Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

Para Kazandıran Uygulamalar 2023 – GÜVENİLİR 30 GERÇEK APP!

Lila Editör tarafından yazıldı.
Para Kazandıran Uygulamalar

Cep telefonlarımız, günümüzde adeta vücudumuzun bir parçası haline geldi. Hal böyle olunca telefonlarımızla oturduğumuz yerden para kazanabilme şansı da beraberinde geldi. Biz de sizler için 2023 yılında en çok para kazandıran uygulama listesini hazırladık. Uygulamadan para kazanmak istiyorsanız bu içerik tam size göre!

Bunun mümkün olup olmadığını düşünebilirsiniz. Para veren uygulamalar gerçekten var. Size tamamen gerçek para kazandıran uygulamaların listesini sunacağız. Böylelikle aralarından en çok kazanç sağlayabileceğiniz app’i kolayca seçebilirsiniz. Gerçek para kazanma uygulamaları ile siz de kazanabilirsiniz.

Gerçek para kazandiran uygulamalarda genel olarak görev yaparak kazanma sistemi hâkim. Telefondan para kazanmak için ne iş yaptığınızın bir önemi yok! Türkçe ve yabancı birçok uygulama var. O halde vakit kaybetmeden dolar kazandıran uygulamalar ve diğerleri için listemizi incelemeye başlayın!

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar
En Çok Para Kazandıran Uygulamalar

Sizler için hazırladığımız bu listedeki uygulamaların birçoğuna aşina olabilirsiniz. Ancak biz size uygulamaların hiç bilmediğiniz bir yönüne ışık tutacağız. Para kazandıran yönüne! Uygulamadan para kazanmak mümkün.

Bu sebeple listeyi dikkatlice inceleyin. Size sunacağımız uygulamalardan ayda 100 TL‘de kazanabilirsiniz 10.000 TL‘de. HattaÖğrenci Para Kazanma Yolları arasında da bu uygulamalar en iyi tercihlerden biri olabilir….

Uygulamalardan Nasıl Para Kazanılır?

Para Veren Uygulamalardan Nasıl Para Kazanılır
Para Veren Uygulamalardan Nasıl Para Kazanılır

Uygulamadan para kazanmak için birçok yöntem bulunuyor. Ancak genel olarak görev yap para kazan mantığı bulunmaktadır. Yani siz uygulamalar aracılığıyla görev yapıyorsunuz ve karşılığında da para kazanıyorsunuz. İnternetten para kazandıran uygulamalarla şu yöntemler dâhilinde para kazanabilirsiniz;

 • Anket Doldurmak: Listedeki uygulamalardan da anlayacağınız üzere birçok app’de anket doldurarak para kazanma seçeneği mevcut. Çeşitli kategorilerde anketler çözerek kazanç sağlayabiliyorsunuz.
 • Görev Yapmak: Bazı uygulamalar size para kazanmanız için görev veriyor. Ve bu görevi gerçekleştirdiğinizde ödeme hesabınıza geçiyor.
 • Reklam & Video İzlemek: Para kazanma uygulamalarından bazıları reklam ve video izleyerek para kazanmanıza imkân tanıyor.
 • Müzik Dinlemek: Uygulamadan para kazanmak için en iyi seçeneklerden birisinin müzik dinlemek olduğunu söyleyebiliriz.
 • Yürüyüş Yapmak: Sweatcoin gibi bazı uygulamalar yürüyüş yaparak para kazanmanıza imkân sağlıyor.
 • Freelance Çalışarak: Fiverr, Upwork gibi uygulamalar tamamen freelance çalışmanıza odaklıdır. Yani freelance olarak bir iş yapıyorsunuz ve karşılığında da para kazanıyorsunuz.
 • Diğer: Bunlar haricinde başka görevlerle ve işlemlerle de para kazanmanız mümkün.

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar için bu işlemleri yaparak kazanç sağlayabiliyorsunuz!

En Çok Para Kazandıran 10 Uygulama!

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar
En Çok Para Kazandıran Uygulamalar

En çok para kazandıran uygulamalar;

 1. Swagbucks
 2. Google Ödüllü Anketler
 3. Yandex Toloka
 4. Sweatcoin
 5. Checkpoints
 6. Gigwalk
 7. Nays
 8. Anket Cepte
 9. Havucum
 10. EasyShift

İşte gerçek para kazandıran uygulamalar listesi!

1- Google Ödüllü Anketler

Gerçek Para Kazandiran Uygulamalar

En iyi para kazandıran uygulamalar listesinde ilk sırada Google Ödüllü Anketler uygulaması yer alıyor. Bilinen markaların ve firmaların sunduğu bu anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler uygulaması, tam anlamıyla görev yap para kazan sistemini içerir. Bu uygulama haftada 1 anket gönderiyor. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve üye olmak. Ardından anketleri doldurarak kazanç sağlayabilirsiniz.

 • Kazanç: Gelen tüm görevleri yaparak aylık 500 TL kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOSADROID

Daha fazla Anket Doldurarak Para Kazanmak isterseniz, ayrıca hazırladığımız yazıya göz atabilirsiniz.

2- İnPaKa | Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar!

Telefondan Para Kazanmak
Telefondan Para Kazanmak

Para kazanmak için en çok para kazanan uygulamaları takip edin! Uygulamalar para kazanıyorsa, para kazanmanız da mümkündür. 🙂

Türkçe para kazandıran uygulama arayanlara süper bir önerimiz var. Adını yeni yeni duyurmaya başlayan başarılı bir para kazanma uygulaması diyebiliriz. Para veren uygulamalar arasında İnPaKa’da sistem size nasıl para kazandırıyor peki?

Mantığı çok basit ve başarılı. İnpaka’nın anlaşmalı olduğu markalar var. Bu markalardan hizmet alırsanız ya da alınmasını sağlarsanız, marka sizlere bir ödeme gerçekleştiriyor. İnpaka cüzdanınıza tanımlanıyor ve istediğinizde paranızı çekebiliyorsunuz.

Uygulama çok güvenilir. Zira kendi müşteri hizmetleri dahi var. İnPaKa sayesinde sizde telefondan para kazanabilirsiniz!

 • Kazanç: En çok para kazandıran uygulamalar arasındaki İnPaKa’yı düzenli olarak kullanmanız halinde aylık 1.000 TL kazanabilmeniz mümkündür.

İNDİR: IOSANDROID

İlginizi çekebilir!Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

3- Nays Para Kazanma

Para Kazandıran Türkçe Uygulamalar
Para Kazandıran Türkçe Uygulamalar

Para kazandıran Türkçe uygulamalar mı arıyorsunuz? Nays ile para kazanma fırsatınız bulunuyor. Anında üye olup, arkadaşlarınızı davet edip 1 saat içerisinde 100 TL‘den fazla para kazanabilir ve banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Nays tamamen güvenilir bir uygulama ve henüz yeni olduğu için bolca kazandırıyor!

 • Kazanç: Para kazandıran güvenilir uygulamalar arasındaki Nays ile gerekli işlemleri yaparak 1 günde 200 TL kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOS ANDROID

Nays ile Para Kazanma yazımızı okuyarak hangi yollar ile uygulamadan para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

4- İşim Düştü

Türkiye'de Para Kazandıran Uygulamalar
Türkiye’de Para Kazandıran Uygulamalar

İşim Düştü aracılığıyla birçok alanda hizmet vererek para kazanabileceksiniz. Aklınıza gelebilecek birçok konuda hizmet vererek para kazanan insanlar var. Nakliye, özel ders, reklam, temizlik, kişisel bakım, sigorta işlemleri, oto servis gibi birçok konuda hizmet verebiliyorsunuz.

Sizde beceri ve donanımlarınızdan para kazanın! Boş vakitlerinizi İşim Düştü sayesinde gelire dönüştürün. Ücretsiz şekilde hızlıca üye olabilir ve müşterilerle iletişime geçebilirsiniz.. Sonrasında tamamladığınız işler için sadece %10 komisyon ödersiniz.

Sistemin şu an için mobil uygulamaları bulunmuyor.

 • Kazanç: En çok para kazandıran uygulamalar arasındaki İşim Düştü ile freelance çalışarak aylık 5.000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Benzer Yazı: Para Kazandıran Siteler

5- Anket Cepte

Anket Cepte Para Kazanma

Anket Cepte uygulaması Türkiye’de para kazandıran uygulamalar arasında ilk sıralarda yer almaya başladı. Birçok influencer dahi bu uygulamanın tanıtımını yaptı. Ankep Cepte uygulaması ile para kazanmak çok basit. Yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirmek, üye olmak ve anketleri tamamlamak.

Günlük olarak uygulama üzerinden sizlere anketler gönderilecek. Her anketin bir değeri oluyor. 3, 5, 10 TL gibi anket değerleri var. Çözdüğünüz anketlerden bu şekilde para kazanıyorsunuz. Bazı anketler size uygun olmadığında ankete giremiyorsunuz, bunun karşılığında 50 kuruş veriliyor.

Anketler kısmından “Katılabileceğim Anketler” kısmına tıklayarak size uygun olan anketlere katılabilirsiniz. Yukarıdaki videoyu izleyerek uygulama detaylarını daha ayrıntılı öğrenebilirsiniz. Görev yaparak para kazanma için güvenilir seçeneklerden birisidir. Görev yap para kazan sistemindeki diğer uygulamalar için okumaya devam edebilirsiniz.

 • Kazanç: Aylık 500 TL ek gelir elde etmek mümkün.

İNDİR: IOS ANDROID

6- Havucum

Türkiye’de Para Kazandıran Uygulamalar

Gerçek para kazandıran uygulamalar arasında anket uygulamaları çok popüler. Havucum da bunlardan en güvenilir ve kazançlı olanlardan bir tanesi. Yukarıda bahsettiğimiz uygulama Anket Cepte’ye benziyor. Havucum, pazar araştırması yapan şirketlerle, firmalarla iş ortaklığı yapan bir uygulama…

Ücretsiz şekilde Havucum uygulamasını indirebilir ve anketlere katılabilirsiniz. Katıldığınız her bir anket için belirli bir miktarda havuç birikecek. Biriktirdiğiniz puanları TL olarak banka hesabınıza havale edebiliyorsunuz.

 • Kazanç: Havucum ile görevleri yaparak ayda 500 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

Yorum Yaparak Para Kazanmak için ne yapmanız gerekiyor? Öğrenmek için Paratik web sitemizi inceleyin!

7- WinWalk

Kolay Para Uygulaması Winwalk
Kolay Para Uygulaması Winwalk

Winwalk, adımlarınızı sayan ve sizi ünlü markaların (Amazon, Domino’s, Google Play, Nike, Starbucks, Sephora, vb.) ücretsiz hediye kartlarıyla ödüllendiren ücretsiz bir adımsayardır! Ne kadar çok yürür, koşar, zıplar, terler ve kalori yakarsanız ödüller o kadar iyi olur!

WinWalk, adımlarınızı saymak için telefonun yerleşik sensörünü kullanır. GPS izleme yoktur, böylece pilden büyük ölçüde diğer adımsayar uygulamalarına göre tasarruf edersiniz. Ayrıca yakılan kalorilerinizi, yürüme mesafenizi ve sürenizi de takip etmeniz için iyi bir uygulama.

 • Kazanç: Yürüyerek para kazanma uygulaması olan WinWalk ile ayda 500 TL kazanabilirsiniz.

İNDİR: ANDROID

Sağlıklı kalmaya motive olurken para kazanmak işte bu kadar kolay! Bu tarz daha fazla uygulama öğrenmek için Yürüyerek Para Kazanma yazımızı okuyabilirsiniz.

8- Swagbucks

Dolar Kazandıran Uygulamalar

Dolar kazandıran uygulamalar için sizlere alternatifler sunacağız! Bir diğer cashback uygulaması olan Swagbucks, dünyanın birçok ülkesinde çok sık indirilen uygulamalardan biri. Bu denli sevilmesinin sebeplerinden biri güvenilir olması. Bir diğer de para iadesi dışında anket doldurma, reklam izleme gibi seçeneklerin olması.

Üye olduğunuz an hesabınıza 10 Dolar yatırılır. Ardından size sunulan görev seçeneklerinden size uygun olanı seçerek görevleri tamamlarsınız. Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar arayanlara iyi bir alternatif. Kazancınız dolar üzerinden olacağı için en çok para kazandıran uygulamalar arasında değerlendirilebilir.

Yaptığınız her göreve göre para kazanırsınız. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ardından üye olmak.

 • Kazanç: Dolar kazandıran uygulamalar içerisindeki Swagbucks ile ayda 500 $ kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

Okuyun: Bedava Kripto Para Veren Siteler

9- EasyShift

En çok kazandıran ve en güvenilir para kazandıran uygulamalar listemizde 10. sırada EasyShift var. Bu uygulamada da birçok görev mevcut. Bu görevler arasında anket doldurmak, mağaza fiyatlarını kontrol etmek gibi görevler de var.

Size uygun görevi seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamaya IOS üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Fiyatları kontrol ederken, ürünün fotoğrafını çekip sisteme yüklemeniz gerekiyor. Ardından ücretiniz 2 gün içinde hesabınıza yatıyor.

 • Kazanç: Aylık en az 250 $ kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOS

10- MyPoints

Para Kazandıran Uygulamalar
Para Kazandıran Uygulamalar

Andorid ve IOS üzerinden para kazanmanızı sağlayan çevrimiçi uygulamalardan biri de My Points. Bu uygulama sayesinde alışveriş yaparak ya da Akşam Ne İş Yapabilirim diye düşünenler için anket doldurarak para kazanmanız mümkün.

Aylık bonus talep edebilir, market alışveriş kuponu alabilir, ücretsiz hediye kazanabilir veya Amazon, Walmart gibi sitelerde kullanabilirsiniz. Hediye kazandıran uygulamalar arasında MyPoints’i gösterebiliriz.

Uygulamayı telefonunuza indirin, üye olun ve kazanmaya başlayın. Bu uygulama, internetten para kazandıran uygulamalar arasında değerlendirilebilir.

 • Kazanç: Tüm görevleri yaparak 250 $ kazanç sağlayabilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

11- Gigwalk

Para Kazandıran Uygulamalar
Para Kazandıran Uygulamalar

Güvenilir para kazandıran app’ler arasında bir diğer önemli seçenek olan Gigwalk’tan bahsetmemek olmaz. Burada markalar bazı görevler verir. Bu görevler arasında, mağazalarda bulunan ürünlerin fotoğraflarını çekmek, vitrin ve fiyat kontrolü yapmak gibi görevler de vardır.

Siz bu görevleri yerine getirdiğiniz zaman dolar ile para kazanmanız mümkün. Eğer mağaza gezmeyi seven bir yapınız varsa bu iş sizin için çocuk oyuncağı olacak.

 • Kazanç: Mevcut kullanıcılar içerisinde Gigwalk ile ayda 500 $ kazanç sağlayanlar var.

İNDİR: IOSANDROID

12- Rakuten

Dolar kazandıran uygulamalar için diğer bir seçenek! Bir diğer cashback seçeneği olan Rakuten ile yapacağınız alışverişten para kazanmanız mümkün. Adını oldukça sık duyduğumuz Rakuten uygulamasından alışverişinizin %40’ına kadar ödemesini geri almak mümkün. Peki ama nasıl?

Direkt olarak online sitesine girmek ya da birebir alışveriş yaptıysanız mağazadan aldığınız fişi girerek ödeme alabilirsiniz.

 • Kazanç: Uygulamadan para kazanma için kullanabileceğiniz Rakuten ile ayda 500 $ gelir elde edebilirsiniz.

İNDİR: IOS ANDROID

13- DV Closet

Telefondan Para Kazandiran Uygulamalar
Telefondan Para Kazandiran Uygulamalar

Moda tutkunlarını listenin 4. maddesine alalım! Çünkü bu seçenek tam size göre. Dışarı çıkacağımız zaman “ne giysem?” düşüncesine çözümü arkadaşlarımızda ya da annemize sormakta buluruz.

Bu uygulama sayesinde birine sormanıza gerek yok. Bu uygulamaya üye olarak kişilere kıyafet kombinlerinde yardımcı olarak para kazanabilirsiniz. IOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip olmanız, uygulamayı indirmeniz ve üye olmanız yeterli.

 • Kazanç: DV Closet ile ayda 250 $ kazanç sağlanabiliyor.

14- Para Kazanma Uygulamaları – PostBee

Kolay Para Uygulaması PostBee
Kolay Para Uygulaması PostBee

Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra, Instagram hesabınıza bağlamanız gerekiyor. Ardından uygulamanın size sunduğu reklamları sosyal medya hesabınızda yayınlıyorsunuz ve para kazanmaya başlıyorsunuz. Para kazanma uygulamaları arayanlar için iyi bir seçenek olacaktır.

Bu uygulamayı hem IOS hem de Android işletim sistemine sahip cep telefonlarına kolayca indirebilirsiniz. PostBee kullanan binlerce kullanıcı oldukça yüksek kazançlar sağlayabiliyor.

 • Kazanç: Kolay para uygulaması için Post Bee’yi tercih ederek aylık 250 $ gelir elde edebilirsiniz.

İNDİR: IOS ANDROID

15- Foap

Para Kazandiran Uygulamalar
Para Kazandiran Uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar 2023 için devam edelim. Stok fotoğrafçılığı yapmak isteyenler için en iyi uygulamalardan biri Foap uygulaması. Foap’a üye olduktan sonra çekmiş olduğunuz fotoğraf veya videoları düzenleyip bu uygulamada yayınlayabilirsiniz.

Burada paylaştığınız görselleri satışa sunar ve para kazanırsınız. İşlem oldukça basit. Siz yalnızca fotoğraf ve video çekmeye meraklı olun yeter. Bu uygulama ile hobinizden kolayca para kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: FOAP ile ayda 1.000 TL kazanç elde edilebiliyor.

İNDİR: IOSANDROID

16- Yandex Toloka

Telefondan Para Kazandiran Uygulamalar - Yandex Toloka
Telefondan Para Kazandiran Uygulamalar – Yandex Toloka

Gerçek para kazandiran uygulamalar arasında değerlendirebileceğinizYandex Toloka diğer uygulamalardan farklı bir görev verir. Bu uygulamada, bilgisayarın yapamadığı görevleri sizin yapmanız istenir. 2014 yılında Yandex tarafından başlatılan Toloka sistemi ile oldukça iyi para kazanmak mümkün.

Arama algoritmasını geliştirmeyi saplayan bu uygulamada, sitelerde bulunan fotoğraf ve videoları, yazıları arama motoruna uygun olup olmadığını Toloka’ya aktarmanız isteniyor.

 • Kazanç: Yandex Toloka ile aylık 250 TL gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

İNDİR: IOS ANDROID

17- Artıway

Para Kazandıran Uygulamalar Ekşi | Artıway
Para Kazandıran Uygulamalar Ekşi | Artıway

Cashback sitelerinden biri olan Artıway ‘de para veren uygulamalardan biri. Bu uygulamanın farkı, alışveriş yaptıktan sonra paranızı geri almanız mümkün oluyor. Peki, paranızı nasıl geri alabilirsiniz?

 • Kazanç: Cashback sistemi olan Artıway ile ayda 500 TL kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

18- MoneyApp Cash 

Size bir seçenek olarak sunacağımız bu uygulamadan da oldukça yüksek meblağda para kazanmanız mümkün. Uygulama içinde birçok görev ve para kazanma seçeneği var. Anket doldurma, gizli müşteri, vitrin ve mağaza ziyareti gibi görevler mevcut.

Bu görevleri yerine getirdikten sonra uygulama hesabınıza para gönderir. Ancak uygulama yurtdışı bağlantılı olduğu için ödemenizi almak biraz zaman alabilir.

 • Kazanç: MoneyApp Cash sisteminde aylık 100 $ kazanç sağlayanlar mevcuttur.

İNDİR: IOS ANDROID

19- Bounty

Telefondan Para Kazandıran Uygulamalar
Telefondan Para Kazandıran Uygulamalar

Telefondan para kazandiran uygulamalar arayanlara Bounty çok kazançlı! Telefonunuzla boş vakit geçirmek yerine bu tarz uygulamalarla gelir elde edebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirip, üye olmanız gerekiyor.

Bounty lokasyonlara göre üyelerine anketler gösteriyor. Bu anketlere katılarak para kazanmaya başlıyorsunuz. Uygulama sizlere ürün deneme, menü fotoğrafı çekme gibi görevler verecek. Peki bu görevlere nereden ulaşıyorsunuz? Gittiğiniz herhangi bir yerde bu görevler karşınıza çıkabilir. Bir kafede, alışveriş merkezinde ya da parkta…

Bu nedenle uygulamayı düzenli olarak takip etmelisiniz. Görevleri yerine getirdikçe para biriktirecek ve biriktirdiğiniz parayı direkt banka hesabınıza alabileceksiniz. Mobil para kazanma için en iyi seçeneklerden biridir.

 • Kazanç: Aylık 500 TL gibi rakamlar kazanılabilir.

20- Letgo

İnternetten Para Kazanma Programları
İnternetten Para Kazanma Programları

İkinci el eşyalarınızı satarak para kazanmak ister misiniz? Kullanmadığınız bir dolap, masa ya da gitar fark etmeksizin, para kazanabilirsiniz. Hatta bu uygulamadan düzenli gelir elde etmek için size bir ipucu vereyim! İkinci el eşyaları ucuza alıp, yenileyip, sonrasında uygulama üzerinden daha pahalıya satabilirsiniz.

Al Sat Yaparak Para Kazanmak yurt dışında çok popüler bir iş. Siz de Lego sayesinde bu yöntemden faydalanabilirsiniz. Letgo aracılığıyla mesafe olarak size en yakın ihtiyaç sahiplerine ulaşabileceksiniz. Ürününüzü satın alan kişiyle iletişime geçip, ürünü teslim etmelisiniz.

Ödemeler uygulama üzerinden yapıldığı için herhangi bir güven sıkıntısıyla karşılaşmazsınız. Kazancınız tamamen ne sattığınıza bağlı olarak değişecek.

 • Kazanç: Letgo ile ticaret yapabilir ve aylık 2.000 TL gibi kazançlar elde edebilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

21- Para Kazandıran Uygulama Dolap

En Çok Kazandıran Android Uygulamalar
En Çok Kazandıran Android Uygulamalar

Kayıt olunca para veren uygulamalara değindim. Şimdi sırada Dolap var! Eşyaları satmaktan bahsetmişken, buna benzer bir şekilde para kazanmanızı sağlayacak diğer uygulamadan bahsetmek istiyorum.

Zaten yüksek ihtimalle bu uygulamayı duymuşsunuzdur. 🙂 Eşyalardan ziyade bu uygulamada kıyafetler satılıyor.

Giyim, moda asla önü kapanmayan sektörlerden… Ekonomik şartlardan dolayı da artık insanlar ikinci el kıyafetlere daha fazla yöneldiler. Yukarıda verdiğim ipucu gibi Dolap uygulamasında da kıyafet al sat yaparak para kazanabilirsiniz.

Örneğin ucuz giyip pazarlarından aldığınız kıyafetleri bu uygulamada satabilirsiniz! Böyle para kazanan birçok kişi var. Para kazandıran mobil uygulamalar için Dolap işinize çok yarayacak.

 • Kazanç: Çoğu kişi Dolap ile ayda en az 2000 TL gelir elde ediyor.

İNDİR: IOSANDROID

22- Telegram

Telefondan Para Kazandıran Uygulamalar
Telefondan Para Kazandıran Uygulamalar

Telegram uygulamasının kullanımı son birkaç yılda inanılmaz arttı. Kitlesi böylesine çoğalmışken para kazandıran uygulamalar arasına da girmemesi imkansızdı. Telegram uygulamasından para kazanmak istiyorsanız, hedef kitlesi kazanmanız gerekiyor.

Bunun için de diğer sosyal medya hesaplarınızdan yönlendirme yapmanız gerek. Belli bir konuda uzmanlık içeren bir telegram grubu oluşturabilir ve dolaylı yollardan para kazanabilirsiniz. İşbirlikleri, reklamlar kazanç kaynağınız olacak. Konuyu derinlemesine araştırarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Kazanç: Telegram’dan reklam gelirleriyle aylık 1.000 $ kazananlar mevcut.

İNDİR: IOSANDROID

23- Dog Go

Uygulama Üzerinden Para Kazanma
Uygulama Üzerinden Para Kazanma

Para kazanma uygulamaları içerisinde en eğlenceli seçeneklerden birisinde sıra! Evde köpek bakanların sayısı her geçen gün artıyor. Ancak köpek sahipleri gün içerisinde onlarla ilgilenecek insanlara ihtiyaç duyuyorlar. Köpeklerin her gün dışarı çıkması gerekiyor. Buna vakti olmayan köpek sahipleri de ücretli olarak onlarla ilgilenecek insanlar arıyorlar.

Dog Go uygulaması bunun için oluşturuldu. Şuan yoğunlukla İstanbul içerisinde kullanılıyor. Burada size en yakın ihtiyaç sahibine ulaşabiliyorsunuz ya da onlar size ulaşıyor. Günde sadece birkaç saat köpeklerle ilgilenerek yüzlerce TL para kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Dog Go ile ayda 250 $ kazananlar var.

İNDİR: IOSANDROID

24- Dosh

Para Veren Uygulamalar
Para Veren Uygulamalar

En çok para kazandiran uygulamalar arasında Dosh yer alıyor. Dosh ile birçok insan avantajlı alışveriş gerçekleştiriyor! Alışveriş yaptığınızda, yemek yediğinizde veya çeşitli rezervasyonlarda para iadesi almanızı sağlıyor. Yapmanız gerekenler çok basit. Dosh uygulamasını akıllı telefonunuza indireceksiniz. Bu uygulama, kolay para uygulaması olarak da değerlendirilebilir.

Ardından kredi kartlarınızı, banka kartınızı uygulamaya bağlıyorsunuz. Dosh aracılığıyla alışveriş gerçekleştirdiğiniz de kartınıza para iadesi oluyor. 25$ biriktirin, ardından bankanıza parayı çekin ya da hayır kurumlarına bağışlayın. Elbette bunun için anlaşmalı markalardan alışveriş gerçekleştirmelisiniz.

 • Kazanç: Dosh ile ayda 100 $ kazanç elde edebilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

25- Hadi

Para Kazandiran Uygulamalar
Para Kazandiran Uygulamalar

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar arasında olan Hadi ile eğlenirken ve öğrenirken ek gelir elde edeceksiniz. Uygulamayı indirdikten sonra sizlere sunulan canlı bilgi yarışmalarına katılmanız gerekiyor. 1. olan kişiler para kazanıyor. Her yatışmada yepyeni ödüller var.

Ödemelerinizi kripto para olarak alabiliyorsunuz. Sonrasında al – sat yaparak nakit para kazanabilirsiniz. Otobüste, evde ya da herhangi bir yerde telefonunuzla vakit geçirirken para kazanın! İnternetten para kazanma uygulamaları için Hadi güzel bir seçenek!

 • Kazanç: Hadi’de yarışmayı kazanan sayısına bağlı olarak geliriniz değişir. Ayda 5.000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

26- Sweatcoin

Bedava Para Kazandıran Uygulamalar
Bedava Para Kazandıran Uygulamalar

Adını sık sık duymaya başladığımız bir para kazanma uygulamasından bahsedeceğim. Sweatcoin ile yürüyüş yaparak para kazanacaksınız! Evet, yanlış okumadınız adım atarak para kazanmak için Sweatcoin uygulamasını telefonunuza indirip, aktifleştirmeniz yeterli.

Biriktirdiğiniz puanları kripto para olarak ya da çeşitli mağazalarda kupon olarak kullanabiliyorsunuz. 1000’lerce muhteşem markalı ürün ve hizmet arasından seçim yapın! Uygulama ile para kazanmak için Sweatcoin güzel bir seçenek.

 • Kazanç: Aylık 100 $ gibi kazançlar elde edilebilir.

İNDİR: IOSANDROID

27- İbotta

Para Kazanma Uygulaması
Para Kazanma Uygulaması

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar arasında İbotta yer alıyor. İbotta sayesinde yaptığınız alışverişlerden para iadesi alırsınız. Ibotta uygulamasını indirebilir ve anlaşmalı yerlerden alışveriş gerçekleştirirseniz, para iadesi alırsınız. Para kazanma uygulaması olarak İbotta, size kar sağlayacak.

Uygulamadaki perakendecilerden çevrimiçi perakendecilerden alışveriş yapın, para iadesi alın…

 • Kazanç: Kazancınız harcadıkça gerçekleşir ve ortalama olarak 500 $ kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

28- Checkpoints

Gerçekten Para Kazandıran Uygulamalar
Gerçekten Para Kazandıran Uygulamalar

Checkpoints ile çeşitli görevleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerden dahi para kazanabilirsiniz. Videoları izlemek, webde arama yapmak ve daha fazlası sayesinde para kazanabilirsiniz. Videoları izlemek yönünden Kwai gibi para kazandıran uygulamalar arasında değerlendirilebilir.

Amazon, Target, Walmart ve çok daha fazlasından hediye kartları dahil yüzlerce ödül kazanma şansınız bulunuyor. Alacağınız kazançlar yapacağınız görevlere göre değişiklik gösterecek. Telefondan para kazanma2023 uygulamaları için güzel seçenek.

 • Kazanç: Ek gelir uygulaması olarak değerlendirebileceğiniz CheckPoints ile ayda 250 $ kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

29- Survey Junkie

Survey Junkie Para Kazanma Uygulamaları

Uygulamalardan para kazanmak istiyorsanız Survey Junkie anket doldurarak para kazanmak için güvenilir uygulamalardan birisidir. Anketleri tamamlayarak para kazanabiliyorsunuz. Verilerin anonim olarak işlenmesi, kimliğinizi korumak için oldukça ideal olduğu anlamına geliyor. PayPal ve diğer ödeme yöntemleriyle gelir elde edebilirsiniz.

Para veren uygulamalar içerisinde güvenilir olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Kazanç oranları ise şu şekilde;

 • Kazanç: Anketlerin miktarına göre değişir. Aylık ortalama 250 TL kazanılabilir.

İNDİR: iOS Android

30- Fiverr

Fiverr Para Kazanma Uygulamaları

Listemize freelance siteleri de ekleyebiliriz. Para kazandıran uygulamalar içerisinde Fiverr’ı da deneyebilirsiniz. Özellikle dolar kazanmak için oldukça güzel seçeneklere sahiptir.

Yeteneklerinizi burada sergileyerek freelance çalışma modelini deneyebilirsiniz. İngilizce biliyorsanız kesinlikle denemeniz gerekiyor. Türkiye’de para kazandıran uygulamaları kullanan kişiler aynı zamanda Fiverr’ı da tercih ediyor. Makale yazarlığından editörlüğe, grafik tasarımdan web tasarıma kadar birçok işi bu platformda yapabilirsiniz.

 • Kazanç: Kazancınız yaptığınız işin niteliğine ve sayısına göre değişiklik gösterir. Ayda 5.000 $ kazananların olduğunu söyleyebilmek mümkün.

İNDİR: iOSAndroid

Sık Sorulan Sorular

Gerçek para kazandiran uygulamalar hakkında aktaracaklarım bu kadar. Sık sorulan sorularla yazıyı noktalamak istiyorum;

1- Uygulamalardan ne kadar kazanırım?

Para kazanma uygulamaları çeşitli özelliklere göre farklı miktarlar kazandırır. Ancak uygulamada geçireceğiniz süreye ve yapacağınız işlemlere bağlı olarak aylık en az 1.000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

2- Uygulamalar ödemeyi hangi yollarla yapar?

Uygulamalar, ödemenizi Paypal, Payooner, Papara ve Skrill gibi sistemler aracılığıyla yapar. Veya hediye çeki, indirim kuponu gibi seçeneklerle de ödeme alabilirsiniz.

3- Ödememi nasıl alabilirim?

Ödemeler genel olarak banka hesabınıza direkt yatırılıyor. Ancak PayPal vb. ödeme sistemlerine sahip olan uygulamaları önermiyoruz. Çünkü PayPal ülkemizde yasak olduğu için ödemede sıkıntı olabilir. Ödeme yöntemlerinin çeşitli olduğu uygulamalara yönelebilirsiniz.

Para kazandıran uygulamalar konusunda tüm detayları sunduk. Eklemek istediğiniz uygulamalar ve bunlar hakkında sormak istediklerinizi YORUM olarak bırakabilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

 • İsmini Vermek İstemeyen Yorumcu - 08/01/2023

  Abi ne zaman yazılmış bu makale? Oyna Kazan Trivians oldu, Hadi para yatırmıyor (bir keresinde 20 TL çekmiştim ama annemin parası yatmadı), Sweatcoin ayrıca bir de wallet uygulaması yaptı…

 • Murat - 25/09/2022

  Burada en mantikli ve en basarili olan uygulama inpaka geri kalanlari bos

 • Murat - 25/09/2022

  Burada en mantikli ve en basarili olan uygulama inpaka geri kalanlari boş.özellikle işi olmayanlar icin cok iyi etrafimda hemen hemen hergun birjne satiyorum hergun olmuyor tabi ama yinede guzel kazanc aliykrum isin guzel tarafi onay aldigim anda para hesabima yatiriliyor

 • Özgür Mutlu - 21/09/2022

  Merhabalar,

  Kantitatif Ticaret imkanı sunan, kullanımı oldukça kolay ve aylık en az 20$ kazanma fırsatı sağlayan IDA uygulamasını tanıyabilir misiniz?

 • Caner - 22/08/2022

  Asil para kazandiran uygulamayi eklemediniz inpaka uygulamasini ekleyecekseniz onu ekleyin

 • Katet - 09/08/2022

  Katet uygulaması bu listede yer alabilir. Katet, kullanıcılarının katettikleri tüm yolculukları kilometre olarak hesaplar ve kullanıcılarına kilometre birimi ile alışveriş imkanı sunar. Katet uygulama mağazası oldukça zengin (Yeni uygulama)

Benzer İçerikler

Sermayesiz Para Kazanma

Sermayesiz Para Kazanma Fikirleri! – 20 EN KAZANÇLI YOL!

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2023 – ŞİMDİ BAŞVURUN!

Oyun Test Ederek Para Kazanma | 5 YÖNTEM!

WorldPuan Geçen Yerler

WorldPuan Geçen Yerler 2023 – Siteler, Marketler, Üye İş Yerleri

Para Kazandıran Siteler

Para Kazandıran Siteler -EN KAZANÇLI 20 PARA KAZANMA SİTESİ!

Steam Para Kazanma 2023 – Para Kazandıran Oyunlar!

Daha Fazla Makale

Gezerek Para Kazanmak 2023 – Freelance ve Online İşler!

Axie Infinity Para Kazanma 2023 – Oyun Oynayarak Coin Kazan!

Music Xray ile Para Kazanma 2023 – Müzik Dinleyerek Para Kazanmak!

TikTok Kazanç Hesaplama

TikTok Kazanç Hesaplama 2023 – Tiktok Kazancını Öğren!

Hızlı Para Kazanma

Hızlı Para Kazanma Yolları 2023 – Kazandıran Yeni Fikirler!

İnternetten Para Kazanma

İnternetten Para Kazanma 2023 | En Güncel 35 YÖNTEM!

3D Yazıcı ile Para Kazanmak

3D Yazıcı ile Para Kazanmak | Neler Yapılabilir? 7 YÖNTEM!

Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Çeviri Yaparak Para Kazanmak – 10 Freelance Çeviri Sitesi

X