Migros Viski Fiyatları 2023 | Chivas Regal, Jack Daniels

Yazar: Aykut Tarih: 25.07.2023
Migros Viski Fiyatları

Ülkemizde zincir marketler arasında alkol satışı yapan kurumların başında Migros geliyor. Doğal olarak en çok da Migros viski fiyatları 2023 listesi araştırılıyor. Migros’ta viski fiyatı, zaman zaman indirim ve kampanyalarla birlikte piyasaya göre oldukça uyguna gelebiliyor.

Peki, Migros alkol fiyatları içerisinde viskilerin güncel fiyatı ne kadar? Açıkladık! Listede viski çeşitleri içerisinde en çok tercih edilen markalara yer verdik. Viski fiyatları 2023 Migros seçeneği için en güncel fiyatları burada bulabilirsiniz.

Migros Jack Daniels, Chivas Regal fiyatları başta olmak üzere birçok marka listede yer alıyor. O halde güncel viski fiyatları içerisinde Migros’ta durum ne? İnceleyelim…

Migros Viski Fiyatları 2023 – GÜNCEL ZAMLI!

Güncel Migros Viski Fiyatları 2023
Güncel Migros Viski Fiyatları 2023

Migros’ta viski fiyatları 2023 için birçok marka fiyatına değinilebilir. Ancak burada en çok tercih edilen markalara ve ürün çeşitlerine yer verdik. Migros’ta alkol fiyatları bazı zamanlarda indirim ve kampanyalarla birlikte oldukça ucuza gelebiliyor.

İşte en güncel Migros viski fiyatları 2023 listesi…

Marka & ÇeşitFiyat
Jack Daniels Fiyat Migros 70’lik850,00 TL
Chivas Regal 12 Fiyat Migros 35’lik515,00 TL
Jack Daniels 1 Litre Fiyat Migros1.200,00 TL
Migros Chivas Regal Fiyat 70’lik890,00 TL
Migros Jack Daniels Fiyat 35’lik495,00 TL
Migros Red Label Fiyat Johnnie Walker 35’lik380,00 TL
Scotch Blue Viski Fiyat Migros 100 cl1.050,00 TL
Jameson Irish 70’lik Viski Fiyatı795,00 TL
VAT 69 Migros Viski Fiyatı 70’lik475,00 TL
Ballantine’s Viski 1 Litre945,00 TL
Clan Campbell Viski Fiyatı 2023575,00 TL
Ballantine’s 70’lik Viski675,00 TL
Migros Viski Fiyatları 2023

NOT: Güncel viski fiyatları Migros için fiyatlar bu şekilde. Herhangi bir değişiklik olması durumunda içerik de güncellenecektir. Özellikle Jack Daniels Migros güncel listesini detaylı olarak incelemenizi öneriyoruz.

Öneri içerik: Viski Fiyatları Red Label 2023 listesi için tıklayın!

1- Jack Daniels Fiyatı Migros

Migros Jack Daniels viski fiyatları sıklıkla araştırılıyor. Listemizde Jack Daniel’s için sadece 35’lik ve 70’lik seçeneklerin fiyatlarına yer verdik. Bunun sebebi en çok bu çeşitlerin tercih ediliyor olmasıdır. Migros Jack Daniels fiyatları şu şekilde;

 • Jack Daniel’s 35’lik Migros Fiyatı; 495,00 TL
 • Jack Daniel’s 70’lik Migros Fiyatı; 850,00 TL

2- Chivas Regal Fiyatı Migros

Migros Chivas Regal Fiyatı
Migros Chivas Regal Fiyatı

Migros viski fiyatları 2023 Chivas Regal markası için de çokça merak ediliyor. Chivas Regal, viski çeşitleri içerisinde en çok tercih edilen markalardan birisi konumunda. Doğal olarak Migros’taki fiyatları da merak ediliyor.

Migros Chivas Regal fiyatı için şu bilgilere yer verebiliriz;

 • Chivas Regal 12 Fiyatı 35’lik; 515,00 TL
 • Chivas Regal 70’lik Migros Fiyatı; 890,00 TL

NOT: Migros viski fiyatları Chivas Regal için güncel bilgiler bu şekildedir. Fiyatların değişmesi halinde içerik güncellenecektir.

3- Passport Scotch Viski Fiyatı Migros

Passport Scotch markası, Migros viski fiyatları için sıkça araştırılıyor. Güncel fiyat bilgileri şu şekildedir;

 • Passport Scotch 35’lik Viski; 305,00 TL
 • Passport Scotch 50’lik Viski; 445,00 TL
 • Passport Scotch 70’lik Viski; 595,00 TL

4- Johnnie Walker Viski Fiyatı Migros

Migros Johnnie Walker Fiyatı
Migros Johnnie Walker Fiyatı

Johnnie Walker viski fiyatları da Migros marketler için sıklıkla araştırılıyor. Özellikle Migros viski fiyatları 2023 Black Label için Johnnie Walker markası araştırılıyor. Aşağıdaki liste içerisinde hepsinin fiyatlarına değindik…

 • Johnnie Walker Black Label Sherry Finish 70’lik; 890,00 TL
 • Migros Viski Fiyatları 2023 Red Label 35’lik; 380,00 TL
 • Red Label 70’lik Fiyat Migros; 675,00 TL

İlginizi çekebilir: Jagermeister Alkol Oranı ve Fiyatları

5- Diğer Markaların Viski Fiyatları

Diğer markalar arasında Bells, Jameson Irish, Dimple, Clan Campbell gibi viski markaları yer alıyor. Migros viski fiyatları 2023 listesi için diğer markalar şu şekildedir;

 • Bells Orijinal Harmanlanmış İskoç Viski 50’lik; 440,00 TL
 • Bells 70’lik Viski; 580,00 TL
 • Ballantine’s 70’lik Viski; 675,00 TL
 • Jameson Irish 70’lik Viski; 795,00 TL
 • VAT 69 Migros Fiyatı 70’lik; 475,00 TL
 • Clan Campbell 70’lik Viski; 575,00 TL
 • Jameson Irish 100’lük Viski; 1.100,00 TL
 • Dimple İskoç Viskisi 70’lik; 700,00 TL

Migros Viski Çeşitleri Nelerdir?

Migros Viski Çeşitleri
Migros Viski Çeşitleri

Migros’ta satılan viskiler çok çeşitlidir. Bu çeşitlilik markaya göre sağlandığı gibi aynı zamanda markaların ürün seçenekleri anlamında da sağlanır. Aşağıdaki markaların ürünlerini tüm Migros’larda (özellikle 3M ve 5M mağazalar) bulabilirsiniz.

 • Jack Daniels Viski Çeşitleri
 • Chivas Regal Viski Çeşitleri
 • Johnnie Walker Viski Çeşitleri
 • VAT 69
 • Ballantine’s
 • Clan Campbell
 • Jameson Irish
 • Passport Scotch
 • Dimple
 • Bells
 • Viski Markaları

Migros viski fiyatları, bu marka ve çeşitlere göre değişiklik göstermektedir.

Öneri içerik: Migros İçki Fiyatları 2023

Migros Viski İndirimleri ve Kampanyaları

Viski fiyatları Migros için temel ürünlerin fiyatlarını listeledik. Peki, Migros viski fiyatları indirim oluyor mu? Cevabımız evet! Zaman zaman Migros, viski markaları arasında birçok çeşit için indirim yapabiliyor. Güncel olarak her ne kadar genel bir kampanyanın olmadığını söylesek de gelecek dönemlerde indirim yapılması bekleniyor.

Migros viski indirimlerini yakalayabilmeniz için muhakkak mağazalara gitmeniz gerekiyor. Yani indirim ve kampanyalar içerisinde Migroskop gibi yayınlarda viski fiyatlarına yer verilmiyor. Şu an için birkaç üründe indirim ya da kampanya olabilir. Ancak Migros alkol fiyatları için genel bir indirimin olmadığını söyleyebiliriz.

Migros Viski Fiyatları Ucuz Mu?

Migros Viski Fiyatları Ucuz Mu?
Migros Viski Fiyatları Ucuz Mu?

Migros viski fiyatları 2023 yılında da birçok satış noktasına göre en ucuz seçeneğin olduğu söylenebilir. Özellikle CarrefourSA, Migros gibi süper marketlerde alkol fiyatlarının abartılı olmadığını söyleyelim. Ancak tabii ki genel anlamda alkol fiyatlarının ülkemizde pahalı olması söz konusudur. Bunun nedeni olarak aşağıdaki unsurları sayabiliriz;

 • İlk olarak ülkemizde alkol fiyatlarının yüksek olmasının sebebi vergilerdir. ÖTV gibi alkolden alınan yüksek oranlı vergiler, nihai fiyatları arttırmaktadır.
 • Üretim maliyetleri, fiyatları etkileyen bir başka etken. Bu nedenle üretim maliyetlerinin nelerden oluştuğunu iyi bilmek ve takip etmek gerekiyor.
 • Piyasa arz – talep dengesi de fiyatlar üzerinde etkilidir.

NOT: Genel anlamda fiyatlar bu şekilde belirlenirken Migros için alkol fiyatlarının ucuz olduğunu söyleyebiliriz.

Güncel Cin Fiyatları 2023 listesini incelemenizi öneriyoruz!

Migros Viski Fiyatları Zamlandı mı?

Migros viski fiyatı için son zamanlarda herhangi bir zam uygulaması olmamıştır. Genelde yılbaşından sonra alkol fiyatlarına zam gelmektedir. Dolayısıyla güncel olan listemizdeki fiyatlar zamlı tutarlardır. Ancak çeşitli faktörlere göre alkol fiyatlarına tekrar zam gelmesi söz konusu olabilir.

Şu an için Migros viski fiyatında herhangi bir zam söz konusu olmasa da ilerleyen günlerde alkol fiyatlarına zam gelmesi beklenmektedir. Herhangi bir değişiklik olması durumunda fiyatları güncelleyeceğiz.

Migros’ta En Ucuz Viski Hangisi?

Migros, Türkiye’de yaygın olarak tercih edilen bir market zinciridir ve geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Alkollü içecekler reyonunda da çeşitli viski markaları ve fiyat seçenekleri bulabilirsiniz. Özellikle bütçe dostu alışveriş yapmak için Migros’u tercih edebilirsiniz. En ucuz viski arayışınızı mağazada fiyat kontrolü yaparak sonlandırabilir, uygun fiyatlı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Migros’ta en uygun fiyatlı viski markalarından bazıları şunlardır:

 1. Passport Scotch: Kaliteli ve uygun fiyatlı bir seçenek olan Passport Scotch, pek çok viski seven tarafından tercih edilmektedir. Farklı çeşitleri bulunan bu marka, zengin aroma ve tadıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
 2. Bell’s: Migros’un raflarında sıklıkla görebileceğiniz Bell’s, ekonomik fiyatıyla öne çıkmaktadır. Farklı içerik seçenekleri ile zevkinize uygun bir tercih yapabilirsiniz.
 3. Johnnie Walker: Hem kalitesi hem de uygun fiyatıyla Johnnie Walker, Migros’ta sıkça tercih edilen markalardan biridir. Özellikle rakiplerine göre daha hesaplı fiyatıyla dikkat çekmektedir. Red Label serisi ise çokça tercih edilmektedir.

Migros viski fiyatları; ürünün içeriği, markası ve üretim sürecine göre değişiklik gösterebilir. Bazı kampanya dönemlerinde ya da özel indirimlerde, daha uygun fiyatlı viski seçenekleri bulmak da mümkündür.

Migros’taki En İyi Viski Markaları

Migros, özellikle alkollü içecekler bakımından zengin bir marketler zinciridir. Bu nedenle viski ya da diğer alkollü içeceklerde farklı birçok markayı bulabilmeniz mümkündür. Migros’ta yer alan en iyi viski markaları şu şekildedir:

 1. Johnnie Walker
 2. Chivas Regal
 3. Jack Daniel’s
 4. J&B
 5. Jameson Irish
 6. Ballantine’s
 7. Bell’s

Bu markalar, kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Ancak genel kurallara göre yukarıdaki markaların ön planda olduğunu ve hemen hemen tüm Migros’larda yer aldığını söyleyebiliriz.

Sık Sorulan Sorular

Migros Viski Fiyatları 2023

Migros viski fiyatları konusu için bu bilgileri verebiliriz. Konu hakkında sık sorulan soruları da sizler için yanıtladım. Diğer soru ve görüşleriniz için YORUM bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

1- Migrosta hangi viskiler var?

Migros’ta Jack Daniels ve Chivas Regal gibi markaların yanı sıra Passport Scotch, Scotch Blue gibi markalar da yer alıyor. Esasında hemen hemen tüm viski markalarını görebilirsiniz.

2- Migrosta viski ne kadar?

Migrosta viski fiyatları değişkenlik gösteriyor. Şu an için fiyatlar 305 TL’den başlayarak artmaktadır. En uygun seçeneği bulabilir ve satın alabilirsiniz.

3- Migros Jack Daniels fiyatları ne kadar?

Migros’ta Jack Daniels fiyatları miktar ve çeşide göre değişiklik gösterir. Fiyatlar şu an için 495,00 TL’den başlamaktadır.

4- Migros alkol fiyatları güncel mi?

Listemizdeki yer alan Migros alkol fiyatları günceldir. Her biri son zamlı tutarı ifade etmektedir. Fiyatların değişmesi durumunda içerik de güncellenecektir.

Öneri içerik: Migros Rakı Çeşitleri ve Fiyatları

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Migros Yağ Fiyatları

Migros Yağ Fiyatları 2023 | Yudum, Orkide, 5 LT YAĞ FİYATI

Güncel Et Fiyatları

Güncel Et Fiyatları 2023 | SON DAKİKA! Kırmızı Et Fiyatı

Migros Bira Fiyatları

Migros Bira Fiyatları 2023 | Tuborg, Efes, Alkolsüz Bira

Migros Bebek Bezi

Migros Bebek Bezi Fiyatları 2023 | Minies, Sleepy, Molfix

Migros Şarap Fiyatları

Migros Şarap Fiyatları 2023 | Buzbağ, Kırmızı, Beyaz Şarap

Migros Rakı Fiyatları

Migros Rakı Fiyatları 2023 – YENİ RAKI FİYAT LİSTESİ

Daha Fazla Makale

Migros Viski Fiyatları

Migros Viski Fiyatları 2023 | Chivas Regal, Jack Daniels

Noodle Fiyatları

Noodle Fiyatları 2023 | BİM, ŞOK, A101, MİGROS Tüm Fiyatlar!

X