Beton Direk Fiyatları 2023 | Bahçe Beton Çit Direği

Yazar: Hacer Tarih: 08.12.2023
Beton Direk Fiyatları

Beton direkler, köprülerin ve yüksek binaların inşasında kullanılan güçlü ve dayanıklı malzemelerdir. Bunun yanında bahçe için kullanılan beton direkler de bulunmaktadır. Özellikle bahçe işleriyle uğraşan kişiler çit yapmak için beton direklerinden yararlanmaktadır. Peki, beton direk fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu? Tüm listeyi inceliyoruz…

Bahçesini, arazisini veya kendi ait olan alanın sınırlarını belirlemek için zaman zaman insanlar beton direklerden faydalanmaktadır. Beton direkler, yapıları itibari ile sağlam olduğu için oldukça sık tercih edilmektedir. Biz de bu yazımızda sizlere tel örgü beton direk fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Beton Direk Fiyatları 2023

Beton Direk Fiyatı 2023
Beton Direk Fiyatı 2023

Beton direk fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterebilmektedir. Direğin boyutu, üretim yöntemi, şekli, kullanılan malzeme ve nakliye maliyetleri gibi faktörler direk fiyatlarının belirlenmesinde etkin rol oynamaktadır.

Beton direk üreten firmadan satın alabileceğiniz gibi Sahibinden veya Letgo üzerinden de beton direk satın alabilirsiniz.

Beton direk fiyatları 2023 yılında aşağıdaki gibidir:

ÜrünFiyat
Düz Beton Direk (200 cm) Fiyatı80 TL 85 TL
Düz Beton Direk (220 cm) Fiyatı85 TL – 90 TL
Düz Beton Direk (290 cm) Fiyatı150 TL – 200 TL
Beton Direk Fiyatları 2023

Öneri içerik: Pimapen Metrekare Fiyatları

Bahçe Beton Direk Fiyatları

Bahçeli eve sahip olanlar veya başka yerde bulunan bahçesinin etrafını kapatmak isteyen kişilerin ilk tercihi bahçe beton direkleri olmaktadır. Beton bahçe direği fiyatı 2023 yılı itibari ile ortalama olarak şu şekildedir:

ÜrünFiyat
Sahibinden Bahçe Beton Direği Fiyatı60 TL – 200 TL
Düz Beton Direk (200 cm) Fiyatı80 TL – 85 TL
 Eğri Beton Direk (240 cm) Fiyatı85 TL – 90 TL
 Eğri Beton Direk (290 cm) Fiyatı170 TL – 200 TL
Bahçe Beton Direk Fiyatları

Beton Çit Direği Fiyatları

Beton Çit Direği Fiyatları
Beton Çit Direği Fiyatları

Beton direği ve tel örgüler; genellikle boş arazilerin, meyve bahçelerinin ve hobi bahçelerinin güvenliğini sağlamak için tercih edilmektedir. Çit beton direk fiyatları; kullanılacak arazinin büyüklüğüne, beton çit direği satın alınacak firmaya göre değişiklik göstermektedir. Alışverişi Hepsiburada üzerinden yapmak isteyenler için beton çit direği fiyatları ile ilgili bir fiyat listesi hazırladık. İşte Hepsiburada çit direği fiyatları genel olarak şu şekildedir:

ÜrünFiyat
Çit Direği 50 cm (5 Adet) Fiyatı775 TL
Çit Direği 100 cm (10 Adet) Fiyatı2.100 TL
Çit Direği 150 cm Fiyatı100 TL – 130 TL
Çit Direği 200 cm Fiyatı100 TL – 200 TL
Beton Direk Fiyatları

Beton Direk Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bahçe teli direk fiyatları ortalama olarak yukarıda bahsettiğimiz gibidir. Evet, fiyatları öğrendik. Peki, beton direk seçerken nelere dikkat etmemiz gerekir?

  • Beton direk seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken ilk şey uygulanacak alanın özellikleridir. Alanın özelliklerine göre beton direğin hangi yükseklikle olacağı ve boyutu gibi faktörler değişebilmektedir.
  • Beton direk seçiminde direği kullanacağınız bölge koşullarını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kullanacağınız bölge nemli ve rüzgârlı ise daha dayanıklı malzemeler içeren direği seçmek gerekecektir.
  • Beton direği seçerken çitin hangi amaçla kullanılacağı da önemlidir. Örneğin, direk güvenlik için kullanılacaksa, daha yüksek bir direk veya daha sıkı beton direkler tercih edilmelidir.
  • Beton direklerin montajı yapıldıktan belirli bir süre sonra bu direklere bakım yapmak da gerekecektir. Bu yüzden beton direk seçerken bakımı daha kolay olan beton direkleri seçmekte sizin için daha iyi olacaktır.
  • Beton direk fiyatları İzmir, Ankara, Kocaeli, Tokat, Konya, Sivas, Adana gibi pek çok şehirde ortalama olarak aynı olsa da ufak tefek farklılıklar da olabilmektedir. Bu yüzden size fiyat olarak en uygununu seçmeniz gerekmektedir.

Öneri içerik: Güncel Çimento Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Beton direk fiyatları ile ilgili sıkça sorulan sorular şu şekilde:

Beton Kazık Fiyatları Ne Kadar?

Beton kazık fiyatları ortalama olarak 100 TL ile 250 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Beton Direk Temel Ölçüleri

Beton direk fiyatları beton direklerin ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Beton direk temel ölçüleri şu şekildedir:

– Uzunluk: 2 metre, 3 metre, 4 metre, 5 metre, 6 metre, 7 metre, 8 metre, 9 metre, 10 metre, 12 metre, 15 metre, 20 metre.
– Çap: 20 cm, 25 cm, 30 cm, 35 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm

Beton Direk Kalıp Fiyatları Ne Kadar?

Beton direk kalıp fiyatları Sahibinden sitesinde ortalama olarak 2.000 TL – 5.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

2 Metre Düz Beton Direk Fiyatları Ne Kadar?

2 metre düze beton direk fiyatı ortalama olarak 80 TL ile 120 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Demirin Tonu Ne Kadar

Demirin Tonu Ne Kadar? | Güncel Demir Fiyatları 2024

Hazır Beton Fiyatı

Hazır Beton Fiyatı 2024 | C25 – C30 Beton Fiyatları

Çimento Fiyatları

Çimento Fiyatları 2023 | 25 KG – 50 KG Çimento Fiyatı

Beton Direk Fiyatları

Beton Direk Fiyatları 2023 | Bahçe Beton Çit Direği

Daha Fazla Makale

X