Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

Acil Para Bulma Yolları 2023 – En Hızlı Yöntemler!

Engin Editör tarafından yazıldı.
Acil Para Bulma Yolları

Çok acil para nereden bulurum diyenler için birbirinden değerli önerileri sizler için sıraladım. Eğer nakit paraya sıkıştıysanız, nasıl para bulabilirim diyorsanız, kredi notunuz düşükse veya 1 saat içinde acil para bulma yollarını arıyorsanız önerilerimi dikkatle takip edin…

Az bilinen alternatif para bulma yöntemlerine de yer verdiğim öneriler arasında banka hariç nereden para bulabilirim diyenler için de seçenekler mevcut! Borç para veriyorum diyerek insanların sizi mağdur etmesini istemiyorsanız öncelikle sıralayacağım acil para bulma taktiklerinden yararlanın.

Nakit para bulma yolları için yöntemleri sizlere listeledim. Parayı nasıl buluruz konusunda aktardıklarımı dikkatle okuyunuz. Özellikle şimdi acil para lazım diyenler hemen okumaya başlayabilir!

Banka Hariç Nereden Para Bulabilirim?

Banka Hariç Nereden Para Bulabilirim
Banka Hariç Nereden Para Bulabilirim

Acil para ihtiyacım var diyenler için ilk olarak banka seçeneğini sunmayacağım çünkü hemen herkesin aklına ilk olarak bankalardan kredi çekmek gelecektir. Ancak bu yöntemi şuan için değerlendiremeyenler için veya ikincil planda tutanlar için alternatif para bulma yollarını aktaracağım.

Öncelikle banka hariç nereden para bulabilirim diyenler için maddeler halinde sırayalacağım;

 • Kuyumculardan Borç Alma ve Kartla Altın Alma
 • Senetle Telefon Alma
 • Senetle Araba Alma
 • Danışmanlık Şirketleri ve Faktoring Şirketleri,
 • Borç Para Veren Hayırseverler ve Vakıflar,
 • Alternatif Olarak Eşyalarınızı Satmak.

Acil para bulma yollarını merak edenler için devam edelim!

Kuyumculardan Borç Alma Seçeneği veya Kartla Altın Alma

Yüklü Miktarda Para Nasıl Bulunur
Yüklü Miktarda Para Nasıl Bulunur

Kredi alamıyorum para lazım diyorsanız bir fırsatta şehrinizdeki kuyumculardır. Her ne kadar altın alışverişinde kredi kartı yasaklansa dahi birçok kuyumcu hizmet bedeli, tamirat veya değerli ürün satışı gibi seçenekleri kullanarak taksitle altın satışı gerçekleştirmektedir. Borç para bulma için bunu deneyebilirsiniz.

Kuyumcular kredi kartından çektiği altını size 3 – 6 Taksit aralığında komisyon almadan bölerken, sadece altının alış satış değeri üzerinden size nakit para vermektedir.

Güvenilir ve hızlı yöntemlerden birisi olan bu seçenekte ayrıca bir alternatif daha yer almaktadır. Bazı kuyumcular güvendikleri kişilere senetle borç para verimi sağlamaktadır. Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için kuyumcular bu iki yöntemde de talebinizi karşılamak için iyi bir seçenektir.

Tavsiye! Bedava Coin Veren Siteler

Senetle Para Bulma Yolları

Senetle Para Bulma
Senetle Para Bulma

Senetle para bulma yolları arasında siz siz olun gayri resmi hiçbir işlem ile kendinizi hukuki bir suçun içerisine atmayın. Senetle borç para veren şahısların yaptığı işlemler son derece riskli ve yasadışı olduğu için bu yöntemden kesinlikle uzak durmalısınız. Bunun yerine senetle kredi veren bankaları kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası başta olmak üzere birçok banka senetle ihtiyaç kredisi vermektedir. Acil para bulma yolları içerisinde senetle borç para veren bankalar;

 • QNB Finansbank,
 • İş Bankası,
 • Ziraat Katılım,
 • Odeabank,
 • İNG Bank,

Bu bankalar üzerinden senetle kredi çekimine başvurarak 1 saat içinde acil para bulma ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Senetle Telefon Alıp Aynı Gün Satmak

Eğer ki aynı gün içerisinde acil para bulma yollarını arıyorsanız elden taksitle satış yapan mağazalar sizin için iyi bir fırsat olabilir. Senetle telefon satan bu mağazalardan telefon alarak 12, 24 veya 36 ay taksitle ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Aldığınız telefonu da kutusunu dahi açmadan aynı gün başka bir telefoncuya değerinin çok az miktar altındaki bir rakama kolayca satabilirsiniz. Bu teklife birçok telefoncu sıcak bakacağı için kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirerek 5.000 TL ile 20.000 TL arasında bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Acil para bulma yolları arayanlara farklı bir seçenek… Para kazandıran siteler ile kazanmaya hazır olun!

Faturaya Ek Telefon Almak

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone kullanıcıları için her üç şirkette fatura ek olarak telefon satışı gerçekleştirmektedir. Örneğin 200 TL olan faturalı hattınıza 600 TL ödeme planıyla vadeli olarak 15.000 TL değerinde bir telefonu alabilirsiniz.

Aldığınız yeni telefonu kutusunu açmadan başka bir telefoncuya götürdüğünüz zaman da değerinin altında bir rakama satarak nakite dönüştürebilirsiniz. Acil para bulma yolları içerisinde en işe yarayan yöntemdir.

Yüklü Miktarda 1 Saat İçinde Para Bulmak

1 Saat İçinde Para Bulmak
1 Saat İçinde Para Bulmak

Yüklü miktarda 1 saat içinde para bulmak için fikir arıyorsanız bunlardan birisi de senetle araba alımıdır. Eğer yüklü miktarda parayı çeşitli sebeplerle bankalardan alamıyorsanız satışından yüksek bir miktar para kalacak bir ticari işlem yapmalısınız. Birçok galeri senetle araba satışı yapmaktadır.

Eğer senetle araç alacaksanız senet taksitleriniz ayda 5.000 TL olmak üzere 60 aya kadar vadeli şekilde 150.000 TL değerinde bir arabayı alıp aynı gün başka bir galeriye de satabilirsiniz. Böylelikle elinizde 1 saatte 150.000 TL kadar toplu bir para geçerken geri ödemelerinizi de parça parça yapabilirsiniz.

Borç Para Veren Danışmanlık Firmaları

Acil Para Bulma Yolları
Acil Para Bulma Yolları

Bankalardan kredi puanınız düşük olduğu için veya kara listeye alındığınız için kredi çekemiyorsanız Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından onaylı Faktoring Şirketlerinden para alabilirsiniz. Türkiye’nin birçok noktasında şubeleri bulunan bu faktoring firmaları finansal konularda danışmanlık vererek ve ikrazatçılık yaparak acil paraya sıkışanlara senetle borç vermektedir.

Finansal danışmanlık hizmeti veren kredi danışmanlık şirketleri ve faktoring şirketlerinden bazılarını örnek olması için sıraladım. Güvenilir ve kurumsal olarak borç para veren danışmanlık şirketleri ve faktoringler şunlardır;

 • İFD Kredi Finans Danışman Hizmetleri,
 • İnteraktif Kredi,
 • İzmir Kredi Danışmanlık,
 • Misyon Kredi Danışmanlık,
 • Analiz Kredi Daışmanlık,
 • Lider Faktoring,
 • Şirinoğlu Faktoring,
 • Yaşar Faktoring,
 • Şeker Faktoring,
 • Acar Faktoring.

Bu sıraladığım danışmanlık şirketleri ve faktoring firmalarının yanı sıra BDDK tarafından onaylı onlarca kurum daha vardır. Dikkat etmeniz gereken tek şey her şeyin yasal prosedürler çerçevesinde işlemesidir.

Hemen okuyun: Evde para kazanma yolları

Borç Para Veren Hayırseverler

Acil para bulma yolları için hayırseverleri bulabilirsiniz. Acil paraya ihtiyacınız varsa ve kredi alamıyorum diyorsanız seçenekleriniz arasında bir seçenek de şehrinizde yer alan hayır kuruluşlarıdır.

Borç para veren hayırseverler tarafından kurulan vakıflarda ihtiyacınız olduğunu belirten bir görüşme sağlar iseniz mutlaka size olumlu bir geri dönüşleri olacaktır.

Ancak dikkat etmelisiniz ki size para veren hayırseverlerin senetle bu işi karşılıksız olarak yapmasına özen gösterin. Bir takım kimseler sizin bu durumunuzdan yararlanmak isteyip bu durumu kötüye kullanmasın.

Size tavsiyemiz köklü vakıf kuruluşları ve derneklerden bu konuda yardım alabilirsiniz.

Yüklü Miktarda Para Nasıl Bulunur?

Yüklü Miktarda Para Nasıl Bulunur
Yüklü Miktarda Para Nasıl Bulunur

Unutulmamalıdır acil para bulma yolları için bu seçenek elbette en güvenli, risksiz hatta hızlı yöntemdir. Ancak bütün bankalar kredi verirken bir takım kriterleri göz önünde bulundurur. Çünkü kredi verirken bankanın mantığı bu krediyi müşteriden en garanti şekilde nasıl geri tahsil edeceğidir. Sizin de bu yöntemi kullanmanı için bankadan kredi çekme şartlarına uyuyor olmanız gerekmektedir.

Yüklü miktarda para nasıl bulunur diye araştıranlar için en mantıklı yöntemlerden birisi kredi çekmektir. Çünkü senetle veya borçla çok yüklü paralar bulmak kolay değildir. Bankadan kredi çekerek acil para bulmak isteyenler için düşük faizle kredi veren bankalar 2023 listesi şu şekildedir;

 • OdeaBank,
 • FİBA Bank
 • QNB Finansbank,
 • TEB,
 • Ziraat Katılım,
 • Kuveyt Türk,

Eğer ki yüklü bir paraya ihtiyacınız varsa sizin yüksek miktarlarda talebinizi yalnızca bankalar karşılayabilir. Çok yüksek rakamlarda paraları acil şekilde bulmanın tek yolu bu diyebilirim… En hizli para nasil bulunur diyorsanız bu yöntemi deneyin.

Acil Para Bulma Yolları Alternatif Seçenekler

Acil para bulma yolları için devam edelim! Eğer acil paraya sıkıştıysanız yapabileceğiniz hızlı ama küçük bir çözüm de eşyalarınızdan birini satmak olabilir. Bu belki bir kitap, eski bir koltuk, cep telefonunuz veya bilgisayarınız olabilir. Eşyalarınızı satmak için şehrinizdeki ikinci el eşya satıcıları, cep telefoncular ve sahaflardan yararlanabilirsiniz.

Günümüzde her şeyin dijital olduğu düşünürsek de acil para bulmak için eşyalarınızı Letgo gibi aracı platformlarda da satabilirsiniz. Daha önceden kullanmadığım bir eşyayı uygulamaya yükledikten sonra 1 saat içinde satınca bu uygulamaların acil para bulmak için iyi bir seçenek olduğunu daha iyi anladım.

Para bulmanın yolları içerisinde bu seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Özellikle nasıl para bulurum diye düşünüyorsanız bu yöntemler ilaç gibi gelecek. 🙂

Acil Paraya Sıkışanlara Borç Para Veren Telefon Numaraları

Acil Para Bulma Yolları 2023
Acil Para Bulma Yolları 2023

Öncelikle unutmayın ki bu konuda insanların sıkışıklığından suistimal edeecek çok kişi olacaktır. Kurumsal olmayan hiçbir telefon numarası ve şahısa güvenmeyin. Halk tabiriyle tefecilik yapan kimseler yüksek faizlerle size para teklif etse dahi kabul etmeyiniz. Bu durumun sizin başınızı belaya sokması haricinde hukuken de suçlu duruma düşebilirsiniz.

Resmi kurumlar ve şirket numaraları üzerinden belgeli, kayıtlı bir şekilde yapacağınız borç alımlarına öncelik vermeniz hem sizi güvende tutacak hem de hukuken herhangi bir suça karışmamış olacaksınız. 0555, 0543, 0532, 0507 … gibi şahsi cep telefonları üzerinden gelen aramalara itibar etmeyiniz!

Acil para bulma yolları için sizlere verebileceğimiz bilgiler bunlar. Merak ettiğiniz farklı konular varsa, YORUM bırakabilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

TikTok'ta Para Kazanmak

TikTok’ta Para Kazanmak 2023 – Evden Para Kazan!

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak 2023 | UYGULAMALAR – SİTELER!

Makale Yazarak Para Kazanma

Makale Yazarak Para Kazanma 2023 | Yazı Yaz Para Kazan!

Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle Borç Para Veren Yerler 2023 – Sahibinden Borç Para

Kolay Para Kazanma Yolları

Kolay Para Kazanma Yolları – EN KOLAY 10 YÖNTEM

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma – 18 Uygulama ve Site Önerisi!

Daha Fazla Makale

Fotoğraf Satarak Para Kazanmak | En İyi 16 Uygulama!

Axie Infinity Para Kazanma 2023 – Oyun Oynayarak Coin Kazan!

Google Adsense Para Kazanma 2023 – Google’dan Para Kazan!

Netflix İzleyerek Para Kazanmak

Netflix İzleyerek Para Kazanmak | 4 ETKİLİ YÖNTEM!

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2023 – Dizi İzle Para Kazan!

Link Kısalt Para Kazan

Link Kısalt Para Kazan 2023 – 15 EN İYİ Link Kısaltma Sitesi

Oyun Test Ederek Para Kazanma | 5 YÖNTEM!

Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar 2023 – GERÇEK PARA KAZANDIRAN APP!

X