Mail Okuyarak Para Kazanma 2023 – EN KAZANÇLI 14 SİTE!

Yazar: Gizem Editör Tarih: 13.02.2023
Mail Okuyarak Para Kazanma

İnternetten para kazanmanın kolay birçok yolu var. Bunlardan birisi de mail okuyarak para kazanmak… Gerçekten güvenilir ve ödeme yapan site ve uygulamalar sayesinde gelir elde edebileceksiniz.

Mail oku para kazan sistemini kullanan birçok uygulama var! Mail okuma işi arıyorsanız bu uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki uygulamaları kullanarak mail ile para kazanmanız mümkün!

Size yardımcı olacağım ve güvenle kullanabileceğiniz e-mail okuyarak para kazanma sitelerini sıralayacağım. Yapmanız gerekenler çok basit… Sitelere üye olmak ve gönderilen mailleri okumak! Sistem nasıl çalışıyor? Siteler için detaylar neler? Aşağıda ayrıntılarıyla ele alacağım.

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?
Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

Mail okuyarak para kazanmak için alakalı sitelere üye olmanız gerekiyor. Bunun için aşağıda sizlere siteleri zaten sıraladım. Peki, bu gelir yönteminin mantığı nasıl işliyor dersiniz? Neden sıralayacağım siteler sizlere para verecek? İnternet çağında markalar arasında ne kadar rekabet olduğunu tartışmaya gerek yok.

Çeşitli şirketler, markalar da insanlardan geri dönüş alıp, hizmetleriniz iyileştirmek için yorumlara ve değerlendirmelere ihtiyaç duyuyor. Bu görevi üstlenmeleri için aracı olacak sitelerle anlaşıyorlar. Siteler de görevi insanlara veriyor ve şirketten aldığı paranın bir kısmını onlarla paylaşıyor. Gelelim ödeme yapmaya hazır siteleri öğrenmeye!

Son dönemlerde kolay para kazanma yolları çok popüler! Benzer olarak Anket Doldurarak Para Kazanma yazısı ilginizi çekebilir.

E Mail Okuyarak Para Kazanma Siteleri

E-Mail Okuyarak Para Kazanma Siteleri
E-Mail Okuyarak Para Kazanma Siteleri

Buraya kadar nasıl gelir elde edebileceğinizin mantığını anladık. Şimdi asıl önemli olan konumuza dönüyorum. mail okuyarak para kazanma sitesi için hangilerini tercih etmek gerekiyor? Şöyle ki oldukça kolay bir para kazanma yöntemi olduğu için çok fazla insan bu işi yapmak istiyor.

O nedenle bu işten faydalanmak isteyen dolandırıcılar olabiliyor. Dolandırıcı sitelerden uzak durmanız gerek. Sizlere aşağıda sıralayacağım siteleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. E mail okuyarak para kazanma siteleri şunlardır:

1- Clicksgenie

Mail Okuyarak Para Kazanma Sitesi
Mail Okuyarak Para Kazanma Sitesi

Clinksgenie e mail okuyarak para kazanmak için son dönemlerde sıkça kullanılan bir site. E – postaları boş zamanınızda okuyarak para kazanacaksınız. 2 faktörlü kimlik doğrulama kullanan site oldukça güvenilir. Aldığınız her e mail ve aktif tavsiye için gelir elde edebiliyorsunuz.

Üstelik para çekmek için herhangi bir limit yok! ClicksGenie’deki tüm ödemeler anında yapılıyor. Bunun için ödeme talebinde bulunmanız yeterli. Dilerseniz ödemenizi bitcoin veya PerfectMoney aracılığıyla da ödeme alabilirsiniz.

2- Volutic

Volutic ile dilediğiniz zaman PC’nizden, tabletinizden veya cep telefonunuzdan e-posta okuyarak para kazanabilirsiniz. Nerede olursanız olun e mail okuyarak para kazanmak için tercih edebileceğiniz siteler arasında yer alıyor. Minimum ödeme sadece 0.2 Dolar’dır.

Ayrıca arkadaşlarınızı davet ederseniz her tavsiye için 1 Dolar kazanıyorsunuz. Tavsiyeleriniz sisteme kayıt olursa, onların kazançlarından da size komisyon ödeniyor. Bunun 6 seviyesi ve oranı var:

Buna ek olarak, tavsiye kazançlarınızdan size komisyon ödüyoruz. 6 seviyeye kadar:

 • 1. %100
 • 2. %90
 • 3. %80
 • 4. %70
 • 5. %60
 • 6. %50

Tavsiye ettiğiniz kişinin kazancında farklılık olmuyor. Size ek olarak site ödüyor.

Mail Okuyarak Para Kazanma Yolları
Mail Okuyarak Para Kazanma Yolları

3- Swagbucks

Online para kazanmak isteyenler için Swagbucks kullanıcılarına birçok yöntem sunuyor. Bunlar:

 • Video izleyerek kazanma
 • Oyun oynayarak kazanma
 • Tarayacı uzantısıyla kazanma

Yukarıdaki gibi birçok para kazanabileceğiniz yöntem var. Swagbucks aracılığıyla ek gelir elde edebilirsiniz. Ancak en iyi yollardan birisi e posta okuyarak para kazanmaktır. Mail okuyarak belirli bir birikime eriştiğinizde çekim yapabiliyorsunuz. 1 dolar için 100 Swagbucks puanı biriktirmeniz gerekmekte.

Bonus! Reklam İzleyerek Para Kazanma

4- InboxDollars

Mail okuyarak nasıl para kazanılır? Seçenekleri sunmaya devam ediyorum. Güvenilir ve kazançlı olarak e posta okuyarak para kazanmak istiyorsanız, InboxDollars’ı kesinlikle değerlendirmelisiniz. Bu sitenin en büyük dezavantajı günde bir ya da iki üç tane e – posta okumanıza olanak sağlıyor.

Paranızı ise 30 dolara ulaştığınızda çekebiliyorsunuz. O nedenle paranızı almanız biraz zaman alacaktır. Farklı sitelere üye olup, kazancınızı artırıp, hızlandırmak sizin elinizde. InboxDollars’a da her gün girip görevinizi yaparak ekstra kazanabilirsiniz.

5- MyPoints

birçok ülkede sevilerek tercih edilen mail okuyarak para kazanma sitesi MyPoints, 25 dolara eriştiğinizde para çekmenize olanak tanır. Ancak ödemeler PayPal ile gerçekleşiyor ve Türkiye’de Paypal kapalı.

Bunun için üzülmeyin çünkü ödemelerinizi hediye çeki ödemeleri olarak alabiliyorsunuz. Amazon, Visa kartı hediye çeklerini değerlendirebilirsiniz. 3 dolara eriştiğinizde hediye çeki kullanabiliyorsunuz.

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?
Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

6- InboxPays

Her gün mail okuyarak para kazanma için ziyaret edebileceğiniz bir site. Ayda iki kez çekim hakkı bulunuyor. E – posta başına 0.25 dolar ödeme gerçekleştiriliyor. Maksimum nakit 25 dolar çekilebiliyor.

E – posta dışında farklı görevleri yerine getirerek de para kazanabilirsiniz. Paypal ile ödeme gerçekleştirdiği için Türkiye’de çekim yapamıyorsunuz. Ancak hediye çekine çevirerek kullanabilirsiniz.

7- Cash4Offers

Ücretli e-postaları okuyarak online para kazanmanızı sağlayan bir sitedir. Boş zamanlarınızda bu sitedeki diğer görevleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz. Cash4Offers’a katılmak ücretsizdir ve şirket yeni üyelere kaydolmaları için 5 dolar öder.

Şirket genellikle günde bir veya iki e-posta gönderdiği için başka sitelere de üye olmanızı öneririm. Ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek kazancınızı artırabilirsiniz. Mail okuma dışında anket doldurma ve çevrimiçi oyun oynama yöntemleriyle de kazanç sağlayabilirsiniz.

Mail Okuyarak Para Kazan
Mail Okuyarak Para Kazan

8- Paid To Read Email

Direkt e mail okuyarak para kazanma sitesidir. Ücretsiz şekilde siteye kayıt olabilirsiniz ve ilk üyeliğiniz için 3 dolar bonus kazanıyorsunuz. Her gün e – posta adresinize e – mailler düşecek.

Bunları okuyacak ve onaylandığında para kazanmaya başlayacaksınız. 15 dolar para çekme limitine sahiptir. 24 saat içerisinde ödeme işlemleri gerçekleşir.

İlginizi çekecek: Para Kazandıran Oyunlar

9-Unique Rewards

Birçok şirket e postalarını okumaları için insanlara ihtiyaç duyuyor. Unique Rewards insanlara bu yöntemle para kazandırmayı sağlıyor. İlk kayıt olduğunuzda 5 dolar hoşgeldin bonusuyla karşılaşırsınız.

Sonrasında şirketler sizlere e posta gönderirler ve okudukça ödeme alırsınız. 20 Dolara eriştiğinizde paranızı çekmeyi talep edebilirsiniz.

10- UniqPaid

E-Posta Okuyarak Para Kazanma
E-Posta Okuyarak Para Kazanma

UniqPaid birçok ülkedeki insanlara yapılan görevler için ödeme gerçekleştiriyor. Anket, web sitesi ziyaretleri, mail okuma gibi görevler bulunuyor. Bu sitenin en büyük avantajı ise ödeme seçeneklerinin çok fazla olmasıdır.

Visa, mastercard, bitcoin, payeer için ödemeler gerçekleştirilebiliyor. Eğer insanlara tavsiye ederseniz ve insanlar üye olursa da 2 dolar kazanırsınız. Ödemeler aylık olarak gerçekleştiriliyor.

11- InboxPounds

Inbox Pounds
Inbox Pounds

Mail oku para kazan sistemine sahip bir diğer uygulama InboxPounds… E-posta abonelik hizmetleriyle mail okumak, bu anlamda güzel kazançlar sağlayabilir. Sistem içerisine dâhil olmadan önce abonelik hizmetinden faydalanırken gerekli hüküm ve koşulları okuduğunuzdan emin olmalısınız.

 • Kazancınız Pound üzerinden yapılır.
 • Düzenli bir şekilde mail okuyarak güzel miktarlar kazanabilirsiniz.

12- Rupee Inbox

Para kazanmanın kolay yollarından birisinin e-mail okumak olduğunu söylemiştik. Birkaç şirket bu hizmeti sunuyor ve güvenilir uygulamalarla güzel kazançlar elde edebiliyorsunuz. İşte o uygulamalardan birisi de Rupee Inbox… Nakit ödüller almak için verilen görevleri yerine getirin ve bol bol e-mail okuyun!

Görevler bu kadar basit…

 • Kazancınız okuduğunuz e-mail sayısına göre değişiklik gösterir.
 • Mail başına ortalama olarak 0,20 Dolar kazanabilirsiniz.

13- QuickRecords

QuickRecords, hızlı bir şekilde mail okuyabileceğiniz ve aynı zamanda para kazanabileceğiniz bir yazılımdır. Mail okuyarak para kazanma için tercih edilebilir. Bu yazılım ile güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

 • Kazancınız mail sayısına göre değişiklik gösterir.
 • Düzenli bir şekilde kullandığınızda günlük 1 – 5 Dolar arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

14- CashCrate

Mail Okuyarak Para Kazanma
Mail Okuyarak Para Kazanma

Ekstra para kazanmak istiyorsanız, mail okuma seçeneğiyle CashCrate harika bir yol olabilir. Siteye girişlerde problem yaşıyorsanız “gizli sekme” seçeneğini kullanarak bu sorunu düzeltebilirsiniz. Görevleri tamamlayarak para kazanmanız, bu site ile mümkün. Ayrıca anket doldurarak para kazanma gibi birçok seçeneğe de sahiptir.

Mail Okuyarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Mail okuyarak zengin olacağınızı düşünmeniz abartı olacaktır. Ancak boş vakitlerini değerlendirmek ve cüzdanınıza katkıda bulunmak için gerçekten sunduğum bu yöntem işinize çok yarayacak. Gün içerisinde ne kadar çok mail okursanız o kadar çok gelir elde edersiniz.

Ortalama olarak siteler bir mail başına 0.10 dolar ödeme yapar. Türk lirası karşılığı ise 1.80 TL civarı ediyor. Ne kadar çok siteye üye olur ve vakit ayırarak mail okursanız, o kadar çok kazancınızı artırabilirsiniz. Siteden siteye ödemelerde farklılık olduğunu unutmayın! Vakit ayıran kazanır…

E-posta Okuyarak Para Kazanmak İçin İpuçları!

Sizlere email okuyarak para kazanmak hakkında bilgileri sıraladık. Peki ek gelir elde etmek için bu yöntemi kullanırken nasıl daha fazla kazanırsınız? Neler önemli? Bunları madde madde sıraladık.

 • Mail okuyarak para kazanma sitesi için tek bir seçeneği değerlendirmeyin. Birden fazla siteye üye olun. Ne kadar çok mail okursanız, o kadar kazanç sağlarsınız.
 • Mail okuma için ayrı bir e posta adresi açmanız önemlidir. Çünkü mail adresinize yüzlerce yabancı mail gelecek. Kendi maillerinizle karışmalarını istemezsiniz.
 • Dolandırıcılara karşı dikkatli olun! Güvenilir siteleri kullanın.
 • Sitelerin ödeme seçeneklerine göz atın Paypal ödemesi yapanlar için farklı alternatif var mı diye göz atın. Türkiye’de paypal kullanılmamaktadır.

Mail oku para kazan yöntemiyle kazanmak için sizlerin önerebileceği siteler var mı? Yorum bırakın!

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Swagbucks Para Kazanma - Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

Swagbucks Para Kazanma – Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

Google Adsense Para Kazanma 2023 - Google’dan Para Kazan!

Google Adsense Para Kazanma 2023 – Google’dan Para Kazan!

Mail Okuyarak Para Kazanma

Mail Okuyarak Para Kazanma 2023 – EN KAZANÇLI 14 SİTE!

Link Kısalt Para Kazan

Link Kısalt Para Kazan 2024 | 15 Link Kısaltma Sitesi!

Netflix İzleyerek Para Kazanmak

Netflix İzleyerek Para Kazanmak | 4 ETKİLİ YÖNTEM!

Papara Para Kazanma Yolları

2023 Yılında Papara Para Kazanma Yolları – Güvenilir Yöntem!

Daha Fazla Makale

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma – 15.000+ TL KAZANÇ!

YouTube Kazanç Hesaplama

YouTube Kazanç Hesaplama Sitesi 2024 – KAZANÇ TABLOSU!

1 Saatte Para Kazanma

1 Saatte Para Kazanma Yolları | En Çok Kazandıran 10 İş!

Acil Para Bulma Yolları

Acil Para Bulma Yolları 2023 | En Etkili Finansal Çözümler!

MaxiPuan Geçen Yerler

MaxiPuan Geçen Yerler 2023 – Mağazalar ve Siteler!

Fotoğraf Satarak Para Kazanmak

Stok Fotoğraf Satarak Para Kazanmak | En İyi 16 Uygulama!

Online Eğitim Vererek Para Kazanma

Online Eğitim Vererek Para Kazanma: Hızlı Başlangıç Kılavuzu

WorldPuan Geçen Yerler

WorldPuan Geçen Yerler 2023 – Siteler, Marketler, Üye İş Yerleri

X