Devlet Hastanesinde Silikon Fiyatları 2023 | GÜNCEL!

Yazar: Hacer Tarih: 08.12.2023
Devlet Hastanesinde Silikon Fiyatları

Bazı insanlar sağlık problemleri veya daha hoş bir görünüm kazanmak için burun estetiği, silikon taktırma ve liposiction gibi estetik ameliyat olmayı düşünüyor. Kadınların yaptıkları araştırmalardan birisi de devlet hastanesinde silikon fiyatları konusu oluyor. Peki, devlet hastanesi silikon fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu? Sizler için aktardık!

Bu içeriğimizde sizlere devlet hastanelerinde silikon ameliyatı var mı ve silikon taktırma fiyatları ile ilgili olarak merak edilen tüm bilgileri vereceğiz.

Siz de silikon taktırmayı düşünüyor ve özellik kafanızda fiyat konusunda soru işaretleri varsa bu yazımızı okuyabilir ve silikon göğüs fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gelin içeriğimizi inceleyelim…

Devlet Hastanelerinde Silikon Ameliyatı Var Mı?

Silikon taktırmayı düşünenler tarafından merak edilen konulardan birisi de devlet hastanelerinde silikon ameliyatı olup olmadığıdır. Günümüzde devlet hastanelerinde silikon taktırma gibi estetik ameliyatların yapılmadığı düşüncesi hakim olsa da devlet hastanelerinde bu tarz estetik ameliyatlar yapılmaktadır.

Devlet Hastanesinde Silikon Fiyatları 2023

Silikon Fiyatları 2023
Silikon Fiyatları 2023

Devlet hastanesinde silikon ameliyatı yapıldığını öğrendikten sonra sıra geldi devlet hastanesinde silikon fiyatları konusuna. Devlet hastanesinde silikon fiyatları özel hastanelerde olduğu kadar pahalı değildir. Fakat yine de biraz maliyetli olduğunu söylemek mümkündür.

Devlet hastanesinde 2023 silikon fiyatları genel olarak 1.000 TL civarında başlayıp 30.000 TL‘ye kadar çıkabilmektedir. Bu durum da bizlere aslında devlet hastanesinde bile olsa estetik yaptırmanın da fiyat olarak çok da uygun olmadığını göstermektedir. Bu fiyatlar bazı faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Değişen bu fiyatları ile ilgili olarak ameliyat olmak istediğiniz hastaneden güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Önerilen İçerik: Adet Geciktirici Hap Fiyatı

Özel Hastanelerde Göğüs Estetiği Ücretleri Ne Kadar?

Devlet hastanesinde silikon fiyatları ile ilgili olarak araştırma yapanlar özel hastanelerdeki göğüs estetiği ücretlerini de merak etmektedir. Elbette ki özel hastanelerde yapılan göğüs estetiği ameliyatı ücretleri devlet hastanelerine göre oldukça pahalıdır.

Özel hastanelerde silikon taktırma ile ilgili net bir fiyat vermek mümkün değildir. Fakat ortalama bir aralık verilebilmektedir. Genel olarak özel hastanede silikon taktırmak için 60.000 TL – 150.000 TL arasında bir fiyat ödeyeceğinizi söylemek mümkündür.

Tabii ki bazı faktörlere bağlı olarak fiyat bilgisi değişebileceği için ameliyatı yaptırmak istediğiniz hastaneye başvurarak en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışı Silikon Ameliyatı Fiyatları Ne Kadar?

Devlet hastanesinde silikon fiyatları ve özel hastanelerdeki silikon fiyatları konusunun yanında yurt dışı silikon ameliyatı fiyatları konusu da araştırılmaktadır. Yurt dışından göğüs estetiği ameliyatı olmak daha pahalıdır.

  • Genel olarak yurt dışı göğüs estetiği fiyatları 6.000 $ – 12.000 $ arasında değişiklik göstermektedir.
  • Türk lirasına çevirdiğimizde yaklaşık olarak 161.650 TL – 323.300 TL‘ye denk gelmektedir.

Öneri içerik: Huzurevi Ücretleri

Devlet Hastanesi Silikon Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Devlet Hastanesinde Silikon Fiyatlları 2023
Devlet Hastanesinde Silikon Fiyatlları 2023

Devlet hastanesinde silikon fiyatları konusunu belirleyen pek çok faktör bulunmaktadır. Genel olarak fiyatları etkileyen faktörleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Meme estetiği ameliyatlarında kullanılacak yöntemler,
  • Meme estetiği yapan cerrahın popülerliği,
  • Hastanın göğsüne takılacak silikon boyutu,
  • Hastanın göğsüne takılacak protez türü.

Yukarıda sayılan faktörler silikon ameliyatlarındaki fiyatlandırmaya etki eden faktörler arasında sayılmaktadır.

Önerilen İçerik: Voltaren Krem Fiyat

Göğüs Büyütme Ameliyatı Nedir?

Devlet Hastanesinde Meme Büyütmek
Devlet Hastanesinde Meme Büyütmek

Göğüs büyütme ameliyatı günümüzde en çok yapılan estetik operasyonlardan biri haline gelmiştir. Özellikle göğüs boyutundan memnun olmayan kadınlar sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanında kadınların göğüs büyütme ameliyatı tercih etmesindeki nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Asimetrik göğüslere sahip olmak,
  • Göğüslerin küçük olmasından dolayı özgüven kaybı yaşamak,
  • Göğüslerin sarkması veya göğüslerin içinin boşalması,
  • Kişinin hacim kaybı nedeniyle daha küçük göğüsleri olması göğüs büyütme ameliyatı yaptırma isteğini doğurabilmektedir.

Göğsüne Silikon Yaptıranların Yorumları

Her ameliyat aynı zamanda bir risktir. Bu yüzden özellikle estetik ameliyat yaptırmak konusunda tereddüdü olanlar yaptıran kişilerin yorumlarını oldukça merak etmektedir. Elbette ki bu ameliyatlar kişisel olduğu ve her kişide aynı etkiyi göstermediği için yapılan yorumlardan kesin bir bilgi elde etmek de pek mümkün olmamaktadır.

Göğsüne silikon yaptıranların yorumları konusuna ve devlet hastanesinde silikon fiyatları 2023 Kadınlar Kulübü sitesinden bunu deneyimlemiş kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Elbette unutulmamalıdır ki her ameliyat her kişide aynı etkiyi veya aynı sonucu vermeyebilir.

Öneri içerik: Zovirax Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Devlet hastanesinde silikon fiyatları ile ilgili olarak sıkça sorulan sorular şu şekilde:

Devlet Hastaneleri Silikon Yapıyor Mu?

Günümüzde özel hastanelerde olduğu gibi devlet hastanelerinde de silikon yani göğüs estetiği ameliyatı yapılmaktadır. Genel olarak pek çok kişi devlet hastanelerinde çeşitli operasyonların yapıldığı ile ilgili bilgi sahibi değil.

Devlet Hastanesinde Yaptırılan Estetik Ameliyatlar Ücretli Mi?

Devlet hastanesinde pek çok kişi tarafından estetik ameliyat yapılmadığı düşünülmektedir. Oysaki devlet hastanelerinde birçok estetik ameliyat yapılmaktadır. Devlet hastanelerinde yapılan bu estetik ameliyatlar için özel hastanelerde olduğu gibi belli bir ücret alınmaktadır. Alınan bu ücret elbette ki özel hastanelerde alınan ücrete göre daha uygundur.

Devlet Hastanelerinde Meme Büyültme ve Meme Küçültme Ameliyatları SGK Tarafından Karşılanıyor Mu?

Bazı durumlarda devlet hastanelerinde yapılan meme büyültme ve meme küçültme ameliyatları SGK tarafından karşılanmaktadır. Özellikle büyük memelerin ağırlığından dolayı boyun, sırt ve bel ağrıları oluşuyorsa meme küçültme ameliyatı SGK tarafından karşılanmaktadır.
Meme kanseri sonucunda memenin bir kısmını veya tamamını kaybetmiş kişiler için memenin yeniden oluşturulması için geçireceği ameliyatlar da SGK tarafından karşılanmaktadır.

Meme Büyütme Ameliyatı İçin Yaş Sınırı Var Mı?

Sadece meme büyütme ameliyatları için değil yapılan tüm estetik ameliyatlar için belirli bir yaş sınırı bulunmaktadır. Bu yaş sınırı 18’dir.

Devlet Hastanesinde Silikon Yaptıranlar Var Mı?

Özel hastanede olduğu gibi devlet hastanesinde de silikon ameliyatı yaptıran kişiler bulunmaktadır. Özellikle devlet hastanesinde silikon yaptıranların yorumlarını ve fiyat bilgisini merak ediyorsanız silikon memenin fiyatları Kadınlar Kulübü isimli platformda pek çok kadın deneyimini paylaşmaktadır.

İlginizi çekebilir: Göz Çizdirme Ameliyatı Fiyatları

Devlet hastanesinde silikon fiyatları 2023 bilgileri hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın, hemen yayınlayalım!

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

baklava fiyatları

Baklava Fiyatları 2023 – GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Dize Yapılan İğne Fiyatları

Dize Yapılan İğne Fiyatları 2023 | Kortizon İğnesi Ne Kadar?

Traktör fiyatları

Traktör Fiyatları 2023 – GÜNCEL FİYAT LİSTESİ!

İstanbul Hal Fiyatları

İstanbul Hal Fiyatları 2024: Bugünkü Liste – Günlük Tablo

Kubota Traktör Fiyatları

Kubota Traktör Fiyatları 2023 | 2. El Kubota Fiyatları!

Sinema Bileti Fiyatları

Sinema Bileti Fiyatları 2023 | GÜNCEL BİLET FİYATLARI!

Daha Fazla Makale

Dershane-Fiyatları

Dershane Fiyatları 2023 | Güncel Fiyatlar! Ne Kadar?

Polonya Araba Fiyatları

Polonya Araba Fiyatları 2024 | Araba Markaları ve Siteleri!

Kömürün Tonu Ne Kadar?

Kömürün Tonu Ne Kadar? | 1 Torba Kömür Kaç TL?

Starbucks Menü Fiyatları

Starbucks Menü Fiyatları 2023 – EN GÜNCEL LİSTE!

Kıbrıs Araba Fiyatları

Kıbrıs Araba Fiyatları 2024 | KKTC Satılık Araba Fiyatı   

Bim Kola Fiyatları

Bim Kola Fiyatları 2024 | Le Cola, Coca Cola, Pepsi, Fanta!

1 Ton Odun Fiyatı

1 Ton Odun Fiyatı Ne Kadar? 2023 Kavak Odunu, Meşe Odunu…

Bim Nutella Fiyatı

Bim Nutella Fiyatı 2024 | Sayley, Peripella, Fiskobirlik…

X