Bim Et Fiyatları 2024 | Zamlı Emin Kuşbaşı – Kıyma Fiyatı

Yazar: Aykut Tarih: 19.01.2024
Bim Et Fiyatları

Bim et fiyatları 2024 yılında en merak edilen fiyat konularından biri. Özellikle Bim kıyma fiyatı Emin markası özelinde sıkça araştırılıyor. Bim kırmızı et fiyatlarını sizler için listeledik!

Emin et fiyatları 400 gr için ne kadar? Bim kuşbaşı et fiyatları 2024 listesini şimdi inceleyin! Bim et ürünlerinin tamamı tablolarımızda yer almaktadır. O halde Bim’de et ne kadar? İncelemeye başlayalım…

Bim Et Fiyatları 2024 – Emin Et Çeşitleri!

Bim Et Fiyatları Güncel
Bim Et Fiyatları Güncel

Bim’de et fiyatları, etin türüne ve miktarına göre değişiklik gösteriyor. Ete gelen zamlar ise insanların fiyatları yakından takip etmesini sağlamaktadır. Bim’de kıymanın kilosu ne kadar? Detayları aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz.

Bim et fiyatları 2024 yılında Emin markası için aşağıdaki gibidir:

ÜrünFiyat
Bim Kıyma Fiyatı 400 gr (Emin Markası)115,00 TL
Bim Kuşbaşı Et Fiyatı 400 gr (Emin)120,00 TL
Emin Dana Sote 400 gr150,00 TL
Emin Dana Tas Kebap 400 gr150,00 TL
Emin Dana & Kuzu Satır Köfte 400 gr125,00 TL
Emin İnegöl Köfte 400 gr125,00 TL
Emin Izgara Köfte 400 gr125,00 TL
Emin Dana Kuru Köfte 400 gr125,00 TL
Bim İlikli Kemik 400 gr29,50 TL
Bim Et Döner Fiyatı 2024109,00 TL
Bim Et Fiyatları 2024

NOT: Bim kırmızı et fiyatları bu şekilde. Bim’de ete %5 – %20 oranında zam geldiğini söyleyebiliriz.

Diğer Bim Aktüel ve fiyat içerikleri:

Bim’de Et Fiyatları Ne Kadar? Kuşbaşı & Kıyma!

Bim kırmızı et fiyatlarına detaylı bir şekilde bakalım. Kıyma, kuşbaşı ve diğer seçenekler için 1 kilogram fiyatları sizler için incelendi. Bim’de 1 kilo et satışı yapılmasa da Emin markasının 400 gramlık paket ürünlerini bulabiliyorsunuz.

1- Bim Kıyma Fiyatı 2024

Kıyma, et ürünleri içerisinde en sık tüketilen çeşittir. Bim’de kıyma fiyatları ise uygun fiyatlı et arayan kişiler tarafından çokça araştırılıyor.

Bim kıyma fiyatı 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

 • Emin 400 GR Kıyma: 115,00 TL
 • Bim’de 1 kg kıyma fiyatı ise 287,50 TL’ye denk geliyor.
 • Bim et fiyatları kıyma için piyasadaki en uygun seçeneklerden birisidir.

Bim’de kıyma ne kadar? Güncel fiyatları bu listeden takip edebilirsiniz… Bim et kıyma fiyatları haricindeki ürünleri de inceleyelim.

2- Bim Kuşbaşı Et Fiyatı 2024 – Dana Eti!

Bim Kuşbaşı Et Fiyatı
Bim Kuşbaşı Et Fiyatı

Bim kuşbaşı et çeşitleri, yine Emin markası özelinde gerçekleşiyor. Bim’de kuşbaşı ne kadar diye soruyorsanız, güncel fiyatları aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz.

Bimdana kuşbaşı fiyat 2024 listesi aşağıdaki gibidir:

 • Emin Kuşbaşı Et Fiyatı 400 GR: 120,00 TL
 • Bim’de kuşbaşı et fiyatı kilogram için 300,00 TL’ye denk geliyor.

NOT: Bim dana kuşbaşı fiyat 2024 bilgileri günceldir. Fiyatlar değiştikçe içeriğin ilgili bölümleri güncellenmektedir.

Bim et fiyat listesi için devam edelim…

3- Dana Sote Fiyatı

Yemek yapımında sıklıkla tercih edilen bir diğer et türü dana sotedir. Bim et fiyatları arasında dana sote seçenekleri çokça tercih ediliyor. Bim dana sote fiyatı aşağıdaki gibidir:

 • Emin 400 GR Dana Sote: 150,00 TL
 • Dana sote ürünü kilogram bazında 375,00 TL’ye denk gelmektedir.

4- Dana Tas Kebap Fiyatı

Kebaplık et, tercih edilen bir diğer çeşit. Bim et fiyatları içerisinde dana tas kebabın güncel fiyatı şu şekildedir:

 • Emin Dana Tas Kebap 400 GR: 150,00 TL’dir.
 • Dana Tas Kebap ürününün kilogram fiyatı 375,00 TL’ye denk geliyor.

5- Bim Köfte Fiyatları 2024 – Emin Markası!

Bim Köfte Fiyatları
Bim Köfte Fiyatları

Bim de köfte çeşitleri oldukça fazla. Özellikle pratik olması bakımından kişiler sıkça tercih ediyor. Bim köfte fiyatları hakkında şu bilgiler verilebilmektedir:

 • Emin Köfte Çeşitleri 400 gr için 125,00 TL’dir.
 • Kilogramı ise 312,50 TL ediyor.

6- Dana Çorbalık İlikli Kemik Fiyatı

Hem faydası, hem lezzeti, hem de fiyat uygunluğu bakımından tercih edilen bir diğer ürün çorbalık ilikli kemik fiyatlarıdır. Bu ürün fiyatı için şu bilgileri verebiliriz:

 • Emin Dana Çorbalık İlikli Kemik 400 GR: 29,50 TL’dir.
 • Kilogram fiyatı 73,75 TL’ye denk geliyor.

Bim et fiyatları listesine devam edelim…

7- Bim Et Döner Fiyatı 2024

Bim et döner fiyatlarını da bu konu içerisinde değerlendirebiliriz. Et ürünlerinde olan marka burada da geçerlidir. Bim’de et döner fiyatı aşağıdaki gibidir:

 • Emin Döner Fiyatı 300 GR: 109,00 TL’dir.
 • Bim et döner fiyatı kilogram için 363,33 TL’ye denk gelmektedir.

BİR BİLGİ!

Bim et döner kaç gram? Bu soruyu soranlara özel olarak ilgili Emin Et Döner ürününün 300 gram olduğunu söyleyebiliriz.

Bim Et Ürünleri Fiyatları (TAM LİSTE)

Bim et ürünleri için çeşitlilik oldukça fazla. Tüm ürünlerde aynı marka söz konusuyken fiyatların ise piyasaya göre uygun olması dikkat çekiyor. Bim et fiyatları tablosunda da gördüğümüz et ürünleri şu şekildedir:

 • Kıyma
 • Kuşbaşı
 • Sote
 • Tas Kebap
 • Satır Köfte
 • İnegöl Köfte
 • Izgara Köfte
 • Kuru Köfte
 • Çorbalık İlikli Kemik
 • Et Döner

NOT: Büyük mağazalarda Bim et ürünlerinde daha fazla çeşitlilik olabilir. Ancak ilgili zincir markette standart olarak bu ürünler yer almaktadır.

Bim’de Et Fiyatları Ucuz Mu?

Bim et fiyatları listesini incelediğimize göre fiyatlar hakkında yorumlar yapabiliriz. Bim’de et fiyatları, genel olarak diğer market ve mağazalarla aynı seviyededir. Bu anlamda herhangi bir ucuzluk olmadığını söyleyelim. Ancak tüketici ihtiyaçlarını karşılamak adına Bim, uygun fiyat politikasıyla çeşitli indirimler yapabiliyor.

İndirim dönemlerini takip ederek uygun fiyatlı et alışverişi yapabilirsiniz. Bu konuda “Emin Et” markasının tüketici yorumlarını incelemeniz önemlidir. Çünkü markanın et kalitesini ancak bu şekilde anlayabilirsiniz. Devamında indirimleri takip etmeniz halinde çok daha uygun fiyatlı alışveriş yapabilirsiniz.

Bim’de et çeşitleri, özellikle dana ve kuzu et bazında gerçekleşiyor. Kıyma ve kuşbaşı fiyatlarının bu konuda çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Zaten genel olarak indirimler de kıyma ve kuşbaşı et fiyatında yapılıyor. Ancak dönem dönem köfte fiyatlarında da kampanyaların olduğunu söyleyelim.

Öneri içerik: Bim Çay Fiyatı Ne Kadar?

Kırmızı Et Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Et Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Et Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bim et fiyatları 2024 listesini inceledik. Peki, et alırken nelere dikkat edilmelidir? İşte detaylar…

Kırmızı et alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunuyor. Sağlık açısından oldukça faydalı olan kırmızı et, dikkat edilmediği takdirde zararlı olabilir ve kabusa dönüşebilir. Bu nedenle ürün tercihinde aşağıdaki vereceğimiz ipuçlarına dikkat ediniz:

 • Etin rengi çok önemlidir. Et yüzeyinde mor halkaların olmaması gerekiyor. Eğer varsa, o et taze değildir anlamına gelir.
 • Kırmızı etin saklandığı, bekletildiği ve sunulduğu yerin hijyenik olması gerekir. Satın alırken bu gibi kriterlere muhakkak dikkat edin.
 • Dokusunda mermer deseni bulunan etleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
 • Kırmızı et, aynı zamanda dokunduğunuz zaman sıkı duran bir yapıda olmalıdır.
 • Eğer açıkta et alıyorsanız ve eti koklama şansınız varsa kokusunu kontrol edin. Kendi kokusundan farklı ya da ağır bir koku varsa, o ürünü kesinlikle satın almayın ve tüketmeyin.
 • Paketlenmiş kırmızı et alırken ise içinin nemli olmamasına özen gösterin. Nem almış etler daha çabuk bozulabilir.
 • Alacağınız ürünün son kullanım tarihine mutlaka dikkat edin. Aynı şekilde üretim tarihine de bakmanız önerilir. Son kullanım tarihi geçmiş ürünleri tüketmeyiniz. Yaklaşan ürünleri ise kontrol ederek tüketebilirsiniz.

NOT: Piyasada et fiyatları epey arttı. Bim marketler her ne kadar uygun fiyat seçeneği sunsa da kontrollerinizi mutlaka gerçekleştirin. Bim et fiyatlarının uygunluğu nedeniyle kaliteden ödün vermemeniz gerekiyor.

Bim Kuşbaşı Et Yorumları

Bim et fiyat listesini verdikten sonra kuşbaşı et yorumları hakkında da bilgiler vermek istiyoruz. Çünkü zincir marketten ilk defa et alacaksanız bu yorumları bilmenizin önemi büyüktür. Yorumlar hakkında şu bilgileri verebiliriz:

 • Memnuniyet hususunda görüş farklılıkları var. Bazı kişiler ürünlerden çok memnunken, diğer kısım ise zararlı olduğundan bahsediyor. Bu nedenle tüketiminde dikkatli olmanız önerilir.
 • Memnun olanlar genel olarak fiyat ve lezzet açısından bu memnuniyetlerini belirtmiş.
 • Kuşbaşı hakkında etin sert olduğu yönünde yorumlar da mevcut. Ayrıca pişirildiğinde küçük bir bölümünün kaldığı da belirtilmiş.
 • Özellikle Bim’de kuşbaşı et fiyatı 2024 yılında oldukça uygun olduğu belirtilmiştir.
 • Aynı şekilde Bim kıyma yorumlarında da kişilerin oldukça memnun olduğunu görüyoruz.

Buradan hareketle fiyat ve lezzet açısından ürünün yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Ancak tüketmeden önce satın alırken mutlaka içeriğine göz atın ve yorumları dikkate alın.

BONUS: Bim Kıyma Fiyatı Hakkında

Bim et fiyatları 2024 yılında da sıkça araştırılırken en çok Emin 400 gr kıyma ürünü merak ediliyor. Emin markası, gerek kalitesi gerekse de fiyatıyla en uygun et alışverişinin vazgeçilmez seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu anlamda bim kıyma fiyatları da dönem dönem indirim ve kampanyalara konu olabiliyor.

Bim’de kıyma fiyatları, Emin markasının 400 gramlık paketleri halinde yer almaktadır. Güncel Bim kıyma fiyatı ise 115 TL’dir. Günümüzde et fiyatının pahalı olduğunu düşünürsek, diğer seçeneklere göre Emin kıyma fiyatlarının çok uygun olduğunu görüyoruz.

Bim et yorumları hakkında daha fazla araştırma yaparak ürünlerle ilgili tüm bilgileri toplamanız ve içerik kontrolü yapmanız önemlidir. Özellikle bazı Bim mağazalarında dolap kontrolleri aksatılabildiğinden dolayı alacağınız ürünün SKT kontrollerini ve soğukluk durumunu mutlaka inceleyin! Buna bağlı olarak Aktüel kampanyalarıyla Bim et fiyatı kontrollerini de bu içerikten sağlayabilirsiniz.

Bim et fiyatları hakkında sıkça sorulan soruları yanıtlayacağız…

Öneri içerik: Bim’de Yağ Fiyatı

Sık Sorulan Sorular

Bim et fiyatları için sık sorulan soruları sizlere derledim. Diğer görüşleriniz ve sorularınız için YORUM kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bim kuşbaşı et ne kadar?

Bim et fiyatları içerisinde kuşbaşı etin 400 gramı 120 TL’dir.

Emin et kime ait?

Emin, Namet firmasının Bim’e özel et ürünleri ürettiği, bağımsız bir şekilde reklamı yapılmayan markasıdır.

Bim’de kıyma ne kadar?

Bim’de 400 gram kıyma fiyatı 115 TL’dir.

Bim et fiyatları listesi ile ilgili olarak siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın. 🙂

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

File Market Et Fiyatları

File Market Et Fiyatları 2023 | File Kıyma, Kuşbaşı Fiyatı

Bim Su Fiyatları

Bim Su Fiyatları 2024 | (ASSU, SIRMA) 5 LT, 1.5 LT, 500 ML

Bim Süt Fiyatı

Bim Süt Fiyatı 2024 | Dost Günlük Süt Fiyatları

Bim Ayran Fiyatları

Bim Ayran Fiyatları 2024 | Dost 200 ML Koli Ayran Fiyatı!

Bim Pasta Fiyatları

Bim Pasta Fiyatları 2024 – Osmanoğlu, Ma Sante Pasta Fiyatı

Noodle Fiyatları

Noodle Fiyatları 2024 | BİM, ŞOK, A101, MİGROS Tüm Fiyatlar!

Daha Fazla Makale

Bim Şeker Fiyatı

Bim Şeker Fiyatı 2024 | En Ucuz 1 KG – 5 KG Şeker Ne Kadar?

Bim Yufka Fiyatı

Bim Yufka Fiyatı 2024 | Üçgen, Baklavalık, Böreklik Fiyatı

Bim Salça Fiyatları

Bim Salça Fiyatları 2024 | Yurdum, Tukaş, Tat Salça Fiyatı

Bim Dondurulmuş Ürünler Fiyatları

Bim Dondurulmuş Ürünler Fiyatları 2024: Yeni Güncel Liste!

Bim Un Fiyatları

Bim Un Fiyatları 2024: 2 KG, 5 KG, 10 KG Efsane Un Fiyatı!

File Market Yağ Fiyatları

File Market Yağ Fiyatları 2023 | Harras Ayçiçek Yağı Fiyatı

Bim Bebek Bezi Fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatları 2024 | Jenny Willy & Agu Baby

Bim Yoğurt Fiyatları

Bim Yoğurt Fiyatları 2024 | Dost 3 KG – 5 KG Yoğurt Fiyatı

X