Nays ile Para Kazanma Yolları | Tek Seferde 200 TL Kazanın!

Yazar: Gizem Editör Tarih: 08.12.2023
Nays ile Para Kazanma

İş Bankası’nın yakın zamanda oluşturmuş olduğu Nays uygulaması ile kolayca para kazanmanızı sağlayacağız! Bu bilgiyi sizlere ilk biz aktarıyoruz… Nays nedir? Anlatacağız. Nays ile para kazanmak inanın çok kolay! Bunun yöntemlerinden sizlere bahsedeceğiz.

Nays para kazanma ile ilgili tüm detayları aktardık. Şimdiden söylüyorum, Nays kazı kazan hilesi gibi illegal yollara başvurmayın! Bu kolay bir şekilde tespit edilebiliyor. Nays gibi borç veren uygulamaları açıklamasak da konuya dair geniş bir bilgi sunacağız.

Nays en fazla ne kadar para veriyor? Bu konuya da kısaca değindik. O halde Nays nedir, nasıl kullanılır sorusuyla başlayalım ve para kazanma detaylarına kadar inelim… 🙂

Nays Nedir?

Nays Nedir?
Nays Nedir?

Nays ile para kazanma konusundan önce uygulamayı tanıtmak istiyorum…

Nays uygulaması henüz adını yeni yeni duyurmaya başlayan bir uygulama. Bizde hemen para kazanmak isteyen kişiler için bu bol kazançlı alternatifi ele aldık. Nays uygulaması İş Bankası’nın Papara tarzında yarattığı bir mobil bankacılık uygulamasıdır. Ayrıca Nays’ı borç para veren uygulamalardan birisi olarak da düşünebilirsiniz.

Uygulama aracılığıyla hızlıca komisyon kesilmeden para alışverişi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yakında borç alma sistemi ile de büyük ses getirecek gibi görünüyor. Uygulamayı kolayca telefonunuza indirebilir ve uygulamanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Birazdan sizlere direkt para kazanma yollarından bahsedeceğim. Nays ile para kazanmak için hangi yollar var? Nays ile nasıl para kazanılır? Öğrenelim.

Öneri içerik: Para Kazandıran Uygulamalar 2023

Nays ile Nasıl Para Kazanılır? Nays ile Para Kazanma Nasıl Yapılıyor? Detaylar…

Nays ile Nasıl Para Kazanılır?
Nays ile Nasıl Para Kazanılır?

Nays ile para kazanmak için bazı yöntemler var. Bu yöntemler sayesinde günlük 200 TL’den fazla dahi para kazanabilirsiniz. Uygulama yeni bir uygulama olduğu için ve çok fazla insan bilmediği için gelir elde etme şansınız daha yüksek diyebiliriz.

Peki, Nays para kazanma yolları neler? Hemen aşağıdaki maddeleri inceleyin!

1- Nays Kazı Kazan Sistemi

Nays ile para kazanma için ilk tercih edebileceğiniz yöntem Şimdi Kazan’la Kazan’dır. Bu t-hediye nakit para kazandıran bir oyun diyebiliriz. Oyundaki 4 kutudan 3’ünde olan aynı tutarı bularak hediye paranıza kavuşabilirsiniz!

Hediye paranız direkt hesabınıza tanımlanır ve harcayabilirsiniz. Hediye paranızı aynı gün harcama şartınız bulunmuyor. Nays hesabınızda biriktirebiliyorsunuz. Bu oyunu bir ay içerisinde 15 kere oynama fırsatınız bulunuyor. 🙂 Gün içerisinde ertesi gün 05:00’a kadar oyunu oynamayı unutmayın… Nays kazı kazan sistemi basit bir şekilde böyle işliyor!

NOT: Nays kazı kazan hilesi gibi aramalar da yapılabiliyor. Ancak bu gibi hile yöntemlerine başvurmanız, yasal açıdan size sıkıntı çıkarabilir. Paratik olarak bu konuda sizleri uyarmayı kendimize görev biliyoruz. 🙂

2- Davet Et Kazan

Diğer bir Nays ile para kazanma yolu ise davet etmek! Evet, bu yöntemle çok fazla kazanç elde edebilirsiniz. Nays para kazanma için arkadaşlarınızı uygulama içerisinden davet edebilir ve nakit para kazanabilirsiniz.

“Davet et” butonundan rehber erişiminize izin vererek, istediğiniz kişiyi uygulamaya davet edebiliyorsunuz. Davet ettiğiniz kişiler gönderdiğiniz link üzerinden uygulamayı indirip, kayıt olursa anında 10 TL hesabınıza yüklenir.

Ne kadar çok kişiyi uygulamaya üye yaparsanız, o kadar daha fazla kazanırsınız. 10 kişiye kadar davet hakkınız bulunuyor.

Öneri: Link Kısalt Para Kazan

3- İlk Para Transferi ile Kazan

Nays ile Nasıl Para Kazanılır
Nays ile Nasıl Para Kazanılır

Uygulama sadece para kazanmanıza olanak sağlamıyor… Yapacağınız birçok bankacılık işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebiliyorsunuz. Avantajlarını aşağıda sizlere ayrıntılı olarak aktardık. Şimdi yapacağınız ücretsiz para transferinden nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağız.

Hesabınıza yapılan para transferleri sayesinde Şimdi Kazan oyununu oynamaya hak kazanıyorsunuz. 50 TL ve üzeri para yüklemeniz yeterli. Böylece gün içerisinde daha fazla kazanç elde etme şansınız oluyor.

Nays ile para kazanmak gördüğünüz gibi çok kolay! Annenizi, kardeşinizi, arkadaşlarınızı davet ederek ve diğer yöntemleri kullanarak 1 saat içerisinde 100 TL‘den fazla kazanabilirsiniz! Bir de para kazanmanın yanı sıra diğer avantajlar da var. Hadi onlara da bir göz atalım.

Nays Borç Alma Şartları 2023

Bilindiği üzere uygulama İş Bankası’na aittir. Dolayısıyla bankacılık hizmetleri açısından yeteri kadar hizmet sağlanıyor. Bu hizmetlerden birisi de borç almadır. Nays borç nasıl alınır, şartları nelerdir? Bunlara değinelim.

 • Nays ile para kazanma haricinde borç da alabilirsiniz.
 • Bunun için ilk olarak onaylı hesap sahibi olmanız gerekiyor.
 • Onaylı hesap sahibi olmak için İş Bankası mobil, internet şubesi ya da şubelerden destek alabilirsiniz.
 • Zaten İş Bankası müşterisiyseniz kendinize ait hesaptan para göndererek hesabınızı onaylayabiliyorsunuz.
 • Yeni İş Bankası müşterisi olacak kişiler için “Borç Al” sekmesine tıkladıktan sonra bazı bilgiler istenir.
 • Bu bilgilere göre borç alınabilecek tutar belirlenir.
 • Onaylı hesap aktif olduğunda artık borç alabilirsiniz.

Elbette Nays gibi borç veren uygulamaları tercih edebilirsiniz. Ancak banka uygulamaları arasında en güvenilir sistemin İş Bankası (Nays’ta) olduğunu söyleyebiliriz.

Öneri içerik: Gerçek Para Kazandıran Siteler

Nays Uygulamasının Avantajları ve Fırsatları Nelerdir?

Nays Para Kazanma
Nays Para Kazanma

Nays ile para kazanmak için hangi yolları kullanacağınızdan bahsettik. Bu şekilde direkt olarak para kazanabilir ve istediğiniz banka hesabınıza parayı çekebilirsiniz. Ancak uygulamanın diğer avantajlarından da faydalanmayı unutmayın derim. Hali hazırda telefonunuzda olan bu uygulamanın sizlere sunduğu birçok avantaj var. Gelin bu avantajlara bir göz atalım:

 • Nays ile para kazanmak dışında para transferlerinizi tamamen ücretsiz şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • Kullanılar arası para göndermek, IBAN’la para göndermek, nakit çekme, para yükleme gibi tüm işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • Nays uygulaması avantajlarından bir diğeri ise ünlü bazı internet sitelerinden alışveriş sitelerinden alışveriş yaptıkça indirimler kazanıyorsunuz. Hatta harcadığınız paranın bir kısmının size iade edilmesini sağlıyor.

Örnek: Nays uygulaması ile Trendyol’dan alışveriş yaptınız diyelim. Bu alışveriş için harcadığınız tutarın %10’ununu geri iadesini alırsınız.

 • Nays uygulaması yakında İstanbul kart ile işbirliğine de başlayacak. Yapılan kart yüklemelerinden indirimler kazanabilecek veya daha ucuza yolculuk gerçekleştirebileceksiniz. Detaylar yakında sizlerle olacak!
 • Aynı zamanda Pazarama, Yemeksepeti gibi ünlü uygulamalardan yapılacak alışverişlerden de belli oranda para iadesi gerçekleştireceği biliniyor.

Gördüğünü gibi Nays ile para kazanmak dışında uygulamanın diğer avantajları da çok cazip. Artık para transferi gibi önemli işlemleriniz için ekstra para harcamanıza gerek yok. Ücretsiz işlemler gerçekleştirirken para kazanmak mümkün.

Nays uygulaması para kazanma konusunda bu avantajları ve fırsatları sunuyor… Şimdi Nays’tan para kazanmak için uygulamayı nereden indireceğinizi anlatalım! 🙂

Öneri içerik: Yürüyerek Para Kazanma Uygulamaları

Nays Uygulamasını İndirin!

Nays İndir
Nays İndir

Nays uygulamasını indirerek hemen para kazanmaya başlamak için yukarıdaki karekodu telefonunuza okutabilirsiniz. Nays uygulaması hem IOS hem de Android cihazlarda kullanılabiliyor.

IOS ve Android uygulamasını tıklayarak da indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak indirip, üye olabiliyorsunuz. Telefonunuzla vakit geçirirken para kazanmak işte bu kadar kolay… Aklınıza takılan soruları aşağı YORUM olarak bırakabilirsiniz. Sizlere hemen yanıt vereceğiz.

Nays ile para kazanma konusunda hile kullanımına dair uyarılarda bulunacağız…

Nays Para Kazanma Hilesi Kullanımı ile İlgili Uyarılar

Günümüzde pasif gelir elde etmek için Nays uygulamasını kullanmak oldukça kolay. Ancak kişiler, böyle bir fırsatı suistimal edebiliyorlar. Bunlardan birisi de Nays para kazanma hilesidir. Hile kullanımı, elbette hiç etik olmayan bir davranış. Ancak bu hileyi kullanmanın olası zararlarından biraz bahsedelim ve uyarılarımızı yayınlamış olalım:

 • Öncelikle Nays para kazanma hilesi yapanlar mevcut evet. Ancak bu işin yasal bir boyutu vardır. Elbette hile kullanımı tespit edildiğinde haksız kazanç söz konusu olacak ve İş Bankası tarafından yasal sürece tâbi tutulabilirsiniz. Böyle bir ihtimal her zaman var.
 • Öte yandan Nays kazı kazan hilesi kullananların yorumlarına baktığımızda birçok kişinin yasal sürece tâbi tutulduğunu söyleyelim. Yani siz hile kullandığınızda bu, İş Bankası ve uygulama yönetimi tarafından kolay bir şekilde tespit edilebiliyor.
 • Ayrıca kullanıcı bilgilerinizi farklı girseniz dâhi, IP adreslerinizi çok rahat bir şekilde görebilirler. Bu da aslında yaptığınız hile kullanımının ne kadar riskli olduğunu gösteriyor.

Nays En Fazla Ne Kadar Para Veriyor?

Nays ile para kazanma konusunda içerikte ne kadar kazanabileceğinizi belirttik ancak, bunu sürekli hale getirebilir misiniz? Biraz da bu konuya değinelim. Nays en fazla ne kadar para veriyor sorusu bize sıkça soruluyordu… Yanıtlamış olalım.

 • Öncelikle davet et kazan sisteminin 10 kullanıcıya kadar üye yaptığınız her kişi için 10 TL şeklinde kazandırdığını söyleyelim.
 • Sonrasında ilk para transferi ile de para kazanabilirsiniz. Buraya kadar olan kısım aslında tek seferlik kazancınızı oluşturuyor.
 • Ancak Nays kazı kazan ile bunu sürekli gelire dönüştürebilirsiniz. Uygulamanın her imkânından faydalandığınızda ilk etapta 200 TL kazanırsınız. Sonrasında kazı kazan ile şansınıza bağlı olarak bu rakamı arttırabilirsiniz.
 • Nays 100 TL’de kazandırabilir, 200 TL’de… Kazı kazan’daki olay tamamen şans diyebiliriz. 🙂

Naysla para kazanma hakkında bu bilgilere yer verebiliriz. Son olarak Nays ile para kazanma konusuyla alakalı soruları yanıtlayalım.

Öneri içerik: Anket Yaparak Para Kazanma

Sık Sorulan Sorular

Nays ile para kazanma konusunda sıkça sorulan sorular şu şekilde;

Nays davet kaç TL?

Davet ederek para kazanma yönteminde maksimum 10 kişinin sizin davetinizle katılma sınırı bulunuyor. Her biri için 10 TL, toplamda 100 TL kazanabilirsiniz.

Nays İş Bankasının mı?

Evet. Uygulama, İş Bankası’nın geliştirmiş olduğu sistemlerden birisidir.

Nays parayı nasıl çekerim?

Kazancınız Nays hesabınıza anında tanımlanıyor. Sonrasında kendi IBAN bilgilerinizi girerek parayı hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Nays ile para kazanma güvenilir mi?

Evet, Nays uygulaması son derece güvenilir bir uygulamadır. İş Bankası’na ait bir uygulama olduğu için güven konusunda aklınızda herhangi bir şüphe olmasın. Bu uygulama sayesinde hem para kazanacak hem de birçok avantajlardan faydalanabileceksiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2024 | Dizi İzle Para Kazan!

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2024 | Dizi İzle Para Kazan!

Kwai Para Kazanma

Kwai Para Kazanma Rehberi 2024 | Maaş Tablosu ve Şartlar!

YouTube Shorts Para Kazanma 2023 - En Hızlı, En Yüksek!

YouTube Shorts Para Kazanma 2023 – En Hızlı, En Yüksek!

Görev Yaparak Para Kazanma

Görev Yaparak Para Kazanmak 2023 | 7 Uygulama ile Kazanın!

Fotoğraf Satarak Para Kazanmak

Stok Fotoğraf Satarak Para Kazanmak | En İyi 16 Uygulama!

Ödev Yaparak Para Kazanmak

Evden Ödev Yaparak Para Kazanmak | 9 Site Önerisi!

Daha Fazla Makale

Youtube'da Para Kazanmak

YouTube’da Para Kazanmak 2023 – İzlenme Başı Ne Kadar?

YouTube Kazanç Hesaplama

YouTube Kazanç Hesaplama Sitesi 2024 – KAZANÇ TABLOSU!

SMMA Para Kazanma

SMMA Para Kazanma – 10 Adımda Hızlı Başlangıç Kılavuzu!

Podcast Para Kazanma Yolları - Online Para Kazanma 2024

Podcast Para Kazanma Yolları – Online Para Kazanma 2024

Music Xray ile Para Kazanma 2023 - Müzik Dinleyerek Para Kazanmak!

Music Xray ile Para Kazanma 2023 – Müzik Dinleyerek Para Kazanmak!

18 Yaş Altı Para Kazanma

18 Yaş Altı Para Kazanma Yolları: En Etkili 10 Yöntem!

Mail Okuyarak Para Kazanma

Mail Okuyarak Para Kazanma 2023 – EN KAZANÇLI 14 SİTE!

Sermayesiz Para Kazanma

Sermayesiz Para Kazanma Fikirleri! – 20 EN KAZANÇLI YOL!

X