Migros Viski Fiyatları 2024 | Ne Kadar? Chivas, Jack Daniels

Yazar: Aykut Tarih: 15.01.2024
Migros Viski Fiyatları

Türkiye’de alkol zamlarından sonra en çok Migros viski fiyatları araştırılıyor! Migros’ta viski fiyatı Red Label, Chivas Regal, Jack Daniels gibi seçeneklere göre farklılaşmaktadır. Güncel fiyatları sizler için derledik…

Migros viski çeşitleri, mağazalar arasında stok durumuna göre değişmekle birlikte oldukça fazladır. Jameson, VAT69, J&B gibi popüler markaların tamamını bulabilirsiniz. Migros’ta Jack Daniel’s ne kadar? İnceledik… Ek olarak Clan Campbell viski fiyatını da Migros listesi içerisinde öğrenebilirsiniz.

Viski fiyatları Migros’ta ne kadar? İşte yanıtı…

Migros Viski Fiyatları 2024 – GÜNCEL ZAMLI!

Migros'ta Viski Fiyatları Ne Kadar? Güncel bilgiler...
Migros’ta Viski Fiyatları Ne Kadar? Güncel bilgiler…

Migros viski fiyatı listesi 2024 yılında gelen zamlardan sonra değişti! Zam şampiyonu olan viski Migros’ta ne kadar? Aşağıdaki tablodan detayları öğrenebilirsiniz. Jameson, Passport, Chivas gibi markaların viski fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Migros viski fiyatları 2024 yılında zamlı olarak güncel haliyle aşağıdaki gibidir:

Marka & ÇeşitFiyat
Migros Jack Daniels Fiyatları 70’lik1.100,00 TL
Chivas Regal 12 YO 35’lik Viski515,00 TL
1 Litre Jack Daniels Fiyatı Migros1.525,00 TL
Chivas Regal Fiyatları 70’lik890,00 TL
Jack Daniels Fiyatları 35’lik615,00 TL
Migros Viski Fiyatları Red Label 35’lik450,00 TL
Scotch Blue Viski 100 cl1.050,00 TL
Jameson Viski Fiyat Migros (Irish 70’lik)795,00 TL
Migros VAT 69 Viski 70’lik Fiyatları475,00 TL
Ballantine’s Viski 1 Litre945,00 TL
Clan Campbell Viski Fiyatı 2024675,00 TL
Ballantine’s 70’lik Viski675,00 TL
Migros Viski Fiyatları 2024

NOT: Güncel viski fiyatları Migros için fiyatlar bu şekilde. Herhangi bir değişiklik olması durumunda içerik de güncellenecektir.

Kategorinin diğer içerikleri:

1- Migros Jack Daniels Fiyatı

Migros Jack Daniels viski fiyatları sıklıkla araştırılıyor. Listemizde Jack Daniel’s için sadece 35’lik ve 70’lik seçeneklerin fiyatlarına yer verdik. Bunun sebebi en çok bu çeşitlerin tercih ediliyor olmasıdır.

Migros viski fiyatları içerisinde Jack Daniel’s markasına ait liste şu şekildedir:

 • Jack Daniel’s 35’lik: 615,00 TL
 • Migros Jack Daniel’s 70’lik Fiyatı: 1.100,00 TL

2- Migros Chivas Regal Fiyatı

Migros Chivas Regal Fiyatı
Migros Chivas Regal Fiyatı

Migros viski fiyatları listesi Chivas Regal markası için de çokça merak ediliyor. Chivas Regal, viski çeşitleri içerisinde en çok tercih edilen markalardan birisi konumunda. Doğal olarak Migros’taki fiyatları da çokça araştırılıyor…

Migros Chivas Regal fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Chivas Regal 12 YO 35’lik: 515,00 TL
 • Chivas Regal 70’lik Fiyatı: 890,00 TL

NOT: Migros viski fiyatları ne kadar sorusunun yanıtı Chivas Regal için bu şekildedir. Fiyatlar değiştiğinde içeriğin tablo kısımları güncellenecektir.

3- Passport Viski Fiyatı Migros Listesi

Passport Scotch markası, Migros viski fiyat listesi için sıkça araştırılıyor. Güncel fiyat bilgilerini sizler için listeledik…

Migros Passport viski fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Passport Scotch 35’lik Viski: 305,00 TL
 • Passport Scotch 50’lik Viski: 445,00 TL
 • Passport Scotch 70’lik Viski: 595,00 TL

4- Migros Viski Fiyatları: Johnnie Walker Red Label

Migros Johnnie Walker Fiyatı
Migros Johnnie Walker Fiyatı

Johnnie Walker viski fiyatları da Migros marketler için sıklıkla merak ediliyor. Özellikle Migros viski fiyatları listesinde Black, Blue ve Red Label serileri araştırılmaktadır. Aşağıdaki liste içerisinde hepsinin fiyatlarına değindik…

Viski fiyatları Migros listesinde Johnnie Walker’a ait güncel fiyat bilgileri aşağıdaki gibidir:

 • Johnnie Walker Black Label Sherry Finish 70’lik: 1.100,00 TL
 • Migros Viski Fiyatları Red Label 35’lik: 450,00 TL
 • Migros Johhnie Walker Red Label 70’lik Fiyatı: 800,00 TL

Öneri içerik: Güncel Viski Fiyatları

5- Diğer Markaların Viski Fiyatları

Diğer markalar arasında Bells, Jameson Irish, Dimple, Clan Campbell gibi viski markaları yer alıyor. Migros viski fiyatları 2024 listesi için diğer markalar şu şekildedir;

 • Bells Orijinal Harmanlanmış İskoç Viski 50’lik: 530,00 TL
 • Bells 70’lik Viski Fiyatları: 700,00 TL
 • Ballantine’s 70’lik Viski Fiyatı: 675,00 TL
 • Jameson Viski Migros Fiyatı 70’lik: 795,00 TL
 • Migros Jameson Viski Fiyatları 100’lük: 995,00 TL
 • VAT 69 Migros Fiyatı 70’lik: 475,00 TL
 • Clan Campbell 70’lik Viski: 675,00 TL
 • Jameson Irish 100’lük Viski: 1.100,00 TL
 • Dimple İskoç Viskisi 70’lik: 850,00 TL

Migros viski fiyatları 2024 listesinin güncel hali bu şekildedir. Fiyat değişikliği olması durumunda içeriğin tablo ve liste kısımları yeniden güncellenecektir. Ek olarak Migros’ta satılan viskilerde de bir değişiklik olması durumunda bu sayfadan haberdar olabilirsiniz.

Migros Viski Çeşitleri Nelerdir?

Migros Viski Çeşitleri
Migros Viski Çeşitleri

Migros viski fiyatları listesini inceledik. Şimdi ilgili süpermarkette yer alan viski çeşitleri hakkında bilgi verelim…

Migros’ta satılan viskiler üretim teknikleri, markaların kullandığı içerikler vb. faktörlere göre çok çeşitlidir. Bu çeşitlilik markaya göre sağlandığı gibi aynı zamanda markaların ürün seçenekleri anlamında da sağlanır. Aşağıdaki markaların ürünlerini tüm Migros’larda (özellikle 3M ve 5M mağazalar) bulabilirsiniz.

Migros viski çeşitleri aşağıdaki gibidir:

 • Jack Daniels
 • Chivas Regal
 • Johnnie Walker
 • VAT 69
 • Ballantine’s
 • Clan Campbell
 • Jameson Irish
 • Passport Scotch
 • Dimple
 • Bells

Migros Viski İndirimleri ve Kampanyaları

Viski fiyatları Migros listesi için temel ürünlerin fiyatlarını inceledik. Peki, Migros viski fiyatları için indirim oluyor mu? Cevabımız evet!

Zaman zaman Migros, viski markaları arasında birçok çeşit için indirim yapabiliyor. Güncel olarak her ne kadar genel bir kampanyanın olmadığını söylesek de gelecek dönemlerde indirim yapılması bekleniyor.

Migros viski indirimlerini yakalayabilmeniz için muhakkak mağazalara gitmeniz gerekiyor. Yani indirim ve kampanyalar içerisinde Migroskop gibi ürün broşürlerinde viski fiyatlarına yer verilmiyor.

Şu an için birkaç üründe indirim ya da kampanya olabilir. Ancak Migros viski fiyat listesi için genel bir indirimin olmadığını söyleyebiliriz.

Migros Viski Fiyatları Ne Kadar? Ucuz Mu? İşte Yanıtı…

Migros Viski Fiyatları Ucuz Mu?
Migros Viski Fiyatları Ucuz Mu?

Migros viski fiyat listesi, 2024 yılında da birçok satış noktasına göre en ucuz seçeneğin olduğu söylenebilir. Özellikle CarrefourSA, Migros gibi süper marketlerde alkol fiyatlarının abartılı olmadığını söyleyelim.

Ancak tabii ki genel anlamda alkol fiyatlarının ülkemizde pahalı olması söz konusudur. Bunun nedeni olarak aşağıdaki unsurları sayabiliriz:

 • İlk olarak ülkemizde alkol fiyatlarının yüksek olmasının sebebi vergilerdir. ÖTV gibi alkolden alınan yüksek oranlı vergiler, nihai fiyatları arttırmaktadır.
 • Üretim maliyetleri, fiyatları etkileyen bir başka etken. Bu nedenle üretim maliyetlerinin nelerden oluştuğunu iyi bilmek ve takip etmek gerekiyor.
 • Piyasa arz – talep dengesi de fiyatlar üzerinde etkilidir.
 • Migros, markaların tavsiye edilen satış fiyatları üzerinden fiyatlama yaptığı için en uygun seçeneklerden birisi konumundadır.

Migros viski fiyatları hakkında bilgiler bu şekildeydi… Şimdi viski zamları hakkında bilgi verelim!

Güncel Cin Fiyatları listesini incelemenizi öneriyoruz!

Viski Fiyatları Migros’ta Zamlandı Mı?

Migros viski fiyatı için son zamanlarda herhangi bir zam uygulaması olmamıştır. Ancak şu an için Jack Daniel’s fiyatı Migros listesinin zamlandığını söyleyebiliriz. Diğer markalar henüz zamlı fiyat listelerini yayınlamadı.

Genellikle yılbaşından sonra alkol fiyatlarına zam gelmektedir. Dolayısıyla güncel olan listemizdeki fiyatlar zamlı tutarlardır. Ancak çeşitli faktörlere göre alkol fiyatlarına tekrar zam gelmesi söz konusu olabilir.

2024 yılının Ocak döneminde tüm alkollerde olduğu gibi viskiye de zam yapılmıştır. Ancak yeni yıl ile birlikte Jack Daniel’s başta olmak üzere sınırlı sayıda marka zamlı fiyat listesini yayınlamıştır. Bu nedenle yukarıdaki bazı fiyatlar, henüz zam gelmediği için eski listeyi yansıtmaktadır. İçeriğimizde yer alan bilgiler, fiyat değişiklikleri olması durumunda güncellenmektedir.

Bu nedenle Migros viski fiyat listesi başta olmak üzere, alkol fiyatları kategorisindeki tüm çeşitleri Paratik.net aracılığıyla takip edebilir, güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz!

Migros’ta En Ucuz Viski Hangisi?

Migros, Türkiye’de yaygın olarak tercih edilen bir market zinciridir ve geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Alkollü içecekler reyonunda da çeşitli viski markaları ve fiyat seçenekleri bulabilirsiniz.

Özellikle bütçe dostu alışveriş yapmak için Migros’u tercih edebilirsiniz. En ucuz viski arayışınızı mağazada fiyat kontrolü yaparak sonlandırabilir, uygun fiyatlı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Migros’ta en uygun fiyatlı viski markalarından bazıları şunlardır:

 1. Passport Scotch: Kaliteli ve uygun fiyatlı bir seçenek olan Passport Scotch, pek çok viski seven tarafından tercih edilmektedir. Farklı çeşitleri bulunan bu marka, zengin aroma ve tadıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
 2. Bell’s: Migros’un raflarında sıklıkla görebileceğiniz Bell’s, ekonomik fiyatıyla öne çıkmaktadır. Farklı içerik seçenekleri ile zevkinize uygun bir tercih yapabilirsiniz.
 3. Johnnie Walker: Hem kalitesi hem de uygun fiyatıyla Johnnie Walker, Migros’ta sıkça tercih edilen markalardan biridir. Özellikle rakiplerine göre daha hesaplı fiyatıyla dikkat çekmektedir. Red Label serisi ise çokça tercih edilmektedir.

Migros viski fiyatları; ürünün içeriği, markası ve üretim sürecine göre değişiklik gösterebilir. Bazı kampanya dönemlerinde ya da özel indirimlerde, daha uygun fiyatlı viski seçenekleri bulmak da mümkündür.

Öneri içerik: En İyi Viski Markaları

Migros’taki En İyi Viski Markaları

Migros, özellikle alkollü içecekler bakımından zengin bir marketler zinciridir. Bu nedenle viski ya da diğer alkollü içeceklerde farklı birçok markayı bulabilmeniz mümkündür. Migros’ta yer alan en iyi viski markaları şu şekildedir:

 1. Johnnie Walker
 2. Chivas Regal
 3. Jack Daniel’s
 4. J&B
 5. Jameson Irish
 6. Ballantine’s
 7. Bell’s

Bu markalar, kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Ancak genel kurallara göre yukarıdaki markaların ön planda olduğunu ve hemen hemen tüm Migros’larda yer aldığını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir: Jagermeister Alkol Oranı ve Fiyatları

Sık Sorulan Sorular

Migros viski fiyatları ile ilgili sıkça sorulan soruları şu şekilde yanıtlayalım:

Migrosta hangi viskiler var?

Migros’ta Jack Daniels ve Chivas Regal gibi markaların yanı sıra Passport Scotch, Scotch Blue gibi markalar da yer alıyor. Esasında hemen hemen tüm viski markalarını görebilirsiniz.

Migrosta viski ne kadar?

Migrosta viski fiyatları değişkenlik gösteriyor. Şu an için fiyatlar 500 TL’den başlayarak artmaktadır. En uygun seçeneği bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Migros Jack Daniels fiyatları ne kadar?

Migros’ta Jack Daniels fiyatları miktar ve çeşide göre değişiklik gösterir. Fiyatlar şu an için 615 TL’den başlamaktadır.

Migros viski fiyatları 2024 zamlı listesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar aracılığıyla bizlerle paylaşın, hemen yayınlayalım! 🙂

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Migros Yağ Fiyatları

Migros Yağ Fiyatları 2023 | Yudum, Orkide, 5 LT YAĞ FİYATI

Migros Viski Fiyatları

Migros Viski Fiyatları 2024 | Ne Kadar? Chivas, Jack Daniels

Migros Şarap Fiyatları

Migros Şarap Fiyatları 2024 | Buzbağ, Kırmızı, Beyaz Şarap

Noodle Fiyatları

Noodle Fiyatları 2024 | BİM, ŞOK, A101, MİGROS Tüm Fiyatlar!

Migros Rakı Fiyatları

Migros Rakı Fiyatları 2024: Zamlı Rakı Fiyat Listesi

Güncel Et Fiyatları

Güncel Et Fiyatları 2024 | SON DAKİKA! Kırmızı Et, Karkas…

Daha Fazla Makale

Migros Bira Fiyatları

Migros Bira Fiyatları 2024 | (ZAMLI) Tuborg, Efes Fiyatı

X