Görev Yaparak Para Kazanmak 2023 | 7 Uygulama ile Kazanın!

Yazar: Aykut Tarih: 08.12.2023
Görev Yaparak Para Kazanma

Görev yaparak para kazanma 2023 yılında ek gelir elde etmek isteyen birçok kişinin gündeminde. İnternetin gelişmesiyle birlikte para kazanma sistemleri de ilerledi ve her gün farklı uygulamalar çıkıyor. Bu yazıda görev yap para kazan sisteminden bahsedeceğim.

Görev yapıp para kazanmak mümkün, fakat nasıl? Tüm süreci en ince ayrıntısına kadar sizlere ileteceğim. Görev yaparak para kazandıran siteler çok fazla ancak güvenilir bir site bulmak zor… Bu nedenle içerikte sadece güvenilir sitelere yer vereceğim.

Her ne kadar bu sistemde kazancınız düşük olsa da düzenli bir şekilde görevleri yaptığınızda “harçlık” mahiyetinde kazançlar elde edebilirsiniz. O halde bu sistemin detaylarına inelim ve tüm bilgileri öğrenmeye başlayalım.

Görev Yap Para Kazan Sistemi Nedir?

Görev Yap Para Kazan Nedir
Görev Yap Para Kazan Nedir

Görev yap para kazan; kişilerin çeşitli görevleri yerine getirerek küçükte olsa kazançlar elde etmesini sağlayan bir sistemdir. Burada görevler ağırlıklı olarak sosyal medya üzerinden verilir. Yani Twitter, Instagram, YouTube gibi platformlarda var olan kişiler çeşitli görevleri yaptırmak için size para öderler.

Öncelikle bu sistemde çok fazla kazanç sağlayamayacağınızı belirtmeliyim. Ancak aynı anda farklı uygulamaları kullanarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Görev yaparak para kazanma nasıl oluyor? İsterseniz biraz bu konunun detaylarına inelim…

Görev Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Görev Yaparak Nasıl Para Kazanılır?
Görev Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Günlük görev yaparak para kazanmak için birçok farklı yol bulunuyor. Sosyal medya hesaplarınızdan yorum yapmak, beğenmek, takip etmek gibi farklı görevleri gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz.

Sistem şu şekilde işler:

 • Uygulamalarda genel olarak “görev havuzu” adı altında bir ekran yer alır.
 • Burada size uygun olduğunu düşündüğünüz görevi üzerinize alırsınız.
 • Bu ekranda görevi gerçekleştirme şartları, ne kadar kazanacağınız vb. konular yer alır.
 • Sonraki aşamada görevi yaptığınıza dair kanıt istenir. Bu genelde ekran fotoğrafı (screenshot) şeklinde gerçekleştirilir.
 • Uygulamanın yöneticileri kanıtları inceler ve onayladıklarında para hesabınıza geçmiş olur.

Tüm görev yaparak para kazanma uygulamaları aşağı yukarı bu sistem üzerinden ilerler. Kazancınız biriktikçe belirli sınırları aşabilir ve para çekme talebi gönderebilirsiniz.

Peki, hangi görevler var? Bu konuyu da şu şekilde özetleyebiliriz:

 • Beğeni: Sosyal medya hesaplarında gönderilen postları beğenme görevi ile para kazanabilirsiniz.
 • Takip Etme: Takipçi sayısını arttırmak isteyen kişiler bu uygulamalara takip etmeniz karşılığında para öderler.
 • Yorum Yapma: Yorum yapmak üzerine de birçok görev bulunmaktadır.
 • Kaydetme: İlgili postun kaydedilmesini sağlamak isteyen kişiler bu görev karşılığında da ödeme yaparlar.
 • İzleme: Bazı kullanıcılar YouTube ya da benzeri videoların izlenmesini arttırmak için “izleme” görevi verebiliyorlar.
 • İnternet Araması: Bazı kişiler ise Google’da arama yapıp siteye ulaşmanız üzerine görevler verebiliyor.

Görüldüğü üzere görevlerin tamamı basit seviyelidir. Basit olması, kazançların düşük olmasına neden oluyor. Fakat günlük para kazanmak için görev sınırı bulunmamaktadır. Yani istediğiniz kadar görevi gerçekleştirebilirsiniz.

Öneri içerik: Para Kazandıran Uygulamalar ile siz de kazanın!

Görev Yaparak Para Kazanma Uygulamaları

İnternetten görev yaparak para kazanmak için bazı uygulama ve site önerilerinde bulunacağım. Özellikle görev yap para kazan uygulamaları arasında güvenilir seçenekleri bulmak oldukça zor. Bu nedenle yeteri kadar araştırma yaparak sisteme dâhil olmanızı öneriyorum.

İşte görev yaparak para kazanmak için kullanabileceğiniz o site ve uygulamalar:

 1. Dijital Görev
 2. Sende Yorum Yap Kazan
 3. Roket Para
 4. Param Olsun
 5. Rek.App
 6. Kazançlı Görev
 7. Görevcim

Şimdi görev yapma uygulamalarını detaylı olarak inceleyelim…

1- Dijital Görev

Görev Yap Para Kazan | Dijital Görev!
Görev Yap Para Kazan | Dijital Görev!

Görev yaparak para kazanmak için en güvenilir uygulama ile başlayalım: Dijital Görev!

Dijital görev, internetten para kazanmak için görev yapabileceğiniz birçok seçeneği bir arada sağlıyor. Sitenin uygulaması olması ise mobil kullanıcılar için oldukça avantajlı özellikleri beraberinde getiriyor.

Uygulamada sosyal medya üzerine pek çok görev bulabilirsiniz. Ayrıca Google yorum yaparak para kazanmak için de farklı seçenekler mevcut.

 • Kazanç: Tekil olarak görevlerden elde edeceğiniz kazanç ortalama olarak 50 kuruştur. Ancak her gün düzenli olarak görev yaptığınızda aylık 250 TL gibi rakamlara ulaşabilirsiniz.

Site linki: https://dijitalgorev.com/

2- Sende Yorum Yap Kazan

Görev Yaparak Para Kazanma Uygulamaları | Sende Görev Yap Kazan
Görev Yaparak Para Kazanma Uygulamaları | Sende Yorum Yap Kazan

Görev yaparak para kazanmak için kullanabileceğiniz bir diğer uygulama Sende Yorum Yap Kazan uygulamasıdır. Burada da sistem benzer şekilde işliyor. Kolay görevleri yerine getirerek düşükte olsa kazanç elde ediyorsunuz. Bu kazancınız 10 TL olunca paranızı çekebilirsiniz.

Görev yap para kazan sistemine bu uygulama ile dâhil olarak günlük görevleri yerine getirdiğinizde ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

 • Kazanç: Kazancınız, günlük olarak 10 TL’leri bulabilir. Her gün düzenli olarak görev yaptığınızda aylık 300 TL kazanabilirsiniz.

Uygulama Linki: Android

3- Roket Para

Roket Para
Roket Para

Roket Para, görev yaparak para kazanabileceğiniz bir diğer seçenek. Sistemin henüz mobil uygulaması yok fakat internet sitesinden görevleri yerine getirebiliyorsunuz. Kolay para görev yap kazan sistemine dâhil olarak çeşitli görevleri yerine getirebilirsiniz.

Görevleri yerine getirdikçe para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kazancınız ise diğer uygulamalara ek olarak iyi miktarları bulabilir.

 • Kazanç: Roket Para sitesiyle günlük görevleri yerine getirdiğinizde aylık 200 TL gibi kazançlara ulaşabilirsiniz.

Site Linki: https://roketpara.com/

4- Param Olsun

Param Olsun | Görev Yaparak Para Kazanma Siteleri
Param Olsun | Görev Yaparak Para Kazanma Siteleri

Görev yaparak para kazanma 2023 uygulamaları içerisinde Param Olsun, en güvenilir seçeneklerden birisidir. Kazanç oranları da diğer uygulamalara kıyasla daha yüksektir. Burada da benzer şekilde sosyal medya görevlerini yerine getirerek para kazanabiliyorsunuz.

10 TL para çekme limiti olsa da bu rakama ulaşmak, çok fazla zamanınızı almayacaktır. Her gün düzenli olarak görev yaptığınızda iyi miktarlar kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Size uygun tüm görevleri yerine getirerek aylık 300 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Site linki: https://paramolsun.com/

5- Rek.App

Görev yaparak para kazanabileceğiniz uygulama ve sitelerle devam ediyoruz. Sırada Rek.App var. Rek.App, 2018 yılında kurulmuş ve o zamandan bu yana başarılı bir şekilde işleyen bir görev sitesidir.

 • Kazanç: Uygulamada çeşitli görevleri yerine getirerek günlük 10 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Öneri içerik: Oyun Oynayarak Para Kazanmak ister misiniz?

6- Kazançlı Görev

Kazançlı Görev
Kazançlı Görev

Kazançlı Görev, gelişmiş kontrol paneli ve harika tasarımıyla görev yap para kazan sisteminin en etkili parçalarından birisidir. Görev sayısının fazla olması ise en önemli avantajlar arasında. Görevler ne kadar fazla olursa o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Sosyal medya üzerine çok çeşitli görevler var. Bunların her biri 1 – 2 dakikanızı alacak basitlikte… Sistemin hızlı işlemesi ise önemli bir avantaj.

 • Kazanç: Kazancınız görev sayınıza bağlı olarak değişiklik gösterse de aylık 200 TL kazanabilmek mümkün.

Uygulama linki: Android

7- Görevcim

Görevcim
Görevcim

Görevcim, son olarak önerebileceğim görev yaparak para kazanma uygulamaları arasında yer alıyor. Sistem; Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, YouTube gibi sosyal medya platformlarında çeşitli görevleri yerine getirerek para kazanmanız üzerine kurgulanmıştır.

Burada da tekil bazda düşük kazançlar sağlıyorsunuz fakat yaptığınız görevleri çoğaltarak bakiyenizi arttırabilirsiniz. Kazancınız bu şekilde çok daha fazla olacaktır.

 • Kazanç: Günlük olarak görevleri yerine getirerek yaklaşık 15 TL kazanabilirsiniz.

Site linki: https://gorevcim.com/

Görev Yap Para Kazan Siteleri Ne Kadar Kazandırır?

Görev Yaparak Ne Kadar Kazanılır?
Görev Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

Görev yap para kazan sitelerini ve uygulamalarını sizler için sıraladık. Peki, bu sistemden ne kadar kazanç elde edeceksiniz? Dilerseniz bu konuya da açıklık getirelim.

 • Bu sistemde uygulamalar çok fazla kazandırmıyor. Yani günlük olarak görevleri yaptığınızda bir uygulamadan aylık 200 TL gibi rakamlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • Birden fazla uygulamada görev yaparak 1.000 TL gibi rakamları kazanabilirsiniz.
 • Elbette daha fazla görev yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Ek gelir elde etmek için en iyi seçeneklerden birisi olarak değerlendirebiliriz.
 • Ayrıca görev yaparak dolar kazanmak da mümkündür. Yabancı diliniz varsa yurt dışı uygulamalara yönelebilir ve kazancınızı döviz bazında sağlayabilirsiniz. Ancak bu uygulamalarda PayPal aracılığıyla ödeme aktarılır ve ilgili sistem ülkemizde yasak olduğu için para çekme konusunda sıkıntılar olabiliyor.

Para Kazandıran Siteler listesini mutlaka takibinize alın!

#BONUS: Amazon Görev Yaparak Para Kazanma

Amazon Mechanical Turk
Amazon Mechanical Turk

Amazon’da görev yaparak para kazanmak mümkün. Amazon gibi güvenilir bir sitenin kendine ait görev yap para kazan uygulaması bulunuyor. Amazon Mechanical Turk ile tanışın…

Mechanical Turk; işletmelerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabilecekleri bir platform. Kullanıcılar ise görevleri yerine getirerek dolar bazında kazanç sağlayabiliyor. Mechanical Turk ile yapabileceğiniz bazı görevler aşağıdaki gibi:

 • Anket Doldurmak
 • İçerik Denetimi
 • Veri Toplama ve Analizi
 • Çeşitli Mikro Görevler

NOT: Sistemi etkin bir şekilde kullanabilmek için kayıt olduktan sonra Amazon’un hesabınızı onaylamasını beklemek durumundasınız. Kayıt onaylarının ne zaman gerçekleştirileceği ise henüz bilinmiyor.

Görev Yaparak Para Kazanmak İsteyenlere Tavsiyeler

Görev Yaparak Para Kazanmak İsteyenlere Tavsiyeler
Görev Yaparak Para Kazanmak İsteyenlere Tavsiyeler

Görev yaparak para kazanmak isteyenlere bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Aşağıdaki tavsiyeleri dikkate alarak daha fazla kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak mı istiyorsunuz? O halde bu önerileri dikkate alın:

 • Görev yap para kazan sisteminin kazanç oranları yüksek değildir. Bu nedenle kazancınızı arttırmak için çok fazla görev yapmanız gerekiyor.
 • Bazı uygulamalarda görev sayısı yetersiz olabilir. Bundan dolayı birden fazla uygulama ve siteyi kullanarak iyi kazançlar elde edebilirsiniz.
 • Sosyal medya hesaplarının tamamında var olun. Kişisel hesaplarınızdan görev yapmak istemiyorsanız sadece bu sistem için kullanmak üzere bir mail hesabı alın. Bu mail hesabı ile tüm sosyal medya araçlarında profil oluşturun. Böylece görevleri daha rahat bir şekilde yerine getirebilirsiniz.
 • Her görev aynı miktarda para kazandırmaz. Yüksek gelir getiren görevler, biraz daha zaman alabilir. Bu nedenle hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz kolay görevlere ağırlık vererek toplamda iyi miktarlar kazanabilirsiniz.

Para Kazandıran Halk Eğitim Kursları hakkında bilginiz var mı? Şimdi öğrenin!

Sıkça Sorulan Sorular

Görev yaparak para kazanma konusunda hangi uygulamaları kullanabileceğinizi, ne kadar kazanabileceğinizi detaylı olarak aktardık. Son olarak sıkça sorulan sorulara değinmek istiyorum:

1- Görev yap para kazan nedir?

Görev yap para kazan; kişilerin sosyal medya görevleri başta olmak üzere çeşitli işlemleri gerçekleştirerek kanıt gönderdikleri ve bu kanıtlara göre para kazandıkları bir sistemdir.

2- Hangi uygulamalardan para kazanılır?

Yukarıdaki uygulama önerileri görev yapıp para kazanmak için uygundur. Ek olarak sistem içerisinde farklı uygulamalar da bulunur. Ancak dolandırıcılık faaliyeti yoğun olduğu için dikkatli olmanız önerilir.

3- Görev yaparak ne kadar kazanabilirim?

Tek bir site ile görev yaparak ayda 200 TL kazanabilmeniz mümkün. Eğer vaktiniz çoksa farklı uygulamalarda görev yaparak 1.000 TL’ye kadar ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Sermayesiz Para Kazanma

Sermayesiz Para Kazanma Fikirleri! – 20 EN KAZANÇLI YOL!

Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar 2023 – Para Veren 32 Uygulama!

Evde Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları 2023 | En Kazançlı 30 Yöntem!

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma – 15.000+ TL KAZANÇ!

Netflix İzleyerek Para Kazanmak

Netflix İzleyerek Para Kazanmak | 4 ETKİLİ YÖNTEM!

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak 2024 | UYGULAMALAR – SİTELER!

Daha Fazla Makale

Swagbucks Para Kazanma - Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

Swagbucks Para Kazanma – Nasıl Yapılır? Evden Para Kazanmak!

Pinterest Para Kazanma

Pinterest Para Kazanma 2023 – 7 Yol İle Para Kazanın!

Letgo'da En Çok Satılan Ürünler

Letgo’da En Çok Satılan Ürünler | Kazandıran 60 Ürün!

Music Xray ile Para Kazanma 2023 - Müzik Dinleyerek Para Kazanmak!

Music Xray ile Para Kazanma 2023 – Müzik Dinleyerek Para Kazanmak!

Al Sat Yaparak Para Kazanma

Al Sat Yaparak Para Kazanmak 2024 – 30 Ürün ve Stratejisi!

Para Kazandıran Hobiler

Para Kazandıran Hobiler | 19 Hobi Fikriyle Evde Para Kazan!

YouTube Kazanç Hesaplama

YouTube Kazanç Hesaplama Sitesi 2024 – KAZANÇ TABLOSU!

Kolay Para Kazanma Yolları

Kolay Para Kazanma Yolları – EN KOLAY 10 YÖNTEM

X