Evde Para Kazanma Yolları 2023 | En Kazançlı 30 Yöntem!

Yazar: Gizem Editör Tarih: 08.12.2023
Evde Para Kazanma Yolları

Evde para kazanma yolları 2023 için sizlere bol kazançlı seçenekler aktardık! Para kazanmak artık evden çok kolay. Aşağıdaki listede herkese göre bir seçenek olduğunu söyleyebilirim.

Erkekler ve bayanlar için kolay para kazanma yolları ile evden para kazanma şansını yakalayacaksınız. Evde nasıl para kazanılır diyorsanız, doğru adrestesiniz! Evde kazanç getiren işler çok çeşitli…

Evden çalışıp para kazanmak için çoğu durumda sadece bir internet bağlantısı yeterli olacak! Evde para kazanmanın yolları bu anlamda oldukça fazla. Evde ne iş yapabilirim para kazanmak için diyorsanız, sizlere eşsiz fikirler sunduk! İşte detaylar…

Evde Para Kazanma Yolları Nelerdir? – GÜNCEL 15 FİKİR!

Evden para kazanmak için fikir ihtiyacınız mı var? Sizlere en güncel 15 fikri sunduk! Evde para kazanmanın yolları çok çeşitli ve hepsini uyguladığınızda ciddi bir kazanç elde edebilirsiniz. Evde para kazandıracak işleri sizler için açıklayacağız.

Evde para kazanma yolları şu şekildedir:

 1. Yemek Yapıp Satın
 2. El Emeği Ürünler Yapıp Satın
 3. Çevrimiçi Öğretmenlik Yapmak
 4. Online Butik Açmak
 5. E-Ticaret Sitesi Açmak
 6. Podcast Yayıncılığı Yapmak
 7. Çocuk Bakıcılığı
 8. Serbest Yazarlık
 9. Paketleme İşleri yapmak
 10. Anket Doldurarak Para Kazanma
 11. Reklam İzleyerek Para Kazanma
 12. Yayıncı Olun
 13. Alan Adı Alıp Satmak
 14. Oyun Oynayarak Kazanmak
 15. Blog Yazmak

Evde para kazandıran işler için açıklamalara başlayalım! İşte evde para kazanma yolları…

1- Yemek Yapıp Satın

Evde Para Kazanmak
Evde Para Kazanmak

El lezzetiniz konusunda iddialı olanlar çok şanslılar! Evde yapacağınız çeşitli gıdaları fuarlara, el yapımı gıda satan dükkanlara, kişilere satabilirsiniz. İnsanların evlerinde yemek yapma vakitleri her zaman olmuyor.

Ancak el yapımı gıdalara da her daim özlem duyuluyor. Bunu fırsata çevirebilirsiniz. Yaprak sarması, mantı, reçel, turşu, börek, poğaça gibi farklı farklı ürünlerin yapımını evde rahatlıkla gerçekleştirip satışını yapabilirsiniz.

 • Kazanç: Satışınıza göre değişiklik göstermekle beraber düzenli olarak bu işi yaptığınızda ayda 15.000 TL kazanabilirsiniz.

Evde para kazanma yolları 18 yaş altı için de geçerli olabilir. El emeği ürünler yapmak bu anlamda önemli. Ek para kazanmanın yolları için işte detaylar…

2- El Emeği Ürünler Yapıp Satın | Evde Para Kazandıran İşler!

Evde Ne Satarak Para Kazanabilirim
Evde Ne Satarak Para Kazanabilirim

“Evde ne satarak para kazanabilirim?” sorusuna kuşkusuz verebileceğimiz bir cevapta sıra… El yapımı gıdalar dedikten sonra el yapımı ürünlerden de bahsetmesek olmaz. Emin olun gıdalar kadar el emeği ürünlere de ilgi çok fazla. Evde para kazanma yolları arasında gayet güzel bir seçenek!

Ama burada dikkat etmeniz gereken kısım insanların rağbet göstereceği ürünlere öncelik vermek. Eski kafayla düşünmemek gerekiyor. Örneğin patik, lif gibi eskiden çok fazla yapılan ürünleri artık satmak çok zor. Bunun yerine popüler ürünleri tercih etmelisiniz. Büstiyer, şapka, çanta, kazak gibi…

 • Kazanç: Düzenli olarak satış yapıldığında ayda 20.000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Tavsiye yazımız: Para Kazandıran Siteler

3- Çevrimiçi Öğretmenlik Yapmak

Evde Para Kazanma Yolları 2023
Evde Para Kazanma Yolları 2023

Çevrimiçi eğitim alanlar her geçen gün artıyor. İnsanlar artık birçok işini internetten hallediyor. Eğitim de bunlardan birisi. Çevrimiçi olarak özel dersler verebilirsiniz. Evden para kazanma yolları içerisinde uzmanlık gerektiren bir başlık olduğunu belirtmemize gerek yok.

Uzmanlık alanınız varsa ve iyi bir öğreticiyseniz saatlik verdiğiniz derslerden tatmin edici ücretler alabilirsiniz. Evden para kazanma yolları arasında etkili bir yöntem!

 • Kazanç: Öğrenci sayınıza göre değişiklik gösterir. Genel olarak aylık 20.000 TL’yi görebilmeniz mümkündür.

Evde para kazanma yolları için devam edelim…

4- Online Butik Açmak | Evde Ne İş Yapsam Para Kazanmak İçin?

Evde Nasıl Para Kazanılır
Evde Nasıl Para Kazanılır

Evde nasıl para kazanabilirim diyorsanız online butik mağazası açmayı düşünebilirsiniz. Online butik açarak para kazananların sayısından bahsetmeyeceğiz.

Fiziksel bir mağaza açmanın maliyeti çok yüksek. Onun yerine internetten online butik oluşturabilirsiniz. Mesela Instagram butikleri çok popüler.

İnsanlar internetten alışveriş yapmayı artık çok seviyorlar. Birçok kişi fiziksel mağazalardan ziyade internetteki mağazaları tercih ediyorlar. Evde para kazanma yolları arayanlara güzel bir girişimcilik fikri…

 • Kazanç: İşinizin kapsamını genişlettiğinizde aylık 25.000 TL kazanabilirsiniz.

Öneri içerik: Instagram’da Butik Açmak

5- E-Ticaret Sitesi Açmak | Bayanlar İçin Kolay Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları
Evde Para Kazanma Yolları

Başarılı e-ticaret siteleri her yıl yüzbinlerce para kazanıyor. Ticaretten anlarım diyorsanız, evden e – ticaret sitesi açarak dahi para kazanabilirsiniz. Tabi bunun için ne satacağınızı bilmeniz gerekiyor. İnsanların gerçekten rağbet gösterdiği ürünlere ağırlık gösterebilirsiniz.

Bu işi evden yapacağınız için daha basit ürünlere yönelebilirsiniz. Örneğin telefon süsleri, kapları gibi… Kolayca ucuza alıp, pahalıya satabileceğiniz ürünleri düşünebilirsiniz.

 • Kazanç: Kazancınız satış potansiyelinize göre değişiklik gösterir. Ancak başarılı bir e-ticaret sitesinden aylık olarak 30.000 TL kazanabilmeniz mümkün.

Para kazanma yolları evde yapabileceğiniz işler için Podcast Yayıncılığı’nı açıklayalım!

6- Podcast Yayıncılığı Yapmak

Evde Para Kazanmanın Yolları
Evde Para Kazanmanın Yolları

Evde para kazanma yollarına Podcast yayıncılığı ile devam ediyoruz…

Evde ne iş yapıp para kazanabilirim diyorsanız Podcast yayıncılığını önerebilirim. Podcast yayıncılığı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de artık çok popüler.

İnsanların düzenli olarak takip ettiği podcast yayıncıları var. Siz de onlardan birisi olabilirsiniz. Podcast yayını yapabilmek için insanların dinlemeyi tercih edeceği konularda anlatacaklarınızın olması gerek.

Dikkat çekici, tercih edilebilir konuları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca yayınlarınızda ses kalitenizin de iyi olması gerek. Bunun için mikrofon ve kulaklık gibi ekipmanlar gerekebilir.

 • Kazanç: Popülaritenize göre değişiklik gösterir fakat aylık 15.000 TL kazanabilirsiniz.

Öneri içerik: Podcast Para Kazanma

7- Çocuk Bakıcılığı | Evde Para Kazanma Yolları

Evde Ne İş Yapabilirim Para Kazanmak İçin
Evde Ne İş Yapabilirim Para Kazanmak İçin

Evde para kazanma yolları için diğer bir önerimiz de çocuk bakıcılığı yapmak. Çocuk bakıcısı olmak için illaki karşı tarafın evine gitmeniz gerekmiyor. Kendi evinizde de çocuk bakıcılığı yapabilirsiniz.

Anne ve babası çalışan çocuklar için bakıcı evinde hizmete ihtiyaç duyuluyor. Siz de bakıcı olma sitelerine üye olarak şehrinizde böyle bir hizmete ihtiyaç duyan ebeveynler ile bir araya gelebilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık olarak bakıcılık yapmanız istenebilir. Kendinize en uygun ilanları seçebilirsiniz.

 • Kazanç: Evde para kazanma yolları için çocuk bakıcılığı işinde aylık olarak 15.000 TL kazanabilmeniz mümkün.

Öneriyoruz! Sermayesiz Para Kazanma

8- Serbest Yazarlık

Evde Para Kazanmak
Evde Para Kazanmak

Evde para kazanma yolları internetten çok kolay! Yazı dilinize güveniyorsanız ve yazmaktan hoşlanıyorsanız serbest yazarlık yaparak para kazanabilirsiniz. Çeşitli sitelerle, firma ve markalarla çalışarak yazdığınız yazı başına ücret alabilirsiniz.

Hatta ikinci diliniz varsa Fiverr gibi yabancı freelance çalışma platformlarına kayıt oluşturarak da dolar bazında para kazanmak mümkün. Bu iş için araştırmayı, yazmayı seviyor olmalısınız. Yazı kaliteniz iyiyse sizinle devamlı olarak çalışmak isteyen insanlar olacaktır. Freelance para kazanmak için iyi seçeneklerden birisidir.

Evde para kazanmanın yolları içerisinde serbest yazarlık yapmanın kazancı şu şekilde;

 • Kazanç: Aylık 20.000 TL

Öneri içerik: Makale Yazarak Para Kazanma

9- Paketleme İşleri Yapmak | Evde Ne İş Yapsam Para Kazanırım?

Evde Nasıl Para Kazanılır
Evde Nasıl Para Kazanılır

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ile çalışarak evden para kazanabilirsiniz. Konuyu detaylarıyla birlikte sizlere yazıda açıkladık. Birbirinden çeşitli evde paketleme işleri var; maske paketleme, pipet, kürdan, nikah şekeri, kına, kıyafet paketleme…

Listeyi daha fazla uzatabilmek mümkün. Sizlerin de evde boş vakti varsa bu boş vakti paketleme işleriyle değerlendirebilirsiniz. Her basit paketleme işinden 3 TL kazanabilmek mümkün. Evde para kazanma yolları için en iyi seçeneklerden birisi…

 • Kazanç: Paket sayısına göre değişmekle beraber aylık 10.000 TL kazanç!

Evden para kazandıran işler için devam edelim…

10- Anket Doldurmak | Evde Para Kazanmanın Yolları!

Anket Doldurarak Para Kazanma | Evde Para Kazanma Yolları
Anket Doldurarak Para Kazanma | Evde Para Kazanma Yolları

Bayanlar için kolay para kazanma yolu olduğu kadar herkes için geçerli bir başlık sizlere aktaracağım. Anket doldurarak para kazanmak için kullanmanız gereken güvenilir siteleri sizlere ayrıca aktarmıştık. Hemen bu yazıyı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sizlere sıraladığımız sitelere üye olmak ve gerekli size verilen anketleri doğru şekilde doldurmak. Bu yöntemle belki zengin olmayacaksınız ama boş vakitlerinizi gelir olarak kazanacaksınız. Evde online para kazanma için çok güzel bir seçenek!

 • Kazanç: Aylık 1.000 TL

Öneri içerik: Anket Yaparak Para Kazanma

11- Reklam İzleyerek Para Kazanma

Evden Para Kazanma
Evden Para Kazanma

Evde para kazanma yolları için devam ediyoruz… Yukarıdaki başlıkla fazlasıyla benzer. Bu yöntemde yapmanız gereken sadece sizlere sunulan reklamları, videoları izlemek. Evet, çok kolay değil mi?

Reklam izleyerek para kazanma yazısını okuyarak güvenilir sitelere üye olabilirsiniz. Sadece bir site ile değil, birden fazla siteyi kullanmanız kazancınızı artıracaktır.

 • Kazanç: Aylık 750 TL – 1.000 TL

Evde gelir getiren işler için devam edelim…

Daha fazla bilgi için: Reklam İzle Para Kazan

12- Yayıncı Olun

Evde Para Kazanma Yolları
Evde Para Kazanma Yolları

Evde para kazanmanın yolları için son zamanların en popüler yöntemlerinden birisi de yayıncı olmak. Bunun için kullanabileceğiniz birçok platform var. Örneğin Tiktok bunun son yıllardaki en büyük örneği…

Kısa videolarla, çekilen yayınlarla fenomen olup, çok yüksek kazanç elde edebilen birçok yayıncı var. Adını yeni yeni duyuran buna benzer uygulamalar da mevcut.

 • Kazanç: Aylık en az 5.000 TL

13- Alan Adı Alıp Satmak

Ne Satarak Para Kazanabilirim
Ne Satarak Para Kazanabilirim

Evde para kazanmak istiyorum diyorsanız bir önerimiz daha var: Alan Adı Alıp Satmak! Evde para kazanma yolları arasında uzunca yıllardır yer alıyor, ancak herkes yapamadığı için çok fazla ön plana çıkmayan bir iş fikri…

Evden para kazanmak bol seçenekli! Eğer bilgisayar başında sıkça vakit geçiren biriyseniz, alan adı yani domain alıp satarak tatmin olacağınız kazançları elde edebilirsiniz. Domain al sat yaparak yurt dışında binlerce dolar kazanan insanlar var!

Siz de Türkiye’de değerleneceğini düşündüğünüz alan adlarını ucuza alarak sonrasında daha yüksek meblağlara satabilirsiniz. Konuyu derinlemesine araştırabilir ve alan adı alma sitelerini ziyaret etmeye başlayabilirsiniz. Evde para kazanma yöntemlerine devam edelim…

 • Kazanç: Aylık 15.000 TL

14- Oyun Oynamak | Evde Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanmanın Yolları
Evde Para Kazanmanın Yolları

Para kazandıran oyunlar ile hem eğlenip hem de gelir elde edebilirsiniz. Evde para kazanma fikirleri içerisinde en eğlenceli olan başlıklardan birisi. Halihazırda oyun oynayan biriyseniz çok şanslısınız!

Çeşitli bilgisayar oyunlarını ya da telefonuna kolaylıkla indirebileceğiniz bazı oyunlar ile gelir elde edebilirsiniz. Kazandıran oyunlardan dilediğinizi seçin ve kazanın. Evde para kazanma yolları için devam edelim…

 • Kazanç: Aylık 5.000 TL kazanç!

İlginizi çekebilir: Para Kazandıran Oyunlar

15- Blog Yazmak

Bayanlar İçin Kolay Para Kazanma
Bayanlar İçin Kolay Para Kazanma

Evde para kazanma yolları için eski yöntemlerden birisini sizlere aktaracağız… Uzun vadeli olarak para kazanabileceğinizin altını çizelim. Bir anda blog yazarak para kazanmaya başlayamazsınız belki ama zamanla düzenli şekilde kaliteli içerikler girerseniz sonrasında yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Bunun için iyi bir yazar olmanız ve insanların okuyacağı konular hakkında yazmalısınız. İlgi çekici, insanların arattığı konular hakkında araştırma yapmalısınız. Kimse sıradan ve rahatça bulabildiği konular için özellikle blog okumaz.

 • Kazanç: Yüksek ziyaretçi sayısına ulaştığınızda aylık 10.000 TL ile başlayabilir, kazancınızı artırabilirsiniz. Evde para kazanma yolları arasında başlangıç için güzel bir rakam!

Evde kolay para kazanma için devam edelim…

Öneri içerik: Yorum Yaz Para Kazan

Evde Ne İş Yapsam Para Kazanırım? Diğer Yöntemler!

Evden para kazanmanın ucu bucağı yok. Yani becerilerinize göre bir iş belirleyerek para kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Evden çalışmak istiyorum diyorsanız, en önemli seçenekleri sizlere sunduk. Ancak evde ne iş yapsam para kazanırım diyenler için farklı yöntemlere de değinmek istiyorum.

İşte evde para kazanma yolları için seçtiğimiz diğer yöntemler:

 1. Pasta & Börek Yapmak
 2. Yemek Blogu & Kanalı Açmak
 3. Sosyal Medya Satış Ortaklığı Yapmak
 4. Nikah Şekeri Yapmak ve Paketlemek
 5. İkinci El Eşya Satmak
 6. Tasarım Yaparak Para Kazanmak
 7. Evde Sabun Yapmak
 8. Sanal Asistanlık Yapmak
 9. Çağrı Merkezi Operatörü Olmak
 10. Online Organizatörlük Yapmak
 11. Online Kurs Vermek
 12. Ev İşleri Yapmak
 13. E-Kitap Yazmak
 14. Etsy Satış Yapmak
 15. Şarkı Sözü Satmak

Evde para kazanma yolları, görüldüğü gibi sınırı olmayan bir deniz gibi… 🙂 Şimdi evde ne iş yapabilirim diyenlere bazı ipuçları vereceğiz.

Evde Ne İş Yapabilirim Para Kazanmak İçin? Eşsiz İpuçları!

Evde Para Kazanmanın Yolları
Evde Para Kazanmanın Yolları

Evde para kazanmanın yollarını sizler için sıraladık. Elbette güncel yollar buradaki fikirlerden daha fazla. Ancak günümüzde en çok bu yöntemlerle gelir elde edebiliyorsunuz. Evden para kazandıran işler için sizlere bazı ipuçlarını vereceğiz. Evde ne iş yapabilirim para kazanmak için diyorsanız, bu tavsiyelere göz atın:

 • Öncelikle kendi ilgi alanınıza göre hareket edin. Örneğin el işlerinde becerikliyseniz başka bir iş yapmanıza gerek yok! El işi yapıp satmaya başlayabilirsiniz.
 • Freelance çalışmak, evden para kazanmanın yolları arasında en iyi seçeneklerden birisidir. Örneğin yazı yazarak ayda 20.000 TL gelir elde edenler var. Siz de bu şekilde ilerleyebilirsiniz.
 • Evde kazanç getiren işlerden bazıları çok basittir. Örneğin anket doldurmak, reklam izlemek, dizi izlemek… Bunları aynı anda farklı saatlerde yaparak gelirinizi arttırabilirsiniz.
 • Evde yapılacak işler para kazanmak için en iyi seçenekleri sunuyor. Ancak ilgi alanınıza girmeyen işlere odaklanarak vakit kaybetmeyin. Bu işlerde başarısız olmanız ve sonucunda düşük gelir elde etmeniz olasıdır.
 • Erkeklerin evde para kazanma yolları ile bayanların yöntemleri farklı olabilir. Kendinize uygun işi seçerken mutlaka cinsiyet gibi faktörleri de gözetin.
 • Evde internetten para kazanma konusunda dolandırıcılık faaliyetleri çokça yapılıyor. Bu konuya karşı önlem alın ve dikkatli olun.

Son olarak evde yapılacak para kazandıran işler hakkında sıkça sorulan sorulara değinelim…

Öneri içerik: Blog Yazarak Para Kazanma

Sıkça Sorulan Sorular

Evde para kazanma yolları ile ilgili sıkça sorulan sorular şu şekilde:

Bir kadın evde nasıl para kazanır?

Kadınlar için evde para kazanmanın yolları oldukça fazladır. Yemek yapmak, el işi yapmak, makale yazmak, çeviri yapmak vb. sıralanabilir…

Evde para kazanmak için ne yapabilirim?

Evden para kazanmak için yapabileceğiniz işler genelde basit işler olabilir. Anket doldurmak, reklam izlemek, dizi izlemek en iyi seçeneklerden bazılarıdır.

Para kazanmak için evde yapılacak işler hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Evde para kazanma yöntemi için eklemek istediklerinizi YORUMLAR kısmından bizimle paylaşın, hemen yayınlayalım! 🙂

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
 • Hasine - 03/01/2024

  Merhabalar efendim ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum bana e-mail’den ulaşırsanız sevinirim

 • Burcu özer - 23/08/2022

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyaçim var beş aylık bir bebeğim var

 • Ysemin - 02/08/2022

  Evde bende iş paket yapmak istiyorm acil işe ihtiyacım var lütfen izmir ödemiş te oturuyorum işe ihtiyacım çok var 0544 970 09 41

Benzer İçerikler

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma – Güvenilir 20 Site ve Uygulama!

Yorum Yaparak Para Kazanma

Yorum Yaparak Para Kazanma 2023 – Trendyol, Amazon, YouTube!

Mail Okuyarak Para Kazanma

Mail Okuyarak Para Kazanma 2023 – EN KAZANÇLI 14 SİTE!

Upwork Para Kazanma 2023 - Evden Çalışarak Para Kazanmak

Upwork Para Kazanma 2023 – Evden Çalışarak Para Kazanmak

Steam Para Kazanma

Steam Para Kazanma 2024 | En Popüler 5 Oyun ve Yöntemleri!

Letgo'da En Çok Satılan Ürünler

Letgo’da En Çok Satılan Ürünler | Kazandıran 60 Ürün!

Daha Fazla Makale

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2023 | Şimdi Başvur!

Telegram Para Kazanma 2023 | En Etkili 8 Yöntem!

Telegram Para Kazanma 2023 | En Etkili 8 Yöntem!

Youtube içerik Fikirleri

Youtube İçerik Fikirleri 2023 | Yaratıcı ve Özgün Fikirler!

Growtopia Para Kazanma

Growtopia Para Kazanma 2024 – Evden Para Kazan!

Hepsiburada Para Kazanma | 5 İpucu ile Satışlarını Arttır!

Hepsiburada Para Kazanma | 5 İpucu ile Satışlarını Arttır!

Evde Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları 2023 | En Kazançlı 30 Yöntem!

Sermayesiz Para Kazanma

Sermayesiz Para Kazanma Fikirleri! – 20 EN KAZANÇLI YOL!

Görev Yaparak Para Kazanma

Görev Yaparak Para Kazanmak 2023 | 7 Uygulama ile Kazanın!

X