Bim Islak Mendil Fiyatı 2024 | Family, Sleepy, Jenny Willy

Yazar: Aykut Tarih: 24.01.2024
Bim Islak Mendil Fiyatı

Kişisel temizlik ve hijyen ürünleri arasında en popülerlerinden birisi olan ıslak mendil Bim farkıyla uygun fiyatlı olarak sizlerle buluşuyor! Bim marketler zinciri, hemen her üründe olduğu gibi ıslak havlularda da en uygun fiyat garantisini vermektedir. Peki, Bim ıslak mendil fiyatı ne kadar? Sizler için yanıtladık…

Bim ıslak mendil fiyatları 2024 yılında Family, Sleepy, Jenny Willy ve diğer markalar için değişmektedir. Güncel listeyi sizlere sunuyoruz… Özellikle Family ıslak mendil fiyatları çokça araştırılıyor. Bim’de ıslak mendil fiyatı ne kadar? İşte yanıtı…

Bim Islak Mendil Fiyatı Ne Kadar? 2024 Güncel Liste!

Bim Islak Mendil Fiyatları
Bim Islak Mendil Fiyatları

Bim ıslak mendil çeşitleri, farklı markalara ve seçeneklere sahiptir. Tüm ürünlerde olduğu gibi ıslak havlu ürünlerinde de çeşitli indirimler olabiliyor. Aşağıdaki tablodan özet fiyatları inceleyebilirsiniz.

Bim ıslak mendil fiyatı 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

ÜrünFiyat
Bim 3’lü Islak Mendil Fiyatı (Komili)32,50 TL
Bim Family Islak Mendil Fiyatı 100’lü24,50 TL
Bim Sleepy Islak Mendil Fiyatı 90’lı25,00 TL
Jenny Willy Islak Mendil Fiyatları 3×5642,50 TL
Bim Islak Mendil Fiyatları

Bim ıslak havlu fiyatları güncel olarak bu şekilde. Çeşitli indirim ve kampanyalarla fiyatlar daha da düşürülebiliyor. Bim Aktüel takibi yaparak indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Bim’de ıslak mendil fiyatları, her marka için uygundur. Ancak Bim’in kendi markaları olan Jenny Willy, Family seçeneklerinde en uygun fiyatı bulabilirsiniz.

Şimdi Bim ıslak mendil fiyatı 2024 listesini markalara göre detaylı olarak inceleyelim…

Öneri içerik: Bim Bebek Bezi Fiyatları

1- Family Islak Mendil Fiyatları

Family, Bim’in kendi markasıdır. Islak havlu çeşitleri olarak en çok 100’lü seçenekler tercih ediliyor. Bu içerikte biz de Bim Family ıslak mendil 100’lü fiyatını inceleyeceğiz. Güncel bilgileri sizler için derledik.

Family ıslak mendil fiyatları, sadece 100’lü seçenekler için belirlense de Aktüel takibiyle farklı ürünlerin indirim ve kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Family ıslak havlu fiyatları şu şekildedir:

 • Family Islak Havlu 100’lü Fiyatı: 24,50 TL

2- Bim Sleepy Islak Mendil Fiyatı

Bim ıslak mendil fiyatı için bilinen bir markayla devam edelim: Sleepy! Bilindiği üzere Sleepy, tüm Türkiye’de en çok tercih edilen markaların başında geliyor. Diğer alternatif marketlere göre Bim’deki fiyatları da oldukça uygundur.

Bim Sleepy ıslak havlu fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Sleepy Islak Havlu 90’lı Fiyatı: 25,00 TL

3- Bim 3’lü Islak Mendil Fiyatı – Komili, Jenny Willy

Bim Jenny Willy Islak Mendil Fiyatları
Bim Jenny Willy Islak Mendil Fiyatları

Bim’de 3’lü ıslak mendil tercihiniz için iki marka ön plana çıkıyor: Komili ve Jenny Willy. Birisi yetişkinler için uygunken Jenny Willy markası, bebekler için kullanıma uygundur. Bim ıslak mendil fiyatı 3’lü seçenekler için sizlere listeledik!

Bim 3’lü ıslak mendil fiyatı Jenny Willy ve Komili markaları için aşağıdaki gibidir:

 • Jenny Willy 3×56 Islak Mendil: 42,50 TL
 • Komili 3×60 Islak Havlu: 32,50 TL

NOT: Bim ıslak mendil bebekler için tercih edildiğinde Jenny Willy markası seçilebilir. Ancak yorumlarını mutlaka okuyun ve içeriğinde neler olduğunu mutlaka kontrol edin.

Bim kolonyalı mendil fiyatları için devam edelim…

4- Jenny Willy Islak Mendil Fiyatları

Son olarak Bim ıslak mendil fiyatı için Jenny Willy markasına yer verelim. Jenny Willy, bildiğiniz üzere bebek ürünleri üretmektedir. Bebek bezinden ıslak mendile kadar çok geniş kapsamda ürünleri bulunuyor.

Jenny Willy ıslak bebek havlusu fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Jenny Willy Islak Mendil 3×56 Fiyatı: 42,50 TL

Öneri içerik: Bim Ped Fiyatı

Bim 3’lü Islak Mendil Fiyatları Ucuz Mu?

Bim ıslak mendil fiyatı 2024 listesini inceledik. Güncel liste içerisinde Komili’den Family’e kadar çok geniş yelpazede marka çeşitliliği bulunmaktadır. 3’lü paketler ise ıslak mendil alışverişinde önemli bir fiyat avantajı sağlamaktadır. Tüm marketlerde 3’lü ıslak mendil fiyatı, diğer çeşitlere göre daha ucuz olmaktadır. Peki, Bim 3’lü ıslak mendil fiyatı ucuz mu? İnceleyelim…

Bim’de ıslak mendil fiyatları, 3’lü paketler için genellikle Komili ve Jenny Willy markalarıyla yer almaktadır. Komili, günlük kullanım için tercih edilen ıslak mendil olarak ideal bir tercihtir. Komili 3’lü ıslak mendil fiyatı Bim’de, diğer marketlere göre çok daha ucuzdur.

Jenny Willy 3’lü ıslak mendil ise genellikle bebek kullanımları için idealdir. Minies vb. tüm markalar değerlendirildiğinde en iyi fiyatın Jenny Willy markasında olduğunu söyleyebiliriz.

Bim Islak Havlu Fiyatları Güncel Mi?

Bim ıslak mendil fiyatı Family ve diğer markalar için sizlere sunduk… Güncel fiyat takibini bu içerikten sağlayabilirsiniz. Bim’de ıslak mendil fiyatlarını direkt olarak mağazalardan manuel bir şekilde teyit ederek alıyoruz. Bu sayede içerikteki fiyatların sürekli güncel kalmasını sağlıyoruz.

Bim ıslak mendil çeşitleri ve fiyatlarında herhangi bir değişiklik olması durumunda tablo ve listelerimiz güncellenecektir.

Önerilen içerik: Bim Mantı Fiyatları

Bim’de Islak Mendil Fiyatını Etkileyen Faktörler

Bim Islak Havlu Fiyatları
Bim Islak Havlu Fiyatları

Bim ıslak mendil fiyatlarını etkileyen faktörleri inceleyelim. Fiyatlar, genel olarak Türkiye’deki ekonomik koşullara göre belirlense de markaların fiyatlama politikaları da satış fiyatı üzerinde etkilidir. Elbette bu rakamların maliyet temelli bir şekilde belirlendiğini unutmamak gerekiyor.

Bim ıslak temizlik havlusu ve diğer çeşitlerin fiyatlarını etkileyen faktörler şu şekildedir:

 • Marka
 • Ürün Çeşidi
 • Ürün Adet Sayısı
 • Ürün İçeriği
 • Ekonomik Koşullar

Bim ıslak mendil fiyatı 2024 yılında bu şekilde belirlenirken ayrıca kampanya ve indirimlerle fiyatlar daha da aşağı çekilebiliyor. Bu nedenle Bim Aktüel takibi yapmanızı önerebiliriz.

Bim Islak Mendil Çeşitleri Nelerdir?

Bim’de ıslak mendil çeşitleri oldukça fazladır. Her markanın kolonyalı, ıslak havlu, mendil vb. türlerde ürünleri bulunuyor. Genel olarak marka çeşitliliğine göre ürün sayısı da artmaktadır. Her Bim mağazasında hemen hemen aynı ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bim ıslak mendil çeşitleri ve markaları aşağıdaki gibidir:

 • Sleepy Yenidoğan Islak Havlu
 • Komili Islak Mendil 3’lü
 • Family Islak Havlu 100’lü
 • Jenny & Willy Islak Havlu 3×56 Adet Pudra Kokulu
 • Islak Cep Mendilleri

Bim Islak Havlu Yorumları

Bim Islak Mendil Çeşitleri
Bim Islak Mendil Çeşitleri

Bim ıslak mendil fiyatı kadar yorumların da önemli olduğunu söyleyelim. Family, Jenny Willy gibi markalar çok fazla bilinmediği için insanlar kullanıcı yorumlarını da merak ediyorlar. Bim ıslak havlu yorumlarından elde edilen bilgiler aşağıda listelenmiştir:

 • Family ıslak mendil markasından kullanıcılar genel hatlarıyla memnundur. Özellikle fiyatının uygun olması, kullanıcıların en çok memnun kaldığı konulardan birisidir.
 • Jenny Willy ıslak havlu çeşitlerinde ise görüş farklılıkları var. Yorumlar olumlu ve olumsuz olduğu için ürünün içeriğine bakarak satın almanız önerilmektedir.
 • Komili ve Sleepy popüler ıslak mendil markaları arasındadır. Fiyatlarının Bim’de uygun olması, kullanıcıları memnun etmiştir.

Genel olarak yorumlar bu şekilde. Ancak ürünleri mutlaka içerik yönünden incelemeniz gerekiyor. Özellikle Bim’in kendi markası olan Family ve Jenny Willy için bu takibi yapmanız önerilmektedir. Yorumlar, size sadece yol göstermesi açısından paylaşılmıştır. En doğru tercihi mağazaya gidip ürünü inceleyerek verebilirsiniz.

Öneri içerik: Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Bim Islak Mendil Fiyatı: SONUÇ!

Bim ıslak havlu fiyatı için bilgilerimizi sunduk. Güncel fiyat takibini bu içerikten yapabilir, tavsiye edebilirsiniz. Bim’de ıslak mendil fiyatı için özet bilgileri sağlayalım:

 • Family 100’lü Islak Havlu fiyatları alternatif birçok seçeneğe göre oldukça uygundur. Güncel satış fiyatının 24,50 TL olması, kişilerin tercih etmesini sağlıyor.
 • Komili ve Sleepy markaları, Bim market zincirinde en uygun fiyatı sunuyor. Bim’den alışveriş yaparken bu markaları da incelemeniz gerekir.
 • Jenny Willy ıslak mendil çeşitleri ise en uygun fiyatın olduğu üründür. Ancak içerik yönünden incelenmesi gerekebilir.

Son olarak Bim ıslak mendil fiyatları ile alakalı sıkça sorulan soruları inceleyelim…

Sıkça Sorulan Sorular

Bim ıslak mendil fiyatına dair sıkça sorulan sorular ve yanıtları şu şekildedir:

Family ıslak mendil ne kadar?

Family ıslak mendil 100’lüsü 24,50 TL’dir.

Bim’de Sleepy ıslak mendil ne kadar?

Sleepy’nin yenidoğan ıslak havlu çeşitleri bulunuyor. 90’lı seçenekler 25,00 TL’dir.

Bim’de ıslak mendil markaları nelerdir?

Bim’de yer alan ıslak mendil markaları aşağıdaki gibidir:
– Jenny Willy
– Family
– Pofu
– Sleepy
– Komili

İlginizi çekebilir: Bim Kola Fiyatı

Bim ıslak mendil fiyatına dair bilgileri sizler için sunduk. Güncel fiyat takibini yaparken düşüncelerinizi ve sorularınızı paylaşmak için YORUMLAR sekmesini kullanabilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Bim Yoğurt Fiyatları

Bim Yoğurt Fiyatları 2024 | Dost 3 KG – 5 KG Yoğurt Fiyatı

Bim Cips Fiyatları

Bim Cips Fiyatları 2024 | Patito, Party, Tombi, Star Krak

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatı

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatı 2024 | QUEEN, BLUME 16’lı 32’li

Bim Çay Fiyatları

Bim Çay Fiyatları 2024 | Zamlı Liste! Berk, Lipton, Doğuş

Bim Çikolata Fiyatları

Bim Çikolata Fiyatları 2024 – Buono Çikolata Fiyatı

Bim Yufka Fiyatı

Bim Yufka Fiyatı 2024 | Üçgen, Baklavalık, Böreklik Fiyatı

Daha Fazla Makale

Bim Yumurta Fiyatı

Bim Yumurta Fiyatı 2024 | Bili Bili 15’li ve 30’lu Fiyatları

Bim Tavuk Fiyatları

Bim Tavuk Fiyatları 2024 | [YENİ] Bütün Tavuk Göğsü, Kanat

Bim Pizza Fiyatları

Bim Pizza Fiyatları 2024 | (GÜNCEL!) Lezzethane 4’lü Pizza

Bim Zeytin Fiyatları

Bim Zeytin Fiyatları 2024 | Yeni Liste! İnci Zeytin Fiyatı

Bim Pirinç Fiyatı

Bim Pirinç Fiyatı 2024 – Efsane 1 KG Baldo Pirinç Fiyatları

Bim Un Fiyatları

Bim Un Fiyatları 2024: 2 KG, 5 KG, 10 KG Efsane Un Fiyatı!

Bim Kola Fiyatları

Bim Kola Fiyatları 2024 | Le Cola, Coca Cola, Pepsi, Fanta!

Bim Dondurulmuş Ürünler Fiyatları

Bim Dondurulmuş Ürünler Fiyatları 2024: Yeni Güncel Liste!

X