Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

Gürcistan Araba Fiyatları 2023 – Gürcistan 2.El Araba Sitesi

Gulendam tarafından yazıldı.
Gürcistan Araba Fiyatları

Ülkemize komşu olan ülkelerden birisi olan Gürcistan’dan araba getirmek istiyorsanız, bu yazımız size göre! Gürcistan araba pazarında fiyatlar ülkemize kıyasla daha ucuzdur. Gürcistan araba fiyatları 2023 yılında ucuz olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Otomobil almak istiyorsanız, satılık araba seçeneklerini mutlaka değerlendirin! Gürcistan araba sitesi aracılığıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. İlgili ülkede araç sayısının artması ile birlikte ikinci el araba satış siteleri de rağbet görmeye başlamıştır. Gürcistan 2.el araba sitesi bilgilerine de yazı içerisinde ulaşabileceksiniz.

Gürcistan üzerinden araba almak ve Türkiye’ye getirmek isteyen insanların sayısı son dönemlerde arttığı için bu yazıyı hazırladık. Fakat unutulmamalıdır ki Gürcistan’dan araba almak için koşullar vardır. Bunların ilki ve en önemlisi de oturma izni almış olmak. Gürcistan’da araba fiyatları ne kadar? Görelim…

Gürcistan’da Araba Fiyatları Neden Ucuz?

Gürcistan Araba Fiyatları Neden Ucuz?

Gürcistan araç fiyatları söz konusu olduğunda fiyatların neden ucuz olduğuyla alakalı olarak açıklama yapmak gerekebilir.

Gürcistan’da araba fiyatlarının ucuz olmasının sebebi vergilerin düşük oranlı olmasından kaynaklanıyor. Ayrıca ilgili ülkede araba alırken bir kere vergi ödüyorsunuz. Arabanın muayenesi dışında devlete ödemeniz gereken başka bir para söz konusu değildir.

Gürcistan’da araç fiyatları bu nedenlerden ötürü ucuzken, Türkiye’ye getirmek için bazı şartlar bulunuyor. Bu şartlara uyum sağlayan herkes, ilgili ülkeden araba getirebilir.

Gürcistan Araba Fiyatları 2023 – Güncel Araç Fiyatları

Gürcistan Araba Fiyatları 2023
Gürcistan Araba Fiyatları 2023

Gürcistan da ikinci el arabaların tüm model fiyatları genel olarak uygundur. İkinci el araç alımında istediğiniz marka ve modeli belirleyerek Gürcistan galerilerinden fiyat bilgisi almak mümkündür. Gürcistan’da en çok satışı yapılan ikinci el araba listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Gürcistan araba fiyatları 2023;

Marka/ModelGürcistan Araba Fiyatı 2023
Volkswagen Passat CC 20149.000 $
Mercedes-Benz E550 201012.300 $
Mercedes-Benz E350 20119.000 $
Mercedes-Benz E220 201315.000 $
BMW X5 201315.000 $
Chevrolet Camaro 201717.500 $
Mercedes Benz C-250 20139.500 $
Audi A6 2014 Model15.000 $
Audi A7 2013 Model14.000 $
Mercedes-Benz E300 2011 Model Benzin15.000 $
Porsche Panamera 201985.000 $
Ferrari 208 6.3 Benzinli 2016 Model Otomatik120.000 $
Land Rover Discovery Sport 2.0 Turbo Dizel 201945.000 $
Volvo S60 T4 R-Design 2.0 Turbo Benzinli 201925.000 $
Honda Civic 1.5 Turbo benzinli 2017 model 9.000 $
Toyota Camry 201410.300 $
Volkswagen Jetta 2.5 2011 Otomatik6.000 $
Gürcistan’da Araba Fiyatları 2023

Eğer Gürcistan’dan araba getirmek istiyorsanız ikinci el araba fiyatları bu şekilde. En çok rağbet gören Gürcistan 2.el araba fiyatları için bu tabloyu baz alabilirsiniz. Gürcistan araç fiyatları hakkında belirteceğim internet sitelerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Romanya Araba Fiyatları

Gürcistan BMW Fiyatları

Gürcistan BMW Fiyatları
Gürcistan BMW Fiyatları

Gürcistan 2.el araba almak için Türkiye’deki kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. En çok tercih edilen markalardan birisi de kuşkusuz BMW’dir. En çok tercih edilenlere göre Gürcistan BMW fiyatları;

Araba ModeliFiyat
Bmw M3 2016 Model 3.0 Motor Turbo30.000 $
Bmw 6.35 2014 Model22.000 $
BMW 328 2015 Model12.000 $
BMW 530 2019 Model26.500 $
BMW M3 2021 Model90.000 $
BMW X5 2014 Model30.000 $
BMW 328 2008 Model8.000 $
BMW M2 2020 Model60.000 $
BMW 535 2008 Model6.000 $
BMW X5 2012 Model15.000 $
BMW | Gürcistan’da Araba Fiyatları

Gürcistan araba fiyatları için sizlere BMW markasını da aktardık. Gürcistan ikinci el araba sitesi aracılığıyla otomobil almak için modellere bakıyorsanız, fiyatların değişken olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Kaç km, nasıl şartlarda kullanılmış olduğu gibi noktalar fiyatları belirliyor.

NOT: Yukarıda verdiğimiz Gürcistan araba fiyatları 2023 için ortalamadır. Birtakım faktörlere göre satıcılar arasında fiyat farklılıkları olabilir.

Batum Araba Fiyatları 2023

Batum araba fiyatları; yukarıdaki tabloda verdiğimiz fiyatlarla aşağı yukarı aynıdır. Gürcistan’ın şehirleri arasında araba fiyatları anlamında herhangi bir farklılık bulunmaz. Bu nedenle Batum 2. el araba sitesi bulsanız da fiyatların aynı olduğunu görebilirsiniz.

Gürcistan araba fiyatları hususunda birçok unsur belirleyici olarak rol üstlenir. Özellikle ülke genelinde arabaya ait KDV ve ÖTV gibi vergilerin düşük olması ya da hiç olmaması, fiyatların düşük olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle Gürcistan satılık araba konusunda oldukça ileri seviyede bir ülke diyebiliriz.

Gürcistanda satılık araba bulabilmek için internet sitelerinden faydalanabilirsiniz. Hepsi için fiyatlar bu içerikten güncel olarak incelenebilir. Merak etmeyin, sizlere bu konuya dair güvenilir internet sitelerini vereceğim. 🙂

Batum araç fiyatlarına değindikten sonra araba sitelerine geçelim…

Gürcistan Araba Sitesi

Gürcistan araba siteleri, otomobil almak için başvuracağınız ilk adreslerden birisidir. Gidip yerinde görmek en sağlıklısı olsa da aşağıda paylaşılan iki site de güvenli tercihlerden.

1- Gürcistan 2. El Araba Siteleri – Autopapa

Autopapa, Gürcistan araba sitesi için başvuracağınız ilk kaynak olmalı. Gürcistan 2. el araba için Sahibinden sitesine muadil olarak gösteriliyor. Gürcistan 2. el araba sitesi seçenekleri arasında Gürcistan araba fiyatlarını en sağlıklı ve doğru şekilde bulabilirsiniz. Gürcistan 2.el araba satış siteleri arasında ilk olarak Autopapa’yı sayabiliriz.

Siteyi kullanmak oldukça basit. Erişim sağladıktan hemen sonra ana sayfada filtreleme seçeneği çıkıyor. Choreme tarayıcısı ile giriş yaparsanız, site Türkçe’ye çevrilir ve burada daha rahat bir şekilde gezinebilirsiniz.

2- Mankana

Mankana, Gürcistan araba sitesi listesinde kendisine 2. sırada yer alıyor. Ülkemizdeki muadili ise Arabam sitesi olarak belirleyebiliriz.

Mankana, ilk kurulan online Gürcü araba sitesi olma özelliğini taşıyor. Gürcistan araba siteleri içerisinde güvenilirliğiyle ön plana çıkıyor. Autopapa kadar popüleritesini koruyamamış olsa da yerel halkın en sık kullandığı ikinci güvenli site olarak yerini alıyor.

  • Mankana web sitesi için bağlantıyı takip edin.

3- Carros – Gürcistan Araba Fiyatları!

Gürcistan araba siteleri için Carros sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Gürcistan’da araba satmak isteyenlerin Carros sitesini de sıklıkla kullandığı biliniyor. Gürcistan 2.el araba sitesi için bu alternatifi de mutlaka değerlendirmenizi öneririz. Gürcistan araba pazarı içerisinde Carros’un önemli bir yeri var.

  • Carros web sitesine bağlantıyı takip ederek giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız: Bulgaristan Araba Fiyatları

Gürcistan’dan Araba Alma Şartları

Gürcistan'dan Araba Alma Şartları
Gürcistan’dan Araba Alma Şartları

Gürcistan araba fiyatları hakkında bilgiler verdik. Peki, Gürcistan’dan araba almanın şartları neler? Biraz da bu konu hakkında bilgi verelim.

Gürcistan’dan araba istiyorsanız, bunun için bazı şartları yerine getirebiliyor olmanız gerek. Gürcistan araç fiyatları kadar bilmemiz gereken bir konu çünkü artık Gürcistan’dan 2.el araba almak da daha zor. Gürcistan’dan araba alma şartları şu şekilde:

  • 6 ay ve 185 gün yurt dışında bulunmak ilk öncelik.
  • Gürcistan’da oturum izni olmadan da araba alınabilir fakat gümrükte oturum izni şartı aranmaktadır.
  • Eğer Gürcistan’dan emekliyseniz 6 ay kalma şartı aranmaz ve Gürcistan’dan araba alarak kullanabilirsiniz.
  • Gürcistan’dan araba aldığınız zaman 2 sene Türkiye’de arabanızı getirip kullanabilirsiniz fakat sonrasında tekrar yurt dışına çıkmanız ve 185 gün oturduktan sonra tekrar 2 sene bu aracı kullanabilirsiniz.

Gürcistan araba fiyatları, Türkiye’de ekonomik zorluk ve alım gücünün yetersizliği nedeniyle sıkça araştırılıyor. Gürcistan’dan araba almak isteyenlerin ilk uğradığı şehir Batum. Batum araba fiyatları listesine yazı içerisinde ulaşabilirsiniz.

Alıcıların en çok talep ettiği Batum’da 2. el araba fiyatları konusunda araştırma yapacak çok geniş bir alan mevcut. Siz de tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Fransa Araba Fiyatları

Sık Sorulan Sorular

Gürcistan’da araba fiyatları 2023 için sık sorulan soruları derledim. Diğer sorularınız için lütfen YORUM bölümünden bizlere ulaşın.

1- Gürcistan 2.el araba sitesi var mı?

Yazı içerisinde ilgili ülke için 2.el araba sitelerini sıraladık. Güvenle kullanabileceğiniz adresler bunlardır.

2- Gürcü plakalı araç Türkiye’de ne kadar kalabilir?

Şartları taşıyan kişiler pasaporta işlemek koşuluyla getirdikleri araçları sınırsız bir şekilde Türkiye’de tutabilir. Ancak pasaporta işleme süresi 24 aydır.

3- En ucuz araba fiyatları hangi ülkede?

Yapılan araştırmalara göre en ucuz araba fiyatlarının İtalya’da geçerli olduğu tespit edilmiştir. Gürcistan araba fiyatlarının da birçok ülkeye göre ucuz olduğunu söyleyebiliriz.

Gürcistan araba fiyatları 2023 verileri hakkındaki içeriğimizin sonuna geldik. Mutlaka size verdiğimiz siteleri inceleyerek fiyatları kontrol edin. Soru ve görüşlerinizi YORUM bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alanya Hal Fiyatları

Alanya Hal Fiyatları 2023 | Günlük Fiyat Tablosu!

Amerika'da iPhone Fiyatları

Amerika iPhone Fiyatları 2023 | iPhone 14 Pro Max Fiyatı

Volim Fiyat

Volim Fiyatları 2023 | Volim Ne Kadar? GÜNCEL FİYATLAR

Bim Süt Fiyatı

Bim Süt Fiyatı 2023 | Dost Süt Fiyatı- Bim Altın Süt

Kıbrıs Telefon Fiyatları

Kıbrıs Telefon Fiyatları 2023 | Güncel Kıbrıs iPhone Fiyatı!

Bim Ayran Fiyatları

Bim Ayran Fiyatları 2023 – Dost Ayran Fiyatı, 20’li, 200 ML

Daha Fazla Makale

Bim Un Fiyatları

2023 Bim Un Fiyatları – 2 KG, 5 KG, 10 KG Efsane Un Fiyatı

Domino's Pizza Fiyatları

Domino’s Pizza Fiyatları 2023 – Orta Boy, Büyük Boy…

Bim Nutella Fiyatı

Bim Nutella Fiyatı 2023 | NUTELLA 630 GR FİYATI

Dershane-Fiyatları

Dershane Fiyatları | 2023 Güncel Fiyatlar

Şarap Fiyatları

Şarap Fiyatları 2023 | Beyaz – Kırmızı Şarap Fiyatı

İstanbul Hal Fiyatları

2023 İstanbul Hal Fiyatları Ne Kadar? MART AYI GÜNCEL!

Bira Fiyatları

Bira Fiyatları 2023 | EFES, TUBORG, CARLSBERG GÜNCEL FİYATI

Gürcistan Araba Fiyatları

Gürcistan Araba Fiyatları 2023 – Gürcistan 2.El Araba Sitesi

X