Swagbucks Para Kazanma – Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

Yazar: isil Tarih: 07.12.2023
Swagbucks Para Kazanma - Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

Swagbucks para kazanma yöntemleri evden çalışmak isteyenlerin gündeminde! 

Hem online çalışarak para kazanma hem de dolar üzerinden gelir elde etme fikri hiç fena sayılmaz öyle değil mi? O halde gelin, şimdi Swagbucks nedir, ne işe yarar açıklayalım. Ayrıca Swagbucks güvenilir mi sorusunu da yanıtlayalım. 

Bu içerikte Swagbucks giriş aşamasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri sizinle paylaşacağım. Bu sistemdeki tüm para kazanma seçeneklerini anlatacağım. Böylece size en uygun yöntemi seçerek hemen kazanca geçebileceksiniz.

Biliyorum ki şu anda aklınızdaki en büyük soru Swagbucks nedir ve nasıl kullanılır? Sizi bekletmeden hemen açıklayayım. Bu içeriğin sonuna geldiğinizde bu sistem üzerinden nasıl para kazanıldığını öğrenmiş olacaksınız. Hatta Swagbucks para nasıl çekilir sorusunun cevabını dahi bulacak ve evden para kazanmaya hazır olacaksınız! 

Swagbucks Nedir?

Swagbucks Para Kazanma - Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!
Swagbucks-Para-Kazanma

Hayat pahalılığının artmasıyla birlikte internetten para kazanmak ve ek gelir elde etmek isteyenlerin sayısı da artıyor. İşte Swagbucks tam da bu noktada devreye giriyor. Bu dijital mecra üzerinden çeşitli görevleri tamamlayarak puan kazanmak ve bu puanları hediye çeki ya da nakit paraya çevirerek kullanmak mümkün oluyor. Yeni gelmişken söyleyeyim; Swagbucks üzerinden kazanılan puanlar SB olarak adlandırılıyor.

Görevler arasında anket doldurmak, video izlemek gibi bilgisayar, tablet ya da telefon aracılığıyla yapılabilecek seçenekler bulunuyor. Şimdi kazanca geçmeniz için size bu mecrayı daha detaylı olarak anlatacak, sistemde bulunan para kazanma yöntemlerini açıklayacağım.

Swagbucks Para Kazanma Yöntemleri

Swagbucks para kazanma yöntemlerini 12 ayrı kategoride değerlendirebiliriz. Şimdi bu yöntemleri açıklayacağım ve size uygun olan yöntem/yöntemleri seçmenize yardımcı olacağım.

1- Swagbucks’ı varsayılan arama motorunuz yaparak başlayın

Swagbucks para kazanma yöntemlerinin ilk adımı ve en kolayı bu mecrayı varsayılan arama motorunuz olarak ayarlamaktır. Swagbucks’ı tıpkı Google gibi tüm araştırmalarınızı yapmak için kullanabilirsiniz. Her arama sonucunda SB puanı kazanırsınız.

2- Video izleyin

Sistem üzerinden video izleyerek para kazanabilirsiniz. Videoların içeriği oldukça çeşitlidir, ilginizi çeken alanlarda video izleyerek hem keyifli vakit geçirebilir hem de SB puanlarını toplayabilirsiniz.

3- Anket doldurun

Binlerce marka bu sistem üzerinde anketlerini yayınlamakta böylece hizmetleri konusunda doğru hedef kitleye ulaşarak geri bildirim almaktadır. Swagbucks kullanıcıları ise bu anketlere katılarak SB kazanmaktadır. Yani Swagbucks anket doldurma yöntemi kazan kazan felsefesini içermektedir.

4- Telefonunuza uygulama ve oyunlar indirin

Sistemde kayıtlı uygulama ve oyunları telefonunuza indirerek SB kazanabilirsiniz. Dikkat! İndirdiğiniz oyunların ücretsiz olmasına özen gösterin ki kazancınız uygulama içi satın alımlara gitmesin. Bazı durumlarda oyun oynamanız da gerekebilir. Bu eğlenceli seçeneği ayrı bir başlık olarak ele alalım çünkü buna değer. 🙂 

İlgili Yazı: Para Kazandıran Uygulamalar

5- Swagbucks’ın marka elçisi olun

Swagbucks para kazanma yöntemlerinden bir diğeri ise bu sistemi çevrenize tanıtmaktır. Sistem size bir referans kodu verir, arkadaşlarınız bu konu kullanarak Swagbucks’a dahil olduğunda 300 SB kazanırsınız. Bilgisayar üzerinden gelen kayıtlarda bu puan 400’e çıkar. Eğer katılan arkadaşınız ilk 30 gün içinde 300 ve üzeri SB puan elde ederse arkadaşınızın üyeliği boyunca kazanacağı tüm puanların %10’unu değerinde bonus kazanırsınız.

Zaten internetten para kazanmak için kullandığınız ve memnun kaldığınız bir sistemi doğal olarak çevrenizle paylaşırsınız. İşte bu tavsiye size SB kazandırır. 

6- Mobil oyun oynayın

Swagbucks para kazanma yöntemleri arasında en eğlenceli olan ile devam edelim… İnternetten  oyun oynayarak para kazanmak hayal gibi değil mi? Sistem üzerinden indirdiğiniz oyunları oynayarak SB kazanabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak sistem üzerinde açılan yarışmalara katılarak da kazanca geçebilirsiniz. Örneğin; eğer genel kültürünüze güveniyorsanız Swagbucks oyunu listelerinde yer alan bilgi yarışmalarına katılabilir, bu yolla puan toplayabilirsiniz.

Her yarışmada yaklaşık 1000 $ değerinde ödül dağıtılır ve bu rakam başarılı oyuncular arasında paylaştırılır. Elenmeniz durumunda arkadaşlarınızı sisteme davet ederek bir hak daha kazanabilirsiniz. Swagbucks para kazanma imkanlarının yanında dostluk bağlarına da güç katıyor diyemez miyiz?

Yazımızı İnceleyin: Para Kazandıran Oyunlar

7- Alışveriş yapın

Amazon, eBay gibi sistemlerden yapacağınız alışverişleri Swagbucks üzerinden yaparak SB kazanabilirsiniz. Ayrıca bazı markalarda yapacağınız alışverişlerde puanlarınızı kullanarak para iadesi almanız da mümkündür.

8- 50 SB değerinde kodunuz var!

Swagbucks tarafından geliştirilen Swigbutton eklentisini tarayıcınıza kurarak 50 SB kazanabilirsiniz. Ayrıca bu eklentinin size gönderdiği bildirimleri takipte kalarak ve yeni görevleri tamamlayarak daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

9- Çekilişlere katılın

Swagbucks para kazanma yöntemleri arasında şansınızı kullanabileceğiniz bazı alternatifler de var. Belirli bir miktarda SB ödemesi yaparak çekilişlere katılabilir ve çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Risk almayı sevenler, kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diyenler bunu beğendi!

10- Aboneliklerinizi Swagbucks üzerinden yapın

Bir yere abone olmadan önce 2 kere düşünün! Birincisi bu aboneliğe gerçekten ihtiyacınız var mı? Eğer cevabınız evet ise sıradaki soru: Bu abonelik Swagbucks üzerinden gerçekleştirilebilir mi? Sistem üzerinden aboneliklere katılmak size SB kazandırır.

11- Blog okuyun

Swagbucks ile evden para kazanmak için blog okumak bir başka seçenek. Sistem üzerindeki görevler arasında en çok tercih edilen yöntemlerden biri olan bu yöntem yoluyla hem bilginizi artırabilir hem de SB kazanabilirsiniz!

Öneri Yazı: İnternetten Para Kazanma

4 Adımda Swagbucks ile Para Kazanmak! Nasıl Başlamalı?

Swagbucks Para Kazanma - Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!
Swagbucks Türkiye

Online para kazanma yöntemlerini araştırırken Swagbuck ile tanıştınız. Eğer bu sistem size yakın geldiyse şu anda merak ediyor olmalısınız: Swagbucks Nasıl Kullanılır?

  • Adım 1: Öncelikle Swagbucks adresinden sisteme kayıt olun. 
  • Adım 2: Sistemi detaylı olarak inceleyin. Mevcut görevleri inceleyin ve size uygun olanları belirleyin. 
  • Adım 3: Günlük görev listenizi tamamlamaya özen gösterin. Gelen kutunuzu takip edin ve size sunulan önerileri değerlendirin, fırsatları takipte kalın. Zaman zaman risk alarak çeşitli çekiliş ve müsabakalara katılın.
  • Adım 4: Sistem üzerinden kazandığınız puanları hediye çekine dönüştürün ya da nakit olarak çekin.

Her işte olduğu gibi Swagbucks para kazanma konusunda da disiplin, doğru adımları izlemek, hedefler belirlemek ve bu işi en iyi şekilde yapmak şart!

SIK SORULAN SORULAR

Swagbucks Güvenilir mi?

İnternetten para kazanma yöntemleri arasında son dönemde öne çıkan 
Swagbucks güvenli bir sistemdir. Şunu mutlaka belirtmeliyim ki bu sistem size kazanç garantisi sunmaz. Bu sistemi kendi işiniz gibi düşünebilirsiniz, emek ve zaman verirseniz gelir elde edebilirsiniz ancak yalnızca bu mecraya üye olmak kazanç sağlamak için yeterli değildir.

Swagbucks SB Değeri Ne Kadar?

Swagbucks para kazanma modeli puan toplama üzerine kuruludur. Sistem üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm hareketler size SB kazandırır. Peki, Swagbucks 1 SB ne kadar?
Bu soruyu biraz daha anlamlı rakamlar üzerinden açıklayalım. 18.000 SB 100$ değerindedir. Ayrıca 850 SB ile 5$ değerinde Amazon hediye çeki kazanabilirsiniz.

Swagbucks’tan Ne Kadar Para Kazanılır?

Sistemden ne kadar para kazanacağınız tamamen sizin çalışmak için ayıracağınız süreye bağlıdır. Swagbucks Türkiye kullanıcı yorumları sistemde uzun süre vakit geçiren kullanıcıların 200$ ila 300$ arasında aylık gelir elde edebildiğini göstermektedir.

Swagbucks Nasıl Para Çekilir?

Ana sayfada ekranının sağ üst kısmından profilinize girin.
Profil ekranında gelen “SB’nizi Kullanın” sekmesine tıklayın.
Çekmek istediğiniz bakiye miktarını girin veya kullanmak istediğiniz indirim kuponunu seçin.
Not: Ödemenizi nakit almak için PayPal hesabınız olması gerekir. Size gelen onay mail’ini cevapladıktan sonra ödeme hesabınıza geçer.

Paratik’ten Özel Swagbucks Tüyoları

Swagbucks Para Kazanma - Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!
Swagbucks Anket
Tüyo 1
Arama motoru olarak Swagbucks’ı kullanmaya başlayın. Her 10 aramada 10 SB puanı toplayın. Her gün bunu düzenli olarak yaptığınızda 6 ayın sonunda çok emek vermeden 3000 SB toplayabilirsiniz.
Tüyo 2
Günlük hedefleri tamamlayın. Böylece görevleri tamamlamanın yanı sıra günlük hedefinize ulaştığınız için de ek SB kazanırsınız. 
Tüyo 3
Swagbucks Türkçe eklentisi bulunmamaktadır ancak üzülmeyin. Bu durumu İngilizcenizi geliştirmek için bir fırsata çevirin. Böylece sisteme alışma sürecinde kazanca geçebilirsiniz.
Tüyo 4
Swagbucks ekşi sözlükte çok araştırılıyor. Swagbucks Türkiye’de henüz çok tanınmadığı için çok giri bulunmuyor. Unutmayın; bir sektöre ilk adımları atanlar daha çok kazanırlar.
Tüyo 5
Swagbucks Türkiye üzerinden erişim sağlamanız için VPN kullanmanız gerekir. Nakit ödeme almak için PayPal erişimi gerekeceğini de hatırlatmış olalım.
Swagbucks Para Kazanma – İpuçları

Farklı evden para kazanma fikirleri için tıklayın: Evde Para Kazanma Yolları

Swagbucks Para Kazanma Yolculuğu Başlasın!

Bu içerikte sizinle evden çalışarak para kazanma yolculuğunuzu Swagbucks ile başlatmanız için gerekli bilgileri paylaştık. Farklı sorularınız var ise bize hemen aşağıda yer alan yorumlar bölümünden ulaşın.

Swagbucks para kazanma yolculuna çıkmaya hazır mısınız?

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
  • HGA - 11/06/2023

    Trde paypal mi var?

Benzer İçerikler

Youtube içerik Fikirleri

Youtube İçerik Fikirleri 2023 | Yaratıcı ve Özgün Fikirler!

Para Kazandıran Halk Eğitim Kursları

Para Kazandıran Halk Eğitim Kursları 2023 – Güncel 10 Kurs!

Telegram Para Kazanma 2023 | En Etkili 8 Yöntem!

Telegram Para Kazanma 2023 | En Etkili 8 Yöntem!

Sermayesiz Para Kazanma

Sermayesiz Para Kazanma Fikirleri! – 20 EN KAZANÇLI YOL!

Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle Borç Para Veren Yerler 2024 – Sahibinden Borç Para

Online Eğitim Vererek Para Kazanma

Online Eğitim Vererek Para Kazanma: Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Daha Fazla Makale

Sanal Ayakkabı İle Para Kazanma 2023 -Yürüyerek Para Kazan!

Sanal Ayakkabı İle Para Kazanma 2023 -Yürüyerek Para Kazan!

Görev Yaparak Para Kazanma

Görev Yaparak Para Kazanmak 2023 | 7 Uygulama ile Kazanın!

Papara Para Kazanma Yolları

2023 Yılında Papara Para Kazanma Yolları – Güvenilir Yöntem!

Soru Çözerek Para Kazanma

Soru Çözerek Para Kazanma | 10 Öneriyle Soru Yaz Para Kazan!

Para Kazandıran Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar 2023 | Oyun Oynayarak Para Kazan!

Oyun Test Ederek Para Kazanma | 8 Sıradışı Yöntem!

Oyun Test Ederek Para Kazanma | 8 Sıradışı Yöntem!

Sosyal Medyadan Para Kazanmak - En Kazançlı 12 Uygulama!

Sosyal Medyadan Para Kazanmak – En Kazançlı 12 Uygulama!

Swagbucks Para Kazanma - Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

Swagbucks Para Kazanma – Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

X