My11Circle
 • PayTM First Games

İlginizi çekebilir: Yorum Yap Para Kazan

Sonuç: Oyun Oynayarak Para Kazanmak Mümkündür!

Sizlere bu yazımızda para kazanabileceğiniz en kazançlı oyunları listeledik! Bu listede bulacağınız güvenilir ve ücretsiz oyunlar ile ek gelir elde edebilirsiniz. Hepsinden nasıl ve ne kadar para kazanacağınızı anlattık. Dikkatli okuduğunuzdan emin olun!

Oyun oynayarak ne kadar para kazanılır?

Oyunlardan kazancınız, her oyuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalamak günlük 20 Dolar’da kazanabilirsiniz, 1.000 Dolar’da kazanabilirsiniz. Ayda 10.000 TL’nin üzerinde kazanç sağlayan birçok oyuncu mevcut. Merak etmeyin nasıl kazacağınızı detaylıca anlattık.

Oyun oynayarak para kazanma için hangi oyunu seçeceksiniz? Bizimle paylaşın. Ayrıca eklemek istediğiniz para kazandıran oyunları ya da sormak istediklerinizi YORUM kısmından bizimle paylaşabilirsiniz…

O halde bu oyunlarla oyun oyna para kazan sistemine dâhil olun! 🙂

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
 • Alaaddi̇n - 21/08/2023

  Makaleniz gerçekten bilgilendirici, bunun için teşekkür ediyorum. Oyun oynayarak para kazanmak için sosyal medyanın etkisi var mıdır? Örneğin canlı yayın gelirlerini arttırma noktasında hangi sosyal medya platformları fayda sağlayabilir?

  • Aykut - 24/08/2023

   Canlı yayın gelirleri ile oyun oynayarak para kazanabiliyorsunuz. Elbette Twitch bu işin çıkış noktası. Ancak YouTube’da video yayınlayarak da gelir elde edebilirsiniz. Sosyal medya takipçi kitleniz ne kadar fazla olursa o kadar çok kazanç sağlayabilirsiniz.

 • Koray - 17/08/2023

  Bu yazıda bahsedilen para kazandıran oyunlardan gerçekten para kazanan oldu mu? Kendi deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

 • Kürşat udül - 20/11/2022

  Oyunlardan gelir ettiğim parayı papara hesabına çeke biliyormuyum

  • Aykut - 27/02/2023

   Özellikle Türkiye merkezli oyunların birçoğunda Papara ile para çekilebiliyor. Diğer oyunlarda bu sistem maalesef yer almıyor.

 • enes - 02/07/2022

  En iyi oyunlardan para kazan

  • Oya Akay - 17/09/2022

   Ben cidden para kazanmak zorundayım ama doğru oyunu bulamıyorum bu konuda yardım. Edebilir misiniz rica etsem
   Teşekkür ediyorum

   • Aykut - 27/02/2023

    Knight, Metin2 gibi MMORPG tabanlı oyunlardan güzel gelirler elde edilebilir. Aynı şekilde CS GO’da da iyi kazançlar elde edilebilir. Bu oyunları tavsiye edebilirim.

   • aynennnnnss - 27/12/2022

    aynen kanka

  • Oya Akay - 17/09/2022

   Ben cidden para kazanmak zorundayım ama doğru oyunu bulamıyorum bu konuda yardım. Edebilir misiniz rica etsem.

Benzer İçerikler

YouTube Kazanç Hesaplama

YouTube Kazanç Hesaplama Sitesi 2024 – KAZANÇ TABLOSU!

Dolarla Para Kazanmak

Dolarla Para Kazanmak 2023 | (GÜNCEL) Yöntemler ve Siteler!

Growtopia Para Kazanma

Growtopia Para Kazanma 2024 – Evden Para Kazan!

Nonolive Para Kazanma

Nonolive Para Kazanma 2023 – Nonolive Nedir?

Swagbucks Para Kazanma - Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

Swagbucks Para Kazanma – Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

Axie Infinity Para Kazanma 2023 - Oyun Oynayarak Coin Kazan!

Axie Infinity Para Kazanma 2023 – Oyun Oynayarak Coin Kazan!

Daha Fazla Makale

Para Kazandıran Siteler

Para Kazandıran Siteler – 27 Gerçek Para Kazanma Sitesi!

Borsadan Para Kazanmak

Borsadan Para Kazanmak 2023 | Borsadan Nasıl Para Kazanılır?

Pinterest Para Kazanma

Pinterest Para Kazanma 2023 – 7 Yol İle Para Kazanın!

Netflix İzleyerek Para Kazanmak

Netflix İzleyerek Para Kazanmak | 4 ETKİLİ YÖNTEM!

Hepsiburada Para Kazanma | 5 İpucu ile Satışlarını Arttır!

Hepsiburada Para Kazanma | 5 İpucu ile Satışlarını Arttır!

Para Nasıl Değerlendirilir?

Para Nasıl Değerlendirilir? 10 Etkili Yatırım Aracı!

Kwai Para Kazanma

Kwai Para Kazanma Rehberi 2024 | Maaş Tablosu ve Şartlar!

Oyun Test Ederek Para Kazanma | 8 Sıradışı Yöntem!

Oyun Test Ederek Para Kazanma | 8 Sıradışı Yöntem!

X