Bim Pizza Fiyatları 2024 | (GÜNCEL!) Lezzethane 4’lü Pizza

Yazar: Şevval Editör Tarih: 19.01.2024
Bim Pizza Fiyatları

Bim pizza fiyatları 2024 için en güncel haliyle sizler için liste oluşturduk. Bim Superfresh pizza ve Bim Lezzethane pizza fiyatlarını sizler için derledik! Ayrıca Bim 4’lü pizza fiyatı bilgilerine de ulaşabileceksiniz.

Bim dondurulmuş pizza fiyatı, pizza severler ve öğrenciler tarafından çokça merak ediliyor. İlgili zincir marketlerde birçok dondurulmuş pizza markası var. Hepsi için detayları aktardım. Bim pizza fiyat bilgileri için okumaya devam edebilirsiniz. Bim pizza fiyatı 2024 yılında ne kadar? Sizler için açıkladık!

Artan pizza fiyatları ile tüketiciler, uygun fiyatlı olduğu için daha çok Bim’e yöneliyor. Bu nedenle Bim hazır Pizza fiyatı bilgilerini sizler için derledim! Bim’de pizza ne kadar? İnceleyelim…

Bim Pizza Fiyatları 2024 – GÜNCEL

Bim 4'lü Pizza Fiyatı
Bim 4’lü Pizza Fiyatı

Market fiyatlarının artmasıyla insanlar uygun fiyatları daha sık araştırır oldu. Öğrencilerin ve çocukların vazgeçilmezi pizza fiyatları son zamanlarda yükselişte. Ancak Bim’de uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden Bim dondurulmuş pizza fiyatı çok merak edilmekte.

Bim pizzalar kolay ve hızlı pişirimi nedeniyle çok seviliyor. Bim hazır pizza fiyatı ve Bim 4’lü pizza fiyatları gibi sık aranan başlıkları detaylı olarak aktardık. Bim pizza fiyatları içerisinde güncel fiyatları arıyorsanız doğru adrestesiniz! Aşağıda Bim pizza çeşitleri ve fiyatları listelenmiştir.

Bim pizza fiyatları 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

PizzaFiyat
Bim 4’lü Pizza Fiyatı 2024 (Lezzethane)62,50 TL
Superfresh İnce King Pizza 600 gr (4’lü)139,50 TL
Bim Pizza Tost Fiyatı 250 gr (Superfresh)49,50 TL
Pek Food Pizza Çeşitleri69,50 TL
Bim İnci Pizza Fiyatları 4’lü 880 gr69,50 TL
Dondurulmuş Pizza Fiyatları Bim

Bim pizza fiyat 2024 listesi incelendiğinde şu sonuçlara varılabilir:

 • Fiyat olarak en yüksek seçenekler bilindik Superfresh markasına ait.
 • Ancak Lezzethane ve Pek Food gibi Bim’e özel markalar fiyat olarak uygundur.
 • Bu markaların kalitesine güveniyorsanız, bizce denemeye değer.

Öneri içerik: Jenny Willy Bebek Bezi Fiyatları

Bim Pizza Fiyatı 2024: Superfresh!

Bim Pizza Fiyatları
Bim Pizza Fiyatları

Bim, perakende satış yapan marketler arasında uygun fiyatlı markalardan bir tanesidir. Bahsettiğim uygun fiyatlı ürünlerin içerisinde dondurulmuş pizzalar da yer almaktadır.

 • Bim’de yer alan pizza markalarından birisi Bim Superfresh pizza markasıdır.
 • Çok merak edilen Superfresh 4’lü pizza Bim fiyatı 139,50 TL‘dir.

Çok sevilen superfresh pizza bim için en yakın Bim market şubelerini ziyaret edin! Bim pizza fiyatları listesine Lezzethane markasıyla devam edelim…

Öneri içerik: Bim Baldo Pirinç Fiyatları

Bim 4’lü Pizza Fiyatı 2024 – (Lezzethane)

İlgili markalardan birisi de Lezzethane pizza markasıdır. Bim Lezzethane pizza sıklıkla tercih ediliyor.

 • Bim 4’lü pizza fiyatları Lezzethane markası için 62,50 TL‘dir.

Bim pizza fiyatı 2024 listesine Pek Food markası ile devam edelim…

Pek Food – Bim Dondurulmuş Pizza Fiyatları

Bim Pek Food Pizza Fiyat
Bim Pek Food Pizza Fiyat

Bim Pek Food pizza fiyatları da sıklıkla araştırılıyor. İlgili markanın ürünleri, genellikle indirim dönemlerinde daha çok tercih edilmektedir. Bim pizza fiyatı 2024 içerisinde Pek Food markası için şunları söyleyebiliriz;

 • Şu an için 69,50 TL’lik satış fiyatı bulunuyor.
 • Karışık ve peynirli olmak üzere iki çeşidi vardır.
 • Pek Food pizza yorumları incelendiğinde genel olarak insanların memnun kaldığını görüyoruz.

Bim Pizza Fiyatları 2024: Superfresh Pizza Tost!

Bim pizza fiyatları içerisinde Superfresh pizza tost ürününü de değerlendirebiliriz. Tost ve pizza karışımı özelliklere sahip olan ürün, insanlar tarafından gerek kalitesi, gerekse de lezzeti bakımından sürekli tercih ediliyor.

 • Satış fiyatı: 49,50 TL
 • Pizza malzemeleriyle yapılan tost ürünüdür.
 • Lezzet ve kalite bakımından oldukça yeterli görülüyor.

NOT: Bim Superfresh pizzaları, diğer marketlere kıyasla çok daha uygun fiyatlıdır.

Önerilen içerik: Bim Dondurulmuş Ürünler Fiyatı

Bim İnci Pizza Fiyatları

Bim İnci Pizza Fiyat
Bim İnci Pizza Fiyat

Bim pizza çeşitleri arasında İnci markası da yer alıyor. Ucuz pizza arıyorsanız İnci Pizza’yı tercih edebilirsiniz. 880 gr 4’lü şekilde sunulan bu pizza, pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

 • İnci pizza fiyatları Bim’de 69,50 TL’dir.

Bim pizza fiyatlarına devam edelim…

Bim Hazır Pizza Fiyatı 2024

Hazır pizzalar, anlık acıkmalara pratik çözüm sağlamasıyla birlikte birçok kişi tarafından talep ediliyor. Bim’de hazır pizza fiyatı ise diğer marketlere göre oldukça uygun. Bim’in pizzasını satın almak için farklı seçeneklere sahipsiniz. Lezzethane, Pek Food, Superfresh gibi markalar Bim pizza çeşitleri arasında yerini alıyor. Peki, Bim hazır pizza fiyatı ne kadar? İşte detaylar…

 • Bim hazır pizza fiyatı 2024 yılında 49,50 TL ile 139,50 TL arasında değişmektedir.

Öneri içerik: Bim Tavuk Fiyatları

Bim Pizza Fiyatları Hakkında

Bim’de pizza fiyatlarını sizler için en güncel haliyle inceledik. Markalar arasında Superfresh gibi bilinen seçenekler, diğer marketlere benzer şekilde fiyatlanmıştır. Buna göre Pizza King çeşidinin 139,50 TL olması, Bim markette herhangi bir avantaj yaratmamaktadır.

Ancak Bim’in pizzası olarak yorumlanabilecek Lezzethane markasının ciddi fiyat avantajları sunduğunu görüyoruz. Özellikle Bim 4’lü pizza fiyatları (Lezzethane) seçeneği için 62,50 TL olmasıyla birlikte, diğer marketlere kıyasla çok iyi fırsat sunuyor. Buna göre uygun fiyatlı pizza alışverişiniz için Bim marketlerde Lezzethane markasına öncelik vermeniz faydalıdır.

Bim pizza fiyatları 2024 yılı için her ne kadar zamlansa da, hala en uygun fiyatı ilgili market sağlamaktadır. Hazır pizza alışverişiniz için mutlaka Bim’e uğrayın ve fiyatları kontrol edin! 🙂

Bim Pizza Yorumları

Bim Pizza Fiyatı
Bim Pizza Fiyatı

Bim pizza fiyatları ve çeşitleri arasında karşımıza iki marka çıkıyor: Pek Food ve Lezzethane. Peki, Bim pizza yorumları nasıl? Tüketiciler bu ürünlerden memnun mu? Sizler için araştırdık.

Bim pizza yorumları genellikle olumlu yönde yoğunlaşıyor. Tüketiciler, ürünün lezzetli yapısını ve çeşitli malzemelerle zenginleştirilmiş olmasını özellikle takdir ediyorlar. Bim’in pizza seçenekleri, uygun fiyatlı olmasının yanı sıra tatlarıyla da beğeni kazanıyor.

Tüketicilerin çoğu, Bim pizzalarının evde hızlı ve pratik bir şekilde hazırlanabildiğini vurguluyor. Ürünün kalitesi, fiyatına göre oldukça tatmin edici olarak nitelendiriliyor. Ayrıca, farklı çeşitlerinin bulunması ve farklı malzemelerle zenginleştirilmiş seçenekler sunması da Bim pizzalarını tercih edilen bir atıştırmalık haline getiriyor.

Bununla birlikte, bazı kullanıcılar arasında lezzet ve malzeme miktarı konusunda istisnai bazı görüşler de yer alıyor. Kişisel zevklere ve tercihlere bağlı olarak, bazı tüketiciler ürünü tam olarak beğenmeyebilir. Buna bağlı olarak da bazı iyileştirmeler isteyebilir.

Son olarak Bim pizza fiyatları ile ilgili sorulara değineceğiz.

İlginizi çekebilir: Bim Dondurulmuş Pasta Fiyatları

Bim Lezzethane Pizza Hakkında

Bim Lezzethane Pizza Fiyat
Bim Lezzethane Pizza Fiyat

Lezzethane pizzaları, paket başına 4 adet ve her biri 240 gram ağırlığındadır. Bu şekilde pizzalar, pratik bir şekilde hazırlanabilir ve tüketilebilir. Farklı çeşitleri sayesinde her zevke hitap eden Lezzethane pizzaları, hem tek kişilik atıştırmalıklar arayanlar hem de ailece keyifli bir pizza deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Lezzethane pizzaları, genel olarak diğer markaların pizza seçeneklerine göre daha cazip fiyatlı olmasıyla da tercih edilebilir bir lezzettir. Uygun fiyatıyla kaliteli ve lezzetli bir pizza deneyimi yaşamak isteyenler için Bim pizza fiyatları içerisinde Lezzethane markasını değerlendirmek iyi bir seçenek olacaktır.

Bim Pizza Mı? A101 Pizzası Mı?

Market pizzaları arasında en çok Bim ve A-101’in karşılaştırıldığını söyleyebiliriz. Öyle ki YouTube gibi platformlarda sıkça Bim Pizzası vs A101 Pizzası şeklinde içerikler de üretilmektedir. Peki, iki çeşit hakkında neler söylenebilir? İşte yanıtı!

 • Öncelikle market pizzalarının gerek kalite gerekse de lezzet açısından bilinen markaların bir tık altında kaldığını bilmeniz gerekiyor.
 • Ancak lezzet ve kaliteyi fiyat ile karşılaştırdığımızda seçeneklerin oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.
 • Kişiler arasında Bim pizza daha çok sevilse de A101 pizzasını sevenler de oldukça fazladır.
 • Bu nedenle her iki ürünü de satın alarak denemeniz daha doğru olacaktır.

Son olarak Bim pizza fiyatları ile ilgili sorulara değinelim.

Sıkça Sorulan Sorular

Bim pizza fiyatları bu şekildeydi. Yazımızın devamında bim pizza sık sorulan soruların cevaplarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz…

1- Bim pizza kaç TL 2024?

Artan zamlarla birlikte 2024 yılı bim pizza fiyatları çok merak edilmekte. Bim Superfresh pizza fiyatı 4 adet 150 gr 139,50 TL‘dir. Bim’de yer alan diğer pizza markası Bim Lezzethane pizza fiyatı 4 adet 240 gram 62,50 TL‘dir.

2- 1 tane Bim pizza kaç kalori?

Dondurulmuş pizza son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Fakat sağlık ve kilo açısından içeriği merak edilmekte. Bim pizza 200 gram’da yaklaşık 500 kalori bulunmaktadır.

3- Bim pizzası kaç dk pişer?

Bim pizzası genel olarak 200 derecede ısıtılmış fırında 10 dakika boyunca pişirilebilir.

4- Hazır pizza tavada ısıtılır mı?

Dondurulmuş pizza tavada ısıtılabilir. Ancak istenen etkiyi almak için fırında ısıtmanızı öneriyoruz.

5- Bim’de pizza ne kadar?

Bim pizza fiyatları 2024 yılında 49,50 TL ile 139,50 TL arasında değişmektedir.

Sizler için bim pizza fiyatlarının en güncel halini aktardık. Web sitemizin Fiyatlar kategorisinde her gün yeni bim ürünleri fiyatları yer almaktadır. Fiyatlarda oluşan değişimlerle birlikte fiyat güncellemeleri de yapılmaktadır.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Bim Bebek Bezi Fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatları 2024 | Jenny Willy & Agu Baby

Bim Peynir Fiyatları

Bim Peynir Fiyatları 2024 | AKNAZ, EKİCİ, DOST MARKALARI

Bim Pirinç Fiyatı

Bim Pirinç Fiyatı 2024 – Efsane 1 KG Baldo Pirinç Fiyatları

Bim Yufka Fiyatı

Bim Yufka Fiyatı 2024 | Üçgen, Baklavalık, Böreklik Fiyatı

Tarım Kredi Şeker Fiyatı

Tarım Kredi Şeker Fiyatı 2024: 1 KG, 2 KG, 5 KG, 50 KG

Noodle Fiyatları

Noodle Fiyatları 2024 | BİM, ŞOK, A101, MİGROS Tüm Fiyatlar!

Daha Fazla Makale

Bim Çiğköfte Fiyatı

Bim Çiğköfte Fiyatı 2024 | M.Z.Ege – Mezzet Çiğ Köfte

Bim Şeker Fiyatı

Bim Şeker Fiyatı 2024 | En Ucuz 1 KG – 5 KG Şeker Ne Kadar?

Bim Tavuk Fiyatları

Bim Tavuk Fiyatları 2024 | [YENİ] Bütün Tavuk Göğsü, Kanat

Tarım Kredi Un Fiyatları

Tarım Kredi Un Fiyatları 2024: Güncel 5 KG, 10 KG, 25 KG, 50 KG

File Market Et Fiyatları

File Market Et Fiyatları 2023 | File Kıyma, Kuşbaşı Fiyatı

Bim Süt Fiyatı

Bim Süt Fiyatı 2024 | Dost Günlük Süt Fiyatları

Bim Su Fiyatları

Bim Su Fiyatları 2024 | (ASSU, SIRMA) 5 LT, 1.5 LT, 500 ML

Bim Ped Fiyatları

Bim Ped Fiyatları 2024 | Scarlett, Lal, Orkid Ped Fiyatı

X