Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma 2023 – 15.000+ TL KAZANÇ!

Şevval Editör tarafından yazıldı.
Tişört Tasarlayarak Para Kazanma

Tişört tasarlayarak para kazanma fikri çok cazip! Peki, tişört tasarlayıp satmak için ne yapmam gerek? diyorsan doğru yazıyı okuyorsun… Artık hem yaratıcı işler yapıp hem de para kazanmak çok popüler. Online girişim tişört tasarla para kazan sistemi gerçek mi? Okumaya devam edin…

Tasarım yapmayı seven ve bunu nasıl bir işe dönüştürebilirim diyenler t-shirt tasarlayarak para kazanma yolunu deneyebilir… Tişört tasarlama siteleri için yazıyı kesinlikle okumalısınız! Sizlere tişört tasarla sat diyerek, özgürce yaratıcılığınızı konuşturacağınız ve bundan para kazanacağınız bir fikirle geldik. Tişört tasarla para kazan nasıl yapılıyor?

Bu yazımızda tişört tasarlamanın püf noktaları, ne kadar kazandırdığı, hangi programlardan ve tişört tasarlama sitelerinden yaralanmanız gerektiği gibi bir çok konuyu ele aldık… Tasarım yaparak para kazanmak istiyorsanız, öyleyse hadi yazımıza geçelim!

Tişört Tasarla Para Kazan! – Püf Noktalar

Tişört Tasarlayarak Para Kazanmak
Tişört Tasarlayarak Para Kazanmak

Hem eğlenceli hem de kazançlı bir iş mi yapmak istiyorsun? Sen de tişört tasarla sat! Tasarım yapmak kolay bir iş olmamakla birlikte eğlence ve becerikliysen rahat bir iş… Tabi bu da her iş gibi emek ister ve kendinizi geliştirmeniz gereklidir.

İyi bir tasarımcıysanız tişört tasarlayarak para kazanabilir ve işinizi büyütebilirsiniz. Sadece işe başlamadan önce bazı püf noktalara dikkat etmeniz gerekmekte… Peki, tişört tasarlayıp satmak ne gibi püf noktalar içerir?

 • Kendinize bir zaman çizelgesi oluşturun!
 • Sektör araştırması yaparak çok satılan tasarımlara göz atın!
 • Sosyal medya hesabı açıp kendi PR çalışmanızı gerçekleştirin!
 • Satış yapmaya başladığınızda piyasaya uygun fiyatlar belirleyerek kitlenizi büyütün!
 • Farklı tasarım programlarından yararlanın!
 • Tişörtleriniz de kaliteli kumaşlar (Pamuklu, viskon vs.) kullanın!

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma Sürecinin Detayları

Tişört tasarlayarak para kazanmak bir sürecin sonucunda mümkün. Bu işe adım attığınızda hiçbir şey bilmiyor olsanız dâhi yılmadan araştırma yapmaya devam edin. Sürecin nasıl ilerleyeceğini ben sizler için anlatacağım;

 • Öncelikle tasarım yapmanın mantığını kavrayarak tasarım programlarından en az 2’sini öğrenin. Bu, özgürce çizimler yapmanız için oldukça önemli.
 • Tasarım yaparak para kazanma konusunda detaylı bir araştırma yapın. Bu süreçte birçok site ve kurum ile karşılaşacaksınız. Hangisi en çok kazandırıyor? Öğrenin.
 • Bu iki unsura sahip olduktan sonra elbette pazarlama bilgisi de gerekecek. Özellikle e-ticaret pazarlama stratejilerini çok iyi bir şekilde öğrenin.
 • Tüm süreç, bu aşamalardan oluşmaktadır. Bu aşamaları tamamladığınızda aylık olarak güzel gelirler elde edebilirsiniz.
NOT: Tasarım yap para kazan sisteminde kendi tasarımlarınızı yapacak ve bu işten para kazanacaksınız!

Evde üretmek için farklı İmalat Fikirleri mi arıyorsunuz? Yazımızı okuyabilirsiniz. 🙂

Tasarım Yaparak Para Kazanma | AYLIK KAZANÇ!

Tişört Tasarla Sat
Tişört Tasarla Sat

Tişört tasarlayarak para kazanmak artık daha kolay! İyi bir çalışma disiplini ve pazarlama ile işinizi büyütebilirsiniz. Kazanç oranları yaptığınız pazarlamaya, kullandığınız materyallere ve malzemeye göre değişiklik gösterebilir.

 • İyi bir çalışma disiplini ve pazarlama stratejisi uygularsanız kendi tasarladığınız tişörtlerden yüksek kazanç sağlarsınız. Hem tasarım olduğu için hem de el emeği ve işçilik maliyetini de katarak yüksek gelir elde edebilirsiniz.
 • İyi malzeme ve kaliteli kumaş kullanarak aylık kazancınız tişört tasarlayarak yaklaşık 15.000 TL olacaktır.
 • Bu kazancı daha çok çalışarak ve farklı fikirler geliştirerek arttırabilirsiniz!

Tişört tasarlayarak para kazanma için teknik bilgilere geçebiliriz…

Tişört Tasarımı Nasıl Yapılır?

Tişört Tasarım Programı
Tişört Tasarım Programı

T-shirt tasarla para kazan sistemini detaylı olarak anlatmaya devam ediyorum. Öncelikle tişört tasarlayabilmek için bazı teknik bilgilere sahip olmak gerekir. İlk olarak iyi bir tasarım bilgisine sahip olmak, sizi bir adım ileri götürecektir.

Ayrıca çizim becerinizi de geliştirmeniz gerekir. Tasarımlarınızı için iki farklı şekilde çizim yapabilirsiniz. El ile çizerek ve dijital ortamda çizim yaparak… Sizlere iki seçeneği de aşağıda anlatmaya devam ediyoruz…

1- El İle Çizerek

Tişört tasarlayarak para kazanma için çizim yöntemimiz ilk olarak el çizimi. Tişört tasarımı yapmadan önce dijital ortamda bile tasarım yapmak için önce el çizimi yapmanız size fayda sağlayacaktır.

Eğer el beceriniz iyi durumdaysa, göz zevkiniz üst seviyedeyse yaptığınız el çizimleri her zaman daha fazla değer görür. El emeği tasarım fikri tüketicinin daha çok hoşuna gider. Bu sayede satış oranınız daha yüksek seviyelere çıkabilir.

El çizimi yapmadan önce edinmeniz gereken bazı malzemeler vardır. Bunları sıralayacak olursak;

 • Sketch Book (Eskiz Defteri)
 • Teknik Çizim Kalemi
 • Silgi
 • Boya Seti (Kuru boya- sulu boya- akrilik boya- guaj boya)
 • Kesim Seti
 • Cetvel

Öneriyoruz: Para Kazandıran İşler

2- Dijital Ortamda Çizim Yaparak

Tişört tasarlayarak para kazanma için çizim tekniklerinden birisi de dijital ortamda çizim yapmaktır. El ile çizim yapmaktan çok daha basittir.

Fakat kendinizi alıştırmak için önce el ile çizim yapmanızı tavsiye ederiz. Dijital ortamda daha hızlı, pratik ve yaratıcı tasarımlara sahip olabilirsiniz. Ama dijital çizim yapmadan önce edinmeniz gereken bazı araçlar var:

 • Tablet ya da bilgisayar
 • Ücretli/ ücretsiz çizim programları
 • Elektronik çizim kalemi
 • Yaratıcı tasarım fikirleri!

Tişört Tasarımı Yapabileceğiniz 5 Program!

1- Adobe Photoshop

Profesyoneller için ileri seviye bir tasarım programıdır. Tişört tasarlayarak para kazanmak için idealdir.

2- Adobe Illustrator

Photoshop kadar ileri seviye olmasa da orta seviye kullanıcılar için idealdir.

3- Figma

Program her ne kadar ileri seviye olsa da başlangıç düzeyi için en ideal uygulamalardan birisidir.

4- Canva

Çalışma prensibi oldukça basit ve temel seviye tasarım yeteneğinizi Canva üzerinde geliştirebilirsiniz.

5- Inscape

Vektörel tabanlı tasarımlar için idealdir.

Yapacaklarınız sadece tişört ile sınırlı değil. Kıyafet tasarla para kazan sisteminde pek çok seçenek mevcut! O halde kendi tişörtünü tasarla sat mantığını anlatmaya devam edelim. 🙂

Tişört tasarımı yapıp para kazanmak istiyorsanız önce bir tasarım nasıl yapılır iyice onu öğrenmeniz gerekir. Tasarım yapmayı profesyonelce öğrenip geliştirmezseniz satışını yapmak istediğiniz tasarım tişörtlerden yeterli verimi alamayabilirsiniz.

Bu yüzden bazı tasarım programlarında kendini geliştirmeniz gerekmekte… Peki bu tasarımları hangi programlarda yapabilirsiniz? Yazıyı okumaya devam edelim…

1- Adobe Photoshop

Adobe Photoshop | Online Girişim Tişört
Adobe Photoshop | Online Girişim Tişört

Adobe photoshop sık kullanılan tasarım programlarından birisi. Ücretli erişime sahiptir. Profesyonellerin neredeyse tamamı Adobe photoshop uygulamasını kullanmakta. Photoshop’un içerisinde dijital çizim seçeneğinden fotoğraf düzenleme seçeneğine kadar birçok farklı yetkinliğe sahip olabilirsiniz.

Tişört tasarlayarak para kazanmak için daha profesyonel tasarımlar için Photoshop programını öğrenmeye özen gösterin!

Bu sayede yaratıcı ve farklı tasarımlar yaparak rakiplerinizin arasından sıyrılabilirsiniz. Tişört tasarlayıp satmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken bir program.

2- Adobe Illustrator

Tasarım Yaparak Para Kazanmak | Adobe Illustrator
Tasarım Yaparak Para Kazanmak | Adobe Illustrator

Adobe Illustrator, tasarım yapan kişilerin ilk öğrendiği programlardan bir tanesi. Size sunduğu farklı imkanlarla en yaratıcı tişört tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Adobe İllüstatör ücretli erişim sağlayabildiğiniz bir programdır.

Adobe Photoshop gibi profesyonellerin olmazsa olmazı haline gelmiş bir programdır. Eğer siz de hem daha profesyonel hem de daha yaratıcı tasarımlara imza atmak istiyorsanız bu programı kesinlikle öğrenmelisiniz.

3- Figma

Tişört Tasarla Para Kazan | Figma
Tişört Tasarla Para Kazan | Figma

Figma dünya çapında kullanılan aktif bir tasarım programıdır. Tişörtlerini Figma’da tasarlayıp direkt satışa sunabilirsin. Programda vakit geçirerek kendini geliştirebilirsin.

Sonrasında hazırladığın profesyonel tişört tasarımlarınla kendi markanı oluşturabilirsin. Tişört tasarlayarak para kazanmak için kullanabileceğiniz profesyonel programlardan birisi.

Cebinizden para çıkmadan para kazanmanın yollarını arayanlar! Sermayesiz Para Kazanma yazısını okuyabilirsiniz.

4- Canva

Canva | Tişört Tasarla Para Kazan
Canva | Tişört Tasarla Para Kazan

Canva basit kullanımı sayesinde çok fazla kişinin aktif kullandığı bir programdır. Web tabanlı bir program olan Canva hem ücretli hem de ücretsiz erişime sahip bir programdır.

Canva’ya ücretsiz giriş sağladıktan sonra Canva Pro’ya geçerek ücretli erişime sahip olmuş olursunuz. Böylece daha fazla tasarım seçeneğini edinebilirsiniz. Canva sayesinde basit ama etkili tasarımlar yaparak tişört tasarımlarınızı tüketiciyle buluşturabilirsiniz.

5- Inscape

Inscape - Tişört Tasarlayarak Para Kazanma
Inscape – Tişört Tasarlayarak Para Kazanma

Inscape tasarım programları arasında ücretsiz erişime sahip programlardan bir tanesidir. Vektörel tabanlı tişört tasarımı yapmak istiyorsanız kullanacağınız en iyi tasarım programı Inscape!

Bu program sayesinde farklı renk tonları, farklı desenler ve farklı düzenleme kategorileri sayesinde eşsiz tişört tasarımları yapabilirsiniz.

Şimdi gelelim tişört tasarlayarak para kazanmak için kullanabileceğiniz sitelere! Bu siteler sayesinde çok basit şekilde tişört tasarımı satmak mümkün olacak!

Tişört Tasarlama Siteleri

Tişört tasarlayarak para kazanabilmek için bazı web sitelerini bilmeniz gerekmektedir. Sektöre bu sitelerle hakim olmak sizi rakiplerinizin önüne geçirecektir. Tişört tasarlama siteleri buna çok uygundur. Aşağıda sizlere tişört tasarlama sitelerini listeledik…

1. Tshigo
2. Kammana
3. Tisho
4. Baskimo
5. Spreadshirt
6. Designhill
7. Redbubble
8. Printful
9. Gelato

1- Tshigo | Tişört Tasarlayarak Para Kazanma

Tshigo Para Kazanma

Kendi tişörtünü tasarla sat mantığında en önemli site önerisiyle başlayabiliriz. Tshigo!

Tişört tasarlayarak para kazanma için bu siteden faydalanabilirsiniz. Tshigo sektörün içinde en çok talep gören ve en iyi tişört tasarlama sitesidir. Tshigo içerisinde hem kendi tişörtünüzü tasarlıyorsunuz hem de açtığınız satıcı paneli ile birlikte tişört satışınızı gerçekleştiriyorsunuz.

Eğer tişörtünüzü hangi satış kanalından satacağınızı bilmiyorsanız aktif satış sağlayabilmeniz için işinize yarayacak önemli bir site.

2- Kammana

Ücretsiz erişim sağlayarak kendi tasarladığınız tişörtleri satmak mı istiyorsunuz! Kammana sizin için en iyi seçeneklerden birisi.

Kendin tasarla bölümünden yüzlerce tasarım seçeneğini değerlendirerek en yaratıcı tişörtü tasarlıyorsunuz. Tasarımınızı kaydedip, istediğiniz sitede satışa sunuyorsunuz!

Tişört Tasarlama Siteleri
Tişört Tasarlama Siteleri

3- Tisho | Tişört Tasarla Para Kazan!

Tişört tasarlayıp satmak isteyenlerin en çok yararlanacağı sitelerden biri Tisho. Tisho sitesi tişört tasarımı yapanların en çok kullandığı siteler arasında. Bu site sayesinde kendi tasarladığınız tişörtleri bastırıyor ve istediğiniz gibi satışa sunuyorsunuz.

Tisho’yu diğer web sitelerinden ayıran en önemli fark baskısını yaptığınız tişörtleri farklı satış kanallarından satabilirsiniz. Baskısını yaptırdığınız tişörtü renk, beden, cinsiyet gibi filtreleme seçenekleriyle istediğiniz modeli elde edebilirsiniz.

Peki farklı satış kanallarına nasıl geçiş sağlarsınız;

 • Trendyol, Hepsi Burada, N11 gibi e-ticaret sitelerinde kendi satış profilinizi oluşturduktan sonra satışa sunabiliyorsunuz. Bu şekilde sitelerin içerisinde yer alan diğer satıcılara ulaşarak tasarladığınız tişörtleri de toplu satışa sunabilir ve sıcak paraya daha çabuk ulaşabilirsiniz.
 • Tishodan tişörtlerinizi bastırarak tasarımlarınızı dijital ortamda daha yavaş satmak yerine hızlıca elden çıkarabilirsiniz.

4- Baskimo

Baskimo | Tişört Tasarla Para Kazan
Baskimo | Tişört Tasarla Para Kazan

Baskimo’da Tisho gibi tasarımlarınızı hızlıca satışa sunabileceğiniz bir web sitesi. Kendi bünyesinde çok fazla satıcı yer almadığı için tasarladığınız tişörtleri başka web sitelerinde ve satış kanallarında satmanız gerekecektir.

Bu yüzden sektör araştırmasını iyi yapıp kendi alternatiflerinizi üretmeniz gerekmektedir. Tişört tasarlama siteleri arayanlara güzel bir alternatif! Tişört tasarlayarak para kazanma için devam edebiliriz.

Popüler yazı: Amazon Para Kazanma

5- Spreadshirt

Spreadshirt listelediğimiz tişört tasarlama siteleri içerisinde yabancı olan tasarım sitesidir. Spreadshirt sayesinde direkt kendi e-ticaret satıcı panelinizi açabiliyorsunuz. Siz sadece tişörtleri tasarlıyor, fiyatlarını belirliyor ve satışa sunuyorsunuz.

Geri kalan kargo, müşteriyle iletişim gibi bütün detaylarla Spreadshirt sizin yerinize uğraşıyor. Genellikle Avrupa’da aktif kullanıma sahip bu sitede satış yaptığınız tişört bazında komisyon alabiliyorsunuz.

6- Designhill | Kendi Tişörtünü Tasarla Sat!

Tişört tasarlayıp para kazanma siteleri arasında yabancı olan bir diğer site Designhill’dir. Designhill tişört tasarla siteleri arasında en iyi ayrıcalıklara sahip sitelerden biri diyebiliriz. Bu ayrıcalıkları listelediğimizde;

Sitede ürün satışı dolar üzerinden gerçekleştiği için kazancınızı da dolar olarak sağlıyorsunuz. Kur farkını düşündüğümüzde bu site de yaptığınız satışlar sizin 20 kat daha fazla para kazanmanızı sağlayacaktır. Tişört tasarlayarak para kazanma için bilgilere devam edelim!

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma
Tişört Tasarlayarak Para Kazanma

7- Redbubble

Tişört tasarımı satmak için tercih edebileceğiniz bir diğer site Redbubble. Üstelik dolarla para kazanmanızı sağlayacak bir site. Redbubble sitesi aracılığıyla satış yapmak çok kolay. Siteye üye olduktan sonra yaptığınız tasarımları siteye yüklüyorsunuz.

Tasarımlarınız üzerinde önizleme oluşturuluyor. Örneğin müşteri tasarımınızı çok beğendi. Ön izleme yaparak tasarımınızın tişört üzerinde nasıl görüneceğini görebilecek. Sadece tişört de değil… Kupa bardak, telefon kılıfı, sweat gibi ürünler için de ön izleme görebilecekler.

Müşteri tasarımı satın aldıktan sonra Redbubble tüm süreci kendisi gerçekleştiriyor. Tasarımınızı ürüne basıyor ve kargoluyorlar. Siz de komisyon kazanıyorsunuz. Dolarla satış yapıldığı için size gelecek para gayet tatmin edici olacaktır.

8- Printful

Printful | Online Girişim Tişört
Printful | Online Girişim Tişört

Printful da dolarla para kazanmanızı sağlayacak bir tişört tasarlama sitesidir. Siteye üye olduktan sonra tasarım için t-shirt seçeneğine basıp, tasarımınızı gerçekleştiriyorsunuz. İşlemler çok kolay!

Yaptığınız tasarımlar sonrasında mağazaya düşüyor. Bu tasarımları satın alan olduğunda Printfull sizin için ürünü baskıya verir, hazırlar ve kargolar. Çok hızlı bir şekilde müşteriye teslim eder. Her ay 1 milyondan fazla teslim edilen ürün var. Siz de Printfull ile tişört tasarlayarak para kazanma sürecine başlayabilirsiniz!

Öneri Yazı: Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

9- Gelato

T-shirt tasarlayarak para kazanmak için Gelato sitesini not alın! Gelato sipariş üzerine üretim yapan bir sitedir. Dünyanın birçok noktasına tişörtlerinizi satmak için fırsat sunar. Sitenin sadece tişört tasarla sat sitesi olmadığını belirteyim.

Burada pek çok tasarım ürünün satışı gerçekleştiriyor. Mağazanıza ürün oluşturmaya, satmaya ve eklemeye başlamak için e-ticaret mağazanızı saniyeler içinde Gelato’ya entegre edin.

Farklı bir tişört tasarlama sitesi için de video bırakıyorum. 🙂

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma

Tasarım Tişörtleri Nasıl Satarım?

Tişört tasarlayıp satmak için farklı satış kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Bu şekilde kazancınızı arttırmanız çok kolay! Hem fiziki hem de online satış gerçekleştirerek normal kazancınızın 10 katına ulaşabilirsiniz.

Peki fiziki satış yerleri ve online satış sitelerini bilmiyor musunuz? Aşağıdaki tabloyu inceleyerek ve altındaki başlıkları detaylı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz…

Fiziki SatışOnline Satış
FestivalTrendyol
KermesN11
PanayırGardrops
Sosyete PazarıShopier
Konsept StoreDolap
Hipicon
Instagram
Hepsiurada
Etsy
Tişört Tasarla Para Kazan

1- Fiziksel Satış Gerçekleştirmek

Tişörtlerinizi bahsettiğimiz programlarda tasarladınız… Baskısını gerçekleştirdiniz… Sıcak paraya hızlıca ulaşmak istiyorsunuz… O zaman direkt fiziksel satış gerçekleştirmek doğru hamle olacaktır. Elinizdeki tişörtlerin hızlıca satışını gerçekleştirmek ve satış sirkülasyonunu sağlamak için bazı yerlerde satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Festival, kermes ve panayır alanlarında stant ekibiyle görüşerek kendi standınızı açabilirsiniz. Sosyete pazarında açtığınız tezgahla tasarladığınız tişörtler çok satacaktır. Konsept storelarla görüşerek mağaza bünyesinde kendi tasarladığınız tişörtleri belli komisyon oranı ödeyerek satabilirsiniz.

2- Online Satış Gerçekleştirmek

Tişört tasarlayarak para kazanma denince ilk akla gelen satış opsiyonu her zaman online satıştır. Tasarım ürün almak isteyen çok fazla tüketici belirli alışveriş sitelerini takip ederek ürün satın alıyorlar. Sizde Trendyol, N11, hepsiburada, gardrops ve dolap gibi alışveriş sitelerinde kendi tasarladığınız tişörtleri satarak para kazanabilirsiniz.

Etsy ve Hipicon gibi yurt dışına tasarım ürün satışı yapan alışveriş sitelerinde de satışınızı yapabilirsiniz. Bu siteler dolar bazında ürün satışı gerçekleştirdiği için kazancınızı 20 katına çıkarmanız mümkün…

Öneri Yazı: Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

Sık Sorulan Sorular

Tişört tasarlayarak para kazanmak hakkında sıkça sorulan sorular şu şekilde;

1- Tişört nasıl tasarlanır?

Tişört tasarımı için günümüzde dijital çözümler tercih ediliyor. Tasarım programlarından tişört tasarımı için uygun olanını seçerek bu işe başlayabilirsiniz.

2- Tişört baskısı nasıl yapılır?

Tasarlanan tişörtün baskı aşaması, özel makineler yardımıyla yapılmaktadır.

Tişört tasarlayarak para kazanmak için gerekli tüm bilgileri sizler için aktardık. Farklı fikirlerle kendi işinizi yapmak istiyorsanız ve kafanız karışıksa Para Kazanma kategorisinde yer alan diğer yazıları okumanızı tavsiye ederiz…

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Youtube'da Para Kazanmak

YouTube’da Para Kazanmak 2023 – İzlenme Başı Ne Kadar?

Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle Borç Para Veren Yerler 2023 – Sahibinden Borç Para

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma – EN GÜVENİLİR 20 SİTE!

günlük para kazanma

Günlük Para Kazanma – 15 GARANTİ YÖNTEM!

Youtube içerik Fikirleri

Youtube İçerik Fikirleri 2023 | Yaratıcı ve Özgün Fikirler!

Pasif Gelir Kaynakları

2023 Yılında Pasif Gelir Kaynakları – HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN!

Daha Fazla Makale

Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Çeviri Yaparak Para Kazanmak – 10 Freelance Çeviri Sitesi

Amazon Para Kazanma

Amazon Para Kazanma Yolları Nelerdir? 11 YÖNTEMLE KAZANIN!

Yorum Yaparak Para Kazanma

Yorum Yaparak Para Kazanma – Trendyol, Amazon, YouTube…

MaxiPuan Geçen Yerler

MaxiPuan Geçen Yerler 2023 – Mağazalar ve Siteler!

TikTok'ta Para Kazanmak

TikTok’ta Para Kazanmak 2023 – Evden Para Kazan!

spotify para kazanma

Spotify Para Kazanma 2023 – Güncel ve Garanti Yöntemler

Makale Yazarak Para Kazanma

Makale Yazarak Para Kazanma 2023 | Yazı Yaz Para Kazan!

Al Sat Yaparak Para Kazanma

Al Sat Yaparak Para Kazanmak 2023 – 17 Ürün ve Stratejileri!

X