Axie Infinity Para Kazanma 2023 – Oyun Oynayarak Coin Kazan!

Yazar: isil Tarih: 01.03.2023
Axie Infinity Para Kazanma 2023 - Oyun Oynayarak Coin Kazan!

Axie Infinity para kazanma fikri oyunseverlerin gündeminde! Gelişen teknoloji, kripto dünyasının yükselişi ve NFT varlıklarının doğuşu yepyeni evden para kazanma yöntemlerini beraberinde getirdi. Oyun oynayarak coin kazanmak isteyenlerin tercih ettiği yazılımların başında ise Axie Infinity geliyor. Neden?

NFT projeleri arasından sıyrılarak tüm zamanların 3. satış rekortmeni olan Axie Infinity 2022 yılının Mart ayında 4,17 milyar satış gerçekleştirdi. Oyun oynayarak kripto para kazanmak isteyenlerin yatırımlarıyla gelişen sistem kullanıcılarına öyle rakamlar dağıtmaya başladı ki ana gelir kaynağı olarak Axie Infinity oynayan profesyonellerin sayısı dünyada milyonları aşmış durumda. 

Ethereum blok zinciri tabanlı bir uygulama olan Axie Infinity oyna kazan oyunları arasında ön plana çıkıyor. Bu içerikte Axie Infinity nedir, nasıl oynanır, ne kadar kazandırır gibi en çok merak edilen soruların yanıtlarını sizinle paylaşacağım. Oyunseverler kahvesini alsın, bu serüven hem çok keyifli hem de çok kazançlı olacak!

Axie Infinity Nedir?

Pokemonları hatırlamayan yoktur! İşte Axie Infinity oyunu da Pokemon dünyasından ilham alınarak geliştirilmiştir. Bu oyun evreni Axies isimli canavarların savaşma, üreme, toplama, yükseltme ve krallık inşa etme gibi yetileri çevresinde kurgulanmıştır. Axies’ler sanal evcil hayvanlar gibi düşünülebilir.

Axie Infinity para kazanma modelini diğer çevrimiçi oyunlardan farklılaştıran blockchain teknolojisi ile oyun dünyasını tek bir düzlemde bir araya getirmesidir. Bu oyun, oyuncuların sanal varlıklara sahip olmalarını içerir.

Bu sanal varlıkları oyun çerçevesinde başarıyla yönetebilen profesyonel oyuncular Axie Infinity para kazanma aşamasına geçebilirler. Oyna kazan para dağıtımı bu yolla sağlanmaktadır. Axie Infinity nasıl oynanır diye merak edenleri bekletmeyelim…

Axie Infinity evreniyle hemen tanışmak için tıklayın: Axie Infinity

Axie Infinity Nasıl Oynanır?

Axie Infinity Para Kazanma 2023 - Oyun Oynayarak Coin Kazan!
Axie Infinity ile Oyun Oynayarak Coin Kazanmak

Oyun oynayarak kripto para kazanmak isteyenler Axie Infinity evrenini beğendi! Şimdi bu oyunu oynamaya nereden ve nasıl başlanır açıklayalım. Adım adım Axie Infinity para kazanma sürecini başlatalım.

  • Adım 1: Coin para kazanma alternatifi sunan bu oyuna başlamadan önce bir dağıtım platformu olan Sky Mavis’te Ronin Wallet (Axie coin wallet) oluşturmanız gerekiyor. Bu oyunda coin ticareti için araç olarak AXS coin kullanılıyor. 

Yeri gelmişken hemen Axs coin nedir sorusunun cevabını da verelim. Oyun oynayarak coin kazanmak isteyenleri eksiksiz bilgilendirmek bizim için önemli.

AXS coin nedir?
AXS, blok zinciri tabanlı Axie Infinity oyununun işlemesine olanak sağlayan Ethereum token’ıdır.
Axie Infinity Coin Nedir?
  • Adım 2: İkinci adım olarak Ronin Wallet’e AXS transferi yapmalısınız. Bir sonraki aşamada ise üyelik oluşturarak hesapları profilinize bağlamalısınız.
  • Adım 3: Şimdi Sky Mavis Hub’ı indirerek Axie Infinity para kazanma aşamasına geçebilirsiniz.
  • Adım 4: Axie Infinity oynamak için en az 3 Axie edinmeniz şart. Oyuna başlamak için Axie pazar yerinden sanal evcil hayvanlarınızı satın alabilirsiniz.

2 Ayrı Mod ve Axie Infinity ile Para Kazanma

Axie Infinity iki farklı modda oynanabiliyor. Tabii ki her modun zamanı var ve doğru zamanda doğru modu seçmek önemli. Gelin, aşağıdaki tabloda bu oyunun modlarını inceleyelim. Tabii ki bu aşamada size özel bazı tüyolarımız da olacak!

Axie Infinity Oyun Modu
Özellikleri
PVE“Adventure” olarak adlandırılan bu modda rakibiniz bilgisayar olacaktır. Bu mod oyunu anlamak, kendinizi geliştirmek ve güçlü rakiplere hazır olmak için iyidir. Yani Axie Infinity oynamaya PVE modunda başlayabilirsiniz. Bu modda da başarınızın coin ve hediyelerle ödüllendirileceğini söylemiş olalım.
PVPGerçek oyuncuların bir araya geldiği, rekabetin zirvede olduğu moddur. “Arena Battle” olarak adlandırılan bu modda rakiplerinizle yüzleşirsiniz. Bu modda başarı sağladığınızda kazancınız çok daha yüksek olur. Ancak öncesinde PVE modunda tecrübe edinmenizi öneririm.
Axie Infinity Nasıl Oynanır?

Ek bilgi: Oyun oynayıp para kazanmak isteyenlere güzel bir haberim var! Axie Infinity para kazanma aşamasında ek bir ekipman almanıza gerek yok. Bu oyunu Windows ya da Mac üzerinden oynayabileceğiniz gibi iOS ya da Android cihazlardan da oynayabilirsiniz. 

Kripto para oyun sektörüne ilgi duyanları bu içeriğimize de bekleriz: Para Kazandıran Oyunlar 2023

Axie Infinity Para Kazanma Alternatifleri – Token’ları Keşfedin!

Axie Infinity coin yorumları arasında en çok merak edilen konulardan birinin oyun içindeki token’lar olduğu görülüyor. Oyundaki NFT karakterlerin yanı sıra Axie Infinity Shard (AXS) ve Smooth Love Potion (SLP) token’larının blokchain teknolojisi üzerinden alım ve satımı gerçekleştirilebiliyor.

Bu yöntem Axie Infinity para kazanma yollarından biri olarak düşünülebilir. Şimdi bu iki token ile yakından tanışmaya hazır mısınız?

AXS (Axie Infinity Shard), Axie Infinity oyununun temel token’ıdır. Oyuncular bu token’a sahip olduklarında bu zincirde bir paya sahip olurlar. Hatta bu AXS’lerin miktarı doğrultusunda oyun bünyesinde verilen finansal kararlarda dahi oy kullanma yoluyla söz sahibi olabilirler.

SLP (Smooth Love Potion) ise hem Axie Infinity oyununda kazanılabilen hem de kripto piyasasında alınabilen bir token’dır. Daha çok Axie’lerin üreme sürecinde kullanılır.

Fiyatı daha uygundur ve piyasada çok daha yaygın olarak bulunur. SLP coin, dünya genelinde 3 milyarı aşkın oranda arza sahiptir.

Axie Infinity ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Axie Infinity Para Kazanma 2023 - Oyun Oynayarak Coin Kazan!
Axie infinity Nasıl Para Kazanılır?

Axie Infinity’yi kendi işiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Yani bu oyundan ne kadar gelir elde edeceğiniz tamamen sizin bu oyuna ayıracağınız zamana ve süreçte göstereceğiniz başarıya bağlı. Yine de tabii ki bu konuda size bazı istatistikler verebilirim.  Axie Infinity para kazanma fikrinin yaygınlaşmasıyla birlikte Google bu oyunu mercek altına almış ve bir araştırma yapmış.

Araştırma sonuçları profesyonel olarak Axie Infinity oynayan oyuncuların aylık ortalama 740 dolar kazandığını ortaya koyuyor. Yine bu araştırmanın sonuçlarına göre oyuncuların günlük kazancı 8 ila 40 dolar arasında değişkenlik gösteriyor. Siz bu rakamları nasıl buldunuz?

İlgili içerik: Sanal Ayakkabı ile Para Kazanmak

Axie Infinity Güvenilir mi?

Axie Infinity Para Kazanma 2023 - Oyun Oynayarak Coin Kazan!
Axie Infinity Güvenli mi?

Bu oyunun yaratıcısı olan Sky Mavis isimli şirket kripto oyun sektöründe başarısı her geçen gün artan, güvenilir bir markadır. Bu nedenle Axie Infinity para kazanma noktasında oyna kazan temelli oyunlar arasında güvenilir bir seçimdir.

Tabii ki kripto para dünyasında da kötü niyetli kişiler tarafından geliştirilen zararlı yazılımlara karşı dikkatli olunması gerekir. Oyun oynayarak coin kazanmak isteyenlerle güvenlik açısından değerli iki öneri paylaşabilirim:

  • Bu oyunu oynamak için ihtiyacınız olan tüm aksiyonları şirketin alt yapısı aracılığıyla gerçekleştirin. İsim benzerliklerine karşı dikkatli olun ve yüksek kazanç teklifinde bulunan farklı yazılımlardan uzak durun.
  • Axie Infinity oyun sürecinde coin alım satımı yapmanız gerekecektir. Bu işlemleri yalnızca Binance gibi güvenilir adreslerden gerçekleştirin.

Bu iki konuda dikkatli olmanız durumunda Axie Infinity para kazanma noktasında güvenlik açısından herhangi bir sorun görülmemektedir.

Axie Infinity ile NFT Dünyasına Atılmaya Hazır mısınız?

Bu içerikte sizi Axie Infinity para kazanma konusunda bilgilendirmeyi hedefledim. AXS coin yorumları (Axie coin yorumları) göz önüne alındığında kripto piyasasında zaman zaman çalkantılar olmasına rağmen bu oyunun bir yatırım aracı olarak değerlendirilebileceği görülüyor.

Eğer siz de oyun oynamayı seviyor ve internet üzerinden çalışmak istiyorsanız bu oyunu profesyonel olarak oynamayı ve bir e-sporcu olmayı düşünebilirsiniz. 

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Fotoğraf Satarak Para Kazanmak

Stok Fotoğraf Satarak Para Kazanmak | En İyi 16 Uygulama!

Growtopia Para Kazanma

Growtopia Para Kazanma 2024 – Evden Para Kazan!

Sosyal Medyadan Para Kazanmak - En Kazançlı 12 Uygulama!

Sosyal Medyadan Para Kazanmak – En Kazançlı 12 Uygulama!

WorldPuan Geçen Yerler

WorldPuan Geçen Yerler 2023 – Siteler, Marketler, Üye İş Yerleri

Papara Para Kazanma Yolları

2023 Yılında Papara Para Kazanma Yolları – Güvenilir Yöntem!

Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle Borç Para Veren Yerler 2024 – Sahibinden Borç Para

Daha Fazla Makale

Ödev Yaparak Para Kazanmak

Evden Ödev Yaparak Para Kazanmak | 9 Site Önerisi!

Youtube içerik Fikirleri

Youtube İçerik Fikirleri 2023 | Yaratıcı ve Özgün Fikirler!

Pasif Gelir Kaynakları

Pasif Gelir Kaynakları | Hayatınızı Değiştirecek 17 Öneri!

Letgo'da En Çok Satılan Ürünler

Letgo’da En Çok Satılan Ürünler | Kazandıran 60 Ürün!

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma | 18 Uygulama ve Site Önerisi!

Para Kazandıran Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar 2023 | Oyun Oynayarak Para Kazan!

SMMA Para Kazanma

SMMA Para Kazanma – 10 Adımda Hızlı Başlangıç Kılavuzu!

Nays ile Para Kazanma

Nays ile Para Kazanma Yolları | Tek Seferde 200 TL Kazanın!

X