Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

Reklam İzleyerek Para Kazanma – 18 Uygulama ve Site Önerisi!

admin tarafından yazıldı.
Reklam İzleyerek Para Kazanma

Günümüz dünyasında akıllı telefonlar sayesinde para kazanmak kolaylaştı. İnternet aracılığıyla kolay yolla para kazanmak mümkün. Bunlardan biri de reklam izleyerek para kazanma! Her gün televizyonda, bilgisayar ve telefonda karşımıza çıkan reklamlar, bize para kazandırabilir!

Video izleyerek para kazanma yöntemlerini anlatacağım bu yazıyı dikkatlice okuyun. Doğru uygulamaları indirerek ve sadece reklam izleyerek dolar kazanmak bile mümkün! Bunun için güvenilir, kazançlı olan video izle para kazan uygulamalarını ve sitelerini tercih etmelisiniz. Yazı içerisinde reklam izle kazan yorumlarına da değindim!

Bu konuda sizlere rehber olacağız. Aşağıda sıraladığımız izle kazan sitelerini ve uygulamalarını 2023 yılında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hadi o halde, reklam izle para kazan başlasın! 🙂

Reklam İzleyerek Para Kazanma Gerçek mi?

Online Reklam İzleyerek Para Kazanma
Online Reklam İzleyerek Para Kazanma Uygulaması

Aklınızdaki en önemli sorunun “reklam izleyerek para kazanmak gerçek mi” sorusu olduğunu biliyorum. İnternetten video izleyerek para kazanmak mümkün. Ancak bunun için güvenilir siteleri ve uygulamaları bilmelisiniz. Bazen uygulamalarda puan biriktirecek, bazen de banka hesabınıza para aktaracaksınız. Biraz vakit harcayarak gerçekten para kazanabilirsiniz.

Yine de aklınızda soru işareti varsa dert etmeyin! Şimdi size bazı uygulamalardan bahsedeceğiz. Bu uygulamaları indirerek işe başlayın!

Yazı sonunda evinizde reklam izleyerek kazanç sağlamak ile ilgili bir video da paylaşacağım. Küçük bir deneme ile reklam izleyerek dolar kazanmanın mümkün olduğunu siz de göreceksiniz. Hadi şimdi video izleyerek para kazanma uygulamalarına göz atalım. İşte reklam izle para kazan uygulamaları!

 • Paidwork
 • Swagbucks
 • Yandex Toloka
 • Çiko Para
 • My Points
 • Paramatik
 • InstaGC
 • PrizeRebel
 • İbotta
 • InboxDollars
 • SlideJoy
 • UniClique
 • Irazoo
 • Adwallet
 • TV Two
 • OffersBux
 • CoinPayU
 • AdBTC

1- Paidwork | Video İzle Para Kazan

Puan:

paidwork reklam izleyerek para kazanma

Reklam izleyerek para kazanma için girişteki “video izle” bölümünü kullanmalısınız. Bu düğmeye tıklayarak talimatları izlemelisiniz. Bu bölümde kaç saniyelik video izleneceği ve ne kadar puan kazanılacağını görebilirsiniz.

Paidwork Kazancı

Boş vaktiniz çoksa aylık 170 $‘a kadar kazanabilirsiniz. Bu uygulamada kazandığınız paranızı çekebilmeniz için 120 TL‘ye ulaşmanız gerekiyor.

Telefonunuzdan kolayca para kazanmak için bir diğer tercih edebileceğiniz yöntem de Adım Atarak Para Kazanma! Hangi uygulamaları kullanabileceğinizi öğrenmek için yazımızı okuyun.

2- Swagbucks

Puan:

swagbucks reklam izleyerek para kazanma

Bu uygulamada yalnızca reklam izleyerek para kazanmakla yetinmeyin. Bazı sorulara cevap vererek para kazanabilirsiniz. Uygulamanın beğenmediğim tek yönü Türkçe dil desteğinin olmamasıydı. Ancak kısa sürede çözüleceğini düşünüyorum.

Kaç dakika reklam izleyeceğinizi önceden belirtiliyor. PayPal ile ödeme alamadığımız için hediye kartlarına yönelmemiz gerekiyor. Bu hediye kartları kazanç için oldukça işe yarıyor! Uygulama ilk ay için ücretsiz ancak sonrasında 3 Dolar gibi bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Swagbucks Ne Kadar Kazandırır?

Ödediğiniz ücretin kat kat fazlasını kazanacaksınız. Kaydolduğunuz anda 5 $ hesabınıza aktarılıyor! Uygulamada puanlar kazanarak paraya çevirmelisiniz. Ayrıca sadece reklam izleyerek değil, başka bir çok özellikle puan kazanmanızı sağlıyor.

1-14 dakika reklam izlediğinizde 2 – 3 SB puanınız oluyor. Puanlarınızı başka şekillerde de artırabilirsiniz. Oyun oynayarak veya görevler yaparak puan kazanmak mümkün. Arkadaşlarınızı davet ettiğinizde ve onlar uygulamaya kaydolduğunda size de komisyon veriliyor.

Öneri Yazı: Swagbucks Para Kazanma

3- Yandex Toloka | Reklam İzle Para Kazan

Puan:

toloka reklam izleyerek para kazanma

Bu uygulamada verilen görevleri yerine getirerek para kazanmak mümkün. Dolar kazanma için güvenli uygulamalardan biri. Reklam izleyerek para kazanma yolunda bu uygulamaya göz atabilirsiniz. Papara, Qiwi ve Skrill ile anlaşmalı bir uygulama.

Toloka ile Ne Kadar Kazanılır?

Toloka’da görev seviyesine göre değişiyor ancak ortalama bir rakam vermek mümkün.

 • 10 Cent ile 2.5 $ arasında kazanmak mümkün.

Kolayca para kazanın: Anket Doldurarak Para Kazanma

4- Çiko Para- Çevir İzle Oyna

Puan:

çiko para reklam izleyerek para kazanma

Reklam izleyerek para kazanma için başka bir uygulama. TL kazanmak istiyorsanız bu uygulamayı da incelemelisiniz.

Çiko Para Kazanç

Çiko uygulamasından para kazanmak için en az 1000 cpoints gerek. Peki, kaç TL’ye tekabül ediyor?

 • 1000cpoints 10 TL
 • 2000cPoints 20 TL
 • 3000Cpoints 30 TL
 • 4000Cpoints 40 TL
 • 5000Cpoints 50 TL
 • 9950Cpoints 100 TL

5- MyPoints | Video İzlerken Para Kazan

Puan:

my points reklam izleyerek para kazanma

Mypoints sayesinde çeşitli görevleri yerine getirerek para kazanabiliyorsunuz. Bu görevlerden en popüleri reklam izlemek. Güvenle kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmak için 13 yaşın üzerinde olmanız gerekiyor. Tek şartı bu!

Uygulamanın bize avantajları ise:

 • 10 $ hoş geldin bonusu muhteşem bir fırsat!
 • Reklam izleyerek para kazanma özelliği
 • Hediye kartı, seyahat mili ile ödeme alma

MyPoints Ne Kadar Kazandırır?

Bu uygulamada yalnızca hediye kartı alabilirsiniz. Hediye kartlarını anlaşmaları markalardan kullanabiliyorsunuz. Amazon gibi büyük markalar var. 15 dakikalık bir video size 475 puana kadar kazanç sağlıyor.

Telefondan para kazanmak için yeni bir uygulama! Nays ile Para Kazanmak yazısına tıklayın ve günde 100 TL kazanma fırsatını yakalayın. MyPoints ile video izlerken para kazan!

6- Paramatik – Yakala Kazan

Puan:

paramatik reklam izleyerek para kazanma

Hızlı olmalısınız! Sponsorların dağıttığı paracıkları toplayıp kazanacaksınız. Hem para dağıtarak reklam yapıp hem de paracıkları toplayarak para kazanmanın etkili bir yolu da bu uygulama. Reklam izleyerek para kazanma için etkili yöntemlerden biri!

Paramatik Kazancı Ne Kadar?

Paramatik uygulamasında çekiliş yoluyla para kazanabilirsiniz. Sürekli güncellemeler yaparak çekiliş limitini artırması bir avantaj! 5.000’e kadar yükselttiğini görüyoruz. Reklam izle para kazan sisteminde başarı için, çekilişleri takip etmelisiniz.

7- İnstaGC

Puan:

instagc reklam izleyerek para kazanma

Reklam izleyerek para kazanma dışında çeşitli anketler doldurarak, internette aramalar yaparak da para veya hediye kartı kazanabileceğiniz güvenli bir uygulama! Ayrıca Visa ile anlaşmalı olması büyük bir avantaj!

İnstaGC‘nin websitesini inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

InstaGC Günlük Kazanç

InstaGC, internetten reklam izleyerek para kazanmak için bol avantajlı. Her video için ortalama olarak 30 cent kazanırsınız.

 • 300’den fazla sayıda hediye kartı alabilirsiniz
 • Hesabınızdaki para 1 $‘a ulaştığında Visa ile çekebilirsiniz.

8- PrizeRebel

Puan:

reklam izle dolar kazan

Sadece reklam izleyerek para kazanmak yetmez diyorsanız, yine tam size göre bir uygulama! Anketlere katılarak veya arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek buradan para kazanabilirsiniz. Reklam izle dolar kazan diyebileceğimiz bir uygulama…

PrizeRebel ile Ne Kadar Kazanırım?

2023 yılında PayPal ödemesi alamayacağınız için hediye kartları ile ödeme alabilirsiniz.

 • Minimum ödeme eşiği 2 $ Amazon hediye kartıdır.

9- İbotta Save & Earn

Puan:

ibotta reklam izleyerek para kazanma

Uygulama ile online mağazalardan yapacağınız alışverişler sonrasında ödediğiniz paranın %30’u iade! Bu özelliği sayesinde yalnızca reklam izleyerek para kazanma avantajı sağlamıyor, aynı zamanda tasarruf etmenize de olanak sağlıyor.

İbotta Ne Kadar Kazandırır?

 • Arkadaşlarınızı davet ederek bonus para kazanırsınız
 • Alışverişlerinizden %30’a kadar tasarruf edersiniz
 • Yüzlerce mağazadan nakit geri ödeme alabilirsiniz.

10- InboxDollars

Puan:

inboxdollars reklam izleyerek para kazanma

Uygulama ile telefonunuzdan veya bilgisayarınız üzerinden reklam izleyerek para kazanmaya başlayacaksınız. Burada bazı reklam ve TV içeriği bulunmakta. Videolar ve videolardaki reklamlar günlük değişmektedir. Gün içerisinde toplam 30 video izleme sınırınız olacak.

InboxDollars ile Ne Kadar Kazanacaksın?

 • Videoların çoğunluğu ortalama olarak 5-25 Cent aralığında bir para verir.
 • Ancak bazen 25 Dolara kadar kazanabiliyorsunuz. Elbette bu miktarı yakalamak kolay değil.
 • Yeterli sabrı gösterdikten sonra hediye kartı olarak ödemenizi alabilirsiniz. 30 $ alt limiti vardır.

11- Slidejoy

PUAN:

Video izleyerek para kazanma uygulamasından birisi de Slidejoy. Video izle para kazan denildiğinde akla gelen ilk uygulamalardan diyebiliriz. Uygulamayı kolayca indirip izin vermeniz gerekiyor. Uygulama, siz telefon ekranınızı açtığınızda bir reklamla karşılar. Bu şekilde reklamları izledikçe para kazanırsınız.

Slidejoy Ne Kadar Kazandırır?

Reklam izleyerekp ara kazanma uygulaması olarak Slideyjoy’u seçtiyseniz kazancınızı da merak ediyorsunuzdur. Slidejoy aracılığıyla izleyeceğiniz her reklam için ortalama olarak 15 – 20 cent kazanırsınız. Bir ayda 5 – 20 Dolar arasında gelir elde etmek mümkün. Paranız 2 Dolar’a geldiğinde ödeme talep edebilirsiniz.

Benzer içerik: Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

12- UniClique

PUAN:

Video İzle Para Kazan
Video İzle Para Kazan

UniClique evde reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayan bir uygulama olarak hizmet vermeye devam ediyor. Siteye girip ücretsiz şekilde hemen üye olabiliyorsunuz.

Üye olduktan sonra üst kısımda yer alan “para kazan” butonuna gelerek “videoları izle” butonuna tıklamanız gerekiyor. Diğer para kazanma yöntemlerini de kullanarak daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

UniClique Kaç Para Kazandırır?

Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar genellikle videonun uzunluğuna göre ödeme gerçekleştiriyor. UniClique ortalama olarak her izlenilen video başına 10 cent ödeme veriyor. Video izleyerek para kazandiran uygulamalar arasında gayet güzel kazançlar!

13- Irazoo

PUAN:

Reklam İzleyerek Para Kazanma Uygulaması
Reklam İzleyerek Para Kazanma Uygulaması

Kısa filmler, yeni reklamlar, uygulama fragmanları, yemek pişirme eğitimleri, film incelemeleri ve çok daha fazlası. İzlediğiniz her şey iRazoo Puanları kazandırır. Bir video seçin, izlemeye başlayın ve anında iRazoo Puanları kazanın.

Irazoo Kazancı

İstediğiniz zaman, istediğiniz şekilde ödeme alabilirsiniz. Her video için ortalama olarak 15 cent kazanırsınız. Çeşitli anlaşmalı markalardan alışveriş yapabilir ya da biriktirdiğiniz puanları nakde çevirebilirsiniz.

14- Adwallet

PUAN:

Reklam İzle Para Kazan

İnternetten reklam izleyerek para kazanma uygulaması için Adwallet birçok ülkede çok tercih ediliyor. Adwallet aracılığıyla sizin için seçilmiş kısa videoları izlemek için üye olmanız gerekiyor. Otobüste, evde video izleyerek para kazanabiliyorsunuz!

Ayrıca farklı diğer görevleri de yerine getirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Oldukça güvenilir bir uygulama diyebiliriz.

Adwallet Ne Kadar Kazandırır?

Video etkileşimi başına minimum 0,50 ABD Doları ve 3,00 ABD Dolarına kadar kazanın. 10 Dolar’a ulaştığınızda, parayı çekebiliyorsunuz. Reklam izle para kazan için devam edelim.

15- TV Two

PUAN:

Video İzleyerek Para Kazanma Uygulaması
Reklam – Video İzleyerek Para Kazanma Uygulaması

Reklam izleyerek kripto para kazanmak ister misiniz? TV Two bunun için sıkça tercih edilen bir uygulama… TV Two’daki kullanıcılar, tükettiği her sponsorlu reklam için, doğrudan reklam verenden gelen TV-TWO’nun TTV adlı özel Ethereum tokenı ile ödüllendirilirler.

Dinlenirken ve sevdiğiniz içerikleri izlerken, entegre Ethereum cüzdanınıza TTV’leri toplayabilirsiniz. Daha Ayrıca, TV-TWO’da sunulan belirli görevleri gerçekleştirerek kazançlarınızı artırabilirsiniz.

TV Two Kazan Oranları

Uygulamada 100.000 kredi topladıktan sonra sağ alt köşedeki Cüzdan simgesine tıklayıp “Ödeme İste” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Sadece bir e-postaya ve Ethereum cüzdan adresinize ihtiyacınız var. 

Cüzdanınızın TTV jetonlarıyla uyumlu olduğundan emin olmanız gerek. 1 TTV kaç ABD doları eder? Derseniz eğer bu o anki kura bağlı. TTV ve USD arasındaki döviz kuru, kripto para borsalarındaki mevcut piyasa fiyatına bağlıdır. Reklamcılardan TTV jetonlarına yönelik talep, borsalardaki fiyatı artırır.

16- Offersbux

PUAN:

Reklam izleyerek para kazanma siteleri arayanların tercih edebileceği bir site. Dünyanın birçok ülkesinden ziyaret edilen bir site olmasıyla Offerbux, oldukça güvenilir bir site.

Üstelik para kazanma için sadece reklamları tercih etmenize gerek yok. Farklı alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Ücretsiz şekilde hemen Offerbux’a üye olabilirsiniz. Ödemeleri canlı olarak görmek için Offersbux ödeme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Offersbux Ne Kadar Kazandırır?

İzlediğiniz her video ile birlikte cashout kazanıyorsunuz. 1000 cashout kazandığınızda para çekme talebi gönderebiliyorsunuz. İzlediğiniz videonun uzunluğuna göre kazanacağınız cashout farklı olacaktır. Farklı bir sürü ödeme yöntemi bulunuyor. Türkiye’de geçerli olan yöntem ise Payeer diyebilirim. Ödemenizi Payeer ile alabilirsiniz.

17- CoinpayU

PUAN:

Video İzleyerek Para Kazanma Uygulaması
Video İzleyerek Para Kazanma Uygulaması

Reklam izleyerek para kazandiran uygulamalar mı arıyorsunuz? CoinPayu sizlere coin kazandırma fırsatı sunuyor. Uygulamanın sunduğu reklam izleme ve anket doldurma görevleriyle coin kazanıyorsunuz. Reklam izleyerek satoshi kazanıyorsunuz. Reklam izleme uygulaması olarak değerlendirilebilir!

CoinpayU Kazanç Miktarı

CoinpayU ödeme kanıtı sayfasına tıklayarak canlı olarak insanlara ödenenleri görebilirsiniz. Her video izlediğinizde ortalama 0,50 dolara karşılık gelen Satoshi kazanırsınız. Ödemenizi bitcoin, ethereum, dogecoin ve fazla seçenek arasından seçerek alabilirsiniz.

Öneri: Bedava Kripto Para Veren Siteler

18- AdBTC

PUAN:

Video izleyerek para kazanmak için AdBTC sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu da yine yukarıda verdiğim uygulama gibi coin kazanmanıza olanak sağlıyor. Reklam izleyerek para kazanırken, farklı görevleri yaparken de kazanabiliyorsunuz. Ayrıca siteyi önerirseniz ve öneriniz doğrultusunda birisi üye olduğunda komisyon kazanırsınız!

AdBTC Kazancı

AdBTC ile izlediğiniz, tıkladığınız her reklam için farklı kazançlar elde edersiniz. Hangi siteleri, hangi reklamları ziyarete edeğiniz her defasında farklılık gösterdiği için 0,20 dolar da kazanabilirsiniz 2 dolar da… Video izleyerek para kazandıran uygulamalar ile kazanç sağlayabilirsiniz!

Reklam İzleyerek Para Kazanmanın Avantajları Nelerdir?

Yolda kulaklığınız takılı, eve gidiyorsunuz. Neden bir yandan da para kazanmayasınız? İşte, reklam izleyerek para kazanma size bu imkanı sunuyor! Reklam izleyerek dolar kazanmak bile mümkün. Sadece sabırlı olmalısınız.

 • Dolar kazanmak istiyorsanız
 • İnternetten para kazanmanın en kolay yolunu arıyorsanız
 • Video izlemeyi seviyorsanız
 • Online para kazanmaya ilginiz varsa
 • Evde para kazanmaya çalışıyorsanız
 • Bu iş için günde 2 – 3 saat ayırabilecekseniz
 • İnternette vakit geçirmeyi seviyorsanız.

Aradığınızı buldunuz demektir! Uygulamaları yükleyerek veya sitelere girerek internetten para kazanmak oldukça kolay. Reklam izle ve para kazan! Kulağa oldukça kolay gelmiyor mu?

Akşam işten geldiğinizde dinlenirken reklam izleyip para kazanabilirsiniz. Bunun dışında akşam eve geldiğinizde neler yaparak para kazanabileceğiniz ile ilgili Akşam Ne İş Yapabilirim yazımıza göz atabilirsiniz.

Video İzleyerek Para Kazanma! Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yorumları

Reklam izleyerek para kazanma yorumlarına baktığımızda hem olumlu hem de olumsuz yorumlarla karşılaşıyoruz. Sizlerin yorumlarının olumlu olması adına bazı dikkat etmeniz gerekenleri sizlere sıraladık. Bu noktalara dikkat ederek ilerlemeniz önemli:

 • Unutmayın! Güvenliğiniz her şeyden önemlidir.
 • İndireceğiniz uygulamayı araştırın, yorumları mutlaka okuyun.
 • Uygulama, veya site size abartılı bir para vaat ediyorsa aman dikkat! Dolandırıcı olabilirler.
 • Sabırlı olun! Bu bir birikim işi, unutmayın.
 • Bu işten kazandığınız parayı çekmeniz için belli bir alt limit olacaktır, bunu iyi araştırın.
 • Bazı uygulamaların para çekme alt limiti çok yüksek oluyor. Bu, daha fazla vakit harcamak demek. Tercih etmemenizi öneririm.
 • Yeni sitelere, yeni uygulamalara dikkat! Köklü uygulama ve sitelere yönelmenizi tavsiye ediyorum.
 • Aynı anda birden fazla uygulama ve siteye yönelin! Bu şekilde daha çok para kazanabilirsiniz.

Video izle para kazan uygulaması çeşitleri için söyleyeceklerim bu kadar. Bol kazançlar! 🙂

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Dolarla Para Kazanmak

Dolarla Para Kazanmak – 2023’DE BU YOLLARLA DOLAR KAZAN!

YouTube Shorts Para Kazanma 2023 – En Hızlı, En Yüksek!

Axess Chip Para Nerelerde Geçerli

Axess Chip Para Nerelerde Geçerli? 2023 EN YENİ LİSTE!

Pasif Gelir Kaynakları

2023 Yılında Pasif Gelir Kaynakları – HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN!

Evden Para Kazanma

Evden Para Kazanma Yolları! GÜNCEL 15 YÖNTEM

Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar 2023 – GERÇEK PARA KAZANDIRAN APP!

Daha Fazla Makale

Yürüyerek Para Kazanma

Yürüyerek Para Kazanma 2023 | En Kazançlı 16 Uygulama!

3D Yazıcı ile Para Kazanmak

3D Yazıcı ile Para Kazanmak | Neler Yapılabilir? 7 YÖNTEM!

Mail Okuyarak Para Kazanma

Mail Okuyarak Para Kazanma 2023 – EN KAZANÇLI 14 SİTE!

Bedava Kripto Para Veren Siteler

Bedava Kripto Para Veren Siteler 2023 – Coin Veren Borsalar!

Steam Para Kazanma 2023 – Para Kazandıran Oyunlar!

Öğrenci Para Kazanma Yolları

Öğrenci Para Kazanma Yolları 2023 – 30 EN KAZANÇLI Yöntem

Oyun Test Ederek Para Kazanma | 5 YÖNTEM!

Makale Yazarak Para Kazanma

Makale Yazarak Para Kazanma 2023 | Yazı Yaz Para Kazan!

X