Senetle Telefon Satan Yerler ve Firmalar 2023-UYGUN FİYATLAR

Yazar: Gizem Editör Tarih: 23.01.2023
Senetle Telefon Satan Yerler

Telefon almak istiyorsunuz ancak nakit paranız mı yok? Senetle telefon satan yerler sayesinde kolayca telefon alabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde peşinatsız cep telefonu alabiliyorsunuz. Elden taksitle telefon almak tabii ki belirli şartlar içeriyor.

“Senetle telefon almak istiyorum.” diyenler için faydalı olacak bir yazı hazırladık. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından kredi kartına taksitli alışverişe sınır getirilmişti. Bu durumdan dolayı peşin para vererek telefon alamayan kişilerin kurtarıcı çözümü, taksitle telefon veren yerler oldu. Senetle telefon veren yerlerden alışveriş yapabiliyorsunuz.

Sizlere nerelerde senetle telefon alma şansınızın bulunduğundan bahsedeceğiz. İzmir, İstanbul, Bursa, Ankara ve diğer tüm şehirlerde güvenilir olarak senetli telefon yerleri aşağıda öğreneceksiniz.

Cep Telefonuna Taksit Yapılır mı?

Senetle Telefon Satan Yerler
Senetle Telefon Satan Yerler

Taksitle cep telefonu almak günümüzde artık daha sınırlı. Ancak senetle telefon satan yerler sizlere taksitle telefon satacaklardır. Elden senetle taksitli şekilde telefon alabiliyorsunuz. Peki, kaç taksite telefon alabilirsiniz?

 • Senetli telefon satan yerlere göre kaç taksitle telefon alacağınız değişecektir. Taksitler 3 – 24 ay arasında olabiliyor. Kendi durumunuza göre size en uygun firmadan, yerden senetle telefon alabilirsiniz.

Senetle telefon satan yerler yazısından sonra Senetle borç para veren yerler yazısını okumak isteyebilirsiniz.

Senetle Telefon Alma Şartları

Senetle Telefon Alma Şartları
Senetle Telefon Alma Şartları

Senetle telefon satan yerler için detaylara girmeden önce sizlere bazı şartlardan söz edeceğiz. Özellikle büyük markalar aracılığıyla senetle telefon almayı düşünüyorsanız, belli başlı şartları taşımanız gerekiyor. Her firma için aynı şartlar söz konusu olmasa da benzer diyebiliriz. Senetle telefon alma şartları şöyledir;

 • 18 yaşından büyük olmak
 • Bazı senetle telefon satan yerler kefil aramaktadır.
 • Düzenli gelir elde ediyor olabilmek gerekmekte.
 • SGK dökümünü ibraz edebilmek
 • Kredi sicilinin temiz olması

Gibi şartlar söz konusu olabiliyor. Bazı firmalar sadece düzenli geliriniz olduğu taktirde başka şart aramaksızın da telefon satabiliyor. Dediğimiz gibi tamamen firmaya bağlı… Biz size genel olarak sunulan şartlardan bahsettik.

Elden Senetle Telefon Veren Firmalar

Elden Taksitle Telefon Veren Mağazalar
Elden Taksitle Telefon Veren Mağazalar

Peşinatsız senetle cep telefonu almak istiyorsanız, elden taksitle telefon veren mağazaları tercih etmelisiniz. 24 aya kadar senetle telefon satan yerler var;

 1. Mutlu Evim
 2. Soylu AVM
 3. Özsanal
 4. EVKUR
 5. EVDİZ
 6. Çelik Kardeşler
 7. Fors AVM

Senetle telefon veren firmalar bu şekilde… Size uygun şartları taşıyan firmadan senetle telefon alabilirsiniz. Senetle telefon almak istiyorum diyenler için en çok satış gerçekleştiren birkaç mağazayı sizin için ele alacağız.

Öneri yazı: İcralık olanlara kredi veren bankalar

Senetli Telefon Satan Yerler
Senetli Telefon Satan Yerler

Mutlu Evim Senetle Telefon Almak

Senetle telefon satan yerler denildiğinde en çok tercih edilen firmalardan birisi Mutlu Evim’dir. iPhone’dan birçok Android telefona taksitle telefon alma şansınız bulunuyor. 24 aya varan taksitlerle telefon alabiliyorsunuz. Mutlu Evim‘den senetle telefon almak için bazı şartları yerine getirebilmeniz gerekiyor. Bu şartlar;

 • Ürünü almak için başvuru yapacak kişinin SGK’lı işçi ya da devlet memuru olarak çalışıyor olması gerek. BAĞ-KUR ve diğer seçenekler geçersiz sayılıyor.
 • Alacak kişinin taşınmaz mülkü (tapulu) varsa yukarıdaki şarta gerek yoktur. Tapunun fotokopisi istenir
 • Tüzel kişiler için senetle telefon satışı gerçekleştirilmek.
 • Telefon alacak kişi emekliyse kefil ya da taşınmaz mülk tapusu istenir.
 • Telefon alacak kişinin geçmişte ya da şu an için bir icrası olmamalı.
 • Ürün tesliminde bir taksine denk gelecek ücretin ödenmesi gerekir.

Soylu AVM Senetli Telefon Almak

İstanbul senetle telefon satan yerler mi arıyorsunuz? Soylu AVM aradığınız yer olabilir. Senetle telefon almak istiyorum diyenlerin İstanbul’da sık tercih ettiği bir mağaza diyebiliriz. Ayrıca İstanbul dışında Eskişehir, Aydın, Samsun, Ordu, Denizli, Mersin, Giresun, Çorum, Amasya, Karaman, Kayseri, Osmaniye, Aksaray şehirlerinde de fiziksel mağazaları var.

 • Hatta Soylu AVM işi genişleterek internetten dahi senetle alışveriş yapma fırsatını müşterilerine sunuyor. Elden taksitle telefon alma sürecini aşağıya bırakıyoruz.
İstanbul Senetle Telefon Satan Yerler
İstanbul Senetle Telefon Satan Yerler

ÖzŞanal Senetle Telefon Almak

Kefilsiz şartsız, elden taksitle telefon yerler var! Özellikle senetle telefon satan yerler İzmir denildiğinde akla gelen ilk firmalardan birisi denilebilir. ÖzŞanal İzmir dışında; Aydın, Sakarya, Manisa, Adana, Denizli ve Balıkesir şehirlerinde fiziksel mağazaları bulunan bir marka. Eğer bu şehirlerdeyseniz senetle telefon alıyorsunuz.

 • ÖzŞanal sayesinde taksitle aklınıza gelebileceğiniz birçok alışverişi gerçekleştirebiliyorsunuz. ÖzŞanal’dan rahatlıkla elden senetle telefon alabilirsiniz. Oldukça güvenilir ve karlı alışveriş yapabileceğiniz bir mağaza olduğunu söyleyebiliriz.

Çelik AVM Senetli Telefon Almak

Senetle telefon veren yerler İzmir denildiğinde en çok tavsiye edilen yerlerden birisi diyebiliriz. İzmir ve Aydın’da fiziksel mağazaları bulunuyor. Şubelerine giderek senetle elden taksitle telefon alabiliyorsunuz.

 • İzmir ya da Aydın’da değilseniz bile hiç üzülmeyin çünkü Çelik AVM’den Türkiye’nin her yerinden senetle telefon almak mümkün. İnternet sitelerinden senetli alışveriş seçeneği sunuyorlar. Elden taksitle alışveriş süreci aşağıdaki gibi ilerliyor.
Senetle Telefon Veren Firmalar
Senetle Telefon Veren Firmalar

Fors AVM

Kredi kartsız elden taksitle telefon almak isteyenler için bir diğer güvenilir ve avantajlı önerimiz de Fors AVM. Fiziksel mağazaları İzmir, Manisa, Balıkesir, Aydın gibi sınırlı şehirlerde bulunsa da bu firmadan da internetten senetli alışveriş seçeneğini değerlendirebiliyorsunuz.

 • Birçok popüler markanın telefonunu senetle alabilirsiniz. Senetle telefon alma süreciniz aşağıdaki gibidir;
Senetli Telefon Almak
Senetli Telefon Almak

Evkur Senetle Telefon Almak

Peşinatsız senetle cep telefonu almak istiyorsanız Evkur’u tercih edebilirsiniz. Düzenli gelirinizin olduğunu kanıtlayabiliyorsanız, Evkur şubelerine giderek 12 aya kadar taksitle telefon alabiliyorsunuz.

 • Her marka için senetle telefon alma şansınız olmasa da Samsung, Huawei gibi birçok popüler markadan telefon alabilirsiniz.

EVDİZ Senetle Telefon Almak

Senetli telefon satan yerler için bir diğer rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz yer EVDİZ… Elden senetle telefon almak istiyorsanız Evdiz şubelerini görüntüleyin.

 • Size en yakın şubeye giderek senet imzalayarak cep telefonu alabilirsiniz. Birçok kişi Evdiz sayesinde senetli telefon alabiliyor. Senetle telefon satan yerlerden sonra diğer bir alternatife geçelim.

Taksitle Telefon Veren Mağazalar

Taksitle Telefon Veren Yerler
Taksitle Telefon Veren Yerler

Senetle telefon veren yerlerden sonra bazı sizlere birkaç taksitle telefon veren mağazalardan bahsedeceğiz. Bu mağazalarda bazı anlaşmalı banka kartlarına taksitle telefon alabiliyorsunuz. Bunları takip ederek size uygun telefonu satın alabilirsiniz;

 1. Vestel
 2. Beko
 3. Vatan Bilgisayar
 4. Arçelik
 5. Teknosa
 6. MediaMarkt
Peşinatsız Senetle Cep Telefonu
Peşinatsız Senetle Cep Telefonu

MediaMarkt Taksitle Telefon Alma

MediaMarkt alışveriş kredisi sayesinde 12 aya kadar taksitle cep telefonu alabiliyorsunuz. Alışveriş kartı için geçerli olan bankalar ise Denizbank, Yapı Kredi ve Garanti BBVA’dır. Aynı zamanda MediaMarkt’ın müşterilerine sunduğu bir fırsat daha var…

 • GSM faturanıza ek olarak 12 aya varan vadeden faydalanabilirsiniz. MediaMarkt mağazalarındaki bazı seçili cep telefonlarınız Vodafone GSM numaranızın üzerindeki fatura ek olarak satın alabilirsiniz.
 • Yani faturanıza 12 ay ek ödeme gösterilerek telefonu bir nevi taksitle almış oluyorsunuz. Türk Telekom için de aynı fırsat geçerli olmaktadır. Mağazalardaki çalışanlardan konuyla ilgiyi detaylı şekilde alabilirsiniz.

TeknoSA Taksitle Telefon Almak

TeknoSA taksitle telefon satan yerler arasında yer alıyor. Taksitle telefon almak için alışveriş kredisine ihtiyacınız var.

 • Büyük markaların telefonlarını 24 aya kadar taksitli alabiliyorsunuz. İnternet sitesinden mümkün olmasa da şubelerden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Acil para bulma yolları ile hızlıca para bulabilirsiniz!

Senetle Telefon Alırken Bunlara Dikkat!

senetle telefon veren firmalar
senetle telefon veren firmalar

Senetle telefon veren yerler hakkında sizlere bilgiler sunduk. Teknosa, MediaMarkt gibi büyük firmalardan taksitle cep telefonu alacaksanız tehlikeli bir durum ile karşı karşıya kalmazsınız. Senedinizin vakti geldiğince borcunuzu ödemeniz yeterlidir.

Ancak büyük markalar dışında küçük telefon satan mağazalardan senetle telefon alacaksanız bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Bunları sizlere sıraladık.

 • Senetlere imza atmadan önce dikkatli okuyun.
 • Faiz oranlarına dikkat edin.
 • Fazla rakam bulunmadığından emin olun.
 • Geri ödeme tarihinden emin olun.
 • Kaç taksit yaptığınızdan emin olun.
 • Ürünü kontrol ederek alın.
 • 14 gün boyunca ürünü iade hakkınız bulunuyor mu? Sorgulayın.
Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Bağkur Primi Ne Kadar

Bağkur Primi Ne Kadar 2023 | En Düşük ve En Yüksek Prim!

Garanti Bireysel Emeklilik İptali

Garanti Bireysel Emeklilik İptali İşlemleri: 4 Kolay Yöntem!

En İyi Viski Markaları

2023’ün En İyi Viski Markaları: 10 Eşsiz Marka!

Fransa Alışveriş Siteleri

Fransa Alışveriş Siteleri 2024: En Popüler 24 Site!

En İyi Öğrenci Kredi Kartı

En İyi Öğrenci Kredi Kartı – AİDATSIZ, EN KARLI 9 KART!

Üniversiteye Yeni Başlayacaklara Tavsiyeler

Üniversiteye Yeni Başlayacaklara Tavsiyeler: 7 Finans Tavsiyesi

Daha Fazla Makale

tayland iphone fiyatları

Tayland iPhone Fiyatları 2023: iPhone 13, iPhone 14 Pro Max…

KYK Wifi Giriş

2023 KYK Wifi Giriş Nasıl Yapılır? GSB Wifi Giriş Sayfası

Ankara Havaş Saatleri

Ankara Havaş Saatleri 2023 | Güzergah ve Güncel Fiyatlar

1 Milyon TL Nasıl Değerlendirilir?

1 Milyon TL Nasıl Değerlendirilir? Ne Yapılır? Detaylar…

Senetle Telefon Satan Yerler

Senetle Telefon Satan Yerler ve Firmalar 2023-UYGUN FİYATLAR

7/24 Diş Polikliniği İzmir

7/24 Diş Polikliniği İzmir | 24 Saat Açık Diş Poliklinikleri

KYK Wifi Şifre Unuttum

KYK Wifi Şifre Unuttum! 2023 GSB Wifi Şifre Değiştirmek

Gaziantep Havaş Saatleri

Gaziantep Havaş Saatleri 2024 – Duraklar, Güzergah ve Ücreti

X