Senetle Motor Satan Yerler 2023 | İstanbul, Ankara ve İzmir!

Yazar: Engin Editör Tarih: 02.11.2023
Senetle Motor Satan Yerler

Motosiklet tutkunları! Bu içerik sizin için hazırlandı… Yeni ya da ikinci el motor almak istiyorsanız ve yeteri kadar naktiniz yoksa buradaki firmalar size yardımcı olacak. Sizler için senetle motor satan yerler listesini hazırladık!

Üstelik firmaların birçoğunda kefil şartı aranmıyor! Peşinatsız taksitle motor satan 81 ilde mağazaları bulmanız için de kapsamlı bir yazı hazırladım. İstanbul, İzmir, Adana, Ankara ve Antalya dâhil Türkiye’nin dört bir yanından örnek olarak senetle motor satan firmalar var. Senetle motor almak istiyorum diyenler için her biri harika öneriler diyebiliriz! 🙂

Elden taksitle motor almak için hangi markaları tercih edebileceğinizi de bu içerikten öğrenebilirsiniz. Senetli motor satan yerler için bu yerleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Elden taksitli motor satan yerler arasında Evkur, Özşanal, Soylu AVM gibi birçok firmayı inceledik. İşte detaylar…

Senetle Motosiklet Nasıl Alınır? Peşinatsız Taksitle Motor Alma Yolları!

Peşinatsız Taksitle Motor Almak
Peşinatsız Taksitle Motor Almak

Senetle motor satan yerleri incelemeden önce alışverişi nasıl yapacağınızı açıklamak istiyorum.

Motosikletler büyükşehirlerde birçok kişi için iyi bir alternatif taşıt olmakla beraber günümüzde birçok kişi de kuryelik vb. işler için ticari amaçlarla kullanıyor. Son yıllarda fiyatlardaki artış nedeniyle de peşinatsız taksitle motor almak elbette herkesin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Kredi kartsız ve kefilsiz şekilde motosiklet almak isteyen kişiler için senetle ya da elden ödemeyle motor satan yerleri de sizler için güncel bilgiler eşliğinde sıraladım. Honda, Yamaha, Kuba, Mondial ve diğer tüm markalı motosikletleri kolayca satın almak için aradığınız o firmaları iyi bir şekilde inceleyin. Taksitli motor satan yerler gerçekten de oldukça fazla…

Öneri içerik: Senetle Telefon Satan Yerler

Senetle Motor Alma Şartları

Senetle motor almak, her ne kadar sizi heyecanlandırsa da bu hizmetin belirli şartları olduğunu söylemek istiyoruz. Özellikle firmalar arasında senetle motor alma şartları değişebiliyor. Senetli motor almak için aşağıdaki şartlara uymanız beklenebilir:

 • Kişinin SGK kapsamında çalışıyor olması,
 • Düzenli geliri olduğunu gösterir belgeye sahip olması,
 • Kişinin hakkında araştırma yapılmasına izin vermesi,
 • Vade farkı ödemeyi kabul etmesi,
 • Mal beyanında bulunması,

gibi bazı şartlar istenebilir. Bu koşulları yerine getiren herkes peşinatsız taksitle motor alabiliyor. Şimdi senetle motor satan yerleri inceleyebiliriz!

Senetle Motor Satan Yerler – 2023 Listesi!

Senetle Motor Satan Firmalar 2023
Senetle Motor Satan Firmalar 2023

Taksitle motosiklet sahibi olmak istiyorum diyenler için Türkiye’nin birçok ilinde mağaza zincirleri bulunan alışveriş merkezlerini güncel bilgiler eşliğinde derledim. Bu mağazalar ile kefilsiz, kredi kartsız şekilde senetle motosiklet sahibi olabilirsiniz.

Senetle motor satan yerler 2023 yılında aşağıdaki gibi ifade edilebilir:

 1. Evkur
 2. Çelik Avm
 3. Özşanal Avm
 4. Forsa Avm
 5. Soylu Avm
 6. Mutlu Evim
 7. Bir Evim
 8. İstanbul Avm
 9. Yön Avm
 10. Bozdoğan Avm
 11. Wowwo Satış Bayilikleri
 12. Yerel Motor Bayilikleri

Senetli motor satan yerleri bu şekilde özetleyebiliriz. Bu listeye ek olarak İzmir, Ankara, İstanbul, Antalya, Bursa ve Gaziantep başta olmak üzere birçok ilde yer alan yerel mağazalar, motosiklet satan bayilik dükkanları ile peşinatsız taksitle motor satın alabilirsiniz.

Öneri içerik: Honda Motosiklet Fiyatları

1- İzmir’de Senetle Motor Satan Yerler

Senetle Motor Satan Yerler
Senetle Motor Satan Yerler

Peşinatsız ve kredi kartsız motor sahibi olmak isteyenler için İzmir’de senetle motor satan yerler şu şekildedir:

 1. Galeri Gülhan
 2. Fors AVM
 3. İzmir Evkur Avm
 4. İzmir Soylu Avm
 5. İzmir Çelik Kardeşleri Avm
 6. İzmir Özşanal Avm
 7. Wowwo İzmir Bayii

Peşinatsız taksitle motor İzmir için bu firmalar aracılığıyla alınabilir. Elbette firmaların kendine ait fiyatlandırma politikaları olmaktadır. Güncel fiyatları firmalarla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

2- Senetle Motor Satan Yerler Ankara

Kefilsiz ve kartsız motosiklet almak isteyenler için Senetle motor satan yerler Ankara listesi şu şekildedir:

 1. Ankara Ev Shop Mağazaları
 2. Wowwo Ankara Bayii
 3. Ulusan Motor Bayii
 4. Ales Motor Bayii
 5. Ankara Evkur Avm

3- Senetle Motosiklet Satan Yerler İstanbul

Araç alım satımında elbette en çok seçeneğin yer aldığı şehrimiz İstanbul’dur. İstanbul’daki birçok AVM kolayca motor almanız için farklı imkanlar sağlayan firmaları bünyesinde barındırıyor. İşte senetle motor satan yerler İstanbul seçenekleri şunlardır;

 1. Onat Avm
 2. Kuralkan Galeri
 3. Üçerler Motor
 4. Çınar Motor
 5. Hedef Avm
 6. İstanbul Avm
 7. İstanbul Ev Shop Mağazaları
 8. Soylu Avm
 9. Evkur Avm
 10. Wowwo İstanbul Bayii

4- Gaziantep | Senetle Motor Satan Firmalar!

Gaziantep AVM’ler konusunda birçok seçeneğin olduğu büyük bir kenttir. Birçok motor bayisi de taksitle motor almak isteyenler için 12, 24 ve 48 ay seçenekleriyle kartsız ve kefilsiz satış yapmaktadır. Gaziantep senetle motor satan yerler listesinde şu mağazalar bulunmaktadır;

 1. Bozdoğan Avm
 2. Sağlam Ticaret Motosiklet Bayii
 3. Özen Motor Bayii
 4. Gaziantep Evkur Avm

Senetle motor almak istiyorum diyenler için Bursa şehrindeki firma önerileriyle devam edelim…

Bonus içerik: Senetle Borç Para Veren Yerler

5- Peşinatsız Taksitle Motor Bursa Mağazaları

Ülkemizin sayılı büyükşehirlerinden olan Bursa da motosiklet sahibi olmak isteyenlere birçok AVM sayesinde kartsız ve peşinatsız satış yapmaktadır. Bu mağazalar sayesinde kolayca elden ödemeyle motor alınabilmektedir. Peşinatsız taksitle motor Bursa mağazaları şunlardır;

 1. Bursa Ev Shop Mağazaları
 2. Bursa Evkur Avm
 3. Wowwo Bursa Bayii
 4. Motor Limit Bursa
 5. Yen-Kar Motosiklet
 6. Kocaman Ticaret Motosiklet Bayii

Senetle motor satan yerler bu şekildeydi…

2. El Motor İlan Siteleri – Satış Yapan Yerler!

Peşinatsız Taksitle Motor
Peşinatsız Taksitle Motor

Eğer ki taksitle sıfır motor almaya maddi gücünüz yetmiyorsa veya sıfır fiyatı vereceğiniz paraya ikinci el daha üst segment bir motosiklet arıyorsanız ikinci el motor alımına yönelirsiniz.

Fakat takistle 2. el motor almak mümkün mü? Evet! Tıpkı sahibinden sitesinde olduğu gibi birçok sitede ve aracı mağazada taksitle ikinci el motosiklet satışı da yapılmaktadır. Senetle motor satan yerler açısından önemli alternatif sayılabilir.

2. el motor satan yerler arasında en sık tercih edilen siteleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Sahibinden.com
 • Arabam.com
 • Senetletaksitle.com
 • Cinarmotor.com
 • Wowwo.com

Öneri içerik: İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar Nelerdir?

Senetle Motor Satan Yerler Sahibinden İlanları!

Ülkemizde araç satışı denilince akla gelen ilk sitelerden biriside sahibinden.com olmaktadır. Senetle motor satan yerler sahibinden sitesi üzerinde açılan ilanlarda da yer almaktadır. Çünkü oto galericilerin birçoğu artık karlı iş fikirleri arasında olduğu için senetle motor satışı işine de girmiştir.

Senetle motosiklet satan yerler için bu içerikten faydalanabilirsiniz. Bu sitedeki birçok ilanda senetle motor galeriler olmakla birlikte senetle yani elden ödeme yöntemiyle kredi kartsız şekilde bu yerlerden de alabilirsiniz.

Birçok galerici uzun yıllardır bu işin içinde ve vergi vererek araç alım satımı yaptığı için genellikle güvenilir bir alışveriş yeridir. Taksitle motosiklet veya araba alacaklar için bu adreslerde gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Wowwo Senetle Motor

elden taksitli motor
elden taksitli motor

Avrupa’nın en büyük ikinci el araç alım satım sitelerinden olan Wowwo.com’da taksitle ve senetle motor satışı yapılmaktadır. Hem otomobil hem de motosiklet satışı yapılan sitede çok geniş bir portföy de bulunmaktadır. Senetle motor satan yerler ile ilgili güvenilir firma arıyorsanız, Wowwo bunlardan birisidir.

Wowwo senetle motor satma fikrinden rakiplerinden çok daha önce davrandığı için de bugüne kadar 10 binden fazla satışa imza atmıştır.

Wowwo, %30 peşin olup 36 aya kadar vadeli şekilde senetle motosiklet ve otomobil satışı gerçekleştirmektedir. Wowwo firmasının İzmir, İstanbul, Ankara, Kayseri, Adana, Antalya, Bursa, Denizli ve Samsun olmak üzere 9 ilde showroom şeklindeki dükkanları da yer almaktadır.

Bu dükkanlar üzerinden güvenceli bir şekilde taksitli senetle motor alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Evkur Senetle Motosiklet Fiyatları

Evkur senetle motor
Evkur senetle motor

Elden senetle motor sahibi olmak istiyorsanız en güvenilir ve ödeme avantajları arasında en geniş imkanları sunan Evkur Alışveriş Merkezleri iyi bir seçenektir. Ülkemizde büyükşehirlerin birçoğunda yer almaktadır.

Evkur mağazalarında kefilsiz ve peşinatsız elden ödeme imkanı sayesinde kolayca motosiklet sahibi olunabilir. Taksitle Evkur motosiklet satışı yaparken de ayrıca 12, 24 ve 48 ay taksit seçeneğini müşterilerine sunmaktadır. Senetle motor satan yerler Evkur için fiyatlandırma örneği ile içeriğimizi sonlandıralım.

Öneri içerik: Acil Para Bulmam Lazım Ne Yapmalıyım?

1- Evkur 24 Ay Taksitli Motor Fiyatlarında Vade Farkı

Senetle motor satan yerleri incelediniz ve Evkur’u tercih edeceksiniz… Peki, fiyatlandırmayı nasıl yapıyorlar? Bir örnek üzerinden bu konuyu sizlere açıklayalım.

Evkur taksitle motor fiyatları aşağıdaki gibidir:

135.369 TL’lik bir motor;

 • 6 taksitle 172.189 TL
 • 12 taksitle 182.949 TL
 • 18 taksitle 199.399 TL
 • 24 taksitle 216.179 TL’ye satılmaktadır.

24 Ay taksitli motor fiyatlarında vade farkı yüksek gibi gözükse de son birkaç yılda çıkan enflasyon farkı nedeniyle ödemeleriniz bir yıl sonraki maaşlara oranla çok düşük kalacağı için bu fark normal görülmektedir.

Senetle Motor Satan Yerler Güvenilir Mi?

Senetle motosiklet almak, pek çok kişinin önemsediği ve araştırdığı bir konu. Özellikle bankalardan kredi alamıyorsanız, kişiler peşinatsız taksitle motor alışverişi yapma yoluna gidiyor. Burada sizlere 57 firma ve marka önerisi verdik. Peki, bu senetle motor satan yerler güvenilir midir? Bu konuda da bazı uyarılarda bulunmak istiyorum:

 • Senetle motor satan firmaları şehir bazında sıraladık. Dilediğiniz şehirden alışveriş yapabilirsiniz ancak bu firmaların bazıları yerel hizmet sunuyor olabilir. Dolayısıyla kurumsallık, güvenilirliğin en büyük belirleyicisidir diyebiliriz. Alışveriş yapacağınız firmadan ilk olarak kurumsallık arayın.
 • Senetle motor almak için senet üzerindeki bilgileri mutlaka kontrol edin. Özellikle senette boş kalan bir yer olmaması, ilerleyen süreçte tehlike ile karşılaşmamanız için önemlidir.
 • Evkur gibi firmalar, Türkiye’de bu alanda hizmet gösteren en güvenilir firmalardan birisi olarak biliniyor. Ancak firma şartlarını iyi bir şekilde araştırın, alışverişinizi buna göre yapın.

Senetle motor satan yerler hakkında artık bilgi sahibisiniz. Senetli taksitle motor almak hakkında merak ettiklerinizi bizimleYORUMLAR aracılığıylapaylaşabilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

TikTok'ta Para Kazanmak

TikTok’ta Para Kazanmak 2024 | Kaç Takipçi Gerekir? Detaylar

Mail Okuyarak Para Kazanma

Mail Okuyarak Para Kazanma 2023 – EN KAZANÇLI 14 SİTE!

Twitch Para Kazanma

Twitch Para Kazanma Şartları 2023 | En Popüler 6 Yöntem!

Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle Borç Para Veren Yerler 2024 – Sahibinden Borç Para

Yaratıcı İçerik Üretimi

Yaratıcı İçerik Üretimi: YouTube’da Para Kazanmanın Kanıtlanmış Yolu!

Ödev Yaparak Para Kazanmak

Evden Ödev Yaparak Para Kazanmak | 9 Site Önerisi!

Daha Fazla Makale

Nays ile Para Kazanma

Nays ile Para Kazanma Yolları | Tek Seferde 200 TL Kazanın!

TikTok Kazanç Hesaplama

TikTok Kazanç Hesaplama 2023 – TikTok Kazancını Öğren!

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma | 18 Uygulama ve Site Önerisi!

Yürüyerek Para Kazanma

Yürüyerek Para Kazanma 2023 | En Kazançlı 16 Uygulama!

YouTube Shorts Para Kazanma 2023 - En Hızlı, En Yüksek!

YouTube Shorts Para Kazanma 2023 – En Hızlı, En Yüksek!

Borsadan Para Kazanmak

Borsadan Para Kazanmak 2023 | Borsadan Nasıl Para Kazanılır?

Netflix İzleyerek Para Kazanmak

Netflix İzleyerek Para Kazanmak | 4 ETKİLİ YÖNTEM!

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2024 | Dizi İzle Para Kazan!

Dizi İzleyerek Para Kazanmak 2024 | Dizi İzle Para Kazan!

X