Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

Senetle Borç Para Veren Yerler 2023 – Sahibinden Borç Para

Gizem Editör tarafından yazıldı.
Senetle Borç Para Veren Yerler

Bankalarda kredi alamıyor musunuz? Senetle borç para veren yerlerden ihtiyacınız olan parayı temin edebilirsiniz. “Senet karşılığı borç para verilir” diyen birçok yer ve şahıslara başvurabilirsiniz. Sahibinden borç para alabileceğiniz birçok kurum var.

İstanbul, Eskişehir, Adana, Ankara, Antalya, İzmir ya da Bursa… Hiç fark etmez! Türkiye’nin her şehrinden senetle para veren yerleri bulabilirsiniz. Kuyumcular, galeriler, faktoring şirketleri, vakıflar ve daha fazlası mevcut… Bu konuda nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağınız.

En güvenilir ve doğru şekilde senetle kredi veren yerlere ulaşabileceksiniz. Sahibinden senetle para için devam edin..

Senetle Para Nasıl Alınır?

Senetle Borç Para Veren Yerler
Senetle Borç Para Veren Yerler

Bankalardan kredi alamayan, kara listede bulunan, borçlu kişiler için en iyi yöntem senetle para bulmaktır. Bunun için senetle borç para veren yerler ve şahıslar değerlendirilmelidir. Konuyla alakalı illegal yöntemlerin var olduğunu biliyorsunuzdur.

Sahibinden borç para bulma konusunda bu güvensiz yöntemleri asla önermiyoruz. Senetle para nasıl alınır? Tamamen yasal olacak yöntemleri sizlere aktaracağız. Borç para alabileceğiniz birçok alternatif yer olduğunu belirtelim. Aşağıda detayları sizlere aktardık.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular
Senetle Borç Para Veren Kuyumcular

Senetle borç para veren yerler arasında bazı kuyumcular da yer alıyor. Kuyumculardan senet imzalayarak nakit para edinebilirsiniz. Altın fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklı eskisi kadar satış yapamayan kuyumcular bu yöntemle para kazanabiliyorlar.

 • Elbette senet mantığında olduğu gibi belli bir miktar faiz koyacaklardır. Yani aldığınız 10.000 TL’yi ilerleyen bir tarihte 15.000 TL olarak ödemeniz gerekebilir. O nedenle senetle para alırken imzaladığınız senede dikkat edin. İyice kontrol edin.
 • Her kuyumcu tabii ki “senetle borç para veriyorum” demiyor. Eğer mahallenizde tanıdığınız kuyumcular varsa işe onlara sorarak başlayabilirsiniz. Senet karşılığı borç para alıp alamayacağınızı kibar bir şekilde sorabilirsiniz.
 • Özellikle şehrinizde kuyumcular çarşısı ya da kuyumcuların yoğun olarak bulunduğu yerler varsa buraları tercih edebilirsiniz. Örneğin İstanbul Kapalı Çarşı sahibinden borç para bulmak için ideal bir yer.

Hemen paraya mı ihtiyacınız var? Acil para bulma yolları için hazırlanan yazımızı okuyun…

Senetle Para Veren Galeriler

Senetle Borç Para Veren Galeriler
Senetle Borç Para Veren Galeriler

Senetle borç para veren yerler için devam edelim… Ekonomik koşullardan dolayı insanların birçoğu araç almakta da zorlanıyor. Bu durumdan kaynaklı bazı galeriler senetle borç para verebiliyor. Senetle para veren yerler arıyorsanız, şehrinizde bulunan galeriler ile iletişime geçebilirsiniz.

Ya da bir diğer seçeneğiniz ise senetle araba alıp, satmaktır. Riskli bir yöntem olduğu aşikar çünkü senet tarihi geldiğinde arabanın parasını ödeyebilmelisiniz. Aksi takdirde yüklü miktarda borcun altına girebilirsiniz. Bu nedenle dikkatli adımlar atmalı ve emin olacağınız seçenekleri değerlendirmelisiniz.

Borç Para Veren İkrazatçılar

Borç Para Veren Şirketler
Borç Para Veren Şirketler

Borç para veren şirketler genellikle ikrazatçılardan oluşuyordu. Aramalarını bu şekilde gerçekleştiren okurlar için konuya bir açıklık getirmek istiyoruz. İkrazatçılar senetle borç para veren yasal kurumlardı ancak devlet tarafından ikrazat firmaları kaldırıldı. Senetle borç para veren yerler arasında ikrazatçılar artık yok.

Bu firmaların birçoğu artık Faktoring ve Finansman şirketi olarak yollarına devam ediyorlar. O yüzden senetle para veren yerler için faktoring şirketlerini değerlendirebilirsiniz. Aşağıda sizlere bazılarını sunduk.

Okumak isteyebilirsiniz: İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Senetle Borç Para Veren Faktoringler

Senet Karşılığı Borç Para Verilir
Senet Karşılığı Borç Para Verilir

Yukarıda ikrazatçılar yerine artık faktoring firmalarından yararlanabileceğinizi söylemiştik. Borç para arıyorum diyorsanız bu şirketlere yönelebilirsiniz. Faktoring şirketlerinin borç para veriyorum diyebilmesi için sizlere bazı şartlar sunabilir. Senetle borç para veren faktoringler şu şekilde;

 • Şirinoğlu Faktoring
 • Destek Finans Faktoring
 • Halk Faktoring
 • Yaşar Faktoring
 • Anadolu Faktoring
 • Çağdaş Faktoring

Bu şirketler dışında şehrinizdeki faktoring firmalarını internetten araştırıp iletişime geçebilirsiniz. Senetle kredi veren yerler için faktoring firmaları sizlere yardımcı olabilirler.

Faktoring şirketlerini kolayca bulabilmek için Google “Haritalar” kısmından faydalanabilirsiniz. Faktoringler şeklinde arama yapabilir ve soldaki iletişim adreslerinden firmalara ulaşabilirsiniz.

Hızlı para kazanmak için sizlere hazırlamış olduğumuz yazı da ilginizi çekebilir.

Senetle Borç Para Veren Vakıflar

Senetle Borç Para Veren Yerler
Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle para için en güvenilir yollardan birisinden bahsedeceğiz. Senetle borç para veren yerler için vakıfları tercih edebilirsiniz. Sayıları çok fazla olmasa da senetle borç para veren vakıflar var. Bunun için şehrinizdeki çeşitli vakıflara başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıflardan borç para almak için geçerli bir nedeninizin olması gerektiğini en başta belirtelim. Çünkü vakıflar borç para veriyorum demek için gerçekten ihtiyacı olan kişileri seçer. Örneğin sağlık, eğitim gibi hassas konularda paraya ihtiyacınız varsa borç para almanız daha mümkündür.

Vakıf ve derneklerde bulunan hayırseverlere de ulaşabilirsiniz. Durumunuzu doğru ve net bir şekilde açıklayabilirsiniz. Senetle para veren yerler için devam edelim…

Senetle Para Veren Tefeciler

Senetle Para Veren Tefeciler
Senetle Para Veren Tefeciler

Senetle borç para veren yerler için araştırma yapan birçok kişinin senetle para veren tefeciler şeklinde arama yaptıklarını gördük. Bu konu hakkında sizleri uyarmamız gerekecek. Senetle borç para veriyorum diyen tefeciler olsa da güvenilir bir yöntem olarak önermemekteyiz. Senetle borç veren yerler arasında tefecileri asla önermiyoruz.

Tefecilerden borç para almak yasal olmadığı gibi sonrasında başınıza dert açılabilir ve dolandırılabilirsiniz. Çok yüksek faiz oranlarıyla senetle borç para veren tefeciler var.

Aldığınız parayı sonrasında çok yüksek miktarda geri ödemenizi isteyebilirler. Her ne kadar sahibinden borç para için tefeci ihtimali olsa da bu yönteme kesinlikle başvurmayın.

Bu nedenle daha resmi yolları tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Yukarıda sizlere “senet karşılığı borç para verilir” diyebilecek güvenilir yerleri önerdik. Senetle borç para veren yerler için son önerimizde sıra…

Sahibinden Senetle Kredi

Şirketlerden, firmalardan ve çeşitli işletmelerden borç para bulamadıysanız şahıslardan senetle para alabilirsiniz. Elden borç para almak sağlıklı bir yöntem olabilir.

 • Sahibinden senetli kredi almak istiyorsanız çevrenizden faydalanabilirsiniz. Çevrenizde borç para verebilecek insanlar olabilir.
 • Çevreniz dışında internetten faydalanabilirsiniz. Sosyal medya platformlarında senet karşılığı borç para verilir diyenler olabiliyor. Onlar ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
 • Yardım vakıflarından ve derneklerinden borç para veren hayırseverlere de ulaşabilirsiniz.

Popüler Yazımız: Yürüyerek Para Kazanmak

“Senet Karşılığı Borç Para Verilir” – Bunlara Dikkat!

Senetle Kredi Veren Yerler
Senetle Kredi Veren Yerler

Değerli okuyucular yukarıda sizlere sahibinden senetle kredi almak hakkında bilgiler verdik. Ancak internette senetle para konusunda faydalanmak isteyen çok fazla dolandırıcı var. Özellikle gidip kendi elinizle senet imzalamayacaksanız daha da dikkatli olmalısınız. Özellikle şu noktalara dikkat etmenizi öneririz…

 • Eğer senetle borç para aldığınız yer bir firmaysa mutlaka iletişim bilgilerini bulun, firmayı yerinde görün.
 • Senetle borç para veriyorum diyen şahıslar sizden ön ödeme isterse bunu kabul etmeyin. Evrak göndereceğiz şekilde sizden para isteyenlere inanmayın.
 • Senet doldurulurken mutlaka ne kadarlık bir senet imzaladığınızı kontrol edin. Sondaki, baştaki rakamın çizilmediğinden ve net okunabilir olduğundan emin olun.
 • Borç para karşılığı verilen senetin tarihinden ve faizinden de emin olun.
 • Senetle para için sizden noterden vekalet isteyenlere asla inanmayın.

Senetle borç para veren yerleri sizlere anlattık. Aklınızdaki soruları aşağı yorum olarak bırakın. Ayrıca sitemiz tarafından ve ismiyle senetle borç para verilmediğini belirtmek isteriz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

 • Metin - 12/03/2023

  20000 TL acil bir haftalına 22bin olarak öderim istanbul

 • FATİH - 10/03/2023

  acil nakit ihtiyacım var ve bugün acil gerekli 5000 tl kadar 20 gün sonra 6000 tl olarakta ödeyebilirim TEKİRDAĞDAYIM

 • Seher - 08/03/2023

  3 aylığına acil 52000 TL ye ihtiyacım var
  3 ay sonrasına faizi ile ödeyeceğim öderim yani

 • Serdar - 06/03/2023

  Merhaba 150.000₺ ihtiyacım var bu yıl sonunda 300.000₺ geri ödeyebilirim,9 aylık beklemek şartı İle.

 • Sinan - 04/03/2023

  SSK li çalışıyorum 20000 TL ye ihtiyacım var ayda 3000 TL ödeme imkanım var. Ankaradayım

 • Sinan - 16/02/2023

  Gün içinde 25000 TL ye ihtiyaç var

 • Burak - 08/02/2023

  Gün icersinde acil 25 bine ihtiyacim var ankaradayim

Benzer İçerikler

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2023 – Dizi İzle Para Kazan!

Link Kısalt Para Kazan

Link Kısalt Para Kazan 2023 – 15 EN İYİ Link Kısaltma Sitesi

Swagbucks Para Kazanma – Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

Dolarla Para Kazanmak

Dolarla Para Kazanmak – 2023’DE BU YOLLARLA DOLAR KAZAN!

Mail Okuyarak Para Kazanma

Mail Okuyarak Para Kazanma 2023 – EN KAZANÇLI 14 SİTE!

youtube kazanç hesaplama

Youtube Kazanç Hesaplama Programı – 2023 KAZANÇ TABLOSU!

Daha Fazla Makale

Nasıl Para Biriktirilir

Nasıl Para Biriktirilir? 17 Para Biriktirme Yöntemi

Growtopia Para Kazanma

Growtopia Para Kazanma 2023 – Evden Para Kazan!

Yürüyerek Para Kazanma

Yürüyerek Para Kazanma 2023 | En Kazançlı 16 Uygulama!

Axess Chip Para Nerelerde Geçerli

Axess Chip Para Nerelerde Geçerli? 2023 EN YENİ LİSTE!

Kwai Para Kazanma

Kwai Para Kazanma Yolları ve Şartları 2023 – MAAŞ TABLOSU!

Google Adsense Para Kazanma 2023 – Google’dan Para Kazan!

Senetle Motor Satan Yerler

2023 Senetle Motor Satan Yerler – Peşinatsız Taksitle Motor

Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle Borç Para Veren Yerler 2023 – Sahibinden Borç Para

X