Sanal Ayakkabı İle Para Kazanma 2023 -Yürüyerek Para Kazan!

Yazar: isil Tarih: 01.03.2023
Sanal Ayakkabı İle Para Kazanma 2023 -Yürüyerek Para Kazan!

Sanal ayakkabı ile para kazanma fikri günden güne daha geniş kitlelerin ilgisini çekiyor! Bir ayakkabı hayal edin, siz hareket ettikçe hesabınıza para yatmasını sağlasın. Voov! Böyle bir şey gerçek olabilir mi? Avustralyalı Jerry Huan ve Yawn Rong yapmış, olmuş. Üstelik bu fikir şu ana dek kullanıcılara 30 milyon dolardan fazla kazandırmış.

Bugün size bahsedeceğim bu sıra dışı para kazanma yolu Stepn isimli bir uygulama yoluyla yapılıyor. Peki Stepn nedir ve bu uygulama ile nasıl para kazanılır? Şimdi bu uygulama hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayalım. Sanal ayakkabı ile yapılan sanal yürüyüş gerçekten size para kazandırabilir mi? Gelin, birlikte bakalım…

Yürüyünce para kazandıran uygulama mı olur demeyin, siz de Stepn ile para kazanmak için hemen harekete geçin. Nasıl mı? Hemen açıklayayım! 

Stepn Nedir?

Sanal Ayakkabı İle Para Kazanma 2023 -Yürüyerek Para Kazan!
Sanal Ayakkabı Para Kazanma

Son yıllarda sanal gerçeklik kavramını sıklıkla duymaya başladık. Milyonlarca dolara satılan dijital sanat eserlerini gördük, bol miktarda şaşırdık. Peki, NFT aracılığıyla hem topluma faydalı hem de sıra dışı bir proje yaratılamaz mıydı? İşte Stepn böyle bir yaklaşım ile doğdu. Peki, Stepn uygulaması nedir?

Avustralya’da Find Satoshi Lab tarafından geliştirilen bu uygulamanın temel hedefi insanları harekete geçmeye teşvik etmek. Bu yolla daha sağlıklı nesiller yetişmesine destek olmak. Bu teşviki ise kullanıcılara hareket ettikçe ödeme göndererek yapmak. İlginç değil mi? Detaylarla devam edelim…

Stepn bir NFT oyunu olarak düşünülebilir. Bu oyuna katılmak için ilk adım telefonunuza Stepn uygulaması indirmektir. Şunu söylemeliyim ki sanal ayakkabı ile para kazanma aşamasına geçmek için uygulamayı indirdikten sonra bir yatırım yapmanız gereklidir.

Yani, uygulama üzerinden sanal bir ayakkabı almalısınız. Ardından uygulamadaki yönlendirmeleri takip ederek attığınız her adım için para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Podcast Para Kazanma

Stepn Ayakkabı Fiyatları Ne Kadar?

Günlük hayatta her an hareket halinde olduğumuzu düşününce bu hareketi nakite dönüştürebilme fikri oldukça heyecan verici. Üstelik sanal ayakkabı ile para kazanma işini ana mesleği olarak yapan ve bu yolla geçimini sağlayan kullanıcıların sayısı da her gün artmakta. Bu durumda NFT ayakkabı para kazanma yöntemi olarak her geçen gün daha büyük bir merak konusu olmakta.

Stepn ayakkabı nedir? Sanal bir ayakkabıdır. Sanal bir ayakkabıya para vermeyi mantıklı hale getiren ise Stepn uygulamasıdır. Şimdi yürüyerek ya da koşarak para kazanmak için sistemden alınması gereken Stepn ayakkabı fiyatları ne kadar açıklayalım. Öncelikle sanal ayakkabı modellerini görelim. Uygulamada sanal ayakkabı ile para kazanma için kullanılabilecek 4 farklı model bulunuyor. İşte o modeller…

 • Walker Ayakkabı: 1-6 km/h
 • Jogger Ayakkabı: 4-10 km/h
 • Runner Ayakkabı: 8-20 km/h
 • Trainer Ayakkabı: 1-20 km/h

Sanal ayakkabı para kazanma aşamasına geçmek için gerekli olan bu ayakkabıların fiyatı 800 dolar ile 1750 dolar arasında değişkenlik gösteriyor. Ayakkabı satın alımları ise bir bitcoin türü olan SOL ile yapılıyor. Peki, ayakkabıların fiyatı neden ve neye göre farklılık gösteriyor? 

Stepn uygulamasını kullanarak sanal ayakkabı ile para kazanmak için ayakkabıların günlük enerji limitleri bulunuyor. Yani kullanıcıların daha çok yürüyüş yapabilmek ve daha çok para kazanmak için daha yüksek enerjiye sahip ayakkabılar kullanması gerekiyor. NFT ayakkabı para kazanma yöntemi olarak para yatırdıkça daha çok kazanç imkanı sunuyor. Kazanç rakamları düşünüldüğünde buna değer diyebiliriz. Şimdi en çok merak ettiğiniz Stepn ne kadar kazandırıyor sorusunun yanıtına geçelim…

Ayakkabı seçimi konusunda detaylı bilgi için uygulamanın web sitesine göz atabilirsiniz: Stepn

Stepn Uygulaması ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Sanal Ayakkabı İle Para Kazanma 2023 -Yürüyerek Para Kazan!
Para Kazandıran Ayakkabı

Stepn ayakkabı hesaplama bu uygulamadan haberdar olan herkesin ilk araştırdığı konu. Şimdi hangi ayakkabı ile günde kaç saat yürüyüş yapabileceğinizi ve ne kadar kazanabileceğinizi açıklıyorum. Bir de sizinle sanal ayakkabı ile para kazanma sürecinizi hızlandıracak özel bir Paratik tüyosu paylaşacağım. Biliyorsunuz ki Paratik’te her zaman sıra dışı bilgi ve öneriler var! 🙂 

Stepn ayakkabı ne kadar sorusunu yanıtlamadan önce şunu mutlaka söylemeliyim; sistem üzerinde sahip olduğunuz enerji kadar yürüyüş yapabilirsiniz. Belirli bir miktar enerji size her gün sistem tarafından atanır. Daha fazla enerjiye sahip olmak için satın alımlar yapılabilmektedir. Şimdi Stepn mint tablosu ile devam ediyoruz…

 • Walker Ayakkabı : Bu model yürüyüş için tasarlanmıştır. Saatte 1-6 km hızda yürüyüş yapmanız durumunda gelir elde etmenizi sağlar. Bu ayakkabı ortalam 1 enerji ile 4 GST coin kazandırır. 
 • Jogger Ayakkabı :  Bu model koşucular için geliştirilmiştir. Satte 4-10 km arası hızda koşmayı gerektirir. Ortalama 1 enerji ile 5 GST coin kazandırır.
 • Runner Ayakkabı : Bu model de bir koşucu ayakkabısıdır ancak daha profesyonel kullanıcılara hitap eder. Saatte 8-20 km hız ile koşmanız gerekir.  Ortalama 1 enerji ile 6 GST coin kazanabilirsiniz.
 • Trainer Ayakkabı : Bu ayakkabı profesyonel koşucular için tasarlanmıştır ve saatte 1-20 km hız ile koşmayı gerektirir. Bu ayakkabıyı satın aldığınızda ortalama 1 enerji ile 4-6 GST kazanmanız mümkündür.

Şimdi merak ediyor olmalısınıs: GST coin ne kadar? Hemen cevaplayalım: 1 GST için güncel değer $0,02 USD’dir. Stepn kazanç hesaplama nasıl yapılır diye soranlar bu tablo üzerinden fikir sahibi olabilirler.

Para kazandıran ayakkabı söylemini 20 sene önce duysak gülüp geçerdik ancak şu anda bu kavram sanal ayakkabı ile para kazanma konusunda ciddi bir şans sunuyor!

Sıra dışı kazançlı iş fikirleri ilginizi çekiyorsa bu içeriğimize de mutlaka göz atın: Swagbucks Para Kazanma

Sanal Ayakkabı ile Para Kazanma – 3 Farklı Mod

Sanal Ayakkabı İle Para Kazanma 2023 -Yürüyerek Para Kazan!
Sanal Ayakkabı ile Para Kazanma

Sanal ayakkabı para kazanma sürecinde uygulamadaki 3 moddan birini seçmelisiniz.

 • Solo mod: Bu işi düzenli olarak yapacak olmanız durumunda kullanabileceğiniz moddur. 
 • Maraton modu: Sistem tarafından size önerilen mesafeleri yürüyerek maratonlara katılabilirsiniz. Bu modu kullanabilmek için maraton başlamadan 1 gün önce uygulama üzerinden başvuru yapmak gerekir.
 • Arka plan modu: En sık kullanılan moddur. Uygulama arka planda çalışırken sahip olduğunuz enerji doğrultusunda hareket ettiğiniz oranda para kazanırsınız.

Buraya kadar okuduğunuza göre uygulama ilginizi çekmiş olmalı. 🙂 Şimdi aklınızdaki diğer soruyu yanıtlayayım: Stepn uygulaması için yorumlar nasıl, sistem güvenilir mi? Tüm dünyada Stepn coin yorumları oldukça olumlu. Ayrıca Avustralya’da kurulmuş olan bu şirket milyonların güvenini kazanmış durumda. 

İnternetten para kazanma fikrine yakınsanız bu içeriğimize de göz atın: Para Kazandıran Oyunlar

Sanal Ayakkabı ile Para Kazanma Fikrini Nasıl Buldunuz?

Bu içerikte sizinle yürüyerek ya da koşarak para kazanmanız için Stepn uygulaması hakkındaki tüm detayları sizinle paylaştım. Sanal ayakkabı ile para kazanma konusunda farklı sorularınız var ise bize aşağıdaki yorumlar bölümünden hemen ulaşabilirsiniz!

Biliyorsunuz ki Paratik’te hiçbir soru cevapsız kalmaz! 🙂 

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

İnternetten Para Kazanma

İnternetten Para Kazanma 2023 | En Güncel 35 YÖNTEM!

Upwork Para Kazanma 2023 - Evden Çalışarak Para Kazanmak

Upwork Para Kazanma 2023 – Evden Çalışarak Para Kazanmak

3D Yazıcı ile Para Kazanmak

3D Yazıcı ile Para Kazanmak | Neler Yapılabilir? 7 YÖNTEM!

Soru Çözerek Para Kazanma

Soru Çözerek Para Kazanma | 10 Öneriyle Soru Yaz Para Kazan!

Papara Para Kazanma Yolları

2023 Yılında Papara Para Kazanma Yolları – Güvenilir Yöntem!

Youtube içerik Fikirleri

Youtube İçerik Fikirleri 2023 | Yaratıcı ve Özgün Fikirler!

Daha Fazla Makale

Axie Infinity Para Kazanma 2023 - Oyun Oynayarak Coin Kazan!

Axie Infinity Para Kazanma 2023 – Oyun Oynayarak Coin Kazan!

Twitch Para Kazanma

Twitch Para Kazanma Şartları 2023 | En Popüler 6 Yöntem!

Mail Okuyarak Para Kazanma

Mail Okuyarak Para Kazanma 2023 – EN KAZANÇLI 14 SİTE!

Hepsiburada Para Kazanma | 5 İpucu ile Satışlarını Arttır!

Hepsiburada Para Kazanma | 5 İpucu ile Satışlarını Arttır!

Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar 2023 – Para Veren 32 Uygulama!

1 Saatte Para Kazanma

1 Saatte Para Kazanma Yolları | En Çok Kazandıran 10 İş!

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma – Güvenilir 20 Site ve Uygulama!

Dolarla Para Kazanmak

Dolarla Para Kazanmak 2023 | (GÜNCEL) Yöntemler ve Siteler!

X