Vigo Kurye Maaşları 2024 | Yeni Ücretler (100.000 TL Kazanç)

Yazar: Tuğba Tarih: 13.01.2024
Vigo Kurye Maaşları

Vigo kurye maaşları 2024 yılında son zamanların en merak edilen konularından biri. Türkiye’de kuryelik uzun yıllardır süregelen bir meslek. Özellikle pandemi döneminde sektör hızla büyüdü. Binlerce insan ihtiyacı karşılamak için kuryelik mesleğine başladı. Şimdi kuryeler sayesinde ev ve iş yerlerine hızlı bir şekilde teslimatlar yapılabiliyor.

Sektör hızla büyüyünce kuryelik yapacak insanlara olan ihtiyaç günden güne arttı. Bu hizmeti sağlayan markalar da yıllar geçtikçe çoğaldı. Vigo saatlik ücret bilgilerini sizlerle paylaşacağım! Konuya dair en merak edilen şeylerden bir tanesi Vigo maaşlarıdır. Bu nedenle sizin için en güncel bilgiye ulaştım.

Kurye olmayı düşünenlerin akıllarındaki tüm soruları cevaplandıracağım. Maaş bilgilerinin yanı sıra Vigo çalışma şartları gibi merak ettiğiniz cevapları bu yazıda bulabilirsiniz. Hadi başlayalım.

Vigo Çalışma Şartları Nasıl?

Vigo Çalışma Şartları
Vigo Çalışma Şartları

Vigo kurye maaşları 2024 zamlı güncel bilgilerine geçmeden önce sizlere bu şirkette çalışma şartları hakkında bilgiler vereceğim…

Vigo kurye olma şartlarına başlamadan önce sizi Vigo hakkında bilgilendirmek istedim. Vigo, 19 Ağustos 2019 tarihinde Ali Cicioğlu tarafından kuruldu. Marka, Getir şirketinin bir kolu olarak çalışmalarını hızla sürdürüyor. Şu anda Türkiye’nin 60’dan fazla şehrinde hizmet sağlıyor.

Vigo sektörde çalışanlarına verdiği değer ile biliniyor. Bu sektörde başka bir yerde göremeyeceğiniz imkanları çalışanlarına sağlıyor. Binlerce insanın rahat ve huzurlu bir şekilde çalışabilmesini sağlıyor. Bu nedenle diğer firmalardan daha çok tercih ediliyor. Aşağıdaki listede Vigo kuryelerinin çalışma şartlarını bulabilirsiniz:

 • Sabah 8.00 gece 00.00 arası dilediğiniz saatte çalışabiliyorsunuz. Günde 5, 8, 10 ve 12 saat çalışma seçenekleri mevcut.
 • Özel sağlık sigortanız yapılıyor.
 • Muhasebe desteği veriliyor.
 • Günlük bir paket hedefi yok. Saatlik sabit ücrete ek olarak teslim ettiğiniz her paket için ekstra ücret alıyorsunuz.
 • Hız sınırı olan 50’yi geçemiyorsunuz. (Trafikte güveni sağlamak amaçlı konulan bir kural) Hızlı olmak zorunda değilsiniz. Böylelikle kendinizi tehlikeye atmıyorsunuz.
 • Motor satın alma ve kiralama seçenekleri mevcut. Firma bu konuda destek sağlıyor.
 • Kaza desteği sözü var. 10 gün üzeri raporlu izin aldığınızda asgari ücret üzerinden ödemenizi alabiliyorsunuz.
 • Yakıt desteği var. %3-5 arasında yakıt indiriminden faydalanıyorsunuz.
 • Kask takmak zorunlu.
 • Kaldırımda motor kullanmak yasak.
 • Ters yön kullanımı kesinlikle yasak.
 • Mont, çanta ve yağmurluk çalışanlara temin ediliyor.

Gördüğünüz gibi Vigo’da çalışmanın artıları saymakla bitmiyor. Neredeyse hiçbir yerde bulamayacağınız özgürlüğü ve güvenli iş ortamını burada bulabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilir: Zara Çalışma Şartları

Vigo Kurye Maaşları 2024 – ZAMLI GÜNCEL

Vigo Kurye Maaşları
Vigo Kurye Maaşları

Çalışanına bu kadar çok olanak sağlayan bir firmanın tabii ki maaşları da merak konusu. Vigo kurye maaşları çalışanların yüzünü güldürüyor.

Vigo kuryeleri aylık net şu kadar kazanıyor diyemiyoruz. Çünkü alacağınız ücret çalıştığınız şehre, saate ve teslim ettiğiniz paket sayısına göre değişiyor. Daha kalabalık bir şehirde daha çok siparişi teslim edeceğiniz için daha çok kazanıyorsunuz. Tam zamanlı çalışan bir Vigo kuryesi ayda 100.000 TL’ye kadar kazanç elde edebiliyor.

Peki, Vigo kurye maaşları saatlik olarak ne kadar? İnceleyelim! İşte Vigo maaşları saatlik ücretleri…

Vigo Saatlik Ücret 2024 – AYLIK KAZANÇ!

Vigo kuryeleri saatlik net 90 TL kazanıyor. Bunun yanında teslim ettiğiniz her sipariş için ekstra 45 TL kazanıyorsunuz. Kilometre başına da 2,50 TL ödeme alıyorsunuz. 30 gün boyunca aralıksız çalıştığınızı varsayalım. Buradan yola çıkarak bir tablo yapacak olursak:

Vigo kurye maaşları 2024 hesaplaması aşağıdaki gibidir:

Günlük Çalışma Saati12 saat
Teslim Edilen Paket Sayısı (Günlük)55 Adet
Saatlik Kazanç90 TL
Paket Başı Kazanç45 TL
KM Başı Ücret (0 – 4 km)2,50 TL
Aylık Ciro (Brüt Kazanç)100.000 TL
Vigo kuryeleri ne kadar kazanıyor?
 • Gün

NOT: Vigo kurye maaşları, yönetim tarafından bölge bölge olacak şekilde belirlenmiştir. Bu bahsettiğim örnek İstanbul Bölge 11 için geçerlidir. Bölgelere göre ücretlerde değişiklik olabilir.

Bu fiyat, çalışma saatiniz ve teslim ettiğiniz paket sayısına bağlı olarak artabilir ya da azalabilir. Vigo ücretlerine devam edelim!

Vigo Kurye Aylık Giderler

Vigo kurye maaşları her ay net değildir. Bir kuryenin aylık cirosu 100.000 TL‘yi bulabiliyor. Her ay ödemesi gereken Bağ-Kur primi, yemek, yakıt ve muhasebe masraflarını çıkarırsak net kazancı 60.000 TL civarında olacaktır.

İlginizi çekebilir: Yemeksepeti Vale Kurye Başvurusu

Vigo Kurye Maaşı 2024 (BONUSLAR)

Vigo, kurye olarak çalışan personellerine destek sağlamak amacıyla bonus sistemini kullanmaktadır. Buna göre kuryeler, ilgili sistem dahilinde belirlenen günlük paket sayısına ulaştıklarında, yukarıdaki ücretlere ek olarak bonus ücreti hak ederler.

Vigo kurye maaşları 2024 yılında bonuslarla birlikte çok iyi noktalara gelmiştir. Buna göre yoğun bölgelerde hizmet veren kuryelerin kazancı, aylık 100.000 TL’yi dâhi geçebilmektedir.

Vigo kurye maaşlarını pozitif yönde etkileyen bonus sistemi şu şekildedir:

 • 18-21 arası paket: 150 TL
 • 22-24 arası paket: 180 TL
 • 25-29 arası paket: 225 TL
 • 26-29 arası paket: 185 TL
 • 30-34 arası paket: 270 TL
 • 35-39 arası paket: 315 TL
 • 40-44 arası paket: 360 TL

Buna göre 40 paketin üstüne çıktığınız her gün için 360 TL ek ödeme alırsınız. Vigo kazançları için buradan da görüldüğü üzere oldukça iyi durumdadır! 🙂

Vigo Kurye Başvuru Nasıl Yapılır?

Vigo Kurye Başvuru
Vigo Kurye Başvuru

Bir Vigo kuryesi olmak istiyorsanız başvuru süreci oldukça kolay işliyor. Vigo’nun kendi internet adresinden Kurye Olmak İstiyorum seçeneğine tıklayarak başvuru sürecinizi başlatıyorsunuz. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunuzda aşağıdakileri beyan etmeniz şart:

 • Kimlik ve adres bilgileri
 • İletişim bilgileri
 • Öğrenim durumu
 • Günde kaç saat çalışmak istediğiniz
 • Ehliyet seçimi
 • Kuryelik tecrübenizin olup olmadığı
 • Adli sicil kaydı
 • Vatandaşlık durumu

Vigo kurye maaşlarını inceledik. Kurye olma şartları çerçevesinde diğer bilgilere göz atalım…

Vigo Kurye Olma Şartları Nelerdir?

Vigo Kurye Olma Şartları
Vigo Kurye Olma Şartları

Yazdıklarımdan da anlayacağınız üzere Vigo’da çalışmak diğer firmalara kıyasla çok daha zevkli ve güvenli. Firma, özellikle kuryelik kariyerine yeni başlayanlar için en iyi çalışma ortamını sunuyor. Vigo’nun bir çalışanı olmak istiyorum diyorsanız sizden istenen bazı şeyler var. Aşağıdaki listede detaylarını bulabilirsiniz:

 • Motosiklet kullanmak için A1 ya da A2 ehliyetiniz olmalı.
 • Adli sicil kaydınız temiz olmalı.
 • Sürücü ceza puanı az olmalı.
 • Vigo araçlı kuryelik hizmeti sunmak isteyenlerin ehliyeti olmalı. Bunun yanı sıra SRC3-SRC4 ve psikoteknik belgelerine sahip olmalısınız.
 • Araçlı kuryelerin araba modeli 2012 model ya da üstü olmalı.

Bunların yanı sıra Vigo’da kurye olabilmek için yabancı dil bilme zorunluluğunuz yoktur. Kendi motorunuz ya da aracınız varsa da öncelikli listeye alınabilirsiniz.

Vigo kurye maaşları konusunda çalışan yorumlarına da değinelim…

İlginizi çekebilir: Senetle Motor Satan Yerler

Vigo Kurye Çalışan Yorumları

Vigo Kurye Çalışan Yorumları
Vigo Kurye Çalışan Yorumları

Sizler de denk geleceksiniz ki Vigo çalışanlarının büyük bir çoğunluğu oldukça mutlu. Bu bir tesadüf değil tabii ki. Vigo kurye maaşları, çalışma şartları, çalışanlara sağlanan ayrıcalıklar insanları mutlu eden nedenlerin başında geliyor. Aşağıda sizler için Vigo kurye çalışan yorumlarını derledim:

 • Vigo oldukça kurumsal. Ulaşabileceğimiz merciler var. Dertlerimizi dinliyorlar ve beraber çözüm buluyoruz.
 • Saatlik kazancımızın olması çok güzel. Hengame yok. Herkes çok huzurlu çalışıyor.
 • Motor kullanırken hız olduğu için hayatımızı riske atmıyoruz. Bu yüzden psikolojik olarak sıkıntı yaşamıyoruz. Kendimizi güvende hissediyoruz.
 • Firma umduğum gibi çıktı. Şu anki şartlardan dolayı çok mutluyum.
 • Piyasa şartlarında çalışılabilecek en iyi yer. Kendinize önem veriyorsanız Vigo’da çalışabilirsiniz.

Öneri içerik: Getir Kurye Maaşları

Sıkça Sorulan Sorular

Vigo kurye maaşları 2024 bilgileri hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledim. İşte Vigo araçlı kurye maaşları hakkında sık sorulan sorular:

Vigo’da ödemeler nasıl ve ne zaman yapılıyor?

Vigo kuryeleri her 15 günde bir ödeme alırlar. Ayın 1-15 dönemindeki çalışmalarını 20’sinde; 16-30 dönemindeki çalışmalarını ise gelecek ayın 5’inde alırlar.

Vigo iş görüşmeleri nerede yapılıyor?

Vigo iş görüşmeleri İstanbul, Ankara ve İzmir’de yüzyüze yapılıyor. İstanbul‘da Merkez Ofis, Kozyatağı İşe Alım Merkezi, Beşiktaş İşe Alım Merkezi; Ankara İşe Alım Merkezi; İzmir İşe Alım Merkezi’nde görüşmeler gerçekleşiyor. Diğer illerde yaşayanlar için online görüşme ayarlanabiliyor. Eğer İnsan Kaynakları yetkilileri uygun görürse, belirlenen bir lokasyonda da yüzyüze görüşme sağlanabiliyor.

Vigo kadın kurye desteği nedir?

Vigo’da çalışmaya başlayan kadın kuryeler ilk ay 2.000 TL destek ödemesi alırlar. Çocuğu olan kadın kuryelere her ay yine 2.000 TL ödenir. Ayrıca kadın kuryelere her ay 1 gün regl izni verilir.

Vigo kurye maaşları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın, yayınlayalım! 🙂

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Vergi Müfettişi Nasıl Olunur

Vergi Müfettişi Nasıl Olunur? Vergi Müfettişi Maaşı 2024

A101 Çalışma Şartları

A101 Çalışma Şartları 2024 | Zamlı Part Time Personel Maaşları

Bireysel Kariyer Planlama Aşamaları

Bireysel Kariyer Planlama Aşamaları: 10 Adımda Hedefe Ulaşın

Otopsi Yardımcılığı Maaşı

Otopsi Yardımcılığı Maaşı 2024 | Zamlı Maaşlar – Atama Puanı

Vigo Kurye Maaşları

Vigo Kurye Maaşları 2024 | Yeni Ücretler (100.000 TL Kazanç)

Gratis Çalışma Şartları

Gratis Çalışma Şartları 2024 – Yeni Zamlı Personel Maaşları

Daha Fazla Makale

Almanya Mühendis Maaşları

Almanya Mühendis Maaşları 2024 | Güncel Maaşlar!

Diş Hekimi Asistanı Maaşları

Diş Hekimi Asistanı Maaşları 2024 | Diş Asistanı Maaşı

Sağlık Yönetimi Maaşları

Sağlık Yönetimi Maaşları 2024 | (ZAMLI) Devlet – Özel

Aselsan Mühendis Maaşları

Aselsan Mühendis Maaşları 2024 | Zamlı Güncel Maaşlar

Trendyol Evden Çalışma Şartları

Trendyol Evden Çalışma Şartları 2024 | Zamlı Personel Maaşı

Gemi Adamı Belgesi Nasıl Alınır?

Gemi Adamı Belgesi Nasıl Alınır? Şartları ve Yaş Sınırı!

File Market Çalışma Şartları

File Market Çalışma Şartları 2024 | Yeni Zamlı Çalışan Maaşları

Zara Çalışma Şartları

Zara Çalışma Şartları 2024 | Yeni Zamlı Çalışan Maaşları

X