Merhaba!

Hesabınıza Giriş Yapın

Hesap Oluşturmak için Tıklayın
×

Hesap Oluştur

Aşağıdan hesap oluşturabilirsin.

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yap
×

Merhaba!

Parolanızı sıfırlamak için eposta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin.
Giriş yapmak Tıklayın

KYK Wifi Çıkış Nasıl Yapılır? GSB Wifi Çıkış Yapmak 2023

Hacer tarafından yazıldı.
KYK Wifi Çıkış

Ülkemizde pek çok üniversite öğrencisi KYK yurtlarında kalmaktadır. KYK’da kalacak veya KYK’da kalan öğrenciler KYK ile ilgili pek çok bilgiyi merak etmeye ve araştırmaya başladı. Öğrencilerin araştırdıkları en önemli konulardan biri de KYK Wifi çıkış nasıl yapılır oldu.

KYK Wifi cikis yapma için belirli işlemleri yerine getirmeniz gerekiyor. KYK Wifi çıkış yap işlemleriyle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Detaylarıyla anlattık.

KYK’da kalıyor ve GSB Wifi çıkış konusunda sorunlar yaşıyorsanız veya KYK Wifi’den nasıl çıkış yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızı okumadan geçmeyin! Bu yazımızda KYK Wifi çıkış GSB konusuna çözüm bulacağız. Haydi daha fazla vakit kaybetmeden yazımıza geçelim!

KYK Wifi Nedir?

KYK Wifi Nedir?

KYK Wifi, Kredi Yurtlar Kurumu’nda kalan öğrencilerin ücretsiz olarak yararlanabildiği bir internet hizmetidir. Elbette ki öğrencilerin kullanmış olduğu bu Wifi’nin belirli bir kotası da bulunmaktadır. Kota dolduğunda internet tamamen kesilmemekte sadece yavaşlamaktadır.

KYK Wifi ağı, özel bir internet ağıdır. Bu yüzden bu ağa bağlıyken yapmış olduğunuz tüm işlemler kaydedilmektedir. Kaydedilen bu işlemlerin başında girdiğiniz internet siteleri, kullandığınız IP adresleri ve giriş çıkış saatleri yer almaktadır.

KYK Wifi ücretsiz internet hizmetine KYK Wifi ağına giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Bu ücretsiz internet hizmetinden sadece ama sadece KYK’da kalan öğrenciler faydalanabilmektedir. KYK yurt internet çıkış bilgilerine geçelim. İşte GSB çıkış işlemleri…

KYK Wifi Çıkış Yapma

KYK Wifi Çıkış Yapma
KYK Wifi Çıkış Yapma

KYK Wifi çıkış yapma konusunda pek çok öğrenci sorun yaşamaktadır. Bizler de sorun yaşayan öğrencilere yardımcı olması açısından KYK internet çıkış hakkında tüm bilgileri vermeye çalışacağız.

KYK Wifi çıkış yapmak isteyen kişiler öncelikle kaldığınız yurdun internet çekim alanı içerisinde olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında KYK Wifi çıkış linkine tıklayarak çıkışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

KYK Wifi Çıkış Linki

KYK Wifi çıkış yapabilmek için bir çıkış linkine ihtiyacınız bulunmaktadır. GSB Wifi çıkış yapabilmek için KYK Wifi çıkış linkine tıklamanız yeterlidir. GSB Wifi çıkış linki yardımıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Wifi gsb gov tr çıkış yapma sayfasında karşısına çıkan “Çıkış” butonuna tıklayarak bu ücretsiz internet hizmetinden çıkış yapabilirsiniz. Aşağıda video ile Wifi çıkış KYK adımlarını gösterdik. Wifi GSB çıkış işlemleri şu şekilde;

DİKKAT!

Wifi kyk gov tr çıkış adresi için verdiğimiz linke ulaşmak için mobil verinizin kapalı olması ve başka Wifi’a bağlı olmamanız gerekmektedir! Aksi taktirde “Bu siteye ulaşılamıyor” hatası ile karşılaşırsınız.

GSB Çıkış Wifi

Beklenmeyen Bir Hata Oluştu!

gsb wifi cikis
gsb wifi cikis

KYK Wifi’den çıkış yapmaya çalışıyorsunuz ama karşınıza “Beklenmeyen bir hata oluştu!” şeklinde bir ibare mi çıkıyor? Sakın korkmayın! Bu şekilde bir ibare ile karşılaşmanızın sebebi KYK Wifi ağı üzerinde bir yoğunluğun oluşmasıdır.

Bunun teknik olarak bir çözümü ne yazık ki yok! Yapabileceğiniz en iyi şey Wifi çıkış linkine tıklayıp tekrardan çıkış yapmayı denemektir.

Uzun bir süre çıkış yapmayı denedikten sonra hala çıkış yapamıyorsanız o zaman bunun sistemsel bir sorun olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için de yapmanız gereken tek şey ne yazık ki beklemek ve tekrar denemektir.

KYK Wifi Çıkış Ekranı Gelmiyor!

kyk internet çıkış
kyk internet çıkış

Bazen KYK Wifi’den çıkış yapamadığınız zamanlar olabilir. Bu aslında KYK’da kalan öğrencilerin sıklıkla karşılaştıkları problemlerden bir tanesidir. Bunun nedeni çıkış yapmayı yoğun saatlerde denemeniz veya sistemden kaynaklı bir sorun olabilir.

Çıkış seçeneğine tıkladığınız halde KYK Wifi çıkış ekranı gelmiyorsa, şu adımları uygulayabilirsiniz. İşte uygulamanız gereken o adımlar:

  1. Cihazınızın internet bağlantısını kesip tekrar bağlanmayı deneyebilirsiniz.
  2. Bağlı olduğunuz tarayıcıyı veya bağlı olduğunuz cihazı kapatıp açmayı deneyebilirsiniz.
  3. KYK Wifi çıkış işlemini çıkış linkine tıklayarak çıkış yapmayı tekrar deneyebilirsiniz.

Öneri Yazı: KYK Wifi Şifremi Unuttum

KYK Wifi’den Neden Çıkış Yapamıyorum?

KYK Wifi’den çıkış yapamamanızın pek çok sebebi bulunmaktadır. Çıkış yapamama sebeplerin başında internete bağlanmak için kullanılan tarayıcının güncel olmaması ve KYK Wifi ağından kaynaklı olan sorunlar yer almaktadır.

Böyle sorunlarla karşılaştığınızda yapmanız gereken ilk şey KYK Wifi ağına bağlanmak için kullandığınız cihazınızı yeniden başlatmak ve sonrasında KYK Wifi ağına tekrardan bağlanmaktır.

KYK Wifi Çıkış Hakkında Bilinmesi Gerekenler

KYK Wifi çıkış hakkında yukarıda bahsettiğimiz şeylerin dışında da bilmeniz gereken bazı şeyler bulunmaktadır:

  • KYK Wifi’ye bağlanmış olduğunuz telefondan Wifi’yi unuta tıkladığınızda Wifi’den çıkış yapmış olmazsınız.
  • wifi.gsb.gov.tr çıkış ağına ulaşamıyorsanız bunun temel sebebi bu ağa Wifi ile bağlanmamanızdır. wifi.gsb.gov.tr çıkış ağına mobil internet ile bağlanarak ulaşamazsınız!
  • KYK Wifi ağından çıkış yaparken eğer sistem sizi algılamıyor “Max Cihaz Hatası” gibi bir uyarı veriyorsa “Servisi Durdur” seçeneğine tıklayarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm yolları denediniz ve hala KYK Wifi’den çıkış yapamadınız mı? Bunun için endişelenmenize hiç ama hiç gerek yok. Çıkış işlemini hiçbir şekilde yapamasanız bile sistem 8 saat sonra sizi otomatik olarak atacaktır.

Böylelikle çıkış işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Wifi’den çıkış işleminiz gerçekleştikten sonra artık gönül rahatlığı ile giriş yapıp ücretsiz internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Mersin Havaş Saatleri

Mersin Havaş Saatleri 2023 | Ücret ve Güzergah Bilgileri!

KYK Wifi Şifre Unuttum

KYK Wifi Şifre Unuttum! 2023 GSB Wifi Şifre Değiştirmek

En Pahalı Para Birimi

En Pahalı Para Birimi Hangisi? 15 En Yüksek Para Birimi!

Kitap Okuyarak Para Kazanmak

Kitap Okuyarak Para Kazanmak | 10.000 TL EK GELİR FIRSATI!

Halkbank Genç Girişimci Kredisi

Halkbank Genç Girişimci Kredisi | 2023 ŞARTLARI – BİLGİLERİ!

KYK Wifi Giriş

2023 KYK Wifi Giriş Nasıl Yapılır? GSB Wifi Giriş Sayfası

Daha Fazla Makale

KYK Wifi Kota Sorgulama

KYK Wifi Kota Sorgulama 2023 – GSB KOTA SORGULA

En Değersiz Para Birimi

En Değersiz Para Birimi Hangisi? 14 Değersiz Para Birimi!

En İyi Öğrenci Kredi Kartı

En İyi Öğrenci Kredi Kartı – AİDATSIZ, EN KARLI 9 KART!

KYK Wifi Çıkış

KYK Wifi Çıkış Nasıl Yapılır? GSB Wifi Çıkış Yapmak 2023

Senetle Telefon Satan Yerler

Senetle Telefon Satan Yerler ve Firmalar 2023-UYGUN FİYATLAR

7/24 Diş Polikliniği İzmir

7/24 Diş Polikliniği İzmir | 24 Saat Açık Diş Poliklinikleri

Gelirim Evden Başvurusu

Gelirim Evden Başvurusu – SOSYAL YARDIM PROGRAMLARI 2023!

Sosyal Medya Uzmanı Nasıl Olunur

Sosyal Medya Uzmanı Nasıl Olunur? 5 ADIMDA TÜM DETAYLAR

X