Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi – Ayda 15.000+ TL KAZANÇ!

Yazar: Gizem Editör Tarih: 08.12.2023
Evde Nikah Şekeri Paketleme

Evde ek iş yapmak istiyorsanız, hazır evlenenlerin sayısının arttığı şu dönemde harika bir fırsatınız var. Evde nikah şekeri paketleme işi ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hem de evinizden hiç çıkmadan! Nikah şekeri yaparak para kazanma bu kadar kolay!

Evet, evlere nikah şekeri yapımı veren firmalar mevcut. Bu firmalara güvenilir yolla nasıl ulaşılır? Sizlere anlatacağız. Evde paketleme işi telefon numaraları, iletişim adresleri yazının ilerleyen kısımlarında sizlerle paylaşılacak. Nikah şekeri işi için gereken tüm bilgileri elde etmiş olacaksınız.

Evde ek gelir kazanmak, ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler! Hadi ayrıntılara geçelim…

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi
Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde nikah şekeri yapımı veren firmalar ile anlaşmadan önce bu evde ek işin nasıl yapıldığına dair sizleri bilgilendirmek isteriz. Firmalar deneyimli olmanızı çok önemsemeseler bile konu hakkında bilgi sahibi olduğunu görmeleri sizi öne çıkaracaktır.

Malum evde paketleme işleriyle kazanç elde etmek isteyenlerin sayısı her gün artıyor. Peki, bu iş nasıl yapılıyor? Firmayla anlaştıktan sonraki süre aslında çok basit. Çünkü anlaştığınız firma sizlere gerekli olan tüm malzemeleri sağlayacak. Nikah şekerlerini ve paketleme malzemelerinizi sizlere teslim edecek.

Evde nikah şekeri yapımı para kazanma için aşağıdaki aşamaları yerine getirebilirsiniz. Evde şeker paketleme ile kolayca para kazanabiliyorsunuz.

Burada şuna dikkat etmelisiniz:

Malzemeler sizlere belli sayıda nikah şekeri çıkacak şekilde teslim ediliyor. O nedenle malzemeleri doğru şekilde kullanmaya dikkat edin. Diğer önemli bir konu da hijyen… Firmalar temiz bir ortamda, hijyen kurallarına dikkat ederek çalıştığınızdan emin olmak isteyeceklerdir.

Paketleme İşi Aşamaları;

 1. Nikah şekerleri bir kutuda, paketleme malzemeleri bir kutuda ya da poşette olacaktır.
 2. Belli sayıda nikah şekeri örnek numune ürüne göre paketlemelisiniz.
 3. Örneğin bir paket nikah şekeri içine 5 adet şeker koymanız gerekir. Bu sayıya dikkat etmelisiniz.
 4. Süslemelerin birbirine benzemesi önemli. Her pakete farklı bir model uygulayamazsınız.
 5. Belli sayıya erişene kadar paketleme işlemine devam etmelisiniz.
 6. Firmanın sizlerle anlaştığı tarihe kadar nikah şekeri paketleme işini tamamlamalısınız.

Örnek olması açısından nikah şekeri yapımını gösteren şu videoyu da izleyebilirsiniz:

Popüler evde ek iş : Evde Çorap Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Yapımı Ne Kadar Kazandırıyor?

Evde Nikah Şekeri Yapımı Ne Kadar Kazandırıyor
Evde Nikah Şekeri Yapımı Ne Kadar Kazandırıyor

Eminiz evde nikah paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlerin aklında bu soru vardır. “Evde nikah şekeri yapımı ne kadar kazandırıyor?” Bu kazancın firmadan firmaya değişiklik gösterebileceğini söyleyelim.

Ancak ortalama olarak paketleme başına firmalar 2 TL – 3 TL veriyor. Yapılan işleme göre değişiklik gösteriyor. Örneğin sadece paketleme yapacaksanız 2 TL, süsleme gibi işlemlerde de bulunacaksanız 3 TL gibi bir ücret verilebiliyor. 3 TL’den hesaplarsak örnek kazançlar şöyle;

Günlük Paketleme SayısıHaftalık Kazanç (6 günden)Aylık Kazanç (24 günden)
3005.400 TL21.600 TL
2003.600 TL14.400 TL
1001.800 TL7.200 TL
nikah şekeri paketleme isi kazanci

Günlük 200 paketleme işi yapmanız oldukça olasıdır. Bu şekilde aylık toplam kazancınız 14.400 TL‘dir.

Önemli Bilgi!

Nikah şekeri paketleme işi yapmak isteyenler için önemli bir konudan ayrı olarak bahsetmek istiyoruz. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin sayısı arttıkça bu işten faydalanmaya çalışan dolandırıcıların sayısı arttı.

O nedenle sizleri uyarmak isteriz. Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalarla anlaşırken dikkatli olmalısınız. Zaten kurumsal firmalarla çalışacaksanız endişelenmenize gerek yok. Ek olarak İşkur’un evde iş imkanlarını mutlaka değerlendirin. Aşağı okumaya devam ederek detayları öğrenebilirsiniz.

Ancak kişisel olarak evlere nikah şekeri işi veriyoruz diyenler sizden kapora, TC no, ayrıntılı banka bilgisi isterlerse dikkatli olmalısınız. Kimseye bir ödeme yapmayın, bilgilerinizi ayrıntılı olarak paylaşmayın!

Nikah şekeri işinin yanında yapabileceğiniz ek bir iş daha var! Arda kalan vakitlerinizde evde kına paketleme işi yaparak kazancınızı artırabilirsiniz…

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar
Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Gelelim, bu iş fırsatıyla evde para kazanmak için hangi firmalarla çalışabileceğinize… Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar genel olarak organizasyon firmaları oluyor. Ayrıca düğün malzemeleri satan dükkanlarda bu işi verebiliyorlar.

Şekerleme dükkanları ve bazı davetiye basımcılardan da nikah şekeri yapımı işi alabilirsiniz. Hatta bazıları sizden memnun kaldığında sezonluk olarak devamlı çalışmak isteyebilirler. Yani kısaca şu firmaları değerlendirebilirsiniz.

 • Düğün, nişan, nikah organizasyon firmaları
 • Şekerleme dükkanları
 • Davetiye basım yerleri

Aşağıda sizlere evde nikah şekeri işi veren firmaların telefon numaraları için bilgi paylaşacağım. Böylelikle teker teker dükkan gezmek yerine iletişim numaraları aracılığıyla birçok firmayla görüşebilirsiniz.

Öneri yazı: Evde Maske Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri İşi Telefon Numaraları

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları
Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Şimdi evde nikah şekeri işi için en önemli başlıklardan birisindeyiz. Yukarıda değindiğim gibi tek tek firmalara giderek iletişim kurmanız hem vaktinizi hem de iş bulma şansınızı azaltır.

Telefon numaraları kesinlikle işinizi kurtaracak! Peki, telefon numaralarını nasıl bulacaksınız? Çok basit! Şimdi sizlere anlatacağım yöntemle firmalara ulaşmak çok kolay.

 1. Google’ı açın.
 2. Google “Haritalar” kısmına tıklayın
 3. Yaşadığınız şehri yazarak ardına organizasyon şirketleri yazın.

Karşınıza birçok firma sıralanacak. Adres ve telefon numaralarını sol taraftan görüntüleyebiliyorsunuz. Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına bu şekilde ulaşabiliyorsunuz. Aman dikkat! Burada karşınıza çıkan her firma evde işveren firmalar arasında bulunmuyor. O nedenle iletişiminizi ona göre kurun.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi İŞKUR

İŞKUR üzerinden evde nikah şekeri paketleme işi fırsatını da değerlendirebilirsiniz. Bunun için İŞKUR’a kayıt olmanız gerekiyor.

E – şube üzerinden kolayca kayıt olabilirsiniz ya da E – devlet üyeliğinizle giriş yapabilirsiniz. Girişinizi yaptıktan sonra iş ilanları kısmından paketleme işlerini seçebilir ve nikah şekeri üretim firmalarını bulabilirsiniz. İş ilanlarına başvururken kendi şehrinizi seçmeyi unutmayın.

Aktif iş ilanları yoksa, direkt firma isimlerini kontrol ederek firmaları Google’dan ayrıca aratıp, iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz. Böylece evlere nikah şekeri paketleme işi verip vermediklerini sorabilirsiniz.

Kimler Evde Nikah Şekeri Yapımı Yapabilir?

Evde Nikah Şekeri Yapımı Veren Firmalar
Evde Nikah Şekeri Yapımı Veren Firmalar

Evde nikah şekeri paketleme işi için başvuruda mı bulunmak istiyorsunuz? Kimlerin bu işi yaparak kazanç sağlayabileceğini merak ettiğinizi biliyoruz. Nikah şekeri paketleme işiyle para kazanmak için herhangi bir eğitime ya da yeteneğe sahip olmanız gerekmediğini biliyorsunuzdur.

Sizi sınırlandıracak bir engel yok. Eskişehir, İzmir, Bursa, İstanbul, Ankara, Antalya, Çanakkale, Denizli, Gaziantep hiç fark etmiiyor. Türkiye’nin her noktasından nikah şekeri yapımı işi alabilirsiniz. Tabi büyük şehirlerde organizasyon firmalarının çokluğundan kaynaklı iş bulmanız daha olasıdır.

Yaş sınırı yok ama genellikle firmalar 18 yaşından büyük şahıslarla çalışmak istiyorlar. Deneyimli olmamanız da önemli değil fakat deneyiminiz varsa belirtmeniz faydalı olabilir.

Kendi Nikah Şekeri İşinizi Yapabilirsiniz!

Evde Nikah Şekeri İşi Telefon Numaraları
Evde Nikah Şekeri İşi Telefon Numaraları

Sizlere firmalar aracılığıyla evde nikah şekeri paketleme işi nasıl yapılır? Bundan bahsettik. İlginiz ve beceriniz varsa kendi nikah şekeri işinizi de yapabileceğinizi belirtelim. Birbirinden renkli, güzel tasarımlarla özel sipariş üzerine nikah şekeri işi alabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarından reklamınızı yapabilirsiniz. Örneğin bunun için bir Instagram sayfası oluşturabilir ve yaptığınız nikah şekerlerinin fotoğraflarını hesabınıza yükleyebilirsiniz. Tasarımları güzel nikah şekerleri için müşteri edinmeniz çok kolay.

Özellikle yaz aylarında artan düğün, nikah organizasyonları sayesinde iş edinebilirsiniz! Reklamınızı başarılı şekilde yapabilmeniz bu konuda çok önemli.

Sitemizin direkt olarak evlere iş vermediğini belirtelim. Sizlere yol gösterici yazılar hazırlamakla görevliyiz. Konu ile alakalı merak ettiklerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Neden Tercih Edilir?

evde nikah sekeri paketleme isi
evde nikah sekeri paketleme isi

Evde nikah şekeri paketleme işinin birçok kişi tarafından tercih edilmesinin nedeni bol avantajları olmasıdır. Elbette bunun yanında ufak dezavantajlar söz konusu olsa da avantajları negatif etkileri bir hayli azaltıyor.

 • Esnek çalışma saati, evde çalışma imkanı, maliyetsiz, part time ya da tam zamanlı bir iş seçeneğidir 
 • İş bulma süreci, rekabet, zaman yetersizliği gibi dezavantajlar söz konusu olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Evde nikah şekeri paketleme işiyle alakalı en sık sorulan soruları derleyip, sizin için yanıtladık:

Evde paketleme işi TC ister mi?

Hayır, evde paketleme işi için firmalar sizden TC istemez. Sigortalı olarak çalıştırmadıkları taktirde firmalarla, şahıslarla TC paylaşımında bulunmamanız gerekir.

Nikah Şekeri Paketleme İçin Deneyime İhtiyaç Var mı?

Temel el becerileri ve yaratıcılık, nikah şekeri paketleme işinde faydalı olur. Ancak özel bir deneyime veya eğitime ihtiyaç yoktur.

Nikah Şekeri Paketleme İşine Nasıl Başlanır?

Nikah şekeri işine başlamak için bu işi evlere veren firmalara ulaşmanız gerekir. Eğer işi tamamen kendiniz yapacaksanız, gerekli malzemeleri temin edip, tasarım ve süslemeleri belirlemek ve sonra müşterilere ulaşmak gerekir.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş
Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
 • Sibel - 21/10/2023

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Mersin/Anamur yaşıyorum çok ihtiyacım var

 • Birnur - 21/09/2023

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 • PINAR - 31/08/2023

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen iletişime geçermisiniz

 • Şenay kılıç - 31/07/2023

  İş arıyorum paketleme

 • RANA - 24/07/2023

  Evden çalışmak istiyorum çok ihtiyacım var

 • Serap dogan - 13/07/2023

  Evden çalışmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 • Leyla akbulut - 24/05/2023

  Benim bu işe çok ihtiyacım var depremzedeyim ve hiç bir gelirimiz yok ne olur bana yardım edin

Benzer İçerikler

Evde Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları 2023 | En Kazançlı 30 Yöntem!

Evde Kına Paketleme

Evde Kına Paketleme İşi 2023 | (15.000 TL+) Kazanç!

Muğla Evde Ek İş

Muğla Evde Ek İş – 2023 En KARLI Paketleme İş İmkanları!

LC Waikiki Evlere İş

LC Waikiki Evlere İş: Güncel 7 Evde Paketleme İşi – DETAYLAR

İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor Mu?

İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor Mu? 2023 Başvuru Detayları!

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu 2023 Nasıl Doldurulur?

Daha Fazla Makale

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar | 20.000 TL+ KAZANÇ

Akşam Ne İş Yapabilirim

Akşam Ne İş Yapabilirim Diyenlere 18 Ek İş Fikri! Detaylar..

Evde Takı Yapıp Satmak

Evde Takı Yapıp Satmak 2023 – AZ MALİYET ÇOK KAZANÇ!

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 12.500 TL Kazanç!

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası | 15.000+ TL KAZANÇ!

Evde Nikah Şekeri Paketleme

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi – Ayda 15.000+ TL KAZANÇ!

Evde İş Fikirleri

Evde İş Fikirleri 2023 | Evde Yapılabilecek 20 İş Fikri!

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Çorap Paketleme İşi | Ayda 20.000+ TL Kazanın!

X