Dolarla Para Kazanmak 2023 | (GÜNCEL) Yöntemler ve Siteler!

Yazar: Gizem Editör Tarih: 08.12.2023
Dolarla Para Kazanmak

Güncel Dolar kurunun yükselmesi, pek çok kişinin dolar kazanmak için hayal kurmasına sebep oluyor. Dolarla para kazanmak günümüzde internette yapılacak işlerle birlikte artık mükün! Peki, Dolar üzerinden para kazanmak nasıl mümkün oluyor? Detayları sizlere açıklayacağım…

İnternetten dolar kazanma yöntemleri arasında pek çok seçenek var. Bu seçeneklerin her biri, internetten Dolar nasıl kazanılır sorusunun yanıtı olacak! Dolar kazandıran işler, gerçekten de çok fazla…

Dolarla para kazandıran sitelerin neredeyse tamamına değineceğiz. Dolarla para kazandıran siteleri mutlaka inceleyin! Özetle internetten Dolar kazanmak 2023 bilgilerinin tamamına yer verdik. Hadi detayları inceleyelim! 🙂

İnternetten Dolarla Para Kazanmak 2023 – Popüler Yöntemler!

İnternetten Dolar Kazanma Yolları & Yöntemleri
İnternetten Dolar Kazanma Yolları & Yöntemleri

Doların değerlenmesi, ekonomik zorluklar, borçlar vs… Hemen her şey Dolarla para kazanmak için bir sebep olabilir! Burada bahsettiğimiz basit işlerle günlük 20 dolar kazanmak mümkün olacak. İnternetten Dolar kazanmak için basit ya da karmaşık birçok işi yapabilirsiniz.

Günlük 100 Dolar kazanmak istiyorum diyorsanız daha kapsamlı işler yapmanız gerekecektir. Ancak biz size hemen her detayı vereceğiz. Dolarla para kazanmak için aşağıdaki güncel yöntemleri deneyebilirsiniz:

 1. İngilizce Blog Açın
 2. Affiliate Marketing
 3. Online Eğitim Verin
 4. Anket Doldurun
 5. App (Uygulama) Geliştirin
 6. Freelance Çalışın

Burada bahsedilen 10 iş, Dolar kazandıran işler açısından değerlendirebileceğiniz en popüler işlerdir. Hadi, bunları detaylı olarak inceleyelim! 🙂

Popüler yazı: Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

1- İngilizce Blog Açın | Nasıl Dolar Kazanılır?

İngilizce Blog Açın - Nasıl Dolar Kazanılır?
İngilizce Blog Açın – Nasıl Dolar Kazanılır?

Söz konusu internetten para kazanma olduğunda birçok kişinin blog açın dediğine yabancı değilsiniz. Peki, İngilizce blog açarak para kazanabilir misiniz? Elbette evet! Dolarla para kazanmak için yapacağınız en temel iş, yurt dışını hedefleyen İngilizce bir blog açmak olacaktır.

Başarılı bir blog ile ayda 1.000 Dolar kazanmak hayal değil! Tabii bunun için çabalamanız gerekiyor. Blog nasıl yazılır, SEO kuralları nelerdir, Adsense geliri nasıl artırılır, bu soruların yanıtını bütünüyle öğrenin. Aslında tüm bunlar, nasıl Dolar kazanılır sorusunun temel yanıtını oluşturuyor.

 • Kazanç: Blog ile ayda ne kadar kazanacağınız popülaritenize göre değişecektir. Ancak yurt dışında birçok kişi ayda 2.500 Dolar kazanabiliyor.

Dolarla para kazanmak için Affiliate Marketing ile devam edelim…

2- Affiliate Marketing

Affiliate Marketing
Affiliate Marketing

Affiliate Marketing, internetten dolarla para kazanmak için yapabileceğiniz kapsamlı işler arasında yer alıyor. Eğer küçük miktarlar beni kesmez diyorsanız, bu işe gönül verin! 🙂 Detayları anlatalım..

Affiliate Marketing, aslında komisyonculuğa dayanan bir pazarlama sistemi. İnternette belirli bir takipçi kitlesine ulaşarak firmaların ürün ya da hizmetlerinin satışını gerçekleştiriyorsunuz. Belirlediğiniz komisyonu bu şekilde alabiliyorsunuz. Eğer günde 1.000 Dolar kazanmak gibi bir hedefiniz varsa, ilerleyen süreçte bu da mümkün olabilir!

 • Kazanç: Affiliate Marketing, kapsamına göre, kitlenize göre gelir getirecektir. Birçok kişi bu yöntemle ayda 1.000 Dolar gibi başlangıç bir ücret alabiliyor.

Dolarla para kazanmak için devam edelim…

3- Online Eğitim Verin

Online Eğitim Vermek
Online Eğitim Vermek

Eğer uzman olduğunuz ve eğitim verebileceğiniz bir alan varsa, internetten Dolar kazanmak daha kolay! Online dünyada eğitim verebileceğiniz birçok platform bulunuyor. Ve bunların neredeyse tamamı yurt dışı kaynaklı olduğu için Dolar kazanabiliyorsunuz.

Bilgiyi paylaşma noktasında becerilerinize güveniyorsanız Udemy gibi bir platform, başlangıç noktanız olabilir. Satışlarınız arttıkça Dolar geliriniz de artacak. Dolar kazanma yöntemleri arasında uzmanlık gerektiren bir iş olduğu için öncesinde ön çalışma yapmanız gerekebilir.

 • Kazanç: Bu yöntemle günde 10 Dolar kazanmak mümkün olabilir. Kapsamınızı genişlettiğinizde ayda 1000 Dolar kazanmak mümlün olacaktır! 🙂

Dolarla para kazanmak için devam edelim…

4- Anket Doldurun | Dolar Kazandıran İşler!

Anket doldurmak, Dolar kazanmak için temel seviyede yapabileceğiniz basit bir iştir. Günümüzde para kazandıran uygulamaların birçoğuna anket doldurma seçeneği yer alıyor.

Google Ödüllü Anketler, Yandex Toloka gibi seçenekleriniz yer alıyor. Bu platformlarla kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak biz Swagbucks’ı öneriyoruz. Üye olarak anket doldurmaya başlayabilirsiniz. Dolarla para kazanmak için günde 10 Dolar kazanabileceğiniz basit seviyeli bir iş olsa da, aylık toplam tutar sizi tatmin edecektir!

 • Kazanç: Birçok uygulama günde 5 – 10 Dolar kazanmanıza imkân tanıyor.

Dolar kazandıran işler bununla sınırlı değil! App geliştirme ile devam edelim…

Öneri içerik: Anket Doldurarak Para Kazanmak

5- App (Uygulama) Geliştirin

Mobil App Geliştirmek - Dolarla Para Kazanmak
Mobil App Geliştirmek – Dolarla Para Kazanmak

İnternet ve yazılım dünyası artık ağırlıklı olarak mobile geçmiş durumda. Akıllı telefonlarla birlikte hepimiz günlük olarak belirli app’leri düzenli olarak kullanıyoruz! Peki, mobil App geliştirerek para kazanmak istemez misiniz? Hem de Dolarla para kazanmak için en iyi işlerden birisi ile…

App geliştiriciliği, elbette Android ya da iOS gibi işletim sistemlerine hâkim olmanızı gerektiriyor. Buna bağlı olarak programlama dillerini de öğrenmelisiniz. Zaten biliyorsanız, hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz!

 • Kazanç: İnternetten Dolar kazanmak 2023 seçenekleri arasında Mobil Uygulama geliştirmek, ayda 10.000 Dolar kazandırabilir!

6- Freelance Çalışın

Dolarla para kazanmak için devam ediyoruz… Son olarak freelance çalışmayı önereceğiz! Burada bahsedilen yöntemlerle günde 5 Dolar kazanmak da mümkün, 1.000 Dolar kazanmak da… Tamamen yapacağınız işe göre değişiyor. Ancak Freelance çalışarak kendi çalışma sisteminizi belirleyebilirsiniz ve Dolar kazanabilirsiniz.

Freelance çalışmak için aşağıdaki sitelerden faydalanabilirsiniz:

 • Upwork
 • Fiverr
 • Freelancer

Bu sistemleri detaylı olarak açıklayacağız. Kazancınız ise genel olarak yaptığınız işe bağlı olarak değişiyor. İnternetten Dolar kazanmak için bunları kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Freelance Para Kazanma içeriğine göz atabilirsiniz

Dolarla para kazanmak için temel olarak bu işleri yapabilirsiniz. Şimdi Dolarla para kazandıran siteleri inceleyelim…

Dolarla Para Kazandıran Siteler

Dolarla Para Kazandıran Siteler
Dolarla Para Kazandıran Siteler

Piyasada ayrıca dünyanın her yerinden freelancerları çatısı altında birleştiren platformlar var. Bu tür sitelerin birçoğu dünya rezerv para birimi ABD doları cinsinden ödemeler sunar.

Bunun için tercih edebileceğiniz 10 en kazançlı siteyi sizlere listeledim. İstediklerinizi seçerek dolar kazanmaya başlayabilirsiniz! İşte freelance dolar kazandıran siteler:

 1. Fiverr
 2. Guru
 3. PeoplePerHour
 4. Toptal
 5. We Work Remotely
 6. Freelancer
 7. UpWork
 8. FlexJobs
 9. Krop
 10. Etsy

Dolarla para kazanmak için bu siteleri detaylı olarak inceleyelim!

1- Fiverr

Dünyada freelancerların en çok kullandığı serbest çalışma platformundan birisi. Eğer bir uzmanlık alanınız varsa, Fiverr‘da işlerinizi dolar karşılığında pazarlayabilirsiniz.

Tasarım, yazılım, seslendirme gibi akla gelebilecek birçok işi burada yapabiliyorsunuz. Yaptığınız her proje için size dolar ödemeye hazır insanlarla tanışın! Freelance para kazanmak için birçok seçenek burada mevcut!

2- Guru

Dolarla Nasıl Para Kazanılır
Dolarla Nasıl Para Kazanılır

Guru sitesinde dünyanın dört bir yanından serbest çalışanlar bir araya geliyor! Veri girişinden grafik tasarıma, logo tasarımından WordPress hizmetlerine kadar birçok iş sahasında hizmet verebiliyorsunuz.

Günde 20 Dolar kazanmak için iyi bir logo tasarlamanızın yeterli olduğunu göreceksiniz! Guru sitesi diğer freelance platformlarından ayıran en önemli özellik çok fazla iş alanının olmasınız. Örneği iş finansı, eğitim öğretim, yasal, mühendislik ve mimarlık gibi işleri de burada yaptırabiliyorlar. Döviz kazandıran işler için Guru’yu tercih edebilirsiniz.

Dolarla para kazanmak için PeoplePerHour uygulamasını da tercih edebilirsiniz.

3- PeoplePerHour

Bu site de tıpkı yukarıda sıraladığım iki siteye benziyor. Dünyanın her noktasından insan PeoplePerHour sayesinde dolar kazanıyor. Video kurgu, metin yazarlığı, yazılım destekleri, reklamcılık, finans gibi birçok alanda hizmet verebiliyorsunuz.

Üstelik evden çıkmanıza bile gerek yok ihtiyacınız olan bilgisayarınız ve internet bağlantısı… 500 kelimelik bir metin yazarak 15 dolar kazanabilirsiniz. Elbette bunun için dil biliyor olmanız gerek. Her iş için dil şartı yok tabi ki logo tasarlamak için sadece kişinin isteklerini bilmeniz yeterli.

İPUCU: Burada yapacağınız işlerle ayda 1000 Dolar kazanmak mümkün!

4- Toptal

Genel merkezi olmayan ancak global olarak insanlara serbest çalışma imkanı olan bir şirkettir. Özellikle yazılımcılar, finans uzmanları, ürün, proje yöneticileri tarafından tercih ediliyor.

Bu site aracılığıyla büyük şirketler ile çalışmak mümkün. Motorola, Bridgestone, Duolingo gibi markalar da Toptal’deki freelance çalışanları tercih ediyorlar.

Toptal’in diğer sıraladığım freelance sitelerden farkı ise başvurunuzun bu sitede daha zor kabul edilmesidir. Bu tarz sitelerin en büyük dezavantajı herkesin üye olup, hizmet vermeye çalışmasıdır. Bunun sonucunda ortaya kaliteli olmayan hizmetler çıkabiliyor.

Toptal bunu istemiyor ve her ay binlerce başvurunun genel olarak yüzde 3’ünden azını kabul ediyor. Yani oldukça seçiciler ve en iyileri bir araya toplamaya çalışıyor. Siz de işinizin ehli olduğunuza inanıyorsanız, Dolarla para kazanmak için üye olabilirsiniz.

İnternetten nasıl Dolar kazanılır? Açıklamalara devam edelim…

5- We Work Remotely

Türkiye'de Dolarla Para Kazanmak
Türkiye’de Dolarla Para Kazanmak

We Work Remotely sitesi bünyesinde 4,5 milyondan fazla ziyaretçiyi barındırıyor. İçerisinde çok fazla kategoride iş imkanı var. Yönetim ve finans, satış ve pazarlama, programlama, tasarım, müşteri desteği, bağımsız yazarlık gibi alternatifler var.

Kolayca para kazanmak isteyenlere! Mail Okuyarak Para Kazanma yazısına davetlisiniz…

6- Freelancer

Piyasadaki en büyük freelance çalışma platformlarından birisinde sıra… iFreelancer çok uzun süredir serbest çalışmaya olanak sağlıyor. 2009’dan beri hizmet veriyor ve bünyesinde çok fazla serbest çalışan insan var.

Dolar ile para kazanmak için tercih edilebilir ancak rekabetin çok fazla olduğunu belirteyim. Burada sipariş almak diğer sıraladığım sitelere göre daha zor. Ancak iş sayınız çoğaldıkça sizi tercih etmek isteyenler de artacak.

7- UpWork

Microsoft, Airbnb gibi büyük firmaların dahi freelance çalışanlar bulduğu bu site her geçen gün kendini geliştiriyor. Yine burada da birçok kategoride hizmet verebiliyorsunuz.

Bilişim teknolojileri, tasarımlar, finans ve muhasebe, satış ve pazarlama gibi akla gelebilecek birçok iş sayesinde internetten Dolarla para kazanmak mümkün oluyor. Ne zaman, nerede ve nasıl çalıştığınıza siz karar verin!

8- FlexJobs

FlexJobs - Dolarla Para Kazanmak
FlexJobs – Dolarla Para Kazanmak

Köklü bir yabancı serbest çalışma fırsatı sunan site Flexjobs sayesinde dolar kazanabileceksiniz. FlexJobs’ta çalışanların yorumları ise fazlasıyla olumlu yönde.

Türkiye’de Dolarla para kazanmak için kesinlikle tercih edilebilir. Sevdiğiniz işi uzaktan yaparken, dolar bazında para kazanın!

9- Krop

Freelance çalışarak dolar kazanmak için Krop sitesindeki iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bilişim teknolojileri, satış, logo, post tasarımları ve daha birçok iş alanında iş bulabilirsiniz. Buradaki ödemeler genellikle proje başına gerçekleşmez.

Düzenli bir iş olarak düşünebilirsiniz. Örneğin yardımcı yönetici yönetmen olarak Amerika’da bir şirkette uzaktan çalışabiliyorsunuz! Süper iş fırsatlarını görüntülemek için siteye giriş yapmanız yeterli.

10- Etsy

Etsy, internetten satış yapmak için kullanabileceğiniz yurt dışı kaynaklı en popüler pazaryerlerinden birisidir. Burada mal ve hizmet satabileceğiniz gibi dijital ürünlerin satışını da yapabiliyorsunuz. Dolar kazanma yöntemleri bakımından oldukça zengin bir platform diyebiliriz. Bunun için elbette deneyim kazanmanız gerekiyor.

Dolarla para kazanmak için internetten satışta yapabilirsiniz. İşte detaylar…

Öneri içerik: Etsy Satış Yapmak

İnternetten Satış Yaparak Dolar Kazanmak

İnternetten Satış Yaparak Dolar Kazanmak
İnternetten Satış Yaparak Dolar Kazanmak

Sizlere yukarda dolar kazandıran siteler için freelance çalışma platformlarını sıraladım. Dolar kazanmak için çok etkili bir yol olduğu aşikar ancak bu siteler hizmet verebileceğiniz bir iş bulamadıysanız diğer dolar kazanma yollarına yönelebilirsiniz.

Bunlardan bir diğer satış yaparak dolar kazanmaktır. Satış yapmanıza olanak sağlayan yabancı sitelere kayıt oluşturarak çeşitli ürünlerinizi, hizmetlerinizi satabilirsiniz. Peki, hangi siteleri kullanmak mümkün? Hemen ayrıntılarından bahsedeyim!

Dolarla para kazanmak için ilk olarak Amazon’u inceleyeceğiz!

Öneri: Kwai Para Kazanma

1- Amazon

Dolarla Para Kazanmak
Dolarla Para Kazanmak

Dünyanın en büyük online pazaryeri Amazon’da satış yaparak dolar kazanmak mümkün! Amazon’da global çapta satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Burada hemen mağaza açabilirsiniz.

Amazon’da çok fazla potansiyel müşteri bulunduğu için birçok markanın Amazon’da mağaza açtığını zaten biliyoruz. Dolarla para kazanmak için Amazon Para Kazanma yazısındaki satış başlığını inceleyin! Aynı şekilde tasarım yaparak dolar kazanmak da Amazon ile mümkün.

2- Aliexpress

Aliexpress 2009 yılından beri hizmet veren global bir alışveriş platformudur. 20’ye yakın farklı dil desteğiyle 200 milyona yakın kullanıcı sayısı var. Bu sitede ürünlerinizi 50’den fazla ülkede satabiliyorsunuz. Aliexpress’te mağaza açmak için bazı belgeleri toplamanız gerekmekte.

Bunlardan en önemlisi vergi levhasıdır. Yani evet, direkt kişisel olarak satış yapmanız mümkün değil. Ancak bir mağazanız varsa ya da Al Sat Yaparak Para Kazanmak istiyorsanız, bu zahmetlere girerek dolar kazanabilirsiniz.

3- Ebay

Dolarla para kazanmak için satış yapmayı düşünüyorsanız, Ebay seçeneğine de göz atmalısın. Ebay dünyadaki en büyük açık artırma usulüyle satış yapmaya olanak sağlayan bir platformdur. İşletmeniz varsa burada dolarla satış yapabilirsiniz.

Satış yapmak için siteye üye olup, iş hesabına geçiş yapmaktır. Ödeme yöntemlerini, telefon numaranızı ve diğer bilgileri doğru şekilde girmelisiniz. Size en uygun paketi alarak mağazanızı açabilirsiniz.

Faydalı içerik: Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

Dolarla Çeviri Yapmak

Dolarla Para Kazanmak
Dolarla Para Kazanmak

İnternetten Dolar kazanmak için en uygun yollardan birisi de çeviri yapmaktır. Türkçe dışında bir dilde yetkinliğiniz varsa, çeviri yaparak Dolarla para kazanmak oldukça mümkün hale geliyor.

Bu şekilde para kazanmak için aşağıdaki sitelere üye olabilirsiniz. Dolarla çeviri yapma siteleri:

 1. Guru
 2. Getblend
 3. Upwork
 4. Fiverr

Dolarla Para Kazandıran Uygulamalar

Dolar Kazanmak
Dolar Kazanmak

Gelelim dolar ile para kazanmak için en basit yollara! Yukarıda az çok zahmet, emek ve yetkinlik gerektiren işlerden bahsettim. Bunlar sayesinde yüksek miktarda kazanç elde edebilirsiniz.

Ancak size uygun değilse, daha basit yöntemlere başvurabilirsiniz. İnternetten Dolarla para kazanmak için çeşitli uygulamalar var. Bu uygulamalar sizlerden bazı görevleri yerine getirmenizi istiyorlar.

Örneğin; anket doldurma, reklam izleme, oyunları oynama gibi… Bu tarz görevleri yaptıkça dolar biriktirebiliyorsunuz. Elbette zengin olmanızı sağlamasa da tatmin edici gelir elde etmenizi sağlayabilir. Peki hangi uygulamaları kullanabilirsiniz? Dolarla para kazanmak için şu uygulamaları tercih edebilirsiniz:

 1. Swagbucks
 2. MyPoints
 3. Rakuten
 4. EasyShift
 5. GigWalk
 6. PostBee
 7. MoneyApp
 8. Bountry

gibi uygulamaları kullanabilirsiniz.

Daha fazla Para Kazandıran Uygulamalar için okuyabilirsiniz! Bu uygulamalarla bedava dolar kazanma mümkün!

Stok Fotoğraf Satarak Dolar Kazanmak

İnternetten Dolarla Para Kazanmak
İnternetten Dolarla Para Kazanmak

Nasıl dolar kazanılır? Dolarla para kazanmak için bir diğer yöntem de stok fotoğraf satmaktır. Lisanslı fotoğraflar her geçen gün birçok sektör için önemli hale geliyor. Bunun için insanlar ücretli olarak fotoğraf satın alıyorlar. Akla gelebilecek birçok konsept için fotoğrafı dolarla satabilirsiniz.

Eğer fotoğrafçılığa ilginiz varsa, elinizdeki son model telefonla dahi bu işi yapabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları bazı yabancı sitelere yüklemeniz gerekiyor. Fotoğraflarınız her indirildiğinde dolar kazanacaksınız. Dolar ile para kazanmak için yükleme yapabileceğiniz siteler:

 1. AdobeStock
 2. Shutterstock
 3. iStock
 4. Depositphotos
 5. 123RF

Sık Sorulan Sorular

Dolarla para kazanmak hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledim.

1- Dolar kazanmak için ne yapmalı?

Dolar kazanmak için öncelikle yeteneklerinize yönelmeniz gerekiyor. Örneğin çeviri yapacak dil bilgisi seviyesine sahipseniz çeviri yaparak dolar kazanabilirsiniz. Ayrıca dolar kazandıran uygulamalar ile herhangi bir yeteneğe sahip olmadan da dolar kazanabilirsiniz. Ancak bu yöntemde kazancınızın biraz daha düşük kalacağını söyleyebiliriz.

2- Uzaktan çalışarak dolar kazanmak mümkün mü?

Remote işler yaparak özellikle yurt dışı firmalarla çalışabilir ve dolar kazancı elde edebilirsiniz. Yurt dışı iş ilanı sitelerinde birçok ilanın uzaktan çalışma içerdiğini söyleyebiliriz.

3- Dolar kazandıran uygulamalar ile ne kadar kazanç sağlanabilir?

Bu uygulamalar ile çok fazla kazanç sağlayabilmek mümkün değildir. Ancak ülkemizde dövizin pahalı olduğunu düşünürsek iyi kazançlar sağlayabiliriz.

Dolarla para kazanmak hakkında uygulama ya da fikir öneriniz var mı? YORUMLAR bölümünden belirtin, hemen paylaşalım! 🙂

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

1 Saatte Para Kazanma

1 Saatte Para Kazanma Yolları | En Çok Kazandıran 10 İş!

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2024 | Dizi İzle Para Kazan!

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2024 | Dizi İzle Para Kazan!

3D Yazıcı ile Para Kazanmak

3D Yazıcı ile Para Kazanmak | Neler Yapılabilir? 7 YÖNTEM!

TikTok Kazanç Hesaplama

TikTok Kazanç Hesaplama 2023 – TikTok Kazancını Öğren!

Steam Para Kazanma

Steam Para Kazanma 2024 | En Popüler 5 Oyun ve Yöntemleri!

Google Adsense Para Kazanma 2023 - Google’dan Para Kazan!

Google Adsense Para Kazanma 2023 – Google’dan Para Kazan!

Daha Fazla Makale

Yorum Yaparak Para Kazanma

Yorum Yaparak Para Kazanma 2023 – Trendyol, Amazon, YouTube!

Evden Para Kazanma

Evden Para Kazanma Yolları! GÜNCEL 15 YÖNTEM

Ödev Yaparak Para Kazanmak

Evden Ödev Yaparak Para Kazanmak | 9 Site Önerisi!

Para Kazandıran Halk Eğitim Kursları

Para Kazandıran Halk Eğitim Kursları 2023 – Güncel 10 Kurs!

Mail Okuyarak Para Kazanma

Mail Okuyarak Para Kazanma 2023 – EN KAZANÇLI 14 SİTE!

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma | 18 Uygulama ve Site Önerisi!

Borsadan Para Kazanmak

Borsadan Para Kazanmak 2023 | Borsadan Nasıl Para Kazanılır?

Swagbucks Para Kazanma - Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

Swagbucks Para Kazanma – Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

X