Acil Para Bulma Yolları 2023 | En Etkili Finansal Çözümler!

Yazar: Engin Editör Tarih: 08.12.2023
Acil Para Bulma Yolları

Çok acil para nereden bulurum diyenler için birbirinden değerli önerileri sizler için sıraladım. Eğer nakit paraya sıkıştıysanız, nasıl para bulabilirim diyorsanız, kredi notunuz düşükse veya 1 saat içinde acil para bulma yollarını arıyorsanız önerilerimi dikkatle takip edin. Özellikle yüklü miktarda para nasıl bulunur diye soruyorsanız, mutlaka inceleyin.

Az bilinen alternatif para bulma yöntemlerine de yer verdiğim öneriler arasında banka hariç nereden para bulabilirim diyenler için de seçenekler mevcut! Borç para veriyorum diyerek insanların sizi mağdur etmesini istemiyorsanız öncelikle sıralayacağım acil para bulma taktiklerinden yararlanın.

Nakit para bulma yolları için yöntemleri sizlere listeledim. Parayı nasıl buluruz konusunda aktardıklarımı dikkatle okuyunuz. Özellikle şimdi acil para lazım diyenler, acil para bulma yöntemleri için hemen okumaya başlayabilir!

Banka Hariç Nereden Para Bulabilirim?

Banka Hariç Nereden Para Bulabilirim
Banka Hariç Nereden Para Bulabilirim

Parayı nasıl bulurum diye düşünenler için öneriler ile geldik. Sizlere bu içerikte acil para bulma yolları konusunda tüm bildiklerimi aktaracağım…

Acil para ihtiyacım var diyenler için ilk olarak banka seçeneğini sunmayacağım çünkü hemen herkesin aklına ilk olarak bankalardan kredi çekmek gelecektir. Ancak bu yöntemi şuan için değerlendiremeyenler için veya ikincil planda tutanlar için alternatif para bulma yollarını aktaracağım.

Öncelikle banka hariç nereden para bulabilirim diyenler için maddeler halinde sırayalacağım;

 • Kuyumculardan Borç Alma ve Kartla Altın Alma
 • Senetle Telefon Alma
 • Senetle Araba Alma
 • Danışmanlık Şirketleri ve Faktoring Şirketleri,
 • Borç Para Veren Hayırseverler ve Vakıflar,
 • Alternatif Olarak Eşyalarınızı Satmak.

Acil para bulma yollarını merak edenler için devam edelim!

Öneri içerik: Senetle Borç Para Veren Yerler

Hızlı Para Kazanma Yolları 2023 | Acil Para Lazım!

Acilen para bulmam lazım diyorsanız bu yöntemlere kulak verin! 🙂 Özellikle kısa yoldan para kazanma peşinde olanlar tarafından bu konu çokça merak ediliyor. Aşağıda hızlı para kazanma yollarını sizler için aktardım:

Kuyumculardan Kart ile Altın Almak

 • Senetle Borç Almak
 • Senetle Telefon Alıp Satmak
 • Faturaya Ek Olarak Telefon Almak

Bu yöntemler haricinde de elbette başka yöntemler deneyebilirsiniz. Ancak biz bu içerikte, en güvenilir acil para bulma yollarını inceleyeceğiz!

Kuyumculardan Kart ile Altın Almak | Acil Para Bulma Yolları

Yüklü Miktarda Para Nasıl Bulunur
Yüklü Miktarda Para Nasıl Bulunur

Kredi alamıyorum para lazım diyorsanız bir fırsatta şehrinizdeki kuyumculardır. Her ne kadar altın alışverişinde kredi kartı yasaklansa dahi birçok kuyumcu hizmet bedeli, tamirat veya değerli ürün satışı gibi seçenekleri kullanarak taksitle altın satışı gerçekleştirmektedir. Borç para bulma için bunu deneyebilirsiniz.

Kuyumcular kredi kartından çektiği altını size 3 – 6 Taksit aralığında komisyon almadan bölerken, sadece altının alış satış değeri üzerinden size nakit para vermektedir.

Güvenilir ve hızlı yöntemlerden birisi olan bu seçenekte ayrıca bir alternatif daha yer almaktadır. Bazı kuyumcular güvendikleri kişilere senetle borç para verimi sağlamaktadır. Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için kuyumcular bu iki yöntemde de talebinizi karşılamak için iyi bir seçenektir.

Acil para bulma yolları için devam edelim!

Öneri içerik:Bedava Coin Veren Siteler

Senetle Para Bulma Yolları

Senetle Para Bulma
Senetle Para Bulma

Senetle para bulma yolları arasında siz siz olun gayri resmi hiçbir işlem ile kendinizi hukuki bir suçun içerisine atmayın. Senetle borç para veren şahısların yaptığı işlemler son derece riskli ve yasadışı olduğu için bu yöntemden kesinlikle uzak durmalısınız. Bunun yerine senetle kredi veren bankaları kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası başta olmak üzere birçok banka senetle ihtiyaç kredisi vermektedir. Acil para bulma yolları içerisinde senetle borç para veren bankalar;

 • QNB Finansbank,
 • İş Bankası,
 • Ziraat Katılım,
 • Odeabank,
 • İNG Bank,

Bu bankalar üzerinden senetle kredi çekimine başvurarak 1 saat içinde acil para bulma ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Anında para kazanmak için devam edelim… 🙂

Yüklü Miktarda Para Nasıl Bulunur?

Yüklü Miktarda Para Nasıl Bulunur
Yüklü Miktarda Para Nasıl Bulunur

Unutulmamalıdır acil para bulma yolları için bu seçenek elbette en güvenli, risksiz hatta hızlı yöntemdir. Ancak bütün bankalar kredi verirken bir takım kriterleri göz önünde bulundurur. Çünkü kredi verirken bankanın mantığı bu krediyi müşteriden en garanti şekilde nasıl geri tahsil edeceğidir. Sizin de bu yöntemi kullanmanı için bankadan kredi çekme şartlarına uyuyor olmanız gerekmektedir.

Yüklü miktarda para nasıl bulunur diye araştıranlar için en mantıklı yöntemlerden birisi kredi çekmektir. Çünkü senetle veya borçla çok yüklü paralar bulmak kolay değildir. Bankadan kredi çekerek acil para bulmak isteyenler için düşük faizle kredi veren bankalar 2023 listesi şu şekildedir;

 • OdeaBank,
 • FİBA Bank
 • QNB Finansbank,
 • TEB,
 • Ziraat Katılım,
 • Kuveyt Türk.

Acil para kazanmak istiyorsanız alternatifleri değerlendirelim…

Acil para bulma yolları arayanlara farklı bir seçenek… Para Kazandıran Siteler ile kazanmaya hazır olun!

1- Senetle Telefon Alıp Aynı Gün Satmak

Eğer ki aynı gün içerisinde acil para bulma yollarını arıyorsanız elden taksitle satış yapan mağazalar sizin için iyi bir fırsat olabilir. Senetle telefon satan bu mağazalardan telefon alarak 12, 24 veya 36 ay taksitle ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Aldığınız telefonu da kutusunu dahi açmadan aynı gün başka bir telefoncuya değerinin çok az miktar altındaki bir rakama kolayca satabilirsiniz. Bu teklife birçok telefoncu sıcak bakacağı için kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirerek 10.000 TL ile 30.000 TL arasında bir kazanç sağlayabilirsiniz.

2- Faturaya Ek Telefon Almak

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone kullanıcıları için her üç şirkette fatura ek olarak telefon satışı gerçekleştirmektedir. Örneğin 200 TL olan faturalı hattınıza 600 TL ödeme planıyla vadeli olarak 15.000 TL değerinde bir telefonu alabilirsiniz.

Aldığınız yeni telefonu kutusunu açmadan başka bir telefoncuya götürdüğünüz zaman da değerinin altında bir rakama satarak nakite dönüştürebilirsiniz. Acil para bulma yolları içerisinde en işe yarayan yöntemdir.

Öneri içerik: Senetle Motor Satan Firmalar

Yüklü Miktarda 1 Saat İçinde Para Bulmak

1 Saat İçinde Para Bulmak
1 Saat İçinde Para Bulmak

Yüklü miktarda 1 saat içinde para bulmak için fikir arıyorsanız bunlardan birisi de senetle araba alımıdır. Eğer yüklü miktarda parayı çeşitli sebeplerle bankalardan alamıyorsanız satışından yüksek bir miktar para kalacak bir ticari işlem yapmalısınız. Birçok galeri senetle araba satışı yapmaktadır.

Eğer senetle araç alacaksanız senet taksitleriniz ayda 5.000 TL olmak üzere 60 aya kadar vadeli şekilde 150.000 TL değerinde bir arabayı alıp aynı gün başka bir galeriye de satabilirsiniz. Böylelikle elinizde 1 saatte 150.000 TL kadar toplu bir para geçerken geri ödemelerinizi de parça parça yapabilirsiniz.

Acil para bulma yollarından birisi de danışmanlık firmalarına başvurmaktır. İşte detaylar…

Hemen okuyun: Evde Para Kazanma Yolları

Borç Para Veren Danışmanlık Firmaları

Acil Para Bulma Yolları
Acil Para Bulma Yolları

Bankalardan kredi puanınız düşük olduğu için veya kara listeye alındığınız için kredi çekemiyorsanız Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından onaylı Faktoring Şirketlerinden para alabilirsiniz. Türkiye’nin birçok noktasında şubeleri bulunan bu faktoring firmaları finansal konularda danışmanlık vererek ve ikrazatçılık yaparak acil paraya sıkışanlara senetle borç vermektedir.

Finansal danışmanlık hizmeti veren kredi danışmanlık şirketleri ve faktoring şirketlerinden bazılarını örnek olması için sıraladım. Güvenilir ve kurumsal olarak borç para veren danışmanlık şirketleri ve faktoringler şunlardır;

Eğer ki yüklü bir paraya ihtiyacım var diyorsanız sizin yüksek miktarlarda talebinizi yalnızca bankalar karşılayabilir. Çok yüksek rakamlarda paraları acil şekilde bulmanın tek yolu bu diyebilirim… En hizli para nasil bulunur diyorsanız bu yöntemi deneyin.

 • İFD Kredi Finans Danışman Hizmetleri,
 • İnteraktif Kredi,
 • İzmir Kredi Danışmanlık,
 • Misyon Kredi Danışmanlık,
 • Analiz Kredi Daışmanlık,
 • Lider Faktoring,
 • Şirinoğlu Faktoring,
 • Yaşar Faktoring,
 • Şeker Faktoring,
 • Acar Faktoring.

Bu sıraladığım danışmanlık şirketleri ve faktoring firmalarının yanı sıra BDDK tarafından onaylı onlarca kurum daha vardır. Dikkat etmeniz gereken tek şey her şeyin yasal prosedürler çerçevesinde işlemesidir.

Acil para bulma yolları için hayırseverlere de ulaşabilirsiniz! İnceleyelim…

Borç Para Veren Hayırseverler

Acil para bulma yolları için hayırseverleri bulabilirsiniz. Acil paraya ihtiyacınız varsa ve kredi alamıyorum diyorsanız seçenekleriniz arasında bir seçenek de şehrinizde yer alan hayır kuruluşlarıdır.

Borç para veren hayırseverler tarafından kurulan vakıflarda ihtiyacınız olduğunu belirten bir görüşme sağlar iseniz mutlaka size olumlu bir geri dönüşleri olacaktır.

Ancak dikkat etmelisiniz ki size para veren hayırseverlerin senetle bu işi karşılıksız olarak yapmasına özen gösterin. Bir takım kimseler sizin bu durumunuzdan yararlanmak isteyip bu durumu kötüye kullanmasın.

Size tavsiyemiz köklü vakıf kuruluşları ve derneklerden bu konuda yardım alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Al Sat Yaparak Para Kazanma

Acil Para Bulma Yolları Alternatif Seçenekler

Eğer acil paraya sıkıştıysanız yapabileceğiniz hızlı ama küçük bir çözüm de eşyalarınızdan birini satmak olabilir. Bu belki bir kitap, eski bir koltuk, cep telefonunuz veya bilgisayarınız olabilir. Eşyalarınızı satmak için şehrinizdeki ikinci el eşya satıcıları, cep telefoncular ve sahaflardan yararlanabilirsiniz.

Günümüzde her şeyin dijital olduğu düşünürsek de acil para bulmak için eşyalarınızı Letgo gibi aracı platformlarda da satabilirsiniz. Daha önceden kullanmadığım bir eşyayı uygulamaya yükledikten sonra 1 saat içinde satınca bu uygulamaların acil para bulmak için iyi bir seçenek olduğunu daha iyi anladım.

Para bulmanın yolları içerisinde bu seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Özellikle nasıl para bulurum diye düşünüyorsanız bu yöntemler ilaç gibi gelecek. 🙂

Acil Paraya Sıkışanlara Borç Para Veren Telefon Numaraları

Öncelikle unutmayın ki bu konuda insanların sıkışıklığından suistimal edeecek çok kişi olacaktır. Kurumsal olmayan hiçbir telefon numarası ve şahısa güvenmeyin. Halk tabiriyle tefecilik yapan kimseler yüksek faizlerle size para teklif etse dahi kabul etmeyiniz. Bu durumun sizin başınızı belaya sokması haricinde hukuken de suçlu duruma düşebilirsiniz.

Resmi kurumlar ve şirket numaraları üzerinden belgeli, kayıtlı bir şekilde yapacağınız borç alımlarına öncelik vermeniz hem sizi güvende tutacak hem de hukuken herhangi bir suça karışmamış olacaksınız. 0555, 0543, 0532, 0507 … gibi şahsi cep telefonları üzerinden gelen aramalara itibar etmeyiniz!

Öneri içerik: Tasarım Yaparak Para Kazanmak

Sıkça Sorulan Sorular

Acil para bulma yolları ile ilgili sıkça sorulan sorular şöyle:

Acil para nasıl bulunur?

Acil para bulma yollarını sizler için sıraladık. Bu yöntemleri deneyerek para bulabilirsiniz. Ancak dolandırıcılık faaliyetlerine karşı oldukça dikkatli olun.

Senetle kredi nasıl alınır?

Senetle kredi almak için teminat vermeniz gerekir. Teminat verebileceğiniz eviniz ya da arabanız varsa, kolay bir şekilde senetle kredi alabilirsiniz.

Acil para bulma yolları için sizlere verebileceğimiz bilgiler bunlar. Merak ettiğiniz farklı konular varsa, YORUM bırakabilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2024 | Dizi İzle Para Kazan!

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2024 | Dizi İzle Para Kazan!

Podcast Para Kazanma Yolları - Online Para Kazanma 2024

Podcast Para Kazanma Yolları – Online Para Kazanma 2024

Para Kazandıran Siteler

Para Kazandıran Siteler – 27 Gerçek Para Kazanma Sitesi!

Axess Chip Para Nerelerde Geçerli

Axess Chip Para Nerelerde Geçerli? 2023 EN YENİ LİSTE!

Kwai Para Kazanma

Kwai Para Kazanma Rehberi 2024 | Maaş Tablosu ve Şartlar!

Oyun Test Ederek Para Kazanma | 8 Sıradışı Yöntem!

Oyun Test Ederek Para Kazanma | 8 Sıradışı Yöntem!

Daha Fazla Makale

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma – 15.000+ TL KAZANÇ!

Pasif Gelir Kaynakları

Pasif Gelir Kaynakları | Hayatınızı Değiştirecek 17 Öneri!

Öğrenci Para Kazanma Yolları

Öğrenci Para Kazanma Yolları 2023 – 30 EN KAZANÇLI Yöntem

Axie Infinity Para Kazanma 2023 - Oyun Oynayarak Coin Kazan!

Axie Infinity Para Kazanma 2023 – Oyun Oynayarak Coin Kazan!

Online Eğitim Vererek Para Kazanma

Online Eğitim Vererek Para Kazanma: Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Netflix İzleyerek Para Kazanmak

Netflix İzleyerek Para Kazanmak | 4 ETKİLİ YÖNTEM!

Google Adsense Para Kazanma 2023 - Google’dan Para Kazan!

Google Adsense Para Kazanma 2023 – Google’dan Para Kazan!

Para Kazandıran Hobiler

Para Kazandıran Hobiler | 19 Hobi Fikriyle Evde Para Kazan!

X