Devlet Hastanesinde Silikon Fiyatları 2023 | GÜNCEL!

Yazar: Hacer Tarih: 17.09.2023
Devlet Hastanesinde Silikon Fiyatları

Bazı insanlar sağlık problemleri veya daha hoş bir görünüm kazanmak için burun estetiği, silikon taktırma ve liposiction gibi estetik ameliyat olmayı düşünüyor. Kadınların yaptıkları araştırmalardan birisi de devlet hastanesinde silikon fiyatları konusu oluyor. Peki, devlet hastanesi silikon fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu? Sizler için aktardık!

Bu içeriğimizde sizlere devlet hastanelerinde silikon ameliyatı var mı ve silikon taktırma fiyatları ile ilgili olarak merak edilen tüm bilgileri vereceğiz.

Siz de silikon taktırmayı düşünüyor ve özellik kafanızda fiyat konusunda soru işaretleri varsa bu yazımızı okuyabilir ve silikon göğüs fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gelin içeriğimizi inceleyelim…

Devlet Hastanelerinde Silikon Ameliyatı Var Mı?

Silikon taktırmayı düşünenler tarafından merak edilen konulardan birisi de devlet hastanelerinde silikon ameliyatı olup olmadığıdır. Günümüzde devlet hastanelerinde silikon taktırma gibi estetik ameliyatların yapılmadığı düşüncesi hakim olsa da devlet hastanelerinde bu tarz estetik ameliyatlar yapılmaktadır.

Devlet Hastanesinde Silikon Fiyatları 2023

Silikon Fiyatları 2023
Silikon Fiyatları 2023

Devlet hastanesinde silikon ameliyatı yapıldığını öğrendikten sonra sıra geldi devlet hastanesinde silikon fiyatları konusuna. Devlet hastanesinde silikon fiyatları özel hastanelerde olduğu kadar pahalı değildir. Fakat yine de biraz maliyetli olduğunu söylemek mümkündür.

Devlet hastanesinde 2023 silikon fiyatları genel olarak 1.000 TL civarında başlayıp 30.000 TL‘ye kadar çıkabilmektedir. Bu durum da bizlere aslında devlet hastanesinde bile olsa estetik yaptırmanın da fiyat olarak çok da uygun olmadığını göstermektedir. Bu fiyatlar bazı faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Değişen bu fiyatları ile ilgili olarak ameliyat olmak istediğiniz hastaneden güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Önerilen İçerik: Adet Geciktirici Hap Fiyatı

Özel Hastanelerde Göğüs Estetiği Ücretleri Ne Kadar?

Devlet hastanesinde silikon fiyatları ile ilgili olarak araştırma yapanlar özel hastanelerdeki göğüs estetiği ücretlerini de merak etmektedir. Elbette ki özel hastanelerde yapılan göğüs estetiği ameliyatı ücretleri devlet hastanelerine göre oldukça pahalıdır.

Özel hastanelerde silikon taktırma ile ilgili net bir fiyat vermek mümkün değildir. Fakat ortalama bir aralık verilebilmektedir. Genel olarak özel hastanede silikon taktırmak için 60.000 TL – 150.000 TL arasında bir fiyat ödeyeceğinizi söylemek mümkündür.

Tabii ki bazı faktörlere bağlı olarak fiyat bilgisi değişebileceği için ameliyatı yaptırmak istediğiniz hastaneye başvurarak en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışı Silikon Ameliyatı Fiyatları Ne Kadar?

Devlet hastanesinde silikon fiyatları ve özel hastanelerdeki silikon fiyatları konusunun yanında yurt dışı silikon ameliyatı fiyatları konusu da araştırılmaktadır. Yurt dışından göğüs estetiği ameliyatı olmak daha pahalıdır.

  • Genel olarak yurt dışı göğüs estetiği fiyatları 6.000 $ – 12.000 $ arasında değişiklik göstermektedir.
  • Türk lirasına çevirdiğimizde yaklaşık olarak 161.650 TL – 323.300 TL‘ye denk gelmektedir.

Öneri içerik: Huzurevi Ücretleri

Devlet Hastanesi Silikon Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Devlet Hastanesinde Silikon Fiyatlları 2023
Devlet Hastanesinde Silikon Fiyatlları 2023

Devlet hastanesinde silikon fiyatları konusunu belirleyen pek çok faktör bulunmaktadır. Genel olarak fiyatları etkileyen faktörleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Meme estetiği ameliyatlarında kullanılacak yöntemler,
  • Meme estetiği yapan cerrahın popülerliği,
  • Hastanın göğsüne takılacak silikon boyutu,
  • Hastanın göğsüne takılacak protez türü.

Yukarıda sayılan faktörler silikon ameliyatlarındaki fiyatlandırmaya etki eden faktörler arasında sayılmaktadır.

Önerilen İçerik: Voltaren Krem Fiyat

Göğüs Büyütme Ameliyatı Nedir?

Devlet Hastanesinde Meme Büyütmek
Devlet Hastanesinde Meme Büyütmek

Göğüs büyütme ameliyatı günümüzde en çok yapılan estetik operasyonlardan biri haline gelmiştir. Özellikle göğüs boyutundan memnun olmayan kadınlar sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanında kadınların göğüs büyütme ameliyatı tercih etmesindeki nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Asimetrik göğüslere sahip olmak,
  • Göğüslerin küçük olmasından dolayı özgüven kaybı yaşamak,
  • Göğüslerin sarkması veya göğüslerin içinin boşalması,
  • Kişinin hacim kaybı nedeniyle daha küçük göğüsleri olması göğüs büyütme ameliyatı yaptırma isteğini doğurabilmektedir.

Göğsüne Silikon Yaptıranların Yorumları

Her ameliyat aynı zamanda bir risktir. Bu yüzden özellikle estetik ameliyat yaptırmak konusunda tereddüdü olanlar yaptıran kişilerin yorumlarını oldukça merak etmektedir. Elbette ki bu ameliyatlar kişisel olduğu ve her kişide aynı etkiyi göstermediği için yapılan yorumlardan kesin bir bilgi elde etmek de pek mümkün olmamaktadır.

Göğsüne silikon yaptıranların yorumları konusuna ve devlet hastanesinde silikon fiyatları 2023 Kadınlar Kulübü sitesinden bunu deneyimlemiş kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Elbette unutulmamalıdır ki her ameliyat her kişide aynı etkiyi veya aynı sonucu vermeyebilir.

Öneri içerik: Zovirax Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Devlet hastanesinde silikon fiyatları ile ilgili olarak sıkça sorulan sorular şu şekilde:

Devlet Hastaneleri Silikon Yapıyor Mu?

Günümüzde özel hastanelerde olduğu gibi devlet hastanelerinde de silikon yani göğüs estetiği ameliyatı yapılmaktadır. Genel olarak pek çok kişi devlet hastanelerinde çeşitli operasyonların yapıldığı ile ilgili bilgi sahibi değil.

Devlet Hastanesinde Yaptırılan Estetik Ameliyatlar Ücretli Mi?

Devlet hastanesinde pek çok kişi tarafından estetik ameliyat yapılmadığı düşünülmektedir. Oysaki devlet hastanelerinde birçok estetik ameliyat yapılmaktadır. Devlet hastanelerinde yapılan bu estetik ameliyatlar için özel hastanelerde olduğu gibi belli bir ücret alınmaktadır. Alınan bu ücret elbette ki özel hastanelerde alınan ücrete göre daha uygundur.

Devlet Hastanelerinde Meme Büyültme ve Meme Küçültme Ameliyatları SGK Tarafından Karşılanıyor Mu?

Bazı durumlarda devlet hastanelerinde yapılan meme büyültme ve meme küçültme ameliyatları SGK tarafından karşılanmaktadır. Özellikle büyük memelerin ağırlığından dolayı boyun, sırt ve bel ağrıları oluşuyorsa meme küçültme ameliyatı SGK tarafından karşılanmaktadır.
Meme kanseri sonucunda memenin bir kısmını veya tamamını kaybetmiş kişiler için memenin yeniden oluşturulması için geçireceği ameliyatlar da SGK tarafından karşılanmaktadır.

Meme Büyütme Ameliyatı İçin Yaş Sınırı Var Mı?

Sadece meme büyütme ameliyatları için değil yapılan tüm estetik ameliyatlar için belirli bir yaş sınırı bulunmaktadır. Bu yaş sınırı 18’dir.

Devlet Hastanesinde Silikon Yaptıranlar Var Mı?

Özel hastanede olduğu gibi devlet hastanesinde de silikon ameliyatı yaptıran kişiler bulunmaktadır. Özellikle devlet hastanesinde silikon yaptıranların yorumlarını ve fiyat bilgisini merak ediyorsanız silikon memenin fiyatları Kadınlar Kulübü isimli platformda pek çok kadın deneyimini paylaşmaktadır.

Devlet hastanesinde silikon fiyatları 2023 bilgileri hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın, hemen yayınlayalım!

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Anamur Hal Fiyatları

Anamur Hal Fiyatları 2023 | GÜNLÜK TABLO!

Gazbeton Fiyatları

Gazbeton Fiyatları 2023 | (TEMMUZ) Ytong Tuğla Fiyatı

Domino's Pizza Fiyatları

Domino’s Pizza Fiyatları 2023 – Orta Boy, Büyük Boy…

Gübre Fiyatları

Gübre Fiyatları 2023 | Üre, DAP – GÜBRETAŞ, İGSAŞ GÜNCEL

Huzurevi Fiyatları

Huzurevi Fiyatları 2023 | Ne Kadar? Özel ve Devlet!

Kıbrıs-Sigara-Fiyatları

Kıbrıs Sigara Fiyatları 2023 | (GÜNCEL) KKTC Fiyatları

Daha Fazla Makale

Starbucks Menü Fiyatları

Starbucks Menü Fiyatları 2023 – EN GÜNCEL LİSTE!

Migros Şarap Fiyatları

Migros Şarap Fiyatları 2023 | Buzbağ, Kırmızı, Beyaz Şarap

Çimento Fiyatları

Çimento Fiyatları 2023 | 25 KG – 50 KG Çimento Fiyatı

Bim Çikolata Fiyatları

Bim Çikolata Fiyatları 2023 – Buono Çikolata Fiyatı

İran Telefon Fiyatları

İran Telefon Fiyatları 2023 – iPhone, Samsung, XioMi…

Talisker Viski Fiyat

Talisker Viski Fiyat 2023 | Kıbrıs & Migros Talisker Fiyatı!

Bim Et Fiyatları

Bim Et Fiyatları 2023 | (Ağustos) Kuşbaşı ve Kıyma Fiyatı

Bim Çiğköfte Fiyatı

Bim Çiğköfte Fiyatı 2023 | M.Z.EGE ÇİĞKÖFTE FİYATLARI

X