Para Kazandıran Uygulamalar 2023 – Para Veren 32 Uygulama!

Yazar: Lila Editör Tarih: 16.11.2023
Para Kazandıran Uygulamalar

Cep telefonlarımız, günümüzde adeta vücudumuzun bir parçası haline geldi. Hal böyleyken telefonlarımızla oturduğumuz yerden para kazanabilme şansı da beraberinde geldi. Biz de sizler için 2023 yılında telefondan para kazandıran uygulamalar 2023 listesini hazırladık. Uygulamadan para kazanmak istiyorsanız bu içerik tam size göre!

Bunun mümkün olup olmadığını düşünebilirsiniz. Hediye para veren uygulamalar gerçekten mevcut. Size tamamen uygulamalardan para kazanma ipuçlarını anlatacağız! Böylelikle aralarından en çok kazanç sağlayabileceğiniz app’i kolayca seçebilir, gerçek para kazanma uygulamaları ile siz de kazanabilirsiniz.

Gerçek para kazandiran uygulamalarda genel olarak görev yaparak kazanma sistemi hâkim. Telefondan para kazanmak için ne iş yaptığınızın bir önemi yok! Türkçe ve yabancı birçok uygulama var. O halde vakit kaybetmeden dolar ve hediye kazandıran uygulamalar ve diğerleri için listemizi incelemeye başlayın!

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar
En Çok Para Kazandıran Uygulamalar

Sizler için hazırladığımız bu listedeki uygulamaların birçoğuna aşina olabilirsiniz. Ancak biz size uygulamaların hiç bilmediğiniz bir yönüne ışık tutacağız. Para kazandıran yönüne! Uygulamadan para kazanmak mümkün.

 • Bu sebeple listeyi dikkatlice inceleyin. Size sunacağımız uygulamalardan ayda 100 TL‘de kazanabilirsiniz 10.000 TL‘de.

O halde Türkiye’de para kazandıran uygulamalar için gerekli bilgilere geçelim!

Öneri içerik: Tişört Tasarlayarak Para Kazanmak

Uygulamadan Para Kazanmak Mümkün Mü? İşte 7 Yöntem!

Para Veren Uygulamalardan Nasıl Para Kazanılır
Para Veren Uygulamalardan Nasıl Para Kazanılır

Uygulamadan para kazanmak için birçok yöntem bulunuyor. Ancak genel olarak görev yap para kazan mantığı bulunmaktadır. Yani siz uygulamalar aracılığıyla görev yapıyorsunuz ve karşılığında da para kazanıyorsunuz. İnternetten para kazandıran uygulamalarla şu yöntemler dâhilinde para kazanabilirsiniz;

 • Anket Doldurmak: Listedeki uygulamalardan da anlayacağınız üzere birçok app’de anket doldurarak para kazanma seçeneği mevcut. Çeşitli kategorilerde anketler çözerek kazanç sağlayabiliyorsunuz.
 • Görev Yapmak: Bazı uygulamalar size para kazanmanız için görev veriyor. Ve bu görevi gerçekleştirdiğinizde ödeme hesabınıza geçiyor.
 • Reklam & Video İzlemek: Para kazanma uygulamalarından bazıları reklam ve video izleyerek para kazanmanıza imkân tanıyor.
 • Müzik Dinlemek: Uygulamadan para kazanmak için en iyi seçeneklerden birisinin müzik dinlemek olduğunu söyleyebiliriz.
 • Yürüyüş Yapmak: Sweatcoin gibi bazı uygulamalar yürüyüş yaparak para kazanmanıza imkân sağlıyor.
 • Freelance Çalışarak: Fiverr, Upwork gibi uygulamalar tamamen freelance çalışmanıza odaklıdır. Yani freelance olarak bir iş yapıyorsunuz ve karşılığında da para kazanıyorsunuz.
 • Diğer: Bunlar haricinde başka görevlerle ve işlemlerle de para kazanmanız mümkün.

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar için bu işlemleri yaparak kazanç sağlayabiliyorsunuz!

En Çok Para Kazandıran 10 Uygulama!

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar
En Çok Para Kazandıran Uygulamalar

En çok para kazandıran uygulamalar şu şekildedir:

 1. Google Ödüllü Anketler
 2. InPaKa
 3. Nays Para Kazanma
 4. İşim Düştü
 5. Anket Cepte
 6. Havucum
 7. WinWalk
 8. Swagbucks
 9. EasyShift
 10. MyPoints

Türkiye’de para veren uygulamalar listesini detaylı olarak inceleyelim!

İlginizi çekebilir: Kızılay Yardım Başvurusu

1- Google Ödüllü Anketler – Para Kazanma Uygulamaları

En iyi para kazandıran uygulamalar listesinde ilk sırada Google Ödüllü Anketler uygulaması yer alıyor. Bilinen markaların ve firmaların sunduğu bu anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler uygulaması, tam anlamıyla görev yap para kazan sistemini içerir. Bu uygulama haftada 1 anket gönderiyor. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve üye olmak. Ardından anketleri doldurarak kazanç sağlayabilirsiniz.

 • Kazanç: Gelen tüm görevleri yaparak aylık 500 TL kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOSADROID

Daha fazla Anket Doldurarak Para Kazanmak isterseniz, ayrıca hazırladığımız yazıya göz atabilirsiniz.

Telefondan para kazandıran uygulamalar için devam edelim!

2- İnPaKa | Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar!

Telefondan Para Kazanmak | inPaKa
Telefondan Para Kazanmak | inPaKa

Para kazanmak için en çok para kazanan uygulamaları takip edin! Uygulamalar para kazanıyorsa, para kazanmanız da mümkündür. 🙂

Türkçe para kazandıran uygulama arayanlara süper bir önerimiz var. Adını yeni yeni duyurmaya başlayan başarılı bir para kazanma uygulaması diyebiliriz. Para veren uygulamalar arasında İnPaKa’da sistem size nasıl para kazandırıyor peki?

Mantığı çok basit ve başarılı. İnPaKa’nın anlaşmalı olduğu markalar var. Bu markalardan hizmet alırsanız ya da alınmasını sağlarsanız, marka sizlere bir ödeme gerçekleştiriyor. İnpaka cüzdanınıza tanımlanıyor ve istediğinizde paranızı çekebiliyorsunuz.

Uygulama çok güvenilir. Zira kendi müşteri hizmetleri dahi var. İnPaKa sayesinde sizde telefondan para kazanabilirsiniz!

 • Kazanç: En çok para kazandıran uygulamalar arasındaki İnPaKa’yı düzenli olarak kullanmanız halinde aylık 1.000 TL kazanabilmeniz mümkündür.

İNDİR: IOSANDROID

İlginizi çekebilir!Para Kazandıran Oyunlar

3- Nays Para Kazanma

Para Kazandıran Türkçe Uygulamalar
Para Kazandıran Türkçe Uygulamalar

Para kazandıran Türkçe uygulamalar mı arıyorsunuz? Nays ile para kazanma fırsatınız bulunuyor. Anında üye olup, arkadaşlarınızı davet edip 1 saat içerisinde 100 TL‘den fazla para kazanabilir ve banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Nays tamamen güvenilir bir uygulama ve henüz yeni olduğu için bolca kazandırıyor! Nays benzeri uygulamalarla daha fazla kazanabilirsiniz! Para kazandıran uygulamalar 2023 listesinde Nays, oldukça önemli bir uygulamadır.

 • Kazanç: Para kazandıran güvenilir uygulamalar arasındaki Nays ile gerekli işlemleri yaparak 1 günde 200 TL kazanabilirsiniz.
 • Nays üzerinden aynı zamanda borç para da alabiliyorsunuz. Dolayısıyla Türkiye’de borç para veren uygulamalar arasında değerlendirilebilir.
 • Nays gibi uygulamalarla da kazanç elde edebilirsiniz. Ancak hiçbirisi orijinal uygulama kadar kazandırmıyor.

İNDİR: IOS ANDROID

Nays ile Para Kazanma yazımızı okuyarak hangi yollar ile uygulamadan para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

4- İşim Düştü

Türkiye'de Para Kazandıran Uygulamalar | İşim Düştü
Türkiye’de Para Kazandıran Uygulamalar | İşim Düştü

İşim Düştü aracılığıyla birçok alanda hizmet vererek para kazanabileceksiniz. Aklınıza gelebilecek birçok konuda hizmet vererek para kazanan insanlar var. Nakliye, özel ders, reklam, temizlik, kişisel bakım, sigorta işlemleri, oto servis gibi birçok konuda hizmet verebiliyorsunuz.

Siz de beceri ve donanımlarınızdan para kazanın! Boş vakitlerinizi İşim Düştü sayesinde gelire dönüştürün. Ücretsiz şekilde hızlıca üye olabilir ve müşterilerle iletişime geçebilirsiniz.. Sonrasında tamamladığınız işler için sadece %10 komisyon ödersiniz.

Sistemin şu an için mobil uygulamaları bulunmuyor.

 • Kazanç: En çok para kazandıran uygulamalar arasındaki İşim Düştü ile freelance çalışarak aylık 5.000 TL kazanç elde edebilirsiniz.
 • Bu yöntemde mobil uygulama ile para kazanmak mümkün!

Benzer Yazı: Para Kazandıran Siteler

5- Anket Cepte

Anket Cepte uygulaması Türkiye’de para kazandıran uygulamalar arasında ilk sıralarda yer almaya başladı. Birçok influencer dahi bu uygulamanın tanıtımını yaptı. Ankep Cepte uygulaması ile para kazanmak çok basit. Yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirmek, üye olmak ve anketleri doldurmak.

Günlük olarak uygulama üzerinden sizlere anketler gönderilecek. Her anketin bir değeri oluyor. 3, 5, 10 TL gibi anket değerleri var. Çözdüğünüz anketlerden bu şekilde para kazanıyorsunuz. Bazı anketler size uygun olmadığında ankete giremiyorsunuz, bunun karşılığında 50 kuruş veriliyor.

Anketler kısmından “Katılabileceğim Anketler” kısmına tıklayarak size uygun olan anketlere katılabilirsiniz. Yukarıdaki videoyu izleyerek uygulama detaylarını daha ayrıntılı öğrenebilirsiniz. Görev yaparak para kazanma için güvenilir seçeneklerden birisidir. Görev yap para kazan sistemindeki diğer uygulamalar için okumaya devam edebilirsiniz.

 • Kazanç: Aylık 500 TL ek gelir elde etmek mümkün.

İNDİR: IOS ANDROID

6- Havucum

Gerçek para kazandıran uygulamalar arasında anket uygulamaları çok popüler. Havucum da bunlardan en güvenilir ve kazançlı olanlardan bir tanesi. Yukarıda bahsettiğimiz uygulama Anket Cepte’ye benziyor. Havucum, pazar araştırması yapan şirketlerle, firmalarla iş ortaklığı yapan bir uygulama…

Ücretsiz şekilde Havucum uygulamasını indirebilir ve anketlere katılabilirsiniz. Katıldığınız her bir anket için belirli bir miktarda havuç birikecek. Biriktirdiğiniz puanları TL olarak banka hesabınıza havale edebiliyorsunuz.

 • Kazanç: Havucum ile görevleri yaparak ayda 500 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

Yorum Yaparak Para Kazanmak için ne yapmanız gerekiyor? Öğrenmek için Paratik web sitemizi inceleyin!

7- WinWalk | Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Kolay Para Uygulaması Winwalk
Kolay Para Uygulaması Winwalk

Yürüyünce para kazandıran uygulama mı arıyorsunuz? Müthiş bir önerim var…

Winwalk, adımlarınızı sayan ve sizi ünlü markaların (Amazon, Domino’s, Google Play, Nike, Starbucks, Sephora, vb.) ücretsiz hediye kartlarıyla ödüllendiren ücretsiz bir adımsayardır! Ne kadar çok yürür, koşar, zıplar, terler ve kalori yakarsanız günlük para ödülü o kadar iyi olur!

WinWalk, adımlarınızı saymak için telefonun yerleşik sensörünü kullanır. GPS izleme yoktur, böylece pilden büyük ölçüde diğer adımsayar uygulamalarına göre tasarruf edersiniz. Ayrıca yakılan kalorilerinizi, yürüme mesafenizi ve sürenizi de takip etmeniz için iyi bir uygulama.

 • Kazanç: Yürüyerek para kazanma uygulaması olan WinWalk ile ayda 500 TL kazanabilirsiniz.

İNDİR: ANDROID

Sağlıklı kalmaya motive olurken para kazanmak işte bu kadar kolay! Bu tarz daha fazla uygulama öğrenmek için Yürüyerek Para Kazanma yazımızı okuyabilirsiniz.

Ücretsiz para kazandıran uygulamalar için devam edelim…

8- Swagbucks

Dolar kazandıran uygulamalar için sizlere alternatifler sunacağız! Bir diğer cashback uygulaması olan Swagbucks, dünyanın birçok ülkesinde çok sık indirilen uygulamalardan biri. Bu denli sevilmesinin sebeplerinden biri güvenilir olması. Bir diğer avantaj da para iadesi dışında anket doldurma, reklam izleme gibi seçeneklerin olması.

Üye olduğunuz an hesabınıza 10 Dolar yatırılır. Ardından size sunulan görev seçeneklerinden size uygun olanı seçerek görevleri tamamlarsınız. Reklam izleyerek para kazanma uygulaması arayanlara iyi bir alternatif. Kazancınız dolar üzerinden olacağı için en çok para kazandıran uygulamalar arasında değerlendirilebilir.

Yaptığınız her göreve göre para kazanırsınız. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ardından üye olmak.

 • Kazanç: Dolar kazandıran uygulamalar içerisindeki Swagbucks ile ayda 500 $ kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

Okuyun: Bedava Kripto Para Veren Siteler

9- EasyShift

Para Kazanma Uygulamaları | EasyShift
Para Kazanma Uygulamaları | EasyShift

En çok kazandıran ve en güvenilir para kazandıran uygulamalar listemizde 9. sırada EasyShift var. Bu uygulamada da birçok görev mevcut. Bu görevler arasında anket doldurmak, mağaza fiyatlarını kontrol etmek gibi görevler de var.

Size uygun görevi seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamaya IOS üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Fiyatları kontrol ederken, ürünün fotoğrafını çekip sisteme yüklemeniz gerekiyor. Ardından ücretiniz 2 gün içinde hesabınıza yatıyor.

 • Kazanç: Aylık en az 250 $ kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOS

Uygulama indirerek para kazanma ve daha fazlası için devam edelim…

Öneri içerik: SMMA Para Kazanma

10- MyPoints | Nakit Para Veren Uygulamalar!

Para Kazandıran Uygulamalar
Para Kazandıran Uygulamalar

Andorid ve IOS üzerinden para kazanmanızı sağlayan çevrimiçi uygulamalardan biri de My Points. Bu uygulama sayesinde alışveriş yaparak ya da Akşam Ne İş Yapabilirim diye düşünenler için anket doldurarak para kazanmanız mümkün.

Aylık bonus talep edebilir, market alışveriş kuponu alabilir, ücretsiz hediye kazanabilir veya Amazon, Walmart gibi sitelerde kullanabilirsiniz. Hediye kazandıran uygulamalar arasında MyPoints’i gösterebiliriz.

Uygulamayı telefonunuza indirin, üye olun ve kazanmaya başlayın. Bu uygulama, internetten para kazandıran uygulamalar arasında değerlendirilebilir.

 • Kazanç: Tüm görevleri yaparak 250 $ kazanç sağlayabilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

Öğrenci Para Kazanma Yollarını sizler için anlattık!

11- Gigwalk

Para Kazandıran Uygulamalar
Para Kazandıran Uygulamalar

Güvenilir para kazandıran app’ler arasında bir diğer önemli seçenek olan Gigwalk’tan bahsetmemek olmaz. Burada markalar bazı görevler verir. Bu görevler arasında, mağazalarda bulunan ürünlerin fotoğraflarını çekmek, vitrin ve fiyat kontrolü yapmak gibi görevler de vardır.

Siz bu görevleri yerine getirdiğiniz zaman dolar ile para kazanmanız mümkün. Eğer mağaza gezmeyi seven bir yapınız varsa bu iş sizin için çocuk oyuncağı olacak.

 • Kazanç: Mevcut kullanıcılar içerisinde Gigwalk ile ayda 500 $ kazanç sağlayanlar var.

İNDİR: IOSANDROID

12- Rakuten

Para kazandıran uygulamalar bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda dolar kazanmak da önemli.

Dolar kazandıran uygulamalar için diğer bir seçenek! Bir diğer cashback seçeneği olan Rakuten ile yapacağınız alışverişten para kazanmanız mümkün. Adını oldukça sık duyduğumuz Rakuten uygulamasından alışverişinizin %40’ına kadar ödemesini geri almak mümkün. Peki ama nasıl?

Direkt olarak online sitesine girmek ya da birebir alışveriş yaptıysanız mağazadan aldığınız fişi girerek ödeme alabilirsiniz.

 • Kazanç: Uygulamadan para kazanma için kullanabileceğiniz Rakuten ile ayda 500 $ gelir elde edebilirsiniz.

İNDİR: IOS ANDROID

13- DV Closet

Telefondan Para Kazandiran Uygulamalar
Telefondan Para Kazandiran Uygulamalar

Moda tutkunlarını listenin 13. maddesine alalım! Çünkü bu seçenek tam size göre. Dışarı çıkacağımız zaman “ne giysem?” düşüncesine çözümü arkadaşlarımızda ya da annemize sormakta buluruz.

Para kazandıran uygulamalar içerisinde bu uygulama sayesinde birine sormanıza gerek yok. Uygulamaya üye olarak kişilere kıyafet kombinlerinde yardımcı olarak para kazanabilirsiniz. IOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip olmanız, uygulamayı indirmeniz ve üye olmanız yeterli.

Para kazanma uygulamaları arasında en iyi seçeneklere sahip app’lerden birisidir.

 • Kazanç: DV Closet ile ayda 250 $ kazanç sağlanabiliyor.

14- PostBee | Para Veren Uygulamalar!

Kolay Para Uygulaması | PostBee
Kolay Para Uygulaması | PostBee

Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra, Instagram hesabınıza bağlamanız gerekiyor. Ardından uygulamanın size sunduğu reklamları sosyal medya hesabınızda yayınlıyorsunuz ve para kazanmaya başlıyorsunuz. Para kazanma uygulamaları arayanlar için iyi bir seçenek olacaktır.

Bu uygulamayı hem IOS hem de Android işletim sistemine sahip cep telefonlarına kolayca indirebilirsiniz. PostBee kullanan binlerce kullanıcı oldukça yüksek kazançlar sağlayabiliyor.

 • Kazanç: Kolay para uygulaması için Post Bee’yi tercih ederek aylık 250 $ gelir elde edebilirsiniz.

Para kazandıran uygulamalar 2023 listesine devam edelim…

İNDİR: IOS ANDROID

Müzik Dinle Para Kazan sistemini biliyor musunuz? Şimdi öğrenin!

15- Foap

Para Kazandiran Uygulamalar
Para Kazandiran Uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar 2023 için devam edelim. Stok fotoğrafçılığı yapmak isteyenler için en iyi uygulamalardan biri Foap uygulaması. Foap’a üye olduktan sonra çekmiş olduğunuz fotoğraf veya videoları düzenleyip bu uygulamada yayınlayabilirsiniz.

Burada paylaştığınız görselleri satışa sunar ve para kazanırsınız. İşlem oldukça basit. Siz yalnızca fotoğraf ve video çekmeye meraklı olun yeter. Bu uygulama ile hobinizden kolayca para kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: FOAP ile ayda 1.000 TL kazanç elde edilebiliyor.

İNDİR: IOSANDROID

16- Yandex Toloka – İnternetten Para Kazandıran Uygulamalar

Telefondan Para Kazandiran Uygulamalar - Yandex Toloka
Telefondan Para Kazandiran Uygulamalar – Yandex Toloka

Gerçek para kazandiran uygulamalar arasında değerlendirebileceğinizYandex Toloka diğer uygulamalardan farklı bir görev verir. Bu uygulamada, bilgisayarın yapamadığı görevleri sizin yapmanız istenir. 2014 yılında Yandex tarafından başlatılan Toloka sistemi ile oldukça iyi para kazanmak mümkün.

Arama algoritmasını geliştirmeyi saplayan bu uygulamada, sitelerde bulunan fotoğraf ve videoları, yazıları arama motoruna uygun olup olmadığını Toloka’ya aktarmanız isteniyor.

 • Kazanç: Yandex Toloka ile aylık 250 TL gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

İNDİR: IOS ANDROID

17- Artıway

Para Kazandıran Uygulamalar Ekşi | Artıway
Para Kazandıran Uygulamalar Ekşi | Artıway

Cashback sitelerinden biri olan Artıway ‘de para veren uygulamalardan biri. Bu uygulamanın farkı, alışveriş yaptıktan sonra paranızı geri almanız mümkün oluyor. Peki, paranızı nasıl geri alabilirsiniz?

 • Kazanç: Cashback sistemi olan Artıway ile ayda 500 TL kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOS

18- MoneyApp Cash 

Size bir seçenek olarak sunacağımız bu uygulamadan da oldukça yüksek meblağda para kazanmanız mümkün. Uygulama içinde birçok görev ve para kazanma seçeneği var. Anket doldurma, gizli müşteri, vitrin ve mağaza ziyareti gibi görevler mevcut.

Bu görevleri yerine getirdikten sonra uygulama hesabınıza para gönderir. Ancak uygulama yurtdışı bağlantılı olduğu için ödemenizi almak biraz zaman alabilir.

 • Kazanç: MoneyApp Cash sisteminde aylık 100 $ kazanç sağlayanlar mevcuttur.

İNDİR: IOS ANDROID

Canlı Su Kaplumbağası Fiyatları listesini de inceleyebilirsiniz.

19- Bounty

Telefondan Para Kazandıran Uygulamalar
Telefondan Para Kazandıran Uygulamalar

Telefondan para kazandiran uygulamalar arayanlara Bounty çok kazançlı! Telefonunuzla boş vakit geçirmek yerine bu tarz uygulamalarla gelir elde edebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirip, üye olmanız gerekiyor.

Bounty lokasyonlara göre üyelerine anketler gösteriyor. Bu anketlere katılarak para kazanmaya başlıyorsunuz. Uygulama sizlere ürün deneme, menü fotoğrafı çekme gibi görevler verecek. Peki bu görevlere nereden ulaşıyorsunuz? Gittiğiniz herhangi bir yerde bu görevler karşınıza çıkabilir. Bir kafede, alışveriş merkezinde ya da parkta…

Bu nedenle uygulamayı düzenli olarak takip etmelisiniz. Görevleri yerine getirdikçe para biriktirecek ve biriktirdiğiniz parayı direkt banka hesabınıza alabileceksiniz. Mobil para kazanma için en iyi seçeneklerden biridir.

 • Kazanç: Aylık 500 TL gibi rakamlar kazanılabilir.

20- LetGo | Para Veren Uygulamalar 2023 Listesi!

İnternetten Para Kazanma Uygulamaları | Letgo
İnternetten Para Kazanma Uygulamaları | LetGo

İkinci el eşyalarınızı satarak para kazanmak ister misiniz? Kullanmadığınız bir dolap, masa ya da gitar fark etmeksizin, para kazanabilirsiniz. Hatta bu uygulamadan düzenli gelir elde etmek için size bir ipucu vereyim! İkinci el eşyaları ucuza alıp, yenileyip, sonrasında uygulama üzerinden daha pahalıya satabilirsiniz.

Al Sat Yaparak Para Kazanmak yurt dışında çok popüler bir iş. Siz de Lego sayesinde bu yöntemden faydalanabilirsiniz. Letgo aracılığıyla mesafe olarak size en yakın ihtiyaç sahiplerine ulaşabileceksiniz. Ürününüzü satın alan kişiyle iletişime geçip, ürünü teslim etmelisiniz.

Ödemeler uygulama üzerinden yapıldığı için herhangi bir güven sıkıntısıyla karşılaşmazsınız. Kazancınız tamamen ne sattığınıza bağlı olarak değişecek.

 • Kazanç: Letgo ile ticaret yapabilir ve aylık 2.000 TL gibi kazançlar elde edebilirsiniz.

Gerçek para kazandıran uygulamalar için devam edelim!

İNDİR: IOSANDROID

21- Para Kazandıran Uygulama Dolap

En Çok Kazandıran Android Uygulamalar
En Çok Kazandıran Android Uygulamalar

Kayıt olunca para veren uygulamalara değindim. Şimdi sırada Dolap var! Eşyaları satmaktan bahsetmişken, buna benzer bir şekilde para kazanmanızı sağlayacak diğer uygulamadan bahsetmek istiyorum.

Zaten yüksek ihtimalle bu uygulamayı duymuşsunuzdur. 🙂 Eşyalardan ziyade bu uygulamada kıyafetler satılıyor.

Giyim, moda asla önü kapanmayan sektörlerden… Ekonomik şartlardan dolayı da artık insanlar ikinci el kıyafetlere daha fazla yöneldiler. Yukarıda verdiğim ipucu gibi Dolap uygulamasında da kıyafet al sat yaparak para kazanabilirsiniz.

Örneğin ucuz giyip pazarlarından aldığınız kıyafetleri bu uygulamada satabilirsiniz! Böyle para kazanan birçok kişi var. Para kazandıran mobil uygulamalar için Dolap işinize çok yarayacak.

 • Kazanç: Çoğu kişi Dolap ile ayda en az 2000 TL gelir elde ediyor.

Para kazanma uygulamalarına devam edelim.

İNDİR: IOSANDROID

22- Telegram

Telefondan Para Kazandıran Uygulamalar
Telefondan Para Kazandıran Uygulamalar

Telegram uygulamasının kullanımı son birkaç yılda inanılmaz arttı. Kitlesi böylesine çoğalmışken para kazandıran uygulamalar arasına da girmemesi imkansızdı. Telegram uygulamasından para kazanmak istiyorsanız, hedef kitlesi kazanmanız gerekiyor.

Bunun için de diğer sosyal medya hesaplarınızdan yönlendirme yapmanız gerek. Belli bir konuda uzmanlık içeren bir telegram grubu oluşturabilir ve dolaylı yollardan para kazanabilirsiniz. İşbirlikleri, reklamlar kazanç kaynağınız olacak. Konuyu derinlemesine araştırarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Kazanç: Telegram’dan reklam gelirleriyle aylık 1.000 $ kazananlar mevcut.

İNDİR: IOSANDROID

Telefondan para kazandıran uygulama listesi ile devam edelim!

23- Dog Go

Uygulama Üzerinden Para Kazanma
Uygulama Üzerinden Para Kazanma

Para kazanma uygulamaları içerisinde en eğlenceli seçeneklerden birisinde sıra! Evde köpek bakanların sayısı her geçen gün artıyor. Ancak köpek sahipleri gün içerisinde onlarla ilgilenecek insanlara ihtiyaç duyuyorlar. Köpeklerin her gün dışarı çıkması gerekiyor. Buna vakti olmayan köpek sahipleri de ücretli olarak onlarla ilgilenecek insanlar arıyorlar.

Dog Go uygulaması bunun için oluşturuldu. Şuan yoğunlukla İstanbul içerisinde kullanılıyor. Burada size en yakın ihtiyaç sahibine ulaşabiliyorsunuz ya da onlar size ulaşıyor. Günde sadece birkaç saat köpeklerle ilgilenerek yüzlerce TL para kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Dog Go ile ayda 250 $ kazananlar var.

Gerçek para kazandıran uygulamalar listesinde farklı bir önerim daha var: Dosh!

İNDİR: IOSANDROID

24- Dosh | Bedava Para Veren Uygulamalar

Para Veren Uygulamalar
Para Veren Uygulamalar

En çok para kazandiran uygulamalar arasında Dosh yer alıyor. Dosh ile birçok insan avantajlı alışveriş gerçekleştiriyor! Alışveriş yaptığınızda, yemek yediğinizde veya çeşitli rezervasyonlarda para iadesi almanızı sağlıyor. Yapmanız gerekenler çok basit. Dosh uygulamasını akıllı telefonunuza indireceksiniz. Bu uygulama, kolay para uygulaması olarak da değerlendirilebilir.

Ardından kredi kartlarınızı, banka kartınızı uygulamaya bağlıyorsunuz. Dosh aracılığıyla alışveriş gerçekleştirdiğiniz de kartınıza para iadesi oluyor. 25$ biriktirin, ardından bankanıza parayı çekin ya da hayır kurumlarına bağışlayın. Elbette bunun için anlaşmalı markalardan alışveriş gerçekleştirmelisiniz.

 • Kazanç: Dosh ile ayda 100 $ kazanç elde edebilirsiniz.
 • Para kazandıran uygulamalar arasında en fazla kazanç elde edebileceğiniz app’lerden birisidir.

İNDİR: IOSANDROID

Öneri içerik: Reklam İzle Para Kazan

Gerçek para kazandiran uygulamalardan bir başkası olan Hadi ile devam edelim!

25- Hadi

Para Kazandiran Uygulamalar | Hadi Yarışma
Para Kazandiran Uygulamalar | Hadi Yarışma

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar arasında olan Hadi ile eğlenirken ve öğrenirken ek gelir elde edeceksiniz. Uygulamayı indirdikten sonra sizlere sunulan canlı bilgi yarışmalarına katılmanız gerekiyor. 1. olan kişiler para kazanıyor. Her yarışmada yepyeni ödüller var.

Ödemelerinizi kripto para olarak alabiliyorsunuz. Sonrasında al – sat yaparak nakit para kazanabilirsiniz. Otobüste, evde ya da herhangi bir yerde telefonunuzla vakit geçirirken para kazanın! İnternetten para kazanma uygulamaları için Hadi güzel bir seçenek!

 • Kazanç: Hadi’de yarışmayı kazanan sayısına bağlı olarak geliriniz değişir. Ayda 5.000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Para kazanma uygulamaları çok çeşitli. Sweatcoin’i inceleyelim!

İNDİR: IOSANDROID

26- Sweatcoin | Telefondan Para Kazandıran Uygulamalar

Bedava Para Kazandıran Uygulamalar
Bedava Para Kazandıran Uygulamalar

Adını sık sık duymaya başladığımız bir para kazanma uygulamasından bahsedeceğim. Sweatcoin ile yürüyüş yaparak para kazanacaksınız! Evet, yanlış okumadınız adım atarak para kazanmak için Sweatcoin uygulamasını telefonunuza indirip, aktifleştirmeniz yeterli.

Biriktirdiğiniz puanları kripto para olarak ya da çeşitli mağazalarda kupon olarak kullanabiliyorsunuz. 1000’lerce muhteşem markalı ürün ve hizmet arasından seçim yapın! Uygulama ile para kazanmak için Sweatcoin güzel bir seçenek.

 • Kazanç: Aylık 100 $ gibi kazançlar elde edilebilir.

İNDİR: IOSANDROID

Bedava para veren uygulamalara devam edelim mi? O halde İbotta gelsin… 🙂

27- İbotta

Para Kazanma Uygulaması
Para Kazanma Uygulaması

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar arasında İbotta yer alıyor. İbotta sayesinde yaptığınız alışverişlerden para iadesi alırsınız. Ibotta uygulamasını indirebilir ve anlaşmalı yerlerden alışveriş gerçekleştirirseniz, para iadesi alırsınız. Para kazanma uygulaması olarak İbotta, size kar sağlayacak.

Uygulamadaki perakendecilerden çevrimiçi perakendecilerden alışveriş yapın, para iadesi alın…

 • Kazanç: Kazancınız harcadıkça gerçekleşir ve ortalama olarak 500 $ kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

28- Checkpoints

Gerçekten Para Kazandıran Uygulamalar
Gerçekten Para Kazandıran Uygulamalar

Ek gelir uygulaması arıyorsanız sizlere müthiş bir önerim var! CheckPoints…

Checkpoints ile çeşitli görevleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerden dahi para kazanabilirsiniz. Videoları izlemek, webde arama yapmak ve daha fazlası sayesinde para kazanabilirsiniz. Videoları izlemek yönünden Kwai gibi para kazandıran uygulamalar arasında değerlendirilebilir.

Amazon, Target, Walmart ve çok daha fazlasından hediye kartları dahil yüzlerce ödül kazanma şansınız bulunuyor. Alacağınız kazançlar yapacağınız görevlere göre değişiklik gösterecek. Telefondan para kazanma2023 uygulamaları için güzel seçenek.

 • Kazanç: Ek gelir uygulaması olarak değerlendirebileceğiniz CheckPoints ile ayda 250 $ kazanabilirsiniz.

İNDİR: IOSANDROID

Öneri içerik: Dizi İzleyerek Para Kazanma

29- Survey Junkie | Görev Yap Para Kazan!

Uygulamalardan para kazanmak istiyorsanız Survey Junkie anket doldurarak para kazanmak için güvenilir uygulamalardan birisidir. Anketleri tamamlayarak para kazanabiliyorsunuz. Verilerin anonim olarak işlenmesi, kimliğinizi korumak için oldukça ideal olduğu anlamına geliyor. PayPal ve diğer ödeme yöntemleriyle gelir elde edebilirsiniz.

Para veren uygulamalar içerisinde güvenilir olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Kazanç oranları ise şu şekilde;

 • Kazanç: Anketlerin miktarına göre değişir. Aylık ortalama 250 TL kazanılabilir.

Para kazandıran uygulamalar listesinin sonuna yaklaşıyoruz. Fiverr ile devam edelim!

İNDİR: iOS Android

30- Fiverr

Listemize freelance siteleri de ekleyebiliriz. Türkiye’de para kazandıran uygulamalar içerisinde Fiverr’ı da deneyebilirsiniz. Özellikle dolar kazanmak için oldukça güzel seçeneklere sahiptir.

Yeteneklerinizi burada sergileyerek freelance çalışma modelini deneyebilirsiniz. İngilizce biliyorsanız kesinlikle denemeniz gerekiyor. Türkiye’de para kazanma uygulamalarını kullanan kişiler aynı zamanda Fiverr’ı da tercih ediyor. Makale yazarlığından editörlüğe, grafik tasarımdan web tasarıma kadar birçok işi bu platformda yapabilirsiniz.

 • Kazanç: Kazancınız yaptığınız işin niteliğine ve sayısına göre değişiklik gösterir. Ayda 5.000 $ kazananların olduğunu söyleyebilmek mümkün.

İNDİR: iOSAndroid

31- OfferUp

OfferUp Para Veren Uygulamalar
OfferUp Para Veren Uygulamalar

OfferUp, para kazandıran uygulamalar listesinde değerlendirebileceğiniz bir app. Bu uygulamada ikinci el eşya satışı yapabiliyorsunuz ve kullanmadığınız eşyaları gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

Resim yüklemek, alıcılarla direkt olarak iletişime geçmek, nakit ödeme almak gibi avantajları bulunan uygulama, para kazanmak için en iyi seçeneklerden birisi olarak gösteriliyor.

 • Kazanç: OfferUp ile al sat yaparak günlük 100 TL kazanabilirsiniz.

32- TaskRabbit

TaskRabbit | Para Veren Uygulamalar
TaskRabbit | Para Veren Uygulamalar

Görev yaparak para kazanmak ister misiniz? İşte size eşsiz bir öneri: TaskRabbit!

Para kazanma uygulamaları arasında TaskRabbit’i tercih ederek kazançlı çıkabilirsiniz. Son olarak IKEA tarafından satın alınması, bu uygulamanın gündeme gelmesini sağladı. Çeşitli işler görev ilanı olarak paylaşılıyor ve siz de bu görevlere dâhil olarak yerine getiriyorsunuz. Sonrasında kazancınız hesabınıza yatırılıyor.

 • Kazanç: TaskRabbit ile ayda 2.000 TL kazanmak mümkündür.

BONUS! Görev Yaparak Para Kazanma Uygulamaları ve Siteleri

Sizlere görev yaparak para kazanma uygulamalarından bahsetmiştim. Yukarıdaki uygulama önerilerinin birçoğu görev yap para kazan mantığıyla hareket ediyor. Bu başlıkta kısa yoldan bu uygulamalara ulaşabilirsiniz. İşte görev yap para kazan uygulamaları;

 • Dijital Görev
 • Param Olsun
 • Rek.app
 • Kazançlı Görev
 • sendeyorumyapkazan.com
 • Roket Para

Para kazandıran uygulamalarla dolar kazanmak mümkün mü? İnceleyelim!

Dolar Kazandıran Uygulamalar Hangileridir?

Dolar Kazandıran Uygulamalar
Dolar Kazandıran Uygulamalar | Sanaldan Para Kazanma

32 uygulama içerisinde dolar kazanabileceğiniz seçenekler de mevcut. Burada dolar kazandıran uygulamalar listesini ayrı bir şekilde vermek gerekiyor;

 1. WinWalk
 2. Swagbucks
 3. MyPoints
 4. EasyShift
 5. GigWalk
 6. Rakuten
 7. DV Closet
 8. PostBee
 9. FOAP
 10. Fiverr

Bu uygulamalar üzerinden para kazanmak mümkün. Eğer dolar kazanmak istiyorsanız bu uygulamaları tercih edebilirsiniz.

Dolarla Para Kazanmak için ek başka önerilere mi ihtiyacınız var? O halde bağlantıyı takip edin!

Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar Ne Kadar Kazandırır?

Gerçek para kazandıran uygulamaları öğrendiniz. Peki bu uygulamalarla ne kadar para kazanılabilir? Bir örnek üzerinden bunu detaylı bir şekilde açıklayalım:

 • Bu sorunun net bir yanıtı yok. Hangi uygulamayı ne kadar sürede hangi işlemlerle kullandığınıza bağlı olarak değişecektir. Örneğin;
 • Bir uygulamadan sadece reklam izleyerek para kazanabiliyorsanız geliriniz ortalama günlük 10 TL civarında olacaktır. Ancak aynı anda diğer uygulamaları da kullanarak bunu 50 TL‘ye çıkarabilirsiniz.
 • Bu noktada birden fazla uygulama kullanmanızın önemi büyüktür. Bu şekilde aylık en az 1.000 TL kazanabilmek mümkün.

Para kazanma uygulamaları hakkında diğer soruları da sizler için derledim. Kolay para uygulaması bulmak için bu sorulardan da faydalanabilirsiniz.

Para Veren Uygulamalardan Gelir Elde Etme İpuçları

Para kazandıran uygulamalar 2023 listesini sizlerle paylaştık. Bu uygulamalardan her ne kadar kazanç elde edebilseniz de toplam tutar size yetersiz gelebilir. Bu nedenle daha fazla gelir elde etmeniz için bazı ipuçlarını sizlere sıralayacağız. İşte para veren uygulamalar için gelir elde etme ipuçları:

 1. Çeşitlendirin ve Deneyin: Farklı uygulamaları aynı anda deneyin ve kullanın. Böylelikle gelirinizi maksimize edebilirsiniz.
 2. Düzenli Olarak Katılım Sağlayın: Uygulamaların sunduğu görevleri ve anketleri düzenli olarak tamamlayarak sürekli gelir akışı sağlayabilirsiniz.
 3. Referans Programlarından Yararlanın: Birçok uygulama, referans yoluyla yeni kullanıcıları getirenleri ödüllendirir. Bu şekilde hem siz kazanç sağlarsınız hem de çevrenizi dahil edebilirsiniz.
 4. Zamanı Verimli Kullanın: Boş zamanlarınızı para veren uygulamalarla değerlendirerek ek gelir elde edebilirsiniz.
 5. Güvenilir Uygulamaları Seçin: Güvenilir ve ödeme konusunda sorun yaşatmayan uygulamaları tercih ederek zamanınızı boşa harcamamış olursunuz.
 6. Anketlerde Dikkatli Olun: Anketlerde doğru ve dürüst cevaplar vererek daha fazla anket daveti alabilirsiniz.
 7. Zamanınızı İyi Planlayın: Uygulamalardan para kazanmak için app’leri düzenli olarak kullanarak zaman yönetimi yapın. Unutulmaz fırsatları kaçırmayın.

SONUÇ: Türkiye’de Para Kazandıran Uygulamalarla Siz De Kazanın!

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar hakkında aktaracaklarım bu kadar. Sık sorulan sorularla yazıyı noktalamak istiyorum;

1- Uygulamalardan ne kadar kazanırım?

Para kazanma uygulamaları çeşitli özelliklere göre farklı miktarlar kazandırır. Ancak uygulamada geçireceğiniz süreye ve yapacağınız işlemlere bağlı olarak aylık en az 1.000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

2- Uygulamalar ödemeyi hangi yollarla yapar?

Uygulamalar, ödemenizi Paypal, Payooner, Papara ve Skrill gibi sistemler aracılığıyla yapar. Veya hediye çeki, indirim kuponu gibi seçeneklerle de ödeme alabilirsiniz.

3- Ödememi nasıl alabilirim?

Ödemeler genel olarak banka hesabınıza direkt yatırılıyor. Ancak PayPal vb. ödeme sistemlerine sahip olan uygulamaları önermiyoruz. Çünkü PayPal ülkemizde yasak olduğu için ödemede sıkıntı olabilir. Ödeme yöntemlerinin çeşitli olduğu uygulamalara yönelebilirsiniz.

4- Hangi uygulama para kazandırır?

Bu içerikte oluşturduğumuz listede yer alan tüm uygulamalar para kazanmanızı sağlayacaktır.

Para kazandıran uygulamalar konusunda tüm detayları sunduk. Telefon üzerinden para kazanmak ile alakalı eklemek istediğiniz uygulamalar ve bunlar hakkında sormak istediklerinizi YORUM olarak belirtebilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
 • İsmini Vermek İstemeyen Yorumcu - 08/01/2023

  Abi ne zaman yazılmış bu makale? Oyna Kazan Trivians oldu, Hadi para yatırmıyor (bir keresinde 20 TL çekmiştim ama annemin parası yatmadı), Sweatcoin ayrıca bir de wallet uygulaması yaptı…

 • Murat - 25/09/2022

  Burada en mantikli ve en basarili olan uygulama inpaka geri kalanlari bos

 • Murat - 25/09/2022

  Burada en mantikli ve en basarili olan uygulama inpaka geri kalanlari boş.özellikle işi olmayanlar icin cok iyi etrafimda hemen hemen hergun birjne satiyorum hergun olmuyor tabi ama yinede guzel kazanc aliykrum isin guzel tarafi onay aldigim anda para hesabima yatiriliyor

 • Özgür Mutlu - 21/09/2022

  Merhabalar,

  Kantitatif Ticaret imkanı sunan, kullanımı oldukça kolay ve aylık en az 20$ kazanma fırsatı sağlayan IDA uygulamasını tanıyabilir misiniz?

 • Caner - 22/08/2022

  Asil para kazandiran uygulamayi eklemediniz inpaka uygulamasini ekleyecekseniz onu ekleyin

 • Katet - 09/08/2022

  Katet uygulaması bu listede yer alabilir. Katet, kullanıcılarının katettikleri tüm yolculukları kilometre olarak hesaplar ve kullanıcılarına kilometre birimi ile alışveriş imkanı sunar. Katet uygulama mağazası oldukça zengin (Yeni uygulama)

Benzer İçerikler

Para Kazandıran Hobiler

Para Kazandıran Hobiler | 19 Hobi Fikriyle Evde Para Kazan!

Nonolive Para Kazanma

Nonolive Para Kazanma 2023 – Nonolive Nedir?

Sanal Ayakkabı İle Para Kazanma 2023 -Yürüyerek Para Kazan!

Sanal Ayakkabı İle Para Kazanma 2023 -Yürüyerek Para Kazan!

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2024 | Dizi İzle Para Kazan!

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2024 | Dizi İzle Para Kazan!

Öğrenci Para Kazanma Yolları

Öğrenci Para Kazanma Yolları 2023 – 30 EN KAZANÇLI Yöntem

MaxiPuan Geçen Yerler

MaxiPuan Geçen Yerler 2023 – Mağazalar ve Siteler!

Daha Fazla Makale

Senetle Motor Satan Yerler

Senetle Motor Satan Yerler 2023 | İstanbul, Ankara ve İzmir!

Axie Infinity Para Kazanma 2023 - Oyun Oynayarak Coin Kazan!

Axie Infinity Para Kazanma 2023 – Oyun Oynayarak Coin Kazan!

Hepsiburada Para Kazanma | 5 İpucu ile Satışlarını Arttır!

Hepsiburada Para Kazanma | 5 İpucu ile Satışlarını Arttır!

YouTube Shorts Para Kazanma 2023 - En Hızlı, En Yüksek!

YouTube Shorts Para Kazanma 2023 – En Hızlı, En Yüksek!

Netflix İzleyerek Para Kazanmak

Netflix İzleyerek Para Kazanmak | 4 ETKİLİ YÖNTEM!

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2023 | Şimdi Başvur!

TikTok Kazanç Hesaplama

TikTok Kazanç Hesaplama 2023 – TikTok Kazancını Öğren!

Google Adsense Para Kazanma 2023 - Google’dan Para Kazan!

Google Adsense Para Kazanma 2023 – Google’dan Para Kazan!

X