Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi – Ayda 10.000+ TL KAZANÇ!

Gizem Editör tarafından yazıldı.
Evde Nikah Şekeri Paketleme

Evde ek iş yapmak istiyorsanız, hazır evlenenlerin sayısının arttığı şu dönemde harika bir fırsatınız var. Evde nikah şekeri paketleme işi ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hem de evinizden hiç çıkmadan! Nikah şekeri yaparak para kazanma bu kadar kolay!

Evet, evlere nikah şekeri yapımı veren firmalar mevcut. Bu firmalara güvenilir yolla nasıl ulaşılır? Sizlere anlatacağız. Evde paketleme işi telefon numaraları, iletişim adresleri yazının ilerleyen kısımlarında sizlerle paylaşılacak. Nikah şekeri işi için gereken tüm bilgileri elde etmiş olacaksınız.

Ancak öncesinde vereceğimiz bilgilerinde son derece önemli olduğunun altını çizeyim. Ayrıca evde nikah şekeri yapımı öğrenip farklı hizmet alanlarına da geçebilirsiniz. Evde ek gelir kazanmak, ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler! Hadi ayrıntılara geçelim…

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi
Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde nikah şekeri yapımı veren firmalar ile anlaşmadan önce bu evde ek işin nasıl yapıldığına dair sizleri bilgilendirmek isteriz. Firmalar deneyimli olmanızı çok önemsemeseler bile konu hakkında bilgi sahibi olduğunu görmeleri sizi öne çıkaracaktır.

Malum evde paketleme işleriyle kazanç elde etmek isteyenlerin sayısı her gün artıyor. Peki, bu iş nasıl yapılıyor? Firmayla anlaştıktan sonraki süre aslında çok basit. Çünkü anlaştığınız firma sizlere gerekli olan tüm malzemeleri sağlayacak. Nikah şekerlerini ve paketleme malzemelerinizi sizlere teslim edecek.

Evde nikah şekeri yapımı para kazanma için aşağıdaki aşamaları yerine getirebilirsiniz. Evde şeker paketleme ile kolayca para kazanabiliyorsunuz.

Burada şuna dikkat etmelisiniz: Malzemeler sizlere belli sayıda nikah şekeri çıkacak şekilde teslim ediliyor. O nedenle malzemeleri doğru şekilde kullanmaya dikkat edin. Diğer önemli bir konu da hijyen… Firmalar temiz bir ortamda, hijyen kurallarına dikkat ederek çalıştığınızdan emin olmak isteyeceklerdir.

Paketleme İşi Aşamaları;

 • Nikah şekerleri bir kutuda, paketleme malzemeleri bir kutuda ya da poşette olacaktır.
 • Belli sayıda nikah şekeri örnek numune ürüne göre paketlemelisiniz.
 • Örneğin bir paket nikah şekeri içine 5 adet şeker koymanız gerekir. Bu sayıya dikkat etmelisiniz.
 • Süslemelerin birbirine benzemesi önemli. Her pakete farklı bir model uygulayamazsınız.
 • Belli sayıya erişene kadar paketleme işlemine devam etmelisiniz.
 • Firmanın sizlerle anlaştığı tarihe kadar nikah şekeri paketleme işini tamamlamalısınız.

Popüler evde ek iş : Evde Çorap Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Yapımı Ne Kadar Kazandırıyor?

Evde Nikah Şekeri Yapımı Ne Kadar Kazandırıyor
Evde Nikah Şekeri Yapımı Ne Kadar Kazandırıyor

Eminiz evde nikah paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlerin aklında bu soru vardır. “Evde nikah şekeri yapımı ne kadar kazandırıyor?” Bu kazancın firmadan firmaya değişiklik gösterebileceğini söyleyelim.

Ancak ortalama olarak paketleme başına firmalar 1 TL veriyor. Yapılan işleme göre değişiklik gösteriyor. Örneğin sayede paketleme yapacaksanız 1 TL, süsleme gibi işlemlerde de bulunacaksanız 1,5 TL gibi bir ücret verilebiliyor. Genellikle kazançlar şöyle;

1.000 nikah şekeri paketleme – 1.500 TL kazanç

 • Haftalık 2.000 paketleme işini rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. 4 hafta boyunca bu şekilde çalıştığınızı farz edersek aylık 12.000 TL kazanç elde etmiş olursunuz.

Önemli Bilgi!

Nikah şekeri paketleme işi yapmak isteyenler için önemli bir konudan ayrı olarak bahsetmek istiyoruz. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin sayısı arttıkça bu işten faydalanmaya çalışan dolandırıcıların sayısı arttı.

O nedenle sizleri uyarmak isteriz. Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalarla anlaşırken dikkatli olmalısınız. Zaten kurumsal firmalarla çalışacaksanız endişelenmenize gerek yok. Ek olarak İşkur’un evde iş imkanlarını mutlaka değerlendirin. İşkur evde paketleme başvurusu nasıl yapılır diyorsanız detayları diğer içeriklerimizde açıkladık!

Ancak kişisel olarak evlere nikah şekeri işi veriyoruz diyenler sizden kapora, TC no, ayrıntılı banka bilgisi isterlerse dikkatli olmalısınız. Kimseye bir ödeme yapmayın, bilgilerinizi ayrıntılı olarak paylaşmayın!

Nikah şekeri işinin yanında yapabileceğiniz ek bir iş daha var! Arda kalan vakitlerinizde evde kına paketleme işi yaparak kazancınızı artırabilirsiniz…

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar
Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Gelelim, bu iş fırsatıyla evde para kazanmak için hangi firmalarla çalışabileceğinize… Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar genel olarak organizasyon firmaları oluyor. Ayrıca düğün malzemeleri satan dükkanlarda bu işi verebiliyorlar.

Şekerleme dükkanları ve bazı davetiye basımcılardan da nikah şekeri yapımı işi alabilirsiniz. Hatta bazıları sizden memnun kaldığında sezonluk olarak devamlı çalışmak isteyebilirler. Yani kısaca şu firmaları değerlendirebilirsiniz.

 • Düğün, nişan, nikah organizasyon firmaları
 • Şekerleme dükkanları
 • Davetiye basım yerleri

Aşağıda sizlere evde nikah şekeri işi veren firmaların telefon numaraları için bilgi paylaşacağım. Böylelikle teker teker dükkan gezmek yerine iletişim numaraları aracılığıyla birçok firmayla görüşebilirsiniz.

Öneri yazı: Evde Maske Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri İşi Telefon Numaraları

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları
Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Şimdi evde nikah şekeri paketleme işi için en önemli başlıklardan birisindeyiz. Yukarıda değindiğim gibi tek tek firmalara giderek iletişim kurmanız hem vaktinizi hem de iş bulma şansınızı azaltır.

Telefon numaraları kesinlikle işinizi kurtaracak! Peki, telefon numaralarını nasıl bulacaksınız? Çok basit! Şimdi sizlere anlatacağım yöntemle firmalara ulaşmak çok kolay.

 1. Google’ı açın.
 2. Google “Haritalar” kısmına tıklayın
 3. Yaşadığınız şehri yazarak ardına organizasyon şirketleri yazın.

Karşınıza birçok firma sıralanacak. Adres ve telefon numaralarını sol taraftan görüntüleyebiliyorsunuz. Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına bu şekilde ulaşabiliyorsunuz. Aman dikkat! Burada karşınıza çıkan her firma evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar arasında bulunmuyor. O nedenle iletişiminizi ona göre kurun.

Kimler Evde Nikah Şekeri Yapımı Yapabilir?

Evde Nikah Şekeri Yapımı Veren Firmalar
Evde Nikah Şekeri Yapımı Veren Firmalar

Evde nikah şekeri paketleme işi için başvuruda mı bulunmak istiyorsunuz? Kimlerin bu işi yaparak kazanç sağlayabileceğini merak ettiğinizi biliyoruz. Nikah şekeri paketleme işiyle para kazanmak için herhangi bir eğitime ya da yeteneğe sahip olmanız gerekmediğini biliyorsunuzdur.

Sizi sınırlandıracak bir engel yok. Eskişehir, İzmir, Bursa, İstanbul, Ankara, Antalya, Çanakkale, Denizli, Gaziantep hiç fark etmiiyor. Türkiye’nin her noktasından nikah şekeri yapımı işi alabilirsiniz. Tabi büyük şehirlerde organizasyon firmalarının çokluğundan kaynaklı iş bulmanız daha olasıdır.

Yaş sınırı yok ama genellikle firmalar 18 yaşından büyük şahıslarla çalışmak istiyorlar. Deneyimli olmamanız da önemli değil fakat deneyiminiz varsa belirtmeniz faydalı olabilir.

Kendi Nikah Şekeri İşinizi Yapabilirsiniz!

Evde Nikah Şekeri İşi Telefon Numaraları
Evde Nikah Şekeri İşi Telefon Numaraları

Sizlere firmalar aracılığıyla evde nikah şekeri paketleme işi nasıl yapılır? Bundan bahsettik. İlginiz ve beceriniz varsa kendi nikah şekeri işinizi de yapabileceğinizi belirtelim. Birbirinden renkli, güzel tasarımlarla özel sipariş üzerine nikah şekeri işi alabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarından reklamınızı yapabilirsiniz. Örneğin bunun için bir Instagram sayfası oluşturabilir ve yaptığınız nikah şekerlerinin fotoğraflarını hesabınıza yükleyebilirsiniz. Tasarımları güzel nikah şekerleri için müşteri edinmeniz çok kolay.

Özellikle yaz aylarında artan düğün, nikah organizasyonları sayesinde iş edinebilirsiniz! Reklamınızı başarılı şekilde yapabilmeniz bu konuda çok önemli.

Evde nikah şekeri paketleme işi için sizlere bilgileri aktardık. Sitemizin direkt olarak evlere iş vermediğini belirtelim. Sizlere yol gösterici yazılar hazırlamakla görevliyiz. Konu ile alakalı merak ettiklerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

 • Merve Seyrek - 02/12/2022

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum devamlı çalışırım olumlu dönüş sağlamanızi dilerim teşekkürler

 • Merve Seyrek - 02/12/2022

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum tecrübeliyim devamlı çalışırım olumlu dönüş sağlamanızi dilerim teşekkürler

 • ONUR - 18/11/2022

  ANKARA EK İŞ İSTEYENLER GMAİL DEN ULAŞABILIRSINIZ . MAİL ADRESİM onurcan17101992@gmail.com

  ANKARA

 • Feride İnan - 10/11/2022

  Evden çalışmak istiyorum

 • Elvan kılıç - 22/09/2022

  Ben izmir gültepede oturuyorum başvuru yapmak istiyorum bana bilgi verebilirmisiniz başvuru için neler gerekli benim numaram 05445741863

 • Şulenur - 22/09/2022

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çalışmıyorum şuan çok ihtiyacım var

 • BÜŞRA - 09/08/2022

  EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

Benzer İçerikler

Evde Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları 2023 – 15 EN KAZANÇLI YÖNTEM!

Evde Maske Paketleme İşi

Evde Maske Paketleme İşi – Ayda 10.000 TL Kazanç Sağlayın!

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar – 2023 GÜNCEL BİLGİ!

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu 2023 Nasıl Doldurulur?

İŞKUR Evde Paketleme

İŞKUR Evde Paketleme İşi – 2023 BAŞVURU FORMU!

Evde Takı Yapıp Satmak

Evde Takı Yapıp Satmak 2023 – AZ MALİYET ÇOK KAZANÇ!

Daha Fazla Makale

Evde Nikah Şekeri Paketleme

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi – Ayda 10.000+ TL KAZANÇ!

Evde Kına Paketleme

Evde Kına Paketleme İşi 2023 – Evlere İş Veren Firmalar!

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 10.000+ TL KAZANÇ!

Evde Çorap Paketleme İşi

Evde Çorap Paketleme İşi 2023 – Ayda 10.000 TL Kazanç!

evde paketleme işi veren firmalar

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – 2023 Güvenilir Firmalar!

LC Waikiki Evlere İş

LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu? 2023 GÜNCEL Evde Paketleme

Evde İş Fikirleri

Evde İş Fikirleri 2023 – 20 İŞ FİKRİYLE EVDEN PARA KAZAN

Muğla Evde Ek İş

Muğla Evde Ek İş – 2023 En KARLI Paketleme İş İmkanları!

X