Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

Kwai Para Kazanma Yolları ve Şartları 2023 – MAAŞ TABLOSU!

Sinem Editör tarafından yazıldı.
Kwai Para Kazanma

İnternet üzerinden araştırma yapan birçok kişi Kwai para kazanma konusunu merak ediyor. Bu konuyu sizlere adım adım anlatacağım. Gerçekten Kwai izleyerrek para kazanma yöntemleri var mı? Peki, Kwai kaç izlenmeye para veriyor? Detaylı olarak aktardım!

Kwai maaş tablosunu merak ettiniz mi? Açıkladık! Özellikle Kwai hediye fiyatlarını öğrendiğinizde kazancınızın miktarı da aşağı yukarı ortaya çıkacaktır. Kwai nasıl para kazanılır sorusuna yanıtlar vereceğim!

Son dönemde video izle para kazan sistemleri popüler. Kwai video izleyerek para kazanma imkanı sunan uygulamalar arasında! Bu yazıda Kwai 1000 izlenme kaç TL sorusuna da yanıt bulabileceksiniz. O halde gelin Kwai’den para kazanma detaylarına birlikte bakalım.

Kwai Nedir? Ne İşe Yarar?

Kwai Para Kazanma
Kwai Para Kazanma

Yakın dönemde tüm dünyada popüler olan bir şey var. Eğlenceli kısa videoların üretimi! Üstelik bu videolar, son zamanlarda oldukça artış gösterdi. Kısa videoların bu denli sevilmesi ve beğenilmesinin ardından da üreticiler, birbirinden farklı uygulama ortaya çıkararak eğlenerek para kazanmayı kolaylaştırdı!

Bu uygulamalara örnek verecek olursak, ilk olarak Kwai diyebiliriz. Peki, tam olarak Kwai nedir? Ne işe yarar? Açıklayacağım. Uygulama, hem eğleneceğiniz hem de bir yandan para kazanabileceğiniz muhteşem özelliklere sahip!

Kwai, çalışma şekli olarak TikTok uygulamasına benziyor. Aynı zamanda birçok kullanıcının içeriklerini izlemenize ve kendi içeriklerinizi oluşturmanıza da olanak tanıyor.

Bununla birlikte Kwai uygulamasında kısa videolar izleyebilir ve ayrıyeten yaratıcılığınızı gözler önüne sererek eğlenceli içerikleri herkesle paylaşabilirsiniz! Yazımızın devamında Kwai para kazanma yollarına istinaden bazı yöntemlerden belirttik. Peki, Kwaiden nasıl para kazanılır? Detaylar için okumaya devam edebilirsiniz.

Kolayca para kazanmanın yollarını arayanlara! Adım Atarak Para Kazanmak son zamanlarda çok popüler…

Kwai Nasıl Para Kazanılır? 4 Yöntem ile Kwai’den Para Kazanma

Kwai Nasıl Para Kazanılır
Kwai Nasıl Para Kazanılır

Kwai nasıl para kazanılır diye soruyor olabilirsiniz. Merak etmeyin, yazı içerisinde bu konu ve Kwai kaç izlenmeye para veriyor gibi soruların tamamını yanıtladım. Ayrıca Kwai maaşlarına dair de bilgiler bulabilirsiniz. Şimdi bu uygulamadan nasıl para kazanabileceğinize değinelim.

İşte Kwai para kazanma için 4 yöntem!

1. İzlenme Sayısı
2. İş Birliği Yapmak
3. Video İzlemek
4. Davet Sistemi

1- İzlenme Sayısı | Kwai Video İzleyerek Para Kazanmak!

Kwai’den para kazanmak için en etkili yol, mutlaka içerik üreticisi olmanızdır. Trendleri takip ederek ilgi çeken videolar oluşturup bunları paylaşabilirsiniz. Belirli bir izlenme ve takipçi sayısına ulaştığınızda para kazanmaya başlıyorsunuz.

Bu yöntemde para kazanırken en sık duyacağınız faktör izlenme sayısıdır. Elbette izlenme sayınız arttıkça kazancınız da artıyor.

2- İş Birliği Yapmak

Belli sayıda takipçi kitlesine ulaştıktan sonra markalarla iş birliği yaparak da kazanç sağlayabilirsiniz. Markalar, sosyal medyada ünlenmiş kişilere tanıtım yaptırmak amacıyla ödeme yaparlar. Örneğin yükleyeceğiniz bir videoyu reklam olarak ayırabilir, buradan da kazanç sağlayabilirsiniz.

3- Video İzlemek

Kwai para kazanma için en çok merak edilen seçeneklerden birisi video izleyerek para kazanmaktır. Evet! Uygulama, video izlemeniz halinde bile ödeme gerçekleştiriyor. Ancak bu yöntemde kazancınızın sınırlı olacağını söylemeliyim.

4- Davet Sistemi

Kwaiden nasıl para kazanılır sorusu için son olarak davet sisteminden bahsetmek istiyorum. Uygulamada davet sistemi bulunuyor ve üye yaptığınız her kişi için ödeme alıyorsunuz. Yine kazancınızın sınırlı kalacağı bir yöntem. Fakat, yüksek takipçi sayınız varsa etkili olabilir!

Kwai 1000 izlenme kaç TL sorusunu da yanıtladık! Detaylar için takip edin. 🙂

Kwai’den Para Kazanılır Mı?

Kwai Para Kazanma
Kwai Para Kazanma

Günümüz teknoloji çağında birçok kişi, kolay para kazanmanın yollarını arıyor.. Bu noktada Kwai’den para kazanılır mı sorusu da akıllarda canlanabilir. Dijital çağda artık para kazanma yöntemleri diğer işlere nazaran oldukça farklı ilerliyor. Siz de internet üzerinden eğlenerek para kazanmak istiyorsanız Kwai uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bu bağlamda sosyal medya, bazı kişiler adına iletişim aracı olarak kullanılıyorken bazı kişilerin de mesleği haline gelmiştir.

Kwai uygulamasına üye olduktan sonra uygulamanız gereken birtakım adımlar var. Bu görevler başarılı bir şekilde yerine getirildiği zaman kullanıcılar para kazanıyor. Üstelik bu yazımızda ücretsiz bir şekilde yükleyebileceğiniz Kwai uygulamasında ne kadar para kazanabileceğinizi de ele aldık!

Aklınızdaki soru işaretlerini dindirmek adına şunu söylemeliyiz ki Kwai uygulamasında net bir kazanç yok. Yani, görevleri ve şartları yerine getirdiğiniz sürece aldığınız para miktarınız artış gösteriyor.

Öneri İçerik: Para Kazandıran Uygulamalar

Kwai Para Kazanma İçin 5 İpucu!

Kwai Nasıl Para Kazanılır
Kwai Nasıl Para Kazanılır

Kwai para kazanma yollarını araştıran bireyler, kendilerinin de kolaylıkla uygulayabileceği adımları takip etmek istiyor. Endişelenmeyin! Sizler için bol kazançlı ve mükemmel maddeler sıraladık! O halde gelin, hep birlikte Kwai’den para kazanmak için 5 yöntem nedir? İnceleyelim!

1- İzlenme Alın

Kwai para kazanma yöntemleri için ilk olarak izlenme elde etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bu tür kısa video platformlarında izlenme elde etmek genel bir strateji olduğundan dolayı takipçi en önemli kriterdir.

Kwai’de de para kazanmak adına oldukça yüksek izlenme rakamlarına ulaşmak size son derece kazanç sağlayacaktır! Bu bağlamda Kwai’de izlenme başına direkt olarak bir gelir sağlanmaz. Şunu belirtmeliyiz ki izlenme almadan para kazanmanız olası bir durum değildir.

2- Takipçi Kazanın

Kwai para kazanma için bir diğer madde de takipçi elde etmek denilebilir. Aynı zamanda bu platformda en çok para kazanan kullanıcıların yüksek takipçiye sahip kullanıcılar olduğunu belirtmekte fayda var. Kwai’nin en çok para kazandıran sistemlerinin neredeyse tamamında takipçi sayısı önemli ölçüde dikkat çeker.

Bu bağlamda para kazanmaya başlamak adına ilk aşamada minimum 5.000 takipçiye ulaşmanız gerekli. Aynı zamanda son dönemde Kwai’nin yükselişi göz önünde bulundurulduğu zaman bu takipçi sayısına ulaşmak adına yaklaşık olarak 40-50 civarında kaliteli kısa videoya ihtiyacınız var! Bu noktada özellikle trendleri takip etmeyi unutmayın.

İlginizi çekebilir: Yorum Yaparak Para Kazanma

3- Verilen Görevleri Yapın | Kwai Para Kazanma!

Kwai para kazanma yöntemleri için bir başka seçenek! Uygulamada diğer platformların aksine oldukça farklı bir görev sistemi bulunuyor. Bu noktada Kwai’de yer alan görevleri takip ederek uygulamadan oldukça iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Hatta bu görevlerin ücretini daha görevi yapmadan önce öğrenebilirsiniz!

Kwai’den çok para kazanmak istiyorsanız için günlük görev sekmesini neredeyse her gün kontrol etmeniz gerekiyor. Burada zaman zaman 5-10 saniyede gerçekleştirip 5-10 dolar kazandıran görevler de olduğu için oldukça avantajlı bir durumda olacaksınız!

Kwai görev başlıkları genel olarak aşağıdaki gibidir:

 • Bugün tam olarak 1000 izlenme al!
 • Bugün hesabına 50 takipçi kazandır!
 • Bugün tam olarak 5 adet video çek!
 • Bugün tam10 kişiyi takip etmeye başla!
 • Bugün X trendi ile video çek!
 • Bugün tam olarak 50 video izle!

4- Bonusları Alın

Kwai’de para kazanma yollarından bir tanesi de bonus sistemidir. Platformun genel para kazanma sekmesinin haricinde ayrıyeten bir de bonus sekmesi bulunuyor. Bu bağlamda bonus sekmesi sizin, platformu düzenli bir şekilde kullanmanızı ödülle taçlandırır.

Yani günlük olarak düzenli bir şekilde görevleri tamamlarsanız, izlenme ve takipçi artışı sağladığınız takdirde ekstra olarak bonus ödemesi alma fırsatı elde ediyorsunuz. Yani kısaca bonus kazanabilmek için mutlaka her gün düzenli olarak Kwai’yi kullanmalısınız. Kwai para kazanma için en önemli seçeneklerden birisidir!

5- Arkadaşlarınızı Davet Edin

Kwai platformu, bir referans sistemine sahiptir. Yani, arkadaşlarınızı veya sosyal medyadaki çevrenizi size verilen kod vasıtasıyla uygulamayı indirmeye ikna edebilirseniz para kazanıyorsunuz.

Ayrıca referans sistemi adına verilen para neredeyse hiç azımsanmayacak düzeyde bulunuyor! Bu noktada Kwai’ye, kendi kodunuz ile üye olacak olan her kişiden 80 Kwai Coin kazanabilirsiniz! Böylece oldukça güzel kazançlar elde etmek tamamen sizin elinizde!

Sizlere internetten para kazanmanın çeşitli yollarını sunuyoruz. Link Kısaltarak Para Kazanma yazısı tam size göre!

Kwai Para Kazanma Şartları

Kwai Para Kazanma Şartları
Kwai Para Kazanma Şartları

Bu uygulamadan para kazanmaya başlamak için bazı şartlar söz konusu. Şartları yerine getirebilen kullanıcılar para kazanabiliyorlar. Kwai para kazanma şartları şu şekilde;

 • Yayınlayacağınız videoların, deneyimli moderatörler tarafından kontrol edilip, kabul edilmesi gerekiyor.
 • Ay içerisinde mutlaka 20 video yayınlamış olmanız gerek.
 • Videoların kaliteli olması ve belli bir düzen içerisinde yayınlanması gerek.
 • Yani 20 videoyu bir günde çekmemelisiniz. 15 güne yaymalısınız.
 • İzlenme sayınızın olması gerekiyor.

Kwai Maaş Tablosu

Kwai Para Kazanma | Kaç İzlenmeye Para Veriyor?
Kwai Para Kazanma | Kaç İzlenmeye Para Veriyor?

Kwai kaç izlenmeye para veriyor? Kwai para kazanma için net bir maaştan bahsetmek zordur. Çünkü her içerik, izlenme sayıları, abone sayısı kişiler için değişkendir. Ayrıca diğer video üretme kanallarındaki takipçi sayısınız yüksekse ona göre de maaşlar alabiliyorsunuz. Örneğin takipçi sayınıza göre;

 • D Level Hesap (5.000 Takipçi); 96,00 $
 • C Level Hesap (100.000 takipçi); 120,00 $
 • B Level Hesap (200.000-500.000 arası takipçi); 192,00 $
 • A Level Hesap (500.000-1.000.000 arası takipçi); 336,00 $
 • S Level Hesap (1.000.000 – 2.000.000 arası takipçi); 480,00 $
 • 2.000.000 üstü takipçi: Özel Fiyat

Kwai Ne Kadar Kazandırıyor?

Burada izlenme sayısından gelen miktarlar oldukça önemli. İzlenme sayısına göre ise ödemeler şu şekilde yapılıyor;

İzlenme SayısıÖdeme
101 – 5000,80 $
501 – 10001,40 $
1001 – 100003,20 $
10001 – 300006,40 $
30001 – üzeri24,00 $
Kwai Maaş Tablosu 2023

Gelirlerinizin büyük bir çoğunluğunu bu kısım oluşturacak. Bu işi gerçekleştirenler genel olarak kazancını izlenme sayısından elde ediyor. Peki, diğer yöntemleri de dâhil ettiğimizde ne kadar kazanılabilir? Örnekleyelim…

 • Eğer ciddi bir kitleniz varsa sadece izlenme sayısından aylık 5.000 TL gibi gelirlere kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Davet sistemiyle kazancınızı daha da katlayabilirsiniz. Sizin vereceğiniz link ile platforma üye olan her kişi için 10 TL gibi bir rakam kazanırsınız.
 • Görevleri yapmak size coin de kazandıracağından dolayı aylık miktar gittikçe artacaktır.
 • Ciddi bir kitleniz varsa, canlı yayın gelirleri ve izlenme gelirleri elde ediyorsanız, görevleri yaptığınızda ve davet sistemine katıldığınızda aylık 10.000 TL gibi ek kazanç elde edebilirsiniz. Tabii bu rakam giderek artabilir.

Kwai 1000 İzlenme Kaç TL?

Sizce Kwai kaç izlenmeye para veriyor? Bu konuya ait detaylar şu şekilde;

 • Kwai 1.000 izlenmeye ortalama olarak 1,5 $ veriyor.
 • Bu durum takipçi sayısına, video kalitesine ve diğer video platformlarındaki abone sayısına göre değişiklik gösterebilir.
 • Bahsedilen tüm yöntemleri deneyerek ve aktif bir şekilde sürdürerek 1000 izlenme başına yüksek miktarlar kazanabilirsiniz.

Sonrasında evden para kazanmanın keyfini çıkarın! 🙂

Kwai Para Kazanma Hilesi

Kwai para kazanma hilesi, konuyu bilen kişilerin sıkça araştırdığı bir başka başlık. Çeşitli yazılımsal desteklerle izlenme sayısı arttırma, takipçi kazanma gibi hileler yapılabiliyor. Ancak sadece Kwai için değil, tüm sosyal medya platformları için bunun yapılmasını tavsiye etmiyorum.

Bunun birçok nedeni var. Ancak en önemli nedeni hile yaptığınız anlaşıldığında hesabınız kapatılacak olmasıdır. Yani, kendi emeğinizle bir yere getirdiğiniz hesabınızda hile kullanırsanız tüm emekleriniz boşa gidebilir. Emin olun uygulamaların algoritmaları, bu hileyi anında tespit edebiliyor.

Kwai’den Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kwai Para Kazanma | Para Çekme Nasıl Yapılır?
Kwai Para Kazanma | Para Çekme Nasıl Yapılır?

Kwai para kazanma yöntemlerini araştıran bireylerin aklına, para çekme işlemi nasıl oluyor sorusu da takılıyor. Kwai’den para çekme işlemlerini anlatacağım! Uygulamada belirli görevleri yerine getirdiğiniz takdirde Kwai Coin kazanırsınız.

Tabii ki bu sırada Kwai Coinler cüzdanınızda birikmeye başlayacak. Bu bağlamda 100 Kwai Coin, 1 Dolara karşılık geliyor.

Gelin, hep birlikte Kwai’den nasıl para çekilir? Göz atalım!

 • Öncelikli olarak Kwai uygulamasını cihazınızda açın ve kendi hesabınıza giriş yapın.
 • Sonrasında sayfanın sağ alt kısımda yer alan kendi profilinize tıklayın.
 • Açılan sayfanın en üst kısmında bulunan altıgen şeklindeki simgeye tıklayın.
 • Ekranda karşınıza çıkan seçeneklerden “Cüzdan” seçeneğine tıklayın.
 • Bu sırada açılan sayfada kazandığınız coinleri siz de görebilirsiniz! Akabinde cüzdan kısmını açtıktan sonra “Çek” adlı seçeneğine tıklayın.
 • Bütün bu işlemlerin ardından çekmek istediğiniz Dolar tutarını kendinize göre belirleyin ve sonrasında onaylayın.
 • Son olarak gerekli kişisel bilgilerinizi girdikten sonra paranız hesabınıza başarıyla aktarılacaktır!

Bonus içerik: Anket Doldur Para Kazan

Kwai Para Kazanma Güvenilir Mi?

Kwai uygulamasının tamamen güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Hali hazırda birçok içerik üreticisinin ödeme kanıtları ve aktif bir şekilde para kazanıyor oluşu, sistemin güvenilir olduğuna işaret ediyor. Özellikle hile yöntemine başvurmadan organik bir şekilde kitlenizi oluşturur ve büyütürseniz, ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Kwai Para Kazanma Yorumları

Kwai para kazanma için mevcut kullanıcılar birçok yorum yapmıştır. Elbette bu yorumlar kişiden kişiye göre değişiyor ve tamamen paylaşanların kişisel düşüncelerini içeriyor. Ancak genel olarak yorumlara baktığımızda şu bilgilere yer verebiliriz;

 • Kwai para kazanmanın gerçek olduğundan birçok kişi bahsetmiştir.
 • Kişiler, Kwai’den elde ettiği gelirin oldukça iyi miktarda olduğunu belirtmektedir. Yani kazanç oranları oldukça iyi seviyede.
 • İstisnalar mevcut olsa da genel anlamda çoğu kişi uygulamanın para kazanma sisteminden memnundur.

Sık Sorulan Sorular

Kwai para kazanma 2023 bilgileri hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik.

1- Kwai ödeme aşaması ne kadar sürer?

Kwai, kişinin para çekme talebini verdikten sonra özel olarak ödemenin işleme koyulmakta olduğuna dair oldukça detaylı bir bildirim gönderir. Bu süreç genel olarak 2 gün sürer.
Fakat bu noktada işlem, finansal kuruma bağlı bir şekilde biraz daha uzun sürebilir.

2- Kwai’de video izleyerek nasıl para kazanılır?

Uygulama, video izledikçe para kazandıran bir sisteme sahip. İlk olarak video izledikçe puan kazanıyorsunuz. Daha sonra bu puanları nakite çevirebiliyorsunuz.

3- Kwai nedir ücretli mi?

Kwai ücretsiz bir uygulamadır. Kendi içerisinde satın alma opsiyonları bulunsa da temel olarak uygulamayı kullanmanız için hiçbir şekilde ücret talep edilmez.

4- Kwai para kazandırıyor mu?

Evet. Kwai’den video izleyerek, reklam anlaşmaları yaparak ve izlenme başına ödeme alarak para kazanabilirsiniz.

Bu İçeriği Beğendiniz Mi?

Kwai para kazanma hakkında tüm detayları aktardım. Sorularınız ve görüşleriniz için YORUM bölümünden bizimle iletişime geçebilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 🙂
Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

 • Mehmet Ali - 01/02/2023

  Benim kwai uygulamasında videolarım olmasına rağmen ödeme almıyorum nasıl alırım yardımcı olur musunuz

 • 2023 sen ben yok - 24/10/2022

  Bugün tam olarak 1000 izlenme al!Bugün hesabına 50 takipçi kazandır!Bugün tam olarak 5 adet video çek!Bugün tam10 kişiyi takip etmeye başla!Bugün X trendi ile video çek!Bugün tam olarak 50 video izle!4. Bonusları Alın

 • Orhan yiğit - 15/10/2022

  Slm benim 1600 takipçim var bide her videom 1000 izlemenin üstünde hatta 1 videom var 14 bin izleme niye para gelmiyor

  • Mehmet Ali - 01/02/2023

   Bende öyleyim neden gelmiyor

Benzer İçerikler

Nonolive Para Kazanma

Nonolive Para Kazanma 2023 – Nonolive Nedir?

Para Kazandıran Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar 2023 | Oyun Oynayarak Para Kazan!

Swagbucks Para Kazanma – Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma – EN GÜVENİLİR 20 SİTE!

Yorum Yaparak Para Kazanma

Yorum Yaparak Para Kazanma – Trendyol, Amazon, YouTube…

Öğrenci Para Kazanma Yolları

Öğrenci Para Kazanma Yolları 2023 – 30 EN KAZANÇLI Yöntem

Daha Fazla Makale

Telegram Para Kazanma 2023 – Kanal Sahibi Olun!

Pasif Gelir Kaynakları

2023 Yılında Pasif Gelir Kaynakları – HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN!

Growtopia Para Kazanma

Growtopia Para Kazanma 2023 – Evden Para Kazan!

Nays ile Para Kazanma

Nays İle Para Kazanma Yolları – GÜNDE 200 TL KAZANIN!

Makale Yazarak Para Kazanma

Makale Yazarak Para Kazanma 2023 | Yazı Yaz Para Kazan!

E-kitap Yazarak Para Kazanmak – 4 Adımda Yaz, Para Kazan!

Chat GPT Para Kazanma

Chat GPT Para Kazanma 2023 | Yapay Zeka ile Para Kazanmak!

instagram'dan para kazanmak

Instagram’dan Para Kazanmak 2023 – Fenomen Kazançları!

X