Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

Evden Ödev Yaparak Para Kazanmak 2023 – Ödev Yap Para Kazan!

Hacer tarafından yazıldı.
Ödev Yaparak Para Kazanmak

İnternetin ülkemizde yaygınlaşması ile online olarak para kazanma yöntemleri de oldukça dikkat çekmeye başladı. Özellikle öğrenciler evden ödev yaparak para kazanmak konusunda ek gelir elde etme fikrine sıcak bakıyorlar…

Bizler de bu yazımızda online ödev yaparak para kazanma hakkında siz değerli öğrencilere bilgi vermeye çalışacağız. Eğer zamanım var ve parayla ödev yapmak istiyorum diyorsanız bu yazı tam da size göre.

Ödev yap para kazan sistemi için haydi daha fazla vakit kaybetmeden bu iş hakkındaki bilgilendirici yazımıza geçelim!

Ödev Yaparak Para Kazanma

Ödev Yaparak Para Kazanmak
Ödev Yaparak Para Kazanmak

Vaktiniz var ve ek gelirim olsun diye düşünen bir öğrenciyseniz bu online iş tam da size göre! Parayla ödev yapmak istiyorum diyenlere kesinlikle rehber olacak bir yazı…

Evden ödev yaparak para kazanma oldukça basit para kazanma yöntemlerinden birisidir. Bu işte yapmanız gereken tek şey ödev yaptırmak isteyen öğrencileri bulmak ve onların ödevlerini yapmaktır.

Peki bu öğrencileri nasıl bulacaksınız? Öncelikle ödev yaptırmak için ilan yayınlayan kişilerin bulunduğu platformlara üye olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise yayınlanan ilanlara yönelik başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Online ödev yaparak para kazanmak isteyen kişilerin günde sadece 4-5 saat gibi bir zaman ayırmaları gerekmektedir. Yani bir gün içinde ödev yapmak için ayıracağınız bu zaman çok da fazla değildir.

Ödev Yaparak Para Kazanma Siteleri

Ödev Yaparak Para Kazanma Siteleri
Ödev Yaparak Para Kazanma Siteleri

Ödev yaparak ek gelir elde etmek isteyen kişilerin öncelikle iş alabilecekleri ödev yaparak para kazanma sitelerine üye olmaları gerekmektedir. Bu platformlar hem ödev yapanları hem de ödev yaptırmak isteyen kişileri bir araya getirmektedir.

Bu alanda tercih edebileceğiniz ödev yaparak para kazanma siteleri nelermiş gelin hep beraber bir bakalım!

1- Bionluk Ödev Yaparak Para Kazanmak

Bionluk Ödev Yaparak Para Kazanma
Bionluk Ödev Yaparak Para Kazanma

Bionluk ödev yaparak para kazanma siteleri içerisinde aktif olarak iş ilanları yayınlayan ve yaygın olarak kullanılan bir platformdur. Bu platforma üye olup profilinizi oluşturduktan sonra ödev yaptırmak isteyen kişilerle irtibata geçebilirsiniz.

Bu platform sayesinde hep teklif alabilir hem de teklif verebilirsiniz. Milyonlarca üyesi olan bu platformda ödev yaparak kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

Öğrenci misiniz? Öyleyse daha çok para kazanabilmeniz için hazırlamış olduğumuz Öğrenci Para Kazanma Yolları yazısını okuyabilirsiniz.

2- Proje Kurdu Ödev Yaparak Para Kazanmak

Ödev Yaparak Para Kazanmak
Ödev Yaparak Para Kazanmak

Proje Kurdu ödev yaparak para kazanma sitesi bu alanda en çok bilinen platformlar arasında yer almaktadır. Fakat bu platformda yoğun olarak bir iş akışı bulunmamaktadır. Bu site üzerinden hazır olan işlere teklif verebilir veya sitede kendi ilanınızı oluşturarak para kazanabilirsiniz. Bu işlemlerle evden ödev yaparak para kazanmak mümkün.

Bu platforma üye olduktan sonra hangi alanda çalışmalar yapmak istediğiniz konusunda bilgi verirseniz daha çok bu konu üzerinden ödevler alabilirsiniz.

3- Fiverr

Fiverr Ödev Yap para kazan
Fiverr Ödev Yap para kazan

Ödev yap para kazan sistemi için İngilizce bir site önerimiz var! Fiverr ödev yaparak para kazanmak için İngilizce altyapılı olan bir platformdur. Özellikle yabancı diliniz iyiyse ve bu konuda kendinize güveniyorsanız burada sipariş verilen ödevleri yaparak dolar üzerinden para kazanmanız mümkün olacaktır.

İngilizce altyapılı bir platform olması sebebiyle müşteri kitleniz de daha fazla olacaktır. Bu da sizlere daha fazla para kazanma imkanı sağlayacaktır.

4- SadeceOn

SadeceOn
SadeceOn

SadeceOn ödev yaparak para kazanma sitesi tek seferlik bir ücret ödeyerek üye olabileceğiniz bir platformdur. Üye olduktan sonra bu platformda kolaylıkla ödev ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ücretli ödev yaptırmak isteyen birçok kişi burada yer alıyor.

Yoğun bir iş hacmine sahip olan bu platform, iş potansiyeli oldukça yüksek olduğu için ödev yaparak para kazanma imkanınız daha fazla olacaktır.

Öneri: Nays ile Para Kazanmak

5- Freelancer

Freelancer Ödev Yaparak Para Kazanma
Freelancer Ödev Yaparak Para Kazanma

Freelancer ödev yaparak para kazanma sitesi Fiverr platformu gibi İngilizce altyapılı olan bir platformdur. Üyelik için veya para kazanmaya başlamanız için sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir. İngilizce altyapılı bir platform olduğu için ödemeleriniz dolar üzerinden olmaktadır.

6- Uzman Kirala

Ödev Yaparak Para Kazanmak

Uzman Kirala ödev yaparak para kazanma sitesi Bionluk platformuna benzer bir yapıdadır. Bu platforma üye olup giriş yaptıktan sonra profil bilgileri bölümünden konumunuzu “Uzman” olarak değiştirmeniz gerekmektedir. Eğer konumunuzu bu şekilde değiştirmezseniz ne yazık ki ödev yaparak para kazanmaya başlayamazsınız.

Bu site profesyonel bir çalışma sistemine sahiptir. Oldukça fazla rağbet gören ödev yap kazan sitelerinden birisidir.

7- R10

R10 ödev yaparak para kazanma sitesi günümüzde git gide yaygınlaşmaya başlayan ödev yap kazan sitelerinden birisi haline gelmeye başlamıştır. Burada kişiler freelancer olarak çalışabilmelerinin yanı sıra tam zamanlı olarak da iş bulabilmektedirler.

Bu site aynı zamanda “parayla ödev yapmak istiyorum” diyenlerinde tercih edebilecekleri bir platformdur. Pek çok öğrenci bu platformda ödev yaptırmak için ilan açmaktadırlar.

Çok kolay şekilde tişört tasarlayarak para kazanmak mümkün! Detayları yazıda topladık!

Ödev Siparişi Alabileceğiniz Sosyal Ağlar

Ödev Siparişi Alabileceğiniz Sosyal Ağlar

Ödev yaparak para kazanmak için internet siteleri kullanılabildiği gibi sosyal ağlardan da ödev siparişi alabilme imkanınız bulunmaktadır. Sosyal ağlarda oluşturulan, forumlar ve gruplar sayesinde ödev yaptırmak için iş ilanları yayınlayan kişilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ödev yap para kazan için elbette ki belirli bir bilgi birikimine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer kendinize bu konuda güveniyorsanız birazdan sizlere listesini vereceğim sosyal ağlardaki forumlara ve gruplara katılarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. İşte o sosyal ağlar:

 • Facebook
 • Tumblr
 • Twitter
 • Linkedin
 • Medium
 • Instagram

İşte bu sosyal ağlarda bulunan forumlara ve gruplara katılarak çevrimiçi ödev yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Elbette ki bu sosyal ağlarda almış olduğunuz siparişleri zamanında ve istenildiği gibi teslim etmeniz büyük önem arz etmektedir.

Zamanında teslim edilmeyen ve istenildiği gibi yapılmayan ödevler size karşı olan güvenin kaybedilmesine neden olur. Bu da size gelecek iş ilanlarının daha az olması ve daha az para kazanmanız anlamına gelmektedir.

Ödev Yaparak Para Kazanabileceğiniz Forum Siteleri

Ödev Yaparak Para Kazanabileceğiniz Forum Siteleri

Ödev yaparak kazanma şansı yakalayabileceğiniz bir diğer yer forum siteleridir. Forum siteleri daha çok yardımlaşma amacı güden soru cevap platformlarıdır. Bu sitelere üye olarak para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Okulda verilen ödevleri yapamayan öğrenciler bu forum sitelerinde başlık açarak yardım talebinde bulunmaktadırlar. Sizler de bu yardım taleplerine başvurarak para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Bu forum sitelerinde ödev yaparak para kazanmak için yapmanız gereken öncelikle sizlere birazdan bahsedeceğim herhangi bir forum sitesine üye olmak ve profil bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmaktadır. Profilinizi tamamladıktan sonra artık ödev yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. İşte ödev yaparak para kazandıran forum sitelerinden bazıları:

 • Technopat
 • Wmaraci
 • frmtr.com
 • Shiftdelete
 • Donanımhaber
 • Tahribat.com
 • Kompika
 • WM Rehber

Okuma Önerisi! Yürüyerek Para Kazanma

Hangi Tür Ödevleri Yaparak Para Kazanabilirim?

Ödev yapmak için az önce de bahsettiğimiz gibi belirli bir bilgi birikimine sahip olmanız gerekmektedir. Severek yapmış olduğunuz işler ve dersler varsa kendinizi o alanda geliştirerek yapacağınız ödevlerin daha kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz.

Peki hangi türlerde ödev yaparak para kazanabilirsiniz? Eğer bu sorunun cevabını bilmiyorsanız ödev yaparak para kazanabileceğiniz o türlere gelin hep beraber bir bakalım:

 • Yabancı diliniz varsa yabancı dil çevirileri yaparak para kazanabilirsiniz.
 • Ortaokul, lise veya üniversite öğrencileri için makale yazarak para kazanabilirsiniz.
 • Matematik, Türkçe, Edebiyat ve Biyoloji gibi derslerin testlerini çözerek para kazanabilirsiniz.
 • Okullarda yer alan tasarım dersleri için tasarım veya buluş yaparak para kazanabilirsiniz.
 • Web sitesi veya program yazarak para kazanabilirsiniz,
 • Öğrencilerin yıllık proje ödevlerini yaparak para kazanabilirsiniz,
 • Son olarak öğrencilerin resim dersleri için çizim yaparak para kazanabilirsiniz.

Ödev Yaparak Para Kazanmak Güvenli Mi?

Ödev yaparak para kazanma sitelerine üye olduğunuzda aklınızdaki ilk soru acaba bu site güvenli mi, para mı verecek mi oluyor. Bionluk gibi bazı ödev yap kazan siteleri ödemeleri iş öncesinde ödemeyi almakta ve siz ödevi teslim ettiğinizde ödemeniz direkt olarak hesabınıza yatmaktadır.

Evde Ödev Yaparak Para Kazanma Avantajları

Evde Ödev Yaparak Para Kazanmanın Avantajları

Evde ödev yaparak para kazanmak size pek çok avantaj sağlayacaktır. İşte o avantajlardan bazıları:

 • Ödev yaparak para kazanırken yalnızca müşterinize karşı sorumlu olmaktasınız.
 • Evinizin o güvenli ortamında olarak para kazanma fırsatı yakalarsınız.
 • Eğer bu işte düzenli olarak çalışırsanız sürekli olarak para kazanma fırsatı yakalarsınız.
 • Birden fazla kişi ile aynı anda çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. Bu da daha fazla para kazanmak anlamına gelir.
 • Bilgilerinizi sürekli olarak taze tutma imkanını sizlere sağlamaktadır.
 • Ek gelir elde etmenin en kolay yollarından birisidir.

Sizlere sağlamış olduğu bu tür avantajlar sayesinde ödev yaparak para kazanmak pek çok kişinin gelir kaynağı olma durumundadır.

Ödev Yaparak Ayda Ne Kadar Kazanabilirim?

Ödev yaparak para kazanmak isteyen kişilerin merak ettikleri bir diğer konu da ödev yaparak ayda ne kadar kazanabilirim oluyor. Ödev yaparak ayda ortalama olarak 10.000 TL kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Genel olarak ödev yaptırmak isteyen kişiler ödev başına 250 TL gibi bir ücret belirlemektedirler. Tabii ki daha zor ve zaman alacak ödevlerin için bu ücret daha da artmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Ödev yaparak para kazanmak hakkında sıkça sorulan sorular şu şekilde;

1- Ödev yaparak para kazanma siteleri güvenilir mi?

Evet. Yazı içerisinde verilen tüm siteler güvenilirdir. Yine de risk içermeyen işlere yönelmeniz ve güvenilir kişilerle çalışmanız önerilir.

2- Ödev yaparak para kazanma benzeri işler nelerdir?

Bu işi yaptığınızda aslında başka alanlara da yönelebilirsiniz. Örneğin makale yazarak para kazanabilirsiniz. İnternette birçok kişi SEO uyumlu makale yazarı aramaktadır. Ayrıca kendinizi daha da geliştirerek içerik editörlüğü de yapabilirsiniz. Tercih tamamen sizin.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

İnternetten Para Kazanma

İnternetten Para Kazanma 2023 | En Güncel 35 YÖNTEM!

Link Kısalt Para Kazan

Link Kısalt Para Kazan 2023 – 15 EN İYİ Link Kısaltma Sitesi

E-kitap Yazarak Para Kazanmak – 4 Adımda Yaz, Para Kazan!

Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle Borç Para Veren Yerler 2023 – Sahibinden Borç Para

TikTok Kazanç Hesaplama

TikTok Kazanç Hesaplama 2023 – Tiktok Kazancını Öğren!

instagram'dan para kazanmak

Instagram’dan Para Kazanmak 2023 – Fenomen Kazançları!

Daha Fazla Makale

Fotoğraf Satarak Para Kazanmak | En İyi 16 Uygulama!

Yorum Yaparak Para Kazanma

Yorum Yaparak Para Kazanma – Trendyol, Amazon, YouTube…

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak 2023 | UYGULAMALAR – SİTELER!

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2023 – Dizi İzle Para Kazan!

Para Kazandıran Siteler

Para Kazandıran Siteler -EN KAZANÇLI 20 PARA KAZANMA SİTESİ!

Netflix İzleyerek Para Kazanmak

Netflix İzleyerek Para Kazanmak | 4 ETKİLİ YÖNTEM!

Dolarla Para Kazanmak

Dolarla Para Kazanmak – 2023’DE BU YOLLARLA DOLAR KAZAN!

Axie Infinity Para Kazanma 2023 – Oyun Oynayarak Coin Kazan!

X