Gürcistan Alışveriş Siteleri | En Popüler 15 E-Ticaret Sitesi!

Yazar: Aykut Tarih: 08.12.2023
Gürcistan Alışveriş Siteleri

Gürcistan’dan alışveriş yapmak, Türkiye’de giderek zorlaşan ekonomik koşullar nedeniyle daha avantajlı olabilir. Bunu bilen kullanıcılar ise yoğun olarak Gürcistan alışveriş siteleri araştırması yapıyor.

Bu içerikte sizlere Gürcistan teknoloji mağazalarını detaylı olarak sıraladık. Ayrıca Gürcistan elektronik market fiyatlarına dair de ipuçları bulabilirsiniz. En önemli şehir olan Batum teknoloji mağazaları hakkında da bilgiler verdik.

Son olarak Gürcistan’dan ucuz ne getirilir sorusunu yanıtladık. O halde Gürcistan’dan alışveriş yapabileceğiniz e-ticaret sitelerini incelemeye başlayalım. 😊

Gürcistan Alışveriş Siteleri 2024

Türkiye’de giderek artan fiyatlar, insanları daha çok alternatif ülkelerden alışveriş yapmaya zorluyor. Belirli bir bütçesi olan kişiler yurtdışında hem tatil yapmak hem de uygun fiyatlı alışveriş için araştırmaları sıklaştırdı.

Gürcistan alışveriş siteleri ise fiyat kontrolü yapabileceğiniz, şartları sağlamanız halinde ürün getirtebileceğiniz tek adres konumundadır. Sizler için Gürcistan alışveriş sitesi sıralaması yaptık. İşte ülkede alışveriş yapmak için kullanabileceğiniz e-ticaret siteleri…

Öneri içerik: Almanya Alışveriş Siteleri

1- gepa.ge

Gepa | Gürcistan Teknoloji Mağazaları
Gepa | Gürcistan Teknoloji Mağazaları

Gepa, Gürcistan teknoloji siteleri arasında alışveriş yapabileceğiniz en önemli web sitelerinden birisidir. Özellikle bilgisayar donanımı ve PC alışverişi için bu siteyi tercih edebilirsiniz. Güncel fiyatları ülke geneliyle aynı oranda ve herhangi bir ücret farkı yer almıyor.

Gepa, 2018 yılından beri piyasada yer alıyor ve aktif bir şekilde satış yapıyorlar. Bilgisayar ekipmanından donanım aygıtlarına kadar pek çok farklı ürünü bu sitede bulabilirsiniz.

Gürcistan alışveriş sitelerine devam edelim…

2- liloshop.ge

LiloShop | Gürcistan Alışveriş Siteleri
LiloShop | Gürcistan Alışveriş Siteleri

Uygun fiyatlı bebek ürünleri arıyorsanız, Gürcistan alışveriş siteleri arasında Liloshop’u önerebiliriz. Ayrıca günlük hayatta sıkça kullanılan mutfak aletleri, spor ekipmanları ve ev aletleri gibi farklı ürün seçenekleri de mevcut.

Oyuncaktan bebek kıyafetine kadar her ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Liloshop, 2015 yılından beri Gürcistan pazarında faaliyette bulunuyor.

Öneri içerik: Gürcistan iPhone Fiyatları

3- elitmobi.ge

ElitMobi | Gürcistan Elektronik Market
ElitMobi | Gürcistan Elektronik Market

Elitmobi, Gürcistan telefon mağazaları arasında ön plana çıkan bir e-ticaret sitesidir. Site içerisinde sadece Apple ve Samsung telefonlar satılıyor. Ayrıca bu telefonların aksesuarlarına ulaşabilmek de mümkündür.

Özellikle iPhone’un eski sürümlerini uygun fiyatlı bir şekilde satın almak istiyorsanız Elitmobi’yi tercih edebilirsiniz. Elbette son seri telefonlar da bulunuyor, bunu da eklemiş olalım.

4- MyParts.ge

Türkiye’de otomobil yedek parçalarının pahalı olduğu bilinen bir gerçek. Bu noktada Gürcistan alışveriş siteleri arasında MyParts ön plana çıkıyor. Gürcistan elektronik alışveriş siteleri arıyorsanız, yedek parça da bulabileceğiniz MyParts’ı önerebiliriz.

Web sitesi içerisinde oto parçalarından motosiklet yedek parçasına kadar her şeyi bulabilirsiniz. Otomobilinizin elektronik ürün ihtiyacını da bu web sitesi üzerinden karşılayabilirsiniz. Gürcistan internet alışveriş sitelerine devam edelim…

5- Alta.ge

Alta.ge | Gürcistan Teknoloji Siteleri
Alta.ge | Gürcistan Teknoloji Siteleri

Alta, Gürcistan alışveriş siteleri arasında indirim ve kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Standart bir e-ticaret sitesinden farklı olarak tüm elektronik eşyalara yer vermesi, ürün yelpazesinin geniş olmasını sağlamış. Bu anlamda Batum elektronik market mağazaları arasında da değerlendirilebilir.

Alta üzerinde ilk etapta kategorileri bulmakta zorlanabilirsiniz. Herhangi bir ürüne tıkladığınızda sol tarafta buzdolabından çamaşır makinesine kadar pek çok seçeneğe ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Gürcistan Araba Fiyatları

6- Eauction.ge

Batum online alışveriş sitelerine Eauction ile devam edelim. Eauction, e-ticaret sitesi olarak farklı bir özellik de sağlıyor: Açık arttırma! Evet, bu sitede açık arttırma usulüyle satış yapılmaktadır.

Ürün yelpazesinin geniş olması ise ciddi fırsatlar doğurabilir. Örneğin ulaşım eşyalarından mobilyalara kadar, hatta hurda ürünlere kadar pek çok seçeneğe sahipsiniz. İyi bir araştırma ile ciddi kazançlar da elde edebilirsiniz.

Gürcistan alışveriş sitelerine devam edelim…

7- Elit Electronics

Elit Electronics | Batum Teknoloji Mağazaları
Elit Electronics | Batum Teknoloji Mağazaları

Elit Electronics, ee.ge alan adıyla hizmet veriyor. İçerisinde yer alan ürünlere baktığımızda Gürcistan elektronik mağazaları arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Bununla beraber sadece telefon, tablet, bilgisayar gibi teknolojik cihazları değil, aynı zamanda televizyon, fırın, buzdolabı gibi ürünlerin de satışını yapıyor.

Elit Electronics, 1996 yılından beri hizmet vermektedir. Ülke çapında toplamda 23 mağazaya sahiptir ve 7.000’den fazla ürünün satışını yapmaktadır.

Gürcistan alışveriş siteleri arasında bir önerimiz daha var: Tech House!

8- Tech House

Gürcistan e-ticaret siteleri arasında elektronik ürün satan siteleri merak ediyorsanız Tech House ile incelemeye başlayabilirsiniz. Genel olarak bilgisayar ve bilgisayar ekipmanı satışı yapan şirket, yüzlerce ürün seçeneğiyle hizmet vermektedir.

Batum teknoloji mağazaları arıyorsanız Tech House’u değerlendirebilirsiniz. Tarayıcınız üzerinden kolayca techhouse.ge adresine gidebilir ve fiyatları inceleyebilirsiniz.

9- MyShop.ge

MyShop | Gürcistan Alışveriş Siteleri
MyShop | Gürcistan Alışveriş Siteleri

MyShop, Gürcistan alışveriş siteleri arasında tekstil ürünlerini uygun fiyatlı bulabileceğiniz bir e-ticaret sitesidir. Kadın, erkek ve çocuk giyim üzerine yüzlerce ürünün satışı başarılı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Kıyafet ve tekstil ürünlerinde dönem dönem yapılan indirimler ise mağazanın en önemli avantajı konumunda. Gürcistan giyim alışverişi için tercih edebileceğiniz tek adrestir diyebiliriz. Ayrıca çanta, ayakkabı ve aksesuar gibi alternatif seçeneklere de sahipsiniz.

10- Zoommer.ge

Gürcistan alışveriş sitelerine Zoommer ile devam edelim. Gürcistan’dan telefon almak istiyorsanız, Zoommer’in oldukça popüler bir mağaza olduğunu söyleyelim. Ayrıca telefona ek olarak ses sistemi, televizyon, akıllı ev ürünler, fotoğraf makinesi gibi diğer teknolojik cihazları da satın alabilirsiniz.

Gürcistan telefon satış sitesi olarak Zoommer öneriliyor. Ancak ülke genelinde telefon almak için tek alternatifinizin bu site olmadığını bilin. Özellikle Batum telefon mağazalarını araştırarak mutlaka fiyat karşılaştırması yapın.

Öneri içerik: Gürcistan’da Asgari Ücret Ne Kadar?

11- imart.ge

Gürcistan alışveriş siteleri arasında en fazla ürün seçeneğine sahip olan e-ticaret sitesiyle devam edelim: İmart!

imart.ge, bünyesinde 10’dan fazla kategoride binlerce ürünün satışını yapıyor. Cep telefonu aksesuarlarından otomobil yedek parçalarına kadar pek çok seçeneğe sahipsiniz.

12- be.ge

Be.ge | Batum Online Alışveriş Siteleri
Be.ge | Batum Online Alışveriş Siteleri

Be.ge, Gürcistan alışveriş siteleri için aynı zamanda kitap alışverişinde de değerlendirilebilir. Kategoriler arasında kitap seçeneğinin olması, sizler için cazip gelebilir. Elbette yabancı dil biliyorsanız! 😊

Be.ge, Gürcistan pazarında 10 yılı aşkın süredir faaliyette bulunuyor. Aynı zamanda mücevher satışı da yaptığından dolayı bu alanda da değerlendirebilirsiniz.

13- metromart.ge

Gürcistan teknoloji mağazaları arasında bir önerimiz daha bulunuyor: Metro Mart!

Ev aletlerinden iklim ürünlerine kadar birçok seçeneğe sahip olan bu e-ticaret sitesi, indirim ve kampanyalar ile en önemli avantajı sunuyor. Gürcistan’dan alışveriş yapmak istiyorsanız mutlaka değerlendirmelisiniz.

14- isurve.ge

Ev eşyası satın almak istiyorsanız ve bunu Gürcistan’dan gerçekleştirmek istiyorsanız isurve.ge’yi önerebiliriz. isurve, mobilyalardan havuz ürünlerine kadar pek çok alanda ürün satışı yapıyor.

Ürünlerin ucuz olması ve taksit imkânı sunulması en önemli avantajlar arasında. Ancak elbette taksit seçenekleri hakkında fazla bilgiye sahip değiliz. Bu konuyu detaylı bir şekilde araştırabilirsiniz.

Gürcistan alışveriş sitelerinden bir diğerini inceleyelim! Onoff!

15- onoff.ge

Onoff.ge | Batum Telefon Mağazaları
Onoff.ge | Batum Telefon Mağazaları

Gürcistan alışveriş siteleri önerilerimizin sonuncusuna geldik: Onoff!

Ev eşyaları açısından ön plana çıkan bu e-ticaret sitesi, Gürcistan’dan ürün getirmek için oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Güzellik ve moda ürünlerinden bilgisayar – telefon ekipmanlarına kadar pek çok seçeneğe rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Gürcistan Benzin Fiyatları

Gürcistan Teknoloji Mağazaları Nelerdir?

Gürcistan alışveriş sitelerini inceledik. İlgili ülkeden ürün almak için farklı prosedürlerle karşılaşabilirsiniz. Ancak temel olarak e-ticaret sitelerinden en önemlileri bu şekildedir. Peki, Gürcistan teknoloji mağazaları arasında en popüler olanları hangileridir? İnceleyelim…

1- TechnoBoom

TechnoBoom
TechnoBoom

Gürcistan teknoloji mağazaları arasında en popüler olanı elbette TechnoBoom’dur. Ürün yelpazesinin geniş olması, fiyatların uygun olması ve aynı zamanda indirim – kampanyaların yapılması en önemli avantajlar konumunda.

Mağaza içerisinde televizyon, video – ses ekipmanları, akıllı telefon, iklim ürünleri, oyunlar gibi farklı alternatiflere sahipsiniz.

TechnoBoom, 3 Mart 2010 tarihinde Gürcistan’da kurulmuştur. İlgili şirket Elit Electronics’in eski çalışanları tarafından kuruldu. Toptan ve perakende ticareti ile uğraşan şirketin ülke genelinde toplamda 15’den fazla mağazası bulunuyor.

2- ElitElectronics

Gürcistan alışveriş siteleri arasında bu işe en eski başlayan, öncü şirketlerden birisidir. 1996 yılında kurulan şirket ülke genelinde mağaza sayısını sürekli artırıyor. Gürcistan pazarının lideri konumunda gözükse de bazı otoritelerce bu böyle görülmemektedir.

3- Zoommer

Gürcistan elektronik market için en önemli şirketlerden bir diğer Zoommer’dir. 12 yılı aşkın bir süredir Gürcistan pazarında faaliyetteler ve perakende satış alanında öncü firmalardan birisidir. En önemli markalara ait teknolojik ürünleri Gürcistan’da uygun fiyatlı olarak satmaktadır.

Şirket, %100 yerli yatırım olarak bu alanda da öncü firmalardan birisi. Bu nedenle ilgili ülke için oldukça önemlidir.  

Gürcistan Elektronik Market: Geniş Ürün Seçenekleri!

Gürcistan Elektronik Market
Gürcistan Elektronik Market

Gürcistan alışveriş siteleri içerisinde elektronik marketlerin ön planda olduğunu söyleyelim. Yani ülke genelinde elbette her ürünün alışverişini gerçekleştirebileceğiniz siteler bulunuyor. Ancak geniş ürün seçenekleri teknolojik ürünlerde var diyebiliriz.

Gürcistan’daki elektronik marketler, teknoloji meraklıları için geniş ürün yelpazesiyle ön plana çıkıyor. Yerel ve uluslararası markaların ürünlerini bu siteler aracılığıyla rahatlıkla bulabilirsiniz. Günlük hayatı kolaylaştıran basit teknolojik cihazlar da bu anlamda sizlere yüksek avantaj sağlamaktadır.

1- Batum Elektronik Market

Gürcistan elektronik mağazaları denildiğinde Batum şehri ön plana çıkmaktadır. Bu anlamda Batum, ilgili ülkenin sahil şeridinde yer alan şehirlerden birisi olarak, turistik cazibesine ek bir şekilde aynı zamanda elektronik mağazalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Son teknolojik ürünlerin tamamını Batum elektronik marketlerde bulabilirsiniz. Oyun konsollarından televizyonlara kadar birçok seçeneğe burada da sahipsiniz.

Öneri içerik: Gürcistan’da İş İmkanı

Gürcistan Telefon Mağazaları

Türkiye’de teknoloji meraklıları, en çok akıllı telefonlar için Gürcistan alışveriş sitelerini merak ediyor. Yukarıda sizlere sunduğumuz 15 alışveriş sitesinin hemen hemen hepsinde telefon alışverişi yapabilirsiniz. Ancak bunlardan en önemlileri şu şekildedir:

 • Zoommer
 • ElitMobi
 • MetroMart

1- Batum Telefon Mağazaları

Gürcistan alışveriş siteleri arasında telefonlar ön plana çıkıyor. Telefon mağazaları için de Batum şehri oldukça önemlidir. Batum, ilgili ülkenin en gelişmiş şehirlerinden birisi olduğundan dolayı alışveriş, turizm vb. birçok faaliyette oldukça farklı seçeneklere sahiptir.

Gürcistan E-Ticaret Siteleri Güvenilir Mi?

Gürcistan E-Ticaret Siteleri
Gürcistan E-Ticaret Siteleri

Gürcistan alışveriş sitelerinin %100 olarak güvenilir olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü bu siteler üzerinden yapılan her alışveriş, kendine özgü bazı özellikleri ve durumları içerebilir. Bu nedenle bu konuda net bir şey söylemek doğru olmayacaktır.

Ancak bu listede yer alan mağazalar ve şirketler, ülke genelinde belirli bir üne kavuşmuş, yıllardır faaliyette bulunan şirketlerdir. Bu, tam olarak güvenebileceğiniz anlamına gelmez. Fakat güvenilirlik açısından en önemli verileri bu şekilde özetleyebiliriz. Yine de güvenilir e-ticaret alışverişi için aşağıdaki özelliklere mutlaka dikkat edin:

 • E-ticaret sitesinin SSL sertifikasına sahip olduğunu mutlaka teyit edin.
 • Müşteri yorumlarını mutlaka inceleyin.
 • İletişim bilgilerinin açık, şeffaf ve doğru olduğunu teyit edin.
 • Ödeme seçenekleri arasında güvenilir alışverişin ipuçlarını arayın.
 • İade politikalarını inceleyin.
 • Güvenlik uyarılarını dikkate alın.
 • Uygun fiyatlara aldanarak bu kontrolleri sağlamadan alışveriş yapmayın.

Gürcistan 2. El Sitesi Önerileri

Gürcistan alışveriş siteleri listesi, sadece sıfır ürünler için hazırlandı. Peki, Gürcistan 2. el sitesi var mıdır? Bu konuda da şu bilgileri verebiliriz:

 • Ülke genelinde 2.el alışveriş yapabilmek için çok fazla seçeneğiniz yok. Bunun için Facebook grupları daha çok öneriliyor.
 • Ancak MyMarket, Yell, ReBuyDeal gibi sistemleri kullanarak ikinci el alışverişi yapabilirsiniz. İkinci el ürün alışverişi beraberinde bazı riskleri getireceğinden dolayı mutlaka gerekli kontrolleri yapmanız gerekiyor.

İlginizi çekebilir: Katar Telefon Fiyatları

Gürcistan’dan Ucuz Ne Getirilir?

Gürcistan'dan Ucuz Ne Getirilir?
Gürcistan’dan Ucuz Ne Getirilir?

Türkiye’deki pahalılıktan şikâyetçi olan kişilerin sıkça sorduğu bir soruyu yanıtlayalım: Gürcistan’dan ucuz ne getirilir?

Öncelikle ilgili ülkeden ucuz ürün getirmek için piyasayı çok iyi bilmelisiniz. Yani fiyatlara tam anlamıyla hâkim olarak tüm maliyetlerinizi hesaplayıp ona göre alışveriş yapmalısınız. Bu noktada aşağıdaki ürün grupları, ülkemize kıyasla yüksek fiyat avantajı sağlayabilir:

 • iPhone 14 Pro Max gibi yüksek fiyatlı akıllı telefonlar.
 • Gürcü şarapları, ülkemize kıyasla yerinden aldığınız için daha uyguna gelecektir.
 • Baharat ve çay gibi ürünler, Türkiye’ye göre Gürcistan’da çok daha uygun fiyatlıdır.
 • Doğal sabun vb. kozmetik ürünleri, ülkemize kıyasla Gürcistan ya da Batum’da uygun fiyatlıdır.

Son olarak Gürcistan alışveriş siteleri ile alakalı sıkça sorulan sorulara değineceğiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Gürcistan teknoloji market ve alışveriş siteleriyle ilgili sıkça sorulan sorular şu şekilde:

Gürcistan’da alışveriş ucuz mu?

Yukarıda saydığımız ürünlerin birçoğu Gürcistan’da daha ucuzdur. Ancak alışveriş yaptığınız mağazanın bu noktada etkisi büyüktür. Bu ürünlere öncelik vererek uygun fiyatlı alışveriş yapabilirsiniz.

Gürcistan’dan neler alınır?

Gürcistan‘dan alışveriş yapmak için kullanıcılar özellikle yöresel ve geleneksel ürünlere yöneliyorlar. Buna göre Papakhi ya da Teka gibi şapkalar, gümüşten yapılmış bıçak ve çakılar gibi ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Belçika Asgari Ücret 2023 - Belçika’da LÜKS Yaşam!

Belçika Asgari Ücret 2023 – Belçika’da LÜKS Yaşam!

Yunanistan Asgari Ücret

Yunanistan Asgari Ücret 2023 – Ortalama Maaşlar Ne Kadar?

Danimarka İşçi Alımı Yapan Firmalar

Danimarka İşçi Alımı Yapan Firmalar 2023 | İş Bulma Süreci!

İngiltere Asgari Ücret

İngiltere Asgari Ücret 2023 Ne Kadar? Saatlik Ücret Bilgisi

Fransa Asgari Ücret

Fransa Asgari Ücret 2023 | NE KADAR? Güncel Bilgiler!

Malta Asgari Ücret

Malta Asgari Ücret Ne Kadar? 2023 İçin Tüm Detaylar!

Daha Fazla Makale

Estonya Asgari Ücret

Estonya Asgari Ücret 2023 | Yaşam Maliyeti ve İş İlanları

İtalya Asgari Ücret

İtalya Asgari Ücret 2023 | GÜNCEL Maaşlar ve Yaşam Giderleri

Rusya Asgari Ücret

Rusya Asgari Ücret 2023 | Ruble, TL, Dolar, Euro Bazında!

Katar İş İmkanları

Katar İş İmkanları 2023 – Katar Personel Alımı Yapıyor!

Romanya Araba Fiyatları 2023 - GÜNCEL! Romanya Arabaları Ucuz mu?

Romanya Araba Fiyatları 2023 – GÜNCEL! Romanya Arabaları Ucuz mu?

Karadağ İş İlanları

Karadağ İş İlanları 2023 – İŞ BULMA SİTELERİNE BAŞVUR!

Almanya Alışveriş Siteleri

Almanya Alışveriş Siteleri 2023 – En Çok Kullanılan 15 Site!

İrlanda Asgari Ücret 2023 - Yüksek Yaşam Standardı!

İrlanda Asgari Ücret 2023 – Yüksek Yaşam Standardı!

X