Growtopia Para Kazanma 2023 – Evden Para Kazan!

Yazar: isil Tarih: 06.03.2023
Growtopia Para Kazanma

Growtopia para kazanma 2023 yılında oyunseverler tarafından yine çok araştırılıyor. Neden mi? Çünkü Growtopia gerçek para kazanma araçlarından biri. Üstelik bu oyun internetten para kazanma alternatifi olmasının yanı sıra oyunculara sosyal bir çevre de sağlıyor.

Yani hem keyifli zaman geçirerek para kazanırken hem de yeni arkadaşlar edinmenize imkan tanıyor. Bu fikir ilginizi çekti mi? Okumaya devam edin!

Bu oyundan maksimum fayda sağlamak için Growtopia nedir, ne değildir çok iyi bilmeniz gerekir. Merak etmeyin, bu içeriği okuduğunuzda aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulacaksınız. Growtopia nasıl oynanır ve size ne kazandırır öğrenmiş olacaksınız. Growtopia’dan para kazanılır mı? Gelin birlikte bakalım!

Growtopia Nedir?

11 yıl önce geliştirilmiş olan Growtopia, 2023 yılı itibarı ile 750 bini aşkın sayıda kullanıcısı bulunan online bir oyundur. Aslında bir çiftlik oyunu olarak tasarlanan bu evrende bu tür oyunlara oranla çok daha fazla hareket alanı bulunur. Growtopia para kazanma yolculuğunda ister doktor olursunuz ister hayalet avcısı ya da başarılı bir müzik yapımcısı. Seçim sizin!

Oyun oynayarak para kazanma alternatifi sunan bu oyunda “Universe” olarak adlandırılan pek çok farklı bölüm bulunur. Oyunun web sitesine girdiğinizde sizi bambaşka bir evren karşılar. Evrenler arası bu yolculukta oyunda bulunan birbirinden farklı para birimlerini kazanır ve harcarsınız. Yarattığınız evrenleri satarak para kazanabilirsiniz.

Growtopia para kazanma aracı olmasının yanı sıra sosyal bir mecradır ve bu oyun kapsamında yapılan buluşmalara, toplantılara katılarak sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

Growtopia indirmek için: Growtopia İndir

Growtopia Nasıl Oynanır?

Growtopia Para Kazanma 2023 - Evden Para Kazan!
Growtopia Nasıl Oynanır?

Growtopia nasıl para kazanılır sorusunun yanıtı başarılı ve sabırlı bir oyuncu olmakta saklı. Bu oyunun web sitesinden oyunu indirdikten sonra sizi dev bir çiftlik karşılar. İlk aşamada önünüze çıkan kutucukları kırarak ilerlemeniz gerekir. Her kutu kırdığınızda “WL” kazanırsınız. Growtopia WL kazanma üzerine kurulmuştur diyebilirim. İlerledikçe item’lar kazanır ve kendi evreninizi yaratırsınız. 

Oyun size para kazanmanız için 7 seçenek sunar: Surgery: Fishing, Vend Shops, Trade, Farm, Mass ve Geiger. Growtopia para kazanma mantığı item toplamaya ve bu item’ları satmaya dayanır. Örneğin; 4000 elmas topladığınızda 2 adet DL kazanabilirsiniz. Daha sonra oyun için veya oyun dışı uygulamalarda kazandığınız DL’ları satabilirsiniz. 

Oyunda kazanılan bir başka para birimi ise WL’dir. 

Bu oyun hakkında güzel iki haber verelim:

  • Telefon, tablet, bilgisayar gibi tüm dijital araçlardan oynanabilir.
  • Ücretsizdir.

Özellikle TikTok dünyasında popülerliği artan bu Growtopia’dan ne kadar kazanılır, ayıracağınız zamana değer mi gelin bakalım.

Gowtopia’dan Ne Kadar Para Kazanılır?

Growtopia Para Kazanma 2023 - Evden Para Kazan!
Growtopia Oynamak Ne Kadar Kazandırır?

Growtopia para kazanma mantığı WL ve DL kazanmak üzerine kurgulanmıştır. Yani Growtopia item yaparak para kazanma oyunudur diyebiliriz. Biriktirdiğiniz her 100 WL ile 1 DL kazanırsınız. Growtopia 1 DL kaç TL sorusunun 2023 yılı için cevabı 20 TL civarındadır. Yani 60 cent ile 1 USD aralığındadır. (Anlık kur doğrultusunda bu rakamın TL karşılığını kontrol etmeniz daha doğru olacaktır.)

Biriktirdiğiniz WL’leri birleştirirseniz Blue Gem Lock kazanırsınız. İşte bu noktada ciddi rakamlardan söz etmeye başlayabiliriz çünkü bir Blue Gem Lock fiyatı 60 ile 100 USD arasında değişir.

Peki bu para nasıl kazanılır? İçeriğimizin başında bahsettiğim kutucukları kırarak! Üstelik başarı sağladıkça farklı evrenlere giriş yaparak çok daha hızlı şekilde WL kazanabilirsiniz. 

Bu aşamada karşınıza Casino yani kumar bölümü gelecektir ancak bu bölüme giriş yapmanızı önermem. Legal değildir, risk oldukça fazladır ve kazandığınızdan fazlasını kaybedebilirsiniz. Bu nedenle size sahip olduğunuz DL’leri ilgili mecralardan satmanızı tavsiye ederim.

Öneri Yazı: E-Kitap Yazarak Para Kazanmak

Growtopia’dan Para Kazanmak İçin Öneriler!

Growtopia Para Kazanma 2023 - Evden Para Kazan!
Growtopia Para Kazanmak İçin Tüyolar

Growtopia dan para kazanmak! Nasıl mı? Belirli miktarda DL sahibi olduktan sonra bunların satışını gerçekleştirerebilirsiniz. İşte bu noktada Growtopia gerçek para kazanma oyununa dönüşür. Burada dikkat etmeniz gereken çok önemli bir konu var: Dolandırılmamak!

Aşağıda önereceğimiz tüm fikirleri uygularken alışveriş yaptığınız kişiler konusunda çok dikkatli olmalısınız. O halde soruyor olmalısınız: Growtopia güvenilir mi? Growtopia para kazanma konusunda güvenilir bir sistemdir ancak her mecrada olduğu gibi bu yazılımı da kötüye kullanmak isteyenler vardır. 

  • WL satışı için güvenilir, çok takipçisi olan gamer’ların YouTube hesaplarını takip edebilir ve açtıkları Discord gruplarına katılabilirsiniz. Satışlarınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca siz de ihtiyacınız olan noktalarda Growtopia WL satın alma yolunu tercih edebilirsiniz.
  • Growtopia surg nasıl yapılır? Sizin için faydalı bir video bırakıyorum:
Growtopia Nasıl Para Kazanılır
  • Dikkat! Asla güvenilir olmayan satıcılara oyundaki mal varlıklarınızı transfer etmeyin!

Growtopia hile konusunda tehlikelere açık olabilir.

Bu oyunu oynamak oldukça basittir, YouTube’dan birkaç video izleyerek kolaylıkla oyunun mantığını kavrayabilirsiniz. Growtopia para kazanma noktasında ise mutlaka zaman yatırımı yapmanız gerekecektir. 

İnternetten oyun oynayarak para kazanma fikri ilginizi çekiyor mu? Bu içeriğimize de mutlaka göz atmalısınız: Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Growtopia ile Para Kazanmak! Bilmeniz Gerekenler!

Growtopia Para Kazanma 2023 - Evden Para Kazan!
Growtopia ile Para Kazanmak – Bilinmesi Gerekenler

Growtopia para kazanma aracı olarak keyifli bir seçenektir. Yine de şunu söylememizde fayda var; bu oyunu oynamak yalnızca bir ek gelir olarak düşünülebilir. Yani zaten bu oyunu seviyor ve keyifle oynuyorsanız bir yandan bu oyundan para kazanmanız mümkün. Yalnızca evden çalışarak ek gelir elde etmek amacıyla bu oyunu oynayabilirsiz.

Peki, çok kazanan yok mu? Growtopia en zengini kim? Tabii ki çok para kazanan eski oyuncular var ve bu oyunun zenginleri de sadece 1 kişi değil. Yine de Growtopia ile zengin olmak çok gerçekçi bir hayal sayılmaz.

Growtopia para kazanma gerçek mi diyenlere özel bir ipucu geliyor! 🙂

Paratik İpucu: Eğer gerçek bir oyunseverseniz ve bu hobinizi kazanca dönüştürmek istiyorsanız YouTube kanalı açmayı düşünebilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak Twitch üzerinden oyun sürecinizi paylaşarak para kazanabilirsiniz. Tabii ki bu noktada zamana ihtiyacınız olacak ancak Growtopia para kazanma konusunda bu yolu izleyerek daha çok getiri sağlayabilir. 

Growtopia Para Kazanma Fikri Size Nasıl Geldi?

Bu içerikte Growtopia para kazanma konusunda merak edebileceğiniz tüm soruları yanıtlamak üzere yazdım. Eğer farklı sorularınız varsa bize aşağıda yer alan yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Keyifli oyunlar ve bol kazançlar dileriz!

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

günlük para kazanma

Günlük Para Kazanma – 15 GARANTİ YÖNTEM!

Yorum Yaparak Para Kazanma

Yorum Yaparak Para Kazanma 2023 – Trendyol, Amazon, YouTube!

Kolay Para Kazanma Yolları

Kolay Para Kazanma Yolları – EN KOLAY 10 YÖNTEM

spotify para kazanma

Spotify Para Kazanma 2023 – Güncel ve Garanti Yöntemler

Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Çeviri Yaparak Para Kazanmak – 10 Freelance Çeviri Sitesi

Fotoğraf Satarak Para Kazanmak

Stok Fotoğraf Satarak Para Kazanmak | En İyi 16 Uygulama!

Daha Fazla Makale

Netflix İzleyerek Para Kazanmak

Netflix İzleyerek Para Kazanmak | 4 ETKİLİ YÖNTEM!

3D Yazıcı ile Para Kazanmak

3D Yazıcı ile Para Kazanmak | Neler Yapılabilir? 7 YÖNTEM!

Steam Para Kazanma

Steam Para Kazanma 2023 | En Popüler 5 Oyun ve Yöntemleri!

instagram'dan para kazanmak

Instagram’dan Para Kazanmak 2023 – Fenomen Kazançları!

Sanal Ayakkabı İle Para Kazanma 2023 -Yürüyerek Para Kazan!

Sanal Ayakkabı İle Para Kazanma 2023 -Yürüyerek Para Kazan!

Link Kısalt Para Kazan

Link Kısalt Para Kazan 2023 | 15 Link Kısaltma Sitesi!

Growtopia Para Kazanma

Growtopia Para Kazanma 2023 – Evden Para Kazan!

TikTok Kazanç Hesaplama

TikTok Kazanç Hesaplama 2023 – TikTok Kazancını Öğren!

X