Bim Un Fiyatları 2024: 2 KG, 5 KG, 10 KG Efsane Un Fiyatı!

Yazar: Gizem Editör Tarih: 19.01.2024
Bim Un Fiyatları

Bim un fiyatları 2024 listesi yayınlandı! Efsane un fiyatı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Güncel fiyat listesini sizlerle paylaşıyoruz…

Bim’den un almanız için alternatifiniz çok… Bim 2 KG, 5 KG, 10 KG un fiyatlarının tamamını listeledik. Özellikle Bim 5 kg un fiyatı çokça araştırılıyor, inceledik!

Bim un fiyatı listesini Efsane markası başta olmak üzere tüm markalar için ayrıntılarıyla aktardık. Bim Efsane un 5 kg fiyatı, en çok merak edilen seçeneklerden birisi. Bim’de un fiyatları ne kadar? İşte yanıtı…

Bim Un Fiyatları 2024 – GÜNCEL ZAMLI LİSTE!

Bim Un Fiyatı
Bim Un Fiyatı

Bim un fiyatı araştırıyorsanız, ilgili markette tercih edebileceğiniz birkaç marka yer alıyor. Efsane un fiyatı en çok araştırılanlardan birisi olduğu için direkt olarak mağazadan fiyat kontrolü yaptık…

Bim 5 KG – 10 KG un fiyatını tablomuzda görebilirsiniz. Özellikle Bim un 5 KG seçenekleri uygun fiyatlı olduğu için çokça talep ediliyor.

Bim un fiyatları 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

ÜrünlerFiyatlar
Bim 2 KG Efsane Un Fiyatı29,50 TL
Bim 5 KG Un Fiyatları (Efsane)69,50 TL
Bim 10 KG Un Fiyatı (Efsane)115,00 TL
Bim Söke 5 KG Un Fiyatı79,50 TL
Bim Un Fiyatları (Tellioğlu 10 KG)149,90 TL
Oba Un Fiyatı 5 KG49,50 TL
Bim Un Fiyatları 2024

Efsane dışında diğer tercih edebileceğiniz markalar ise şu şekildedir:

 • Oba
 • Söke
 • Tellioğlu

Listemizde gördüğümüz bu markalar Bim’de bulunuyor. Örneğin Bim un fiyatı 2 KG için araştırma yapıyorsanız şu an için sadece Efsane markası yer alıyor.

Bim Efsane un 5 kg fiyatı bu şekilde. Diğer markaların fiyatlarını da bu içerikten inceleyebilirsiniz.

NOT: Efsane markası talep açısından lider olsa da Tellioğlu markasında da yoğun talep var. Bu nedenle Bim Tellioğlu un fiyatları da oldukça önemli.

Öneri içerik: Bim Pirinç Fiyatları

Bim Un Fiyatı 2024: 1 Kilogram!

Bim un fiyatları içerisinde en çok 1 kg’lık seçenek araştırılıyor. Ancak şu an için Efsane markası dâhil olmak üzere hiçbir markanın 1 kilogramlık un seçeneği bulunmamaktadır. Bim un çeşitleri içerisinde en düşük miktar 2 KG olarak belirlenmiştir.

Ancak maliyet hesaplamasını Bim 1 KG un fiyatını bulmak adına şu şekilde yapabiliriz:

 • Bim’de 1 KG un fiyatı ortalama olarak 14,75 TL’dir.

Bim 2 KG Un Fiyatları

Un Fiyatları Bim
Un Fiyatları Bim

Bim un fiyatlarını 2 KG’lık seçenekler için inceleyelim. Bim’de Efsane un çeşitleri arasında en önemli seçenek elbette 2 kg’dır diyebiliriz. Fiyatının uygun olması, diğer marketlere göre avantaj sağlaması bu bakımdan oldukça önemli. Bim’de 2 KG un fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Bim Efsane 2 KG Un Fiyatı: 29,50 TL

Bim un fiyatı 5 KG seçenekleri ile devam edelim…

Bim 5 KG Un Fiyatları | Efsane, Söke, Oba!

Bim’de 5 KG un çeşitleri arasında iki marka tercihiniz olabilir: Efsane ve Söke… Bim un fiyatları 2024 listesine bu markalara ait fiyatları sizler için inceledik.

Bim 5 KG un fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Efsane 5 KG Un Fiyatı: 69,50 TL
 • Söke 5 KG Un Fiyatları: 79,50 TL
 • Oba Un Fiyatı 5 KG: 49,50 TL

Bim un fiyatları 10 KG için ne kadar? İnceleyelim…

İlginizi çekebilir: Bim Pizza Fiyatları

Bim 10 Kilo Un Fiyatları

Bim 10 kg un fiyatı 2024 yılında ne kadar? 10 Kg için Bim’de tercih edebileceğiniz iki marka var. Bunlardan ilki Efsane ikincisi ise Tellioğlu markasıdır.

Bim 10 kilo un fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Efsane 10 KG Un Fiyatı: 115,00 TL
 • Tellioğlu 10 KG Un Fiyatı: 149,90 TL

Bim Meram 10 KG Un Fiyatı Hakkında

Bilindiği üzere haftalık olarak Bim’de aktüel ürünler paylaşılmaktadır. Burada birçok üründe kampanya ve indirimleri takip edebiliyorsunuz. Son olarak Bim Meram 10 KG un fiyatı merak ediliyor… Bu kampanya hakkında bilgileri şu şekilde verelim:

 • 9-15 Ocak 2024’te başlayan kampanyaya göre Bim Meram 10 KG un fiyatı 125 TL olarak belirlenmiştir.
 • Diğer günlerde de ilgili ürünün aynı fiyatta kalması bekleniyor.
 • Meram un markası, birçok kişinin ilk tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle Bim’de un çeşitleri arasında özel bir öneme sahiptir.

Öneri içerik: Bim Peynir Fiyatları

Bim Efsane Un Fiyatı 2024

Bim Efsane Un Fiyatı
Bim Efsane Un Fiyatı

Bim un fiyatları araştıranların en çok merak ettiği marka Efsane’dir. Fiyat performans açısından başarılı bir ürün olduğu için diğer marketteki unlara göre daha çok tercih ediliyor. Efsane 2 kg, 5 kg, 10 kg un satışı gerçekleştiriliyor.

Bim un fiyatları Efsane markası için şu şekilde:

 • Efsane 2 KG: 29,50 TL
 • Efsane 5 KG Un Fiyatı: 69,50 TL
 • Efsane 10 KG Un: 115,00 TL

NOT: 2024 Bim için Efsane un fiyatları oldukça önemlidir. Çünkü yoğun bir şekilde talep bulunmaktadır.

Bim Buğday Unu Fiyatları 2024

Bim un fiyatlarını buğday unu için de inceleyebiliriz. Genel olarak raf etiketleri, buğday unları için geçerlidir.

Yeni yılda un fiyatları ile ilgili bir takım değişiklikler yapılacaktır. 2024 yılı buğday unu fiyatlarına bakıldığında Bim market zincirleri tarafından halka sunulan Efsane un markasının fiyat performans ürünü olarak değerlendirebileceğinizi söyleyebiliriz.

Kullanmakta olduğunuz ürünlerin kalitesinden ve fiyat olarak uygunluğundan emin olmak istiyorsanız Bim kendisine ait olan Efsane markası ile sizleri mutlu edecektir.

Bim market un fiyatları bu şekildeydi. Fiyatları özetleyelim.

Öneri içerik: Bim Yağ Fiyatı

Bim’de Un Ne Kadar?

Bim'de Un Ne Kadar?
Bim’de Un Ne Kadar?

Bim un çeşitleri, geniş ürün yelpazesi ile tüketicilere sunulmaktadır. Temel gıdalardan birisi olan un için de fiyat avantajı vb. unsurlar indirim ve kampanyalarla desteklenmektedir. Peki, Bim’de un ne kadar? Bu konuyla ilgili şu yanıtları verebiliriz:

 • Bim un fiyatları içerisinde en uygun seçenek Efsane markasına aittir. Fiyatları ise 29,50 TL ile 149,90 TL arasında değişmektedir.
 • Söke, Tellioğlu ve Oba gibi markalar, indirim ve kampanyalarla daha uyguna gelebiliyor.
 • Ancak şu an için Bim’de un indirimi mevcut değildir. Gelişmeleri takip ediyoruz ve indirim olması halinde fiyatları güncelleyeceğiz.

Önerilen içerik: Bim Tereyağı Fiyatı

Un Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bim un fiyatı 2024 verilerini inceledik. Peki, Bim’den un alırken nelere dikkat etmelisiniz? Aşağıdaki maddelere dikkat edin:

Un alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli faktörler vardır. İşte un alırken dikkat edilmesi gereken noktalar:

 1. Kalite: Un alırken ilk olarak kaliteye dikkat etmeniz önerilir. Kaliteli un, daha iyi sonuç elde etmeniz için önemlidir. Tercihen organik ya da doğal unları seçmeniz önerilir.
 2. Kullanım Amacı: Alacağınız unun kullanım amacınıza uygun olması gerekir. Örneğin ekmek yapımı için farklı pasta yapımı için farklı un almanız gerekebilir. Bu nedenle kullanacağınız amaca uygun ürün almayı önemseyin.
 3. Raf Ömrü: Un gibi en temel besin ürünlerinde raf ömrüne de dikkat etmeniz gerekiyor. Taze unlar, kullanırken daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır. Eğer un, uzun süreler kullanılacaksa, uzun raf ömürlü ürünlere yönelmeniz gerekebilir.
 4. Ambalaj: Alacağınız ürünün ambalajını mutlaka kontrol edin. Ayrıca ambalaj üzerinde yer alan son tüketim tarihine de dikkat edin. Ambalajın sağlam ve kusursuz olması, ürünün taze kalmasını sağlayacaktır. Ambalajda herhangi bir hasar varsa o ürünü almaktan vazgeçebilirsiniz.
 5. Marka Tercihi: Güvenilir bir markanın unlarını tercih etmek, kaliteli ve güvenilir bir ürün almanızı sağlar. Markalar arasında kalite ve fiyat karşılaştırması yaparak tercihinizi yapabilirsiniz.
 6. Gluten Hassasiyeti: Eğer gluten hassasiyetiniz varsa veya glutensiz bir diyet uyguluyorsanız, glutensiz unları tercih etmeniz önemlidir.

Un alırken bu faktörleri göz önünde bulundurarak doğru seçimi yapabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun kaliteli bir ürün satın alabilirsiniz.

Şimdi Bim un fiyatları hakkındaki sıkça sorulan soruları inceleyelim.

Öneri içerik: Bim Çay Fiyatları

BONUS: Bim Efsane Un Fiyatına Zam Mı Geldi?

Bim un fiyatları 2024 listesini inceledik. Yeni yıl ile birlikte birçok üründe olduğu gibi una da zam geldi! Peki, Bim’de un fiyatı ne kadar arttı? Güncel zam oranları ne? Efsane markasıyla inceleyelim!

 • Bim Efsane un fiyatları, yeni yıl ile birlikte zamlandı! 2 KG Efsane un fiyatı 26,50 TL iken 29,50 TL’ye yükselmiştir.
 • Bu da Efsane un çeşitlerindeki zam oranının yaklaşık olarak %11 düzeylerinde olduğunu göstermektedir.
 • Bim un çeşitleri, diğer market markalarına kıyasla daha kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Görünen o ki ürünlere her ne kadar zam gelse de halen en uygun un çeşidini Bim’de bulabiliyorsunuz.

Sık Sorulan Sorular

Bim un fiyatları 2024 listesi hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledim;

Bim un fiyatı 2024 yılında ne kadar?

Türkiye’de ki zincir marketler içerisinde un gibi temel besin gruplarında en uygun fiyatlar Bim’dedir diyebiliriz. Özellikle Efsane markasına ait 5 kg seçenekler çokça tercih ediliyor. Güncel fiyatlar 29,50 TL ile 149,90 TL arasında değişmektedir.

Efsane un 5 kg ne kadar?

Bim’de 5 kg un fiyatları Efsane markası için güncel olarak 69,50 TL’dir.

Bim’de Tellioğlu n ne kadar?

Tellioğlu un markası, dönem dönem kampanya dâhilinde Bim’deki yerini alıyor. 10 KG’lık seçeneklerin güncel fiyatı ise 149,90 TL’dir.

Efsane un nerede üretiliyor?

Efsane Un markası, Bim adına üretim yapan ve Söke Değirmencilik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait bir markadır. Söke ise 50 yılı aşkın tecrübesiyle kaliteli ürünlerini Bim adına üretmektedir.

Bim’de 1 kilo un ne kadar?

Bim’de 1 kiloluk un satılmasa da birim fiyat incelemesi yapabiliriz. Unun kilosu yaklaşık olarak 14,75 TL’ye gelmektedir.

Bim un fiyatları ne kadar? Artık biliyorsunuz. Fiyat listesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi YORUMLAR bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. 🙂

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Bim Çay Fiyatları

Bim Çay Fiyatları 2024 | Zamlı Liste! Berk, Lipton, Doğuş

Bim Et Fiyatları

Bim Et Fiyatları 2024 | Zamlı Emin Kuşbaşı – Kıyma Fiyatı

Bim Tereyağı Fiyatı

Bim Tereyağı Fiyatı 2024 | Pervin Tereyağı Fiyatları

Bim Pizza Fiyatları

Bim Pizza Fiyatları 2024 | (GÜNCEL!) Lezzethane 4’lü Pizza

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatı

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatı 2024 | QUEEN, BLUME 16’lı 32’li

Bim Zeytin Fiyatları

Bim Zeytin Fiyatları 2024 | Yeni Liste! İnci Zeytin Fiyatı

Daha Fazla Makale

Bim Şeker Fiyatı

Bim Şeker Fiyatı 2024 | En Ucuz 1 KG – 5 KG Şeker Ne Kadar?

Bim Yoğurt Fiyatları

Bim Yoğurt Fiyatları 2024 | Dost 3 KG – 5 KG Yoğurt Fiyatı

Bim Pirinç Fiyatı

Bim Pirinç Fiyatı 2024 – Efsane 1 KG Baldo Pirinç Fiyatları

Bim Un Fiyatları

Bim Un Fiyatları 2024: 2 KG, 5 KG, 10 KG Efsane Un Fiyatı!

Tarım Kredi Kooperatifi Et Fiyatları

Tarım Kredi Et Fiyatları 2023 – (GÜNCELLENDİ)

Bim Su Fiyatları

Bim Su Fiyatları 2024 | (ASSU, SIRMA) 5 LT, 1.5 LT, 500 ML

Bim Pasta Fiyatları

Bim Pasta Fiyatları 2024 – Osmanoğlu, Ma Sante Pasta Fiyatı

Bim Dondurulmuş Ürünler Fiyatları

Bim Dondurulmuş Ürünler Fiyatları 2024: Yeni Güncel Liste!

X