Turkcell Home Ofis Çalışma Şartları 2024 | Zamlı Maaşları!

Yazar: Hacer Tarih: 11.01.2024
Turkcell Home Ofis Çalışma Şartları

Pandemi döneminden sonra evden çalışarak para kazanma konusu herkesin gündeminde olmaya başlamıştır. Pandemi ile beraber pek çok şirket de iş pozisyonu olarak evden çalışmayı bünyelerine eklemiştir. Bunlardan birisi de Turkcell’dir. Peki, Turkcell home ofis çalışma şartları nasıldır? Sizler için kapsamlı bir araştırma yaptık.

Turkcell bünyesinde iş bulabileceğiniz pozisyonlardan birisi müşteri temsilcisi olarak çalışmaktır. Müşteri temsilcileri bilindiği üzere evden çalışmaktadırlar. Bu yüzden evden çalışmak isteyen pek kişinin tercih ettiği çalışma pozisyonlarının başında müşteri temsilciliği gelmektedir.

Bu yazımızda sizlere Turkcell evden çalışma şartları ile ilgili merak edilen tüm sorulara yanıtlar vereceğiz. İşte detaylar…

Turkcell Home Ofis Çalışma Şartları Nelerdir?

Home office olarak çalışmayı düşünen kişilerin tercih edebileceği işlerden birisi Turkcell bünyesinde çalışmaktır. Fakat Turkcell’de çalışmak istiyorum diyen kişilerin bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Turkcell home office çalışma şartları genel olarak şu şekildedir:

 • En az lise mezunu olmak,
 • Evden çalışma sistemini uyum sağlayabilmek,
 • Çalışma hızına uygun internet olanaklarına sahip olmak,
 • Öncelikle müşteri memnuniyeti olmak,
 • Uyumlu, sakin ve ikna yönü kuvvetli olmak,
 • Karşılaşılabilecek her türlü probleme karşı çözüm odaklı olmak,
 • 7 gün 24 saat çalışma sistemine uyum sağlayabilmek.

Önerilen İçerik: Trendyol Evden Çalışma Şartları

Turkcell’de Çalışmak: Avantajları ve Dezavantajları

Turkcell Home Ofis Çalışma Şartları
Turkcell Home Ofis Çalışma Şartları

Turkcell bünyesinde çalışmayı düşünen kişilerin en çok merak ettiği konu Turkcell home ofis çalışma şartları konusudur. Yazımızın bu kısmında sizlere Turkcell bünyesinde home office olarak çalışmanın avantajlarıne ve dezavantajlarına yer vereceğiz. Turkcell Call Center’da çalışmak size şu avantajları sağlayacaktır:

 • Uygun Donanım: Turkcell home ofis olarak çalışanlarına uygun donanım sağlamaktadır. Bu donanım içerisinde bilgisayar, telefon ve internet bağlantısı yer almaktadır.
 • Esnek Çalışma Saatleri: Turkcell home ofis olarak çalışanlar esnek çalışma saatleri sahiptir. Esnek çalışma saatlerine sahip olmaları sebebiyle işlerini daha iyi planlayabilir ve özel hayatlarına daha fazla zaman ayırabilirler.
 • Daha Az Masraf: Turkcell, home ofis olarak çalışan kişilerin yol masrafı ve yemek masrafı giderleri daha az seviyededir.
 • Eğitim ve Gelişim Fırsatları: Turkcell home ofis olarak çalışanlarına eğitim ve gelişim fırsatları sağlamaktadır. Bu fırsat sayesinde çalışanların kendilerini geliştirme imkanları bulunmaktadır.
 • Daha Az Stres: Turkcell home ofis olarak çalışan kişiler trafik stresi ve ofis ortamındaki gürültü gibi stres yaratan faktörlerden uzaktırlar.

Turkcell home ofis çalışma şartları her ne kadar iyi olsa da genel anlamda dezavantajlar da söz konusu olabilir. Turkcell müşteri hizmetlerinde çalışmak konusunda yer alan dezavantajlar şu şekildedir:

 • Teknoloji İle İlgili Sorunlar: Home office olarak çalışmanın dezavantajlarından birisi teknoloji sorunlarıdır. Zaman zaman internet bağlantılarında kopmalar meydana gelebilmektedir. Bu da home office olarak çalışan kişilerin işlerini yapmalarını zorlaştırmaktadır.
 • İletişim Problemleri: Home office olarak çalışan kişiler bir ofis ortamında olmadıkları yani fiziksel olarak bir arada olmadıkları için zaman zaman iletişim problemleri yaşayabilmektedirler.

Öneri içerik: Banka Müşteri Temsilcisi Maaşı

Turkcell Home Ofis Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkcell Home Ofis Maaşları
Turkcell Home Ofis Maaşları

Turkcell home ofis çalışma şartları konusuna değindikten sonra sıra geldi Turkcell home ofis başvurusu nasıl yapılır konusuna. Turkcell evde çalışma başvuruları için izlemeni gereken adımlar şu şekildedir:

 • İş başvurusunu Turkcell Kariyer sitesinden, İŞKUR üzerinden veya iş ilanı yayımlayan diğer siteler üzerinden yapabilirsiniz.
 • Başvurunuzu yapmadan önce mutlaka CV’nizi hazır bulundurmalısınız. Çünkü başvuru esnasında sistem üzerinden CV yüklemenizi isteyeceklerdir.
 • Başvurunuzu yaptıktan sonra ilgili pozisyona uygun görülmeniz durumda sizle irtibata geçilecek ve mülakat gerçekleştirilecektir.

Turkcell Evde Çağrı Merkezi İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?

Turkcell home ofis çalışma şartları pek çok kişinin aklına yatmaktadır. Durum böyle olunca Turkcell evde çağrı merkezi iş ilanları nerede yayımlanır diye araştırılmalar yapılmaya başlanmıştır. İş ilanlarının yayımlandığı siteler genel olarak şu şekildedir:

Turkcell Global Bilgi’de Çalışmak Hakkında Her Şey

Turkcell Global Bilgi'de çalışmak hakkında her şey...
Turkcell Global Bilgi’de çalışmak hakkında her şey…

Turkcell Global Bilgi, 1999 yılında bir Turkcell Grup şirketi olarak kurulmuştur. Bu şirket, telekom sektörünün yanında finans, sigorta, perakende, e-ticaret, ulaştırma ve enerji sektörlerinde hizmet vermektedir. Telekom sektöründe verdiği hizmetler arasında dijital servisler (sesli yanıt sistemi, bulut sistemi, robotik süreç otomasyonu vb.), müşteri hizmetleri (çağrı merkezi, home agent vb.) ve satış (satış yönetimi) gibi kategoriler yer almaktadır.

Turkcell home ofis çalışma şartları ilginizi çekiyorsa, konu hakkında diğer kariyer pozisyonlarını da incelemeniz önerilir. Turkcell Global Bilgi zaman zaman işe alım yapmaktadır. İşe alım yaptığı kategoriler şu şekildedir:

 • Bilgi Teknolojileri,
 • Çağrı Merkezi Operasyonları,
 • İnsan Kaynakları,
 • Hukuk,
 • Finans,
 • İdari işler,
 • İş Geliştirme ve Satış,
 • Stratejik Planlama,
 • Müşteri Deneyimi ve Kalite Yönetimi.

Önerilen İçerik: File Market Çalışma Şartları

1- Turkcell Global Bilgi Evden Çalışma Şartları Nasıl?

Turkcell Global Bilgi evden çalışma şartları ile ilgili pek çok iş platformunda olumlu / olumsuz şekilde yorumlar bulunmaktadır. Turkcell home ofis çalışma şartları ile ilgili olumlu yorumlar içerisinde internet faturası desteği, esnek çalışma saatlerinin olması, yemek kartının verilmesi gibi avantajlarının olduğu söylenilmektedir.

Olumsuz yorumlarda ise maaşın az olduğu ve izin günlerinin az olduğu yorumlar bulunmaktadır. Bu yorumlardan hareketle Turkcell Global Bilgi home ofis olarak çalışmanın avantajı olduğu kadar dezavantajı olduğunu söyleyebiliriz.

Turkcell Çalışan Maaşları 2024 – Zamlı Ücretler…

Turkcell çalışan maaşları; çalışılan pozisyona ve deneyim süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Turkcell’de çalışan maaşları 2024 itibari ile genel olarak şu şekildedir:

PozisyonMaaş
Turkcell Satış Danışmanı Maaşı17.002 TL – 20.000 TL
Turkcell Müşteri Temsilcisi Maaşı17.002 TL – 20.000 TL
Turkcell Mağaza Sorumlusu Maaşı22.500 TL – 30.000 TL
Turkcell Yazılımcı Maaşı27.500 TL – 40.000 TL
Turkcell Home Ofis Çalışma Şartları – Çalışan Maaşları

1- Turkcell Evden Çalışma Maaşı 2024

Turkcell’de çalışılabilecek pozisyonlardan birisi müşteri temsilcisi olarak çalışmaktır. Müşteri temsilcileri genel olarak evden çalışmaktadır. Turkcell home ofis çalışma şartları konusunda müşteri temsilcilerinin yakındığı en önemli konu maaşlardır.

 • Turkcell evden çalışma maaşı 2024 yılı itibari ile 17.002 TL – 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Turkcell Home Ofis Çalışma Yorumları

Turkcell Maaşları
Turkcell Maaşları

Turkcell home ofis çalışma şartları ile ilgili olarak yapılan pek çok yorum bulunmaktadır. Bu yorumlardan bazılarını sizler için derledik. İşte o yorumlar…

Global Bilgi’de kendinizi değerli hissedeceğiniz bir çalışma ortamı var. Yan haklarıyla da çalışanı destekler. Ekip arkadaşlarınızla takım ruhu içinde çalışabilirsiniz, ayrıca çeşitli eğitimlerle de kendinizi geliştirebilirsiniz.

İşler yoğun ama Global Bilgi’de terfi etme, farklı bölümlere geçme fırsatları güzel, bunun için eğitimler veriyorlar.
Farklı iş fırsatları sıklıkla çıkıyor.

Yaklaşık 9 ay çalıştım. 9 ay içerisinde güzel bir arkadaşlık ortamı edindim. Takım lideri olsun ekip arkadaşları olsun harikaydı fakat maaş konusunda gerçekten cimriler. Üst yöneticiler çok fazla ilgilenmiyor.

Maaş konusunda adil olsalar gerçekten çalışılır bir yer. Yöneticiler saygılı çünkü şirket bunu gerektiriyor. Başka yerlerdeki işletmeler gibi sokak ağzıyla ve aşağılarcasına konuşamazlar, hakkını rahat rahat arayabilirsin. Tek zor yani yurdum insanına dert anlatmak. İnsanlar telefonda çalışanı rahat rahat aşağılamayı kendilerine hak biliyorlar.

İlginizi çekebilir: Migros Personel Maaşları

Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell home ofis çalışma şartları ile ilgili sıkça sorulan sorular şöyle:

Turkcell Evden Çalışma Zor Mu?

Turkcell home ofis çalışma şartları zor mu değil mi diye pek çok kişi merak etmektedir. Turkcell bünyesinde evden çalışmak bazı durumlarda zor olabilmektedir. Bu durumlardan birisi bazı günlerde yoğunluğun fazla olmasıdır.

Turkcell Global Bilgi Çalışma Saatleri Nasıl?

Turkcell Global Bilgi’de evden çalışma saatleri konusunda kesin bir bilgi yoktur. Yani evden çalışan kişilerin 7/24 çalışma sistemine ayak uydurabilmesi gerekmektedir.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Uçak Mühendisliği Maaşı

Uçak Mühendisliği Maaşı 2024 | THY, TAI, THK Maaşları

Sağlık Yönetimi Maaşları

Sağlık Yönetimi Maaşları 2024 | (ZAMLI) Devlet – Özel

CNC Operatörü Maaşları

CNC Operatörü Maaşları 2024 | Yeni Zamlı Maaş Bilgileri

Jandarma Nasıl Olunur

Jandarma Nasıl Olunur? Ne İş Yapar? 2024 Jandarma Maaşları

Öğrenilmesi Gereken Diller

Öğrenilmesi Gereken Diller: Dünyada Kabul Gören 7 Dil

Almanya Doktor Maaşları

Almanya Doktor Maaşları 2024 | Güncel Maaş Bilgileri!

Daha Fazla Makale

Zara Çalışma Şartları

Zara Çalışma Şartları 2024 | Yeni Zamlı Çalışan Maaşları

Gümrük Memuru Maaşı

Gümrük Memuru Maaşı 2024 | (ZAMLI) Muhafaza Memurluğu Maaş

A101 Çalışma Şartları

A101 Çalışma Şartları 2024 | Zamlı Part Time Personel Maaşları

Özel Güvenlik Nasıl Olunur

Silahsız – Silahlı Özel Güvenlik Nasıl Olunur? 2024 Şartları

Emlakçı Nasıl Olunur?

Emlakçı Nasıl Olunur? Ne İş Yapar? 2024 Emlakçı Maaşları

Banka Çalışan Maaşları

Banka Çalışan Maaşları 2024 | Bankacı, Banka Müdürü Maaşı

Masa Başı İşler

Masa Başı İşler ve Maaşları 2023 | Popüler Meslekler!

Kuran Kursu Öğreticisi Maaşı

Kuran Kursu Öğreticisi Maaşı 2024: ZAMLI! Sözleşmeli – Kadro

X