Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

Evde Para Kazanma Yolları 2023 – 15 EN KAZANÇLI YÖNTEM!

Gizem Editör tarafından yazıldı.
Evde Para Kazanma Yolları

Evde para kazanma yolları 2023 için sizlere bol kazançlı seçenekler aktardık! Para kazanmak artık evden çok kolay. Özellikle internet çağında yaşarken evde yapılabilecek işleri bulmak hayal değil.

Aşağıdaki listede herkese göre bir seçenek olduğunu söyleyebilirim. Erkekler ve bayanlar için kolay para kazanma yolları ile evden para kazanma şansını yakalayacaksınız. Evde nasıl para kazanılır diyorsanız, doğru adrestesiniz!

Bazıları için yetkinlik sahibi olmanız gerekirken bazıları için sadece internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. Evde para kazanmanın yolları bu anlamda oldukça fazla. İnternetten para kazanma için çok seçenek var. Evde nasıl para kazanırım diye düşünüyorsanız merak etmeyin, evden para kazanmak için hadi okumaya devam edin!

1- Yemek Yapıp Satın

Evde Para Kazanmak
Evde Para Kazanmak

El lezzetiniz konusunda iddialı olanlar çok şanslılar! Evde yapacağınız çeşitli gıdaları fuarlara, el yapımı gıda satan dükkanlara, kişilere satabilirsiniz. İnsanların evlerinde yemek yapma vakitleri her zaman olmuyor.

Ancak el yapımı gıdalara da her daim özlem duyuluyor. Bunu fırsata çevirebilirsiniz. Yaprak sarması, mantı, reçel, turşu, börek, poğaça gibi farklı farklı ürünlerin yapımını evde rahatlıkla gerçekleştirip satışını yapabilirsiniz.

 • Kazanç: Satışınıza göre değişiklik göstermekle beraber düzenli olarak bu işi yaptığınızda ayda 15.000 TL kazanabilirsiniz.

2- El Emeği Ürünler Yapıp Satın

Evde Ne Satarak Para Kazanabilirim
Evde Ne Satarak Para Kazanabilirim

“Evde ne satarak para kazanabilirim?” sorusuna kuşkusuz verebileceğimiz bir cevapta sıra… El yapımı gıdalar dedikten sonra el yapımı ürünlerden de bahsetmesek olmaz. Emin olun gıdalar kadar el emeği ürünlere de ilgi çok fazla.

Ama burada dikkat etmeniz gereken kısım insanların rağbet göstereceği ürünlere öncelik vermek. Eski kafayla düşünmemek gerekiyor. Örneğin patik, lif gibi eskiden çok fazla yapılan ürünleri artık satmak çok zor. Bunun yerine popüler ürünleri tercih etmelisiniz. Büstiyer, şapka, çanta, kazak gibi…

 • Kazanç: Düzenli olarak satış yapıldığında ayda 20.000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Tavsiye yazımız: Para Kazandıran Siteler

3- Çevrimiçi Öğretmenlik Yapmak

Evde Para Kazanma Yolları 2023
Evde Para Kazanma Yolları 2023

Çevrimiçi eğitim alanlar her geçen gün artıyor. İnsanlar artık birçok işini internetten hallediyor. Eğitim de bunlardan birisi. Çevrimiçi olarak özel dersler verebilirsiniz. Evden para kazanma yolları içerisinde uzmanlık gerektiren bir başlık olduğunu belirtmemize gerek yok.

Uzmanlık alanınız varsa ve iyi bir öğreticiyseniz saatlik verdiğiniz derslerden tatmin edici ücretler alabilirsiniz. Evden para kazanma yolları arasında etkili bir yöntem!

 • Kazanç: Öğrenci sayınıza göre değişiklik gösterir. Genel olarak aylık 20.000 TL’yi görebilmeniz mümkündür.

4- Online Butik Açmak

Evde Nasıl Para Kazanılır
Evde Nasıl Para Kazanılır

Evde nasıl para kazanabilirim diyorsanız online butik mağazası açmayı düşünebilirsiniz. Online butik açarak para kazananların sayısından bahsetmeyeceğiz. Fiziksel bir mağaza açmanın maliyeti çok yüksek. Onun yerine internetten online butik oluşturabilirsiniz. Mesela Instagram butikleri çok popüler.

İnsanlar internetten alışveriş yapmayı artık çok seviyorlar. Birçok kişi fiziksel mağazalardan ziyade internetteki mağazaları tercih ediyorlar. Evde para kazanma yolları arayanlara güzel bir girişimcilik fikri…

 • Kazanç: İşinizin kapsamını genişlettiğinizde aylık 25.000 TL kazanabilirsiniz.

5- E – Ticaret Sitesi Açmak

Evde Para Kazanma Yolları
Evde Para Kazanma Yolları

Başarılı e-ticaret siteleri her yıl yüzbinlerce para kazanıyor. Ticaretten anlarım diyorsanız, evden e – ticaret sitesi açarak dahi para kazanabilirsiniz. Tabi bunun için ne satacağınızı bilmeniz gerekiyor. İnsanların gerçekten rağbet gösterdiği ürünlere ağırlık gösterebilirsiniz.

Bu işi evden yapacağınız için daha basit ürünlere yönelebilirsiniz. Örneğin telefon süsleri, kapları gibi… Kolayca ucuza alıp, pahalıya satabileceğiniz ürünleri düşünebilirsiniz.

 • Kazanç: Kazancınız satış potansiyelinize göre değişiklik gösterir. Ancak başarılı bir e-ticaret sitesinden aylık olarak 30.000 TL kazanabilmeniz mümkün.

6- Podcast Yayıncılığı Yapmak

Evde Para Kazanmanın Yolları
Evde Para Kazanmanın Yolları

Evde ne iş yapıp para kazanabilirim diyorsanız Podcast yayıncılığını önerebilirim. Podcast yayıncılığı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de artık çok popüler. İnsanların düzenli olarak takip ettiği podcast yayıncıları var. Siz de onlardan birisi olabilirsiniz. Podcast yayını yapabilmek için insanların dinlemeyi tercih edeceği konularda anlatacaklarınızın olması gerek.

Dikkat çekici, tercih edilebilir konuları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca yayınlarınızda ses kalitenizin de iyi olması gerek. Bunun için mikrofon ve kulaklık gibi ekipmanlar gerekebilir.

 • Kazanç: Popülaritenize göre değişiklik gösterir fakat aylık 15.000 TL kazanabilirsiniz.

7- Çocuk Bakıcılığı

Evde Para Kazanma Yolları
Evde Para Kazanma Yolları

Evde para kazanma yolları için diğer bir önerimiz de çocuk bakıcılığı yapmak. Çocuk bakıcısı olmak için illaki karşı tarafın evine gitmeniz gerekmiyor. Kendi evinizde de çocuk bakıcılığı yapabilirsiniz.

Anne ve babası çalışan çocuklar için bakıcı evinde hizmete ihtiyaç duyuluyor. Siz de bakıcı olma sitelerine üye olarak şehrinizde böyle bir hizmete ihtiyaç duyan ebeveynler ile bir araya gelebilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık olarak bakıcılık yapmanız istenebilir. Kendinize en uygun ilanları seçebilirsiniz.

 • Kazanç: Evde para kazanma yolları için çocuk bakıcılığı işinde aylık olarak 15.000 TL kazanabilmeniz mümkün.

Öneriyoruz! Sermayesiz para kazanma

8- Serbest Yazarlık

Evde Para Kazanmak
Evde Para Kazanmak

Evde para kazanma yolları internetten çok kolay! Yazı dilinize güveniyorsanız ve yazmaktan hoşlanıyorsanız serbest yazarlık yaparak para kazanabilirsiniz. Çeşitli sitelerle, firma ve markalarla çalışarak yazdığınız yazı başına ücret alabilirsiniz.

Hatta ikinci diliniz varsa Fiverr gibi yabancı freelance çalışma platformlarına kayıt oluşturarak da dolar bazında para kazanmak mümkün. Bu iş için araştırmayı, yazmayı seviyor olmalısınız. Yazı kaliteniz iyiyse sizinle devamlı olarak çalışmak isteyen insanlar olacaktır. Freelance para kazanmak için iyi seçeneklerden birisidir.

Evde para kazanmanın yolları içerisinde serbest yazarlık yapmanın kazancı şu şekilde;

 • Kazanç: Aylık 20.000 TL

9- Paketleme İşleri yapmak

Evde Nasıl Para Kazanılır
Evde Nasıl Para Kazanılır

Evde paketleme işi veren firmalar ile çalışarak evden para kazanabilirsiniz. Konuyu detaylarıyla birlikte sizlere yazıda açıkladık. Birbirinden çeşitli evde paketleme işleri var; maske paketleme, pipet, kürdan, nikah şekeri, kına, kıyafet paketleme…

Listeyi daha fazla uzatabilmek mümkün. Sizlerin de evde boş vakti varsa bu boş vakti paketleme işleriyle değerlendirebilirsiniz. Her basit paketleme işinden 1,5 – 2 TL kazanabilmek mümkün.

 • Kazanç: Paket sayısına göre değişmekle beraber aylık 10.000 TL kazanç!

10- Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma | Evde Para Kazanma Yolları
Anket Doldurarak Para Kazanma | Evde Para Kazanma Yolları

Bayanlar için kolay para kazanma yolu olduğu kadar herkes için geçerli bir başlık sizlere aktaracağım. Anket doldurarak para kazanmak için kullanmanız gereken güvenilir siteleri sizlere ayrıca aktarmıştık. Hemen bu yazıyı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sizlere sıraladığımız sitelere üye olmak ve gerekli size verilen anketleri doğru şekilde doldurmak. Bu yöntemle belki zengin olmayacaksınız ama boş vakitlerinizi gelir olarak kazanacaksınız.

 • Kazanç: Aylık 1.000 TL

11- Reklam İzleyerek Para Kazanma

Evden Para Kazanma
Evden Para Kazanma

Evde para kazanma yolları için devam ediyoruz… Yukarıdaki başlıkla fazlasıyla benzer. Bu yöntemde yapmanız gereken sadece sizlere sunulan reklamları, videoları izlemek. Evet, çok kolay değil mi?

Reklam izleyerek para kazanma yazısını okuyarak güvenilir sitelere üye olabilirsiniz. Sadece bir site ile değil, birden fazla siteyi kullanmanız kazancınızı artıracaktır.

 • Kazanç: Aylık 750 TL – 1.000 TL

12- Yayıncı Olun

Evde Para Kazanma Yolları
Evde Para Kazanma Yolları

Evde para kazanma yolları için son zamanların en popüler yöntemlerinden birisi de yayıncı olmak. Bunun için kullanabileceğiniz birçok platform var. Örneğin Tiktok bunun son yıllardaki en büyük örneği…

Kısa videolarla, çekilen yayınlarla fenomen olup, çok yüksek kazanç elde edebilen birçok yayıncı var. Adını yeni yeni duyuran buna benzer uygulamalar da mevcut. Mesela Nonolive para kazanma yazısını okuyabilir ve platformda yerinizi alabilirsiniz!

 • Kazanç: Aylık en az 5.000 TL

13- Alan Adı Alıp Satmak

Ne Satarak Para Kazanabilirim
Ne Satarak Para Kazanabilirim

Evden para kazanmak bol seçenekli! Eğer bilgisayar başında sıkça vakit geçiren biriyseniz, alan adı yani domain alıp satarak tatmin olacağınız kazançları elde edebilirsiniz. Domain al sat yaparak yurt dışında binlerce dolar kazanan insanlar var!

Siz de Türkiye’de değerleneceğini düşündüğünüz alan adlarını ucuza alarak sonrasında daha yüksek meblağlara satabilirsiniz. Konuyu derinlemesine araştırabilir ve alan adı alma sitelerini ziyaret etmeye başlayabilirsiniz.

 • Kazanç: Aylık 15.000 TL

14- Oyun Oynayarak Kazanmak

Evde Para Kazanmanın Yolları
Evde Para Kazanmanın Yolları

Para kazandıran oyunlar ile hem eğlenip hem de gelir elde edebilirsiniz. Evde para kazanma fikirleri içerisinde en eğlenceli olan başlıklardan birisi. Halihazırda oyun oynayan biriyseniz çok şanslısınız!

Çeşitli bilgisayar oyunlarını ya da telefonuna kolaylıkla indirebileceğiniz bazı oyunlar ile gelir elde edebilirsiniz. Kazandıran oyunlardan dilediğinizi seçin ve kazanın.

 • Kazanç: Aylık 5.000 TL kazanç!

15- Blog Yazmak

Bayanlar İçin Kolay Para Kazanma
Bayanlar İçin Kolay Para Kazanma

Evde para kazanma yolları için eski yöntemlerden birisini sizlere aktaracağız… Uzun vadeli olarak para kazanabileceğinizin altını çizelim. Bir anda blog yazarak para kazanmaya başlayamazsınız belki ama zamanla düzenli şekilde kaliteli içerikler girerseniz sonrasında yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Bunun için iyi bir yazar olmanız ve insanların okuyacağı konular hakkında yazmalısınız. İlgi çekici, insanların arattığı konular hakkında araştırma yapmalısınız. Kimse sıradan ve rahatça bulabildiği konular için özellikle blog okumaz.

 • Kazanç: Yüksek ziyaretçi sayısına ulaştığınızda aylık 10.000 TL ile başlayabilir, kazancınızı artırabilirsiniz.
Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

 • Burcu özer - 23/08/2022

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyaçim var beş aylık bir bebeğim var

 • Ysemin - 02/08/2022

  Evde bende iş paket yapmak istiyorm acil işe ihtiyacım var lütfen izmir ödemiş te oturuyorum işe ihtiyacım çok var 0544 970 09 41

Benzer İçerikler

Evde Nikah Şekeri Paketleme

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi – Ayda 10.000+ TL KAZANÇ!

Evde İş Fikirleri

Evde İş Fikirleri 2023 – 20 İŞ FİKRİYLE EVDEN PARA KAZAN

İŞKUR Evde Paketleme

İŞKUR Evde Paketleme İşi – 2023 BAŞVURU FORMU!

Evde Çorap Paketleme İşi

Evde Çorap Paketleme İşi 2023 – Ayda 10.000 TL Kazanç!

Evde Kına Paketleme

Evde Kına Paketleme İşi 2023 – Evlere İş Veren Firmalar!

Evde Takı Yapıp Satmak

Evde Takı Yapıp Satmak 2023 – AZ MALİYET ÇOK KAZANÇ!

Daha Fazla Makale

Evde Maske Paketleme İşi

Evde Maske Paketleme İşi – Ayda 10.000 TL Kazanç Sağlayın!

Evde Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları 2023 – 15 EN KAZANÇLI YÖNTEM!

LC Waikiki Evlere İş

LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu? 2023 GÜNCEL Evde Paketleme

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 10.000+ TL KAZANÇ!

akşam ne iş yapabilirim

Akşam Ne İş Yapabilirim? 2023 En Kazançlı Ek İş Fikirleri

evde paketleme işi veren firmalar

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – 2023 Güvenilir Firmalar!

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu 2023 Nasıl Doldurulur?

Muğla Evde Ek İş

Muğla Evde Ek İş – 2023 En KARLI Paketleme İş İmkanları!

X